Archiwum

Film medyczny z udziałem Epizodystki

Epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka z naszej Agencji Ania wygrała casting zdjęciowy i uczestniczyła w filmie medycznym w dniu 10 kwietnia 2019 r. Epizodystka prezentowała w nagraniu produkt Inhalator. Nagranie z udziałem Epizodystki odbyło się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Zdjęcia trwały w godzinach 10:50-15:00. Epizodystka do nagrania musiała się odpowiednio przygotować, przede wszystkim za zadanie miała wcześniej pomalować sobie paznokcie. Epizodystce ponadto przed nagraniem przesłano scenariusz do zapoznania się.

Read more

Statyści do reklamy w Warszawie

Statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Dwunastu Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie. Nagranie odbyło się w klubie w Warszawie. Akcja była dosyć szybka bo musieliśmy dokładnie tego samego dnia w ciągu kilku godzin zorganizować na nagarnia kliku Statystów. Oczywiście udało nam się tego dokonać i zapewniliśmy młode osoby na plan. Nagranie natomiast było bardzo krótkie, trwało kilka godzin i wszyscy Statyści otrzymali wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć. Ponieważ klimat na nagraniach był koncertowy to wszyscy Statyści mieli za zadanie tańczenie przed sceną.

Read more

Statyści do reklamy telewizyjnej

Statyści w reklamie

Pięciu Statystów z naszej agencji wzięło udział tym razem w reklamie Pyralgina. Nagranie odbyło się w dniu 19 stycznia 2019 r. w godzinach 12:00-15:00 w biurowcu Q22 w Warszawie. Zadaniami Statystów było oczywiście granie tła jako pracownicy danej redakcji. Wszyscy Statyści na nagrania musieli się jednak odpowiednio ubrać zakładając strój tak zwana ”sportowa elegancja”. Plan zdjęciowy był bardzo krótki i wszystkie osoby otrzymały wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć.

Read more