Archiwum

Plany zdjęciowe, w których brali udział statyści, epizodyści i aktorzy z agencji Infernal. Tutaj przede wszystkim zobaczysz wszystkie nasze realizacje na wielu nagraniach.

statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Kilku statystów z naszej agencji dnia 10 stycznia 2020 r. uczestniczyło w dwóch różnych realizacjach reklamowych. Jedna reklama, w której wzięły udział dwie statystki był to przede wszystkim spot reklamowy szamponu przeciwłupieżowego. Drugi plan zdjęciowy, w której wzięli udział faceci statyści to natomiast reklama Fonix. Wyboru wszystkich statystów dokonał reżyser. Wszystkie plany zdjęciowe odbyły się w hali filmowej Studio Apricor w Sękocinie Nowym.

Read more

plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Trzech statystów z naszej agencji Justyna, Przemek i Ali wzięli udział w planie zdjęciowym do reklamy Fonix. Nagrania odbyły się w dniu 9 stycznia 2020 r. w studio Daylight w Warszawie. Zbiórka na nagrania z naszymi statystami była o godzinie 16:20. Nasi sympatyczni statyści uczestniczyli w planie zdjęciowym przede wszystkim jako sztuczne tło. Po zakończonych zdjęciach osoby statystujące otrzymały od nas ustalone wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Dodatkowo nasi statyści muesli się odpowiednio ubrać na nagrania zakładając stroje eleganckie.

Read more

statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka Bogusia z naszej agencji statystów wzięła udział w zdjęciach próbnych do reklamy szamponu przeciwłupieżowego w dniu 7 stycznia 2020 r. Była to charakteryzacja statystki, że jako ma łupież. Do niniejszego zlecenia od statystki wymagano aby nie miała delikatnej skóry i była brunetką. Oczywiście zapewniliśmy statystkę Bogusie na zdjęcia bo najbardziej pasowała do briefu. Próby potrwały tylko 6 godzin i nasza statystka wstawiła się na zdjęcia próbne punktualnie na godzinę 15:00. Zlecenie próbne ze statystką odbyło się w studio ATM w Warszawie.

Read more

film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Dwóch statystów z naszej agencji Michał i Andrzej wzięli udział w filmie na potrzeby wewnętrzne firmy BMW. Jeden statysta zagrał typ Biznesmena natomiast drugi Managera zarządzającego flotą samochodową. Nagranie było bardzo krótkie bo trwało zaledwie półtora godziny. Zdjęcia odbyły się od godziny 9:30 do około 10:30 w salonie samochodowym BMW INCHAPE w Warszawie. Statyści mieli za zadanie tylko na podstawie scenariusza wypowiedzieć się do kamery. Cały film z naszymi statystami będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie na konferencje dealerów czyli na potrzeby wewnętrzne marki motoryzacyjnej. Statyści oprócz przybycia musieli się dodatkowo elegancko ubrać zakładając ciemny garnitur. Wybór niniejszych statystów nastąpił na podstawie aktualnych zdjęć, które musieliśmy wysłać do producenta. Była to dość szybka realizacja bo z dnia na dzień ale panowie statyści okazali się akurat dyspozycyjni aby uczestniczyć w filmie BMW.

Read more

czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów z naszej agencji Andrzej, Włodzimierz, Daniel i Marek wzięli udział w spocie do produkcji najnowszej reklamy. Statyści przybyli punktualnie na godzinę 8:00 na plan zdjęciowy. Nagrania odbyły się w plenerze przy ulicy Traczyńskiej 12 w Warszawie dnia 27 sierpnia 2019 r. Każdy statysta musiał się odpowiednio przygotować do nagrań zabierając ze sobą ubiór jesienny, ponieważ reklama zostanie pokazana na jesieni tego roku, dlatego trzeba było grać właśnie tą porę roku. Statyści na nagrania musieli mieć następujący kostium: płaszcze, kurtki jesienne. Buty również jesienne. Kolory pastelowe, nic jaskrawego, zero pasków, pstrokatych wzorów, czarnych ubrań. Zapewniliśmy na planie dla każdego statysty pyszny katering, który zawierał śniadanie i obiad. Wszyscy statyści swoje wynagrodzenie otrzymali po planie zdjęciowym, który skończył się około 18:00.

Read more

statyści w filmie korporacyjnym

Statyści w filmie korporacyjnym

Dwóch Statystów z naszej agencji Sebastian oraz Paweł wzięli udział w filmie korporacyjnym dla firmy doradczej. Plan zdjęciowy odbył się dnia 14 czerwca w godzinach 7:30-15:00. Statyści przede wszystkim zagrali pracowników w dużej, międzynarodowej i nowoczesnej korporacji. Bohater filmu minął się w filmie ze Statystami w windzie i na korytarzu. Z niektórymi z nich wszedł w interakcje – przywitanie, uśmiech. Film jednak bez kwestii mówionych. Plan zdjęciowy odbył się w nowoczesnym biurowcu w Warszawie przy rondzie ONZ. Statyści na nagrania musieli się dodatkowo odpowiednio ubrać zakładając strój casual.

Read more

statyści na promocji serialu

Statyści na promocji serialu

34 Statystów uczestniczyło w sesji zdjęciowej do promocji nowego serialu telewizyjnego. Sesja zdjęciowa z naszymi Statystami obyła się w dniu 9 czerwca 2019 r. Sesja fotograficzna była bardzo krótka i trwała od godziny 7:30 do około 14:00. Statyści na plan zdjęciowy musieli się odpowiednio ubrać zakładając ubrania górne kolorowe natomiast spodnie jednak musiały być ciemnego koloru. Wszyscy statyści na zbiórkę wstawili się punktualnie na godzinę 7:30. Zadaniami Statystów było przede wszystkim zrobienie takiego sztucznego tłumu wokół znanego aktora.

Read more

epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści z naszej Agencji – Łukasz, Sara, Eliza i Rafał uczestniczyli w krótkim planie zdjęciowym. To film do internetu o badaniach profilaktycznych i zachęcaniu do nich. Zdjęcia odbyły się dnia 31 maja 2019 r. w parku Warszawie, dzielnica Mokotów. Godzina zbiórki na plan zdjęciowy to 9:50. Film był przede wszystkim na zasadzie sondy a nasi Epizodyści odgrywali rożne role po czym musieli w wypowiedziach do kamery odpowiedzieć naturalnie na proste pytania. Zdjęcia skończyły się około 17:00. Ponadto na planie zdjęciowym była profesjonalna makijażystka oraz stylistka. Podsumowując na nagraniach był jeszcze bardzo dobry katering.

Read more