Pozostałe ostatnie realizacje

Ostatnie realizacje wykonane przez agencje statystów, hostess i modelek Infernal

O nas – agencja statystów

Infernal to nowoczesna agencja modelek, fotomodelek, hostess i statystów. Współpracujemy z osobami o różnych typach urody, różnym wieku i cechach charakterystycznych. Doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować najlepsze praktyki i skutecznie współpracować z klientami podczas obsługi różnego rodzaju wydarzeń. Agencja modelek i hostess Infernal działa nieprzerwanie od kilku lat, ciągle rozbudowując swój bank twarzy. Pracujemy na terenie całego kraju i kreatywnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Nasze modelki prezentują najnowsze kolekcje na wybiegach, statyści uczestniczą w pracach na planach zdjęciowych, a hostessy obsługują bankiety, targi, konferencje oraz akcje promocyjne znanych firm. Nasze działania są znane z profesjonalizmu, a także bardzo indywidualnego podejścia. W każdy projekt angażujemy się równie mocno, korzystając z całej wiedzy i bogatego zaplecza technicznego. Zapewniamy angaże w najlepszych przedsięwzięciach i dbamy o to, by każde wydarzenie było uświetnione obecnością precyzyjnie dobranych osób.

agencja statystów

Realizacje – agencja hostess

Agencja hostess, modelek i statystów Infernal to jedna z największych i najlepiej prosperujących agencji artystycznych w Polsce. Mamy 8 lat doświadczenia i bazę tysięcy twarzy gotowych wziąć udział w nawet najbardziej wymagających przedsięwzięciach. Nasi statyści i epizodyści zagrali wiele udanych ról w popularnych filmach i serialach. Modelki współpracujące z agencją Infernal z sukcesem prezentowały najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów na najlepszych wybiegach, a fotomodelki uczestniczyły w sesjach zdjęciowych do reklam i czasopism. Twarze współpracujące z agencją Infernal można każdego dnia zobaczyć w telewizji, w prasie oraz na pokazach tanecznych. Nasza agencja hostess i modelek obsługiwała różne wydarzenia – od tych niewielkich, po ogromne, w których udział brały setki osób. Słowa nie wyrażą nigdy ani jakości, ani rezultatów naszej pracy, więc na życzenie możemy dostarczyć pełną listę zrealizowanych projektów, a ta jest z pewnością najlepszą wizytówką agencji Infernal.

hostessy

Oferta – agencja modelek

Agencja artystyczna Infernal rekrutuje modelki, modeli, hostessy i statystów. Dobieramy idealnych kandydatów do ról w filmach, serialach i reklamach oraz do obsługi eventów, a także do sesji zdjęciowych i pokazów mody. Agencja statystów i modelek Infernal gwarantuje kompleksowe usługi doboru najlepszych kandydatów. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm i instytucji, które poszukują precyzyjnie dobranych modelek, fotomodelek, hostess, statystów lub tancerzy. Przeprowadzamy rekrutacje ściśle odpowiadające potrzebom konkretnych projektów. Dbamy zarówno o potrzeby naszych klientów, jak i współpracujących modelek i statystów. Współpracującym z nami osobom zapewniamy nie tylko korzystne angaże, ale też transport, ubezpieczenie i obsługę prawną. Kładziemy ogromny nacisk na sprawny i perfekcyjny dobór właściwych osób. Możemy rekrutować zarówno doświadczone osoby, jak i nowe, nikomu nieznane jeszcze twarze. Jedną z naszych największych wartości jest elastyczność, bo dzięki niej możemy sprostać oczekiwaniom różnych projektów.

agencja hostess

Doświadczeni statyści, epizodyści i aktorzy

Jeśli poszukujesz statystów, epizodystów, aktorów, aktorek, hostess, hostów, modelek, modeli, fotomodelek, fotomodeli, lub tancerzy, dobrze trafiłeś. Doświadczona agencja hostess, modelek i statystów, Infernal, oferuje setki sprawdzonych osób. W naszej szerokiej i stale rosnącej bazie można znaleźć osoby o różnym wyglądzie, w różnym wieku i o różnych cechach charakterystycznych. Jesteśmy w stanie również zrekrutować grupę osób do obsługi konkretnego eventu, filmu, reklamy, akcji promocyjnej, bankietu, konferencji, pokazu mody lub innej imprezy. Idealnie dobieramy profile statystów, modelek i hostess pod szczegółowe wymagania naszych klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, zapewniamy również transport, ubezpieczenie i obsługę prawną.

agencja modelek

Piękne hostessy i przystojni hości

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych agencji statystów, hostess i modelek na polskim rynku, na którym działamy już od 8 lat. Nasi statyści, epizodyści i aktorzy zagrali w licznych filmach, serialach i reklamach, a także występowali jako publiczność podczas nagrań programów telewizyjnych. Nasze twarze można niemal codziennie zobaczyć w telewizji. Nasze modelki, modele, hostessy i hości mieli przyjemność uczestniczyć w wielu pokazach mody, targach, sesjach zdjęciowych, akcjach promocyjnych i innych imprezach, a wynajmowani przez naszą agencję tancerze – w profesjonalnych pokazach tańca. Realizowaliśmy duże projekty, w których brały udział setki statystów, hostess i modelek. Na życzenie naszych klientów dostarczymy listę projektów zrealizowanych przez naszą agencję.

Modelki i modele – agencja modelingu w Warszawie

Nasza baza jest na tyle bogata, że w krótkim czasie możemy dostarczyć większą liczbę statystów w różnym wieku i o różnorodnych typach urody, a także charakterystycznych aktorów do zagrania epizodów i ról w filmach i w reklamach. Dysponujemy profilami statystów, epizodystów, aktorów, aktorek, modeli, modelek, fotomodelek, fotomodeli, hostess i hostów, którzy wyróżniają się zadbanym wyglądem, dużą kulturą osobistą, umiejętnościami pozowania i obsługiwania gości, a także chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednich statystów, aktorów, modelki lub hostessy do szczegółowych wytycznych, przedstawionych nam przez naszego klienta – niezależnie od skali i charakteru projektu. Pilne i duże projekty to nasza specjalność.

 • Wszystko
 • Akcje promocyjne
 • Bankiety
 • Eventy
 • Gale
 • Konferencje
 • Plany zdjęciowe
 • Pokazy mody
 • Przedstawienia
 • Sesje zdjęciowe
 • Targi

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.