Archiwum

Plany zdjęciowe, w których brali udział statyści, epizodyści i aktorzy z agencji Infernal. Tutaj przede wszystkim zobaczysz wszystkie nasze realizacje na wielu nagraniach.

statyści w spocie społecznym w Krakowie

Statyści w spocie społecznym w Krakowie

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w spocie społecznym na temat akcji antysmogowej w Krakowie. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się dnia 22 grudnia 2020 r. Panie statystki przyjechały na nagrania o godzinie 11:30 natomiast panowie o godzinie 12:30. Zdjęcia potrwały około 6 godzin ze statystami. Wszyscy statyści na zdjęcia zabrali ze sobą różne stroje. Biref kostiumowy każdemu statyście wysłaliśmy przed zleceniem na e-maila. Zadaniami statystów na planie było oczywiście statystowanie. Trzy osoby zagrały krótki epizod. Plan zdjęciowy odbył się w szkole.

Czytaj dalej

statystki na planie w Gorzowie Wielkopolskim

Statystki na planie w Gorzowie Wielkopolskim

Siedem pań statystek z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym podczas eventu z okazji otwarcia 1000 sklepu Pepko w Polsce. Film z eventu odbył się 24 września 2020 r. w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim. Nagrania z naszymi statystkami były natomiast bardzo krótkie bo trwały zaledwie od 14:00 do około 17:00. Wszystkie statystki na zdjęcia podczas eventu przybyły punktualnie i ubrane w stroje codzienne bez logotypów na ubraniach. Zadaniami naszych statystek było oczywiście statystowanie podczas realizacji filmu w różnych konfiguracjach. Było to na zasadzie udawanie klientów sklepu, bycie przechodniem. Nasze statystki na plan przejeżdżały z różnych zakątków Polski, ponieważ zapewnialiśmy dobre wynagrodzenie i krótki plan zdjęciowy.

Czytaj dalej

statyści w sondzie ulicznej w Warszawie

Statyści w sondzie ulicznej w Warszawie

Siedmiu statystów z naszej agencji uczestniczyło w wyreżyserowanej sondzie ulicznej na potrzeby wewnętrzne firmy. Sonda była na temat wody butelkowanej i każdy statysta miał za zadanie przede wszystkim wypowiedzieć się do kamery na pytania zadane przez dziennikarkę. Wszyscy statyści otrzymali od nas również scenariusz odpowiedzi na pytania, z których miał się każdy statysta przygotować na nagrania. Niniejsze zdjęcia odbyły się w dniu 17 września 2020 r. w Warszawie w okolicach Biblioteki Uniwersyteckiej od godziny 11:00. Statyści na plan zdjęciowy przybyli natomiast ubrani w normalne stroje tak jak na co dzień. Wywiady ze statystami były bardzo krótkie bo trwały około 10-15 minut z każdą jedną osobą. Po skończonej produkcji, która trwała do godziny 12:00, każda osoba statystująca otrzymała od nas ustalone wynagrodzenie, płatne gotówką.

 

Czytaj dalej

statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Kilku statystów z naszej agencji dnia 10 stycznia 2020 r. uczestniczyło w dwóch różnych realizacjach reklamowych. Jedna reklama, w której wzięły udział dwie statystki był to przede wszystkim spot reklamowy szamponu przeciwłupieżowego. Drugi plan zdjęciowy, w której wzięli udział faceci statyści to natomiast reklama Fonix. Wyboru wszystkich statystów dokonał reżyser. Wszystkie plany zdjęciowe odbyły się w hali filmowej Studio Apricor w Sękocinie Nowym.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Trzech statystów z naszej agencji Justyna, Przemek i Ali wzięli udział w planie zdjęciowym do reklamy Fonix. Nagrania odbyły się w dniu 9 stycznia 2020 r. w studio Daylight w Warszawie. Zbiórka na nagrania z naszymi statystami była o godzinie 16:20. Nasi sympatyczni statyści uczestniczyli w planie zdjęciowym przede wszystkim jako sztuczne tło. Po zakończonych zdjęciach osoby statystujące otrzymały od nas ustalone wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Dodatkowo nasi statyści muesli się odpowiednio ubrać na nagrania zakładając stroje eleganckie.

Czytaj dalej

statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka Bogusia z naszej agencji statystów wzięła udział w zdjęciach próbnych do reklamy szamponu przeciwłupieżowego w dniu 7 stycznia 2020 r. Była to charakteryzacja statystki, że jako ma łupież. Do niniejszego zlecenia od statystki wymagano aby nie miała delikatnej skóry i była brunetką. Oczywiście zapewniliśmy statystkę Bogusie na zdjęcia bo najbardziej pasowała do briefu. Próby potrwały tylko 6 godzin i nasza statystka wstawiła się na zdjęcia próbne punktualnie na godzinę 15:00. Zlecenie próbne ze statystką odbyło się w studio ATM w Warszawie.

Czytaj dalej

film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Dwóch statystów z naszej agencji Michał i Andrzej wzięli udział w filmie na potrzeby wewnętrzne firmy BMW. Jeden statysta zagrał typ Biznesmena natomiast drugi Managera zarządzającego flotą samochodową. Nagranie było bardzo krótkie bo trwało zaledwie półtora godziny. Zdjęcia odbyły się od godziny 9:30 do około 10:30 w salonie samochodowym BMW INCHAPE w Warszawie. Statyści mieli za zadanie tylko na podstawie scenariusza wypowiedzieć się do kamery. Cały film z naszymi statystami będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie na konferencje dealerów czyli na potrzeby wewnętrzne marki motoryzacyjnej. Statyści oprócz przybycia musieli się dodatkowo elegancko ubrać zakładając ciemny garnitur. Wybór niniejszych statystów nastąpił na podstawie aktualnych zdjęć, które musieliśmy wysłać do producenta. Była to dość szybka realizacja bo z dnia na dzień ale panowie statyści okazali się akurat dyspozycyjni aby uczestniczyć w filmie BMW.

Czytaj dalej

czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów z naszej agencji Andrzej, Włodzimierz, Daniel i Marek wzięli udział w spocie do produkcji najnowszej reklamy. Statyści przybyli punktualnie na godzinę 8:00 na plan zdjęciowy. Nagrania odbyły się w plenerze przy ulicy Traczyńskiej 12 w Warszawie dnia 27 sierpnia 2019 r. Każdy statysta przygotował się odpowiednio do nagrań. Statyści zabrali ze sobą ubiór jesienny, ponieważ reklama zostanie pokazana na jesieni tego roku, dlatego trzeba było grać właśnie tą porę roku. Statyści na nagrania musieli mieć następujący kostium: płaszcze, kurtki jesienne. Buty również jesienne. Kolory pastelowe, nic jaskrawego, zero pasków, pstrokatych wzorów, czarnych ubrań. Zapewniliśmy na planie dla każdego statysty pyszny katering, który zawierał śniadanie i obiad. Wszyscy statyści swoje wynagrodzenie otrzymali po planie zdjęciowym, który skończył się około 18:00.

Czytaj dalej

statyści w filmie korporacyjnym

Statyści w filmie korporacyjnym

Dwóch Statystów z naszej agencji Sebastian oraz Paweł wzięli udział w filmie korporacyjnym dla firmy doradczej. Plan zdjęciowy odbył się dnia 14 czerwca w godzinach 7:30-15:00. Statyści przede wszystkim zagrali pracowników w dużej, międzynarodowej i nowoczesnej korporacji. Bohater filmu minął się w filmie ze Statystami w windzie i na korytarzu. Z niektórymi z nich wszedł w interakcje – przywitanie, uśmiech. Film jednak bez kwestii mówionych. Plan zdjęciowy odbył się w nowoczesnym biurowcu w Warszawie przy rondzie ONZ. Statyści na nagrania musieli się dodatkowo odpowiednio ubrać zakładając strój casual.

Czytaj dalej

statyści na promocji serialu

Statyści na promocji serialu

34 Statystów uczestniczyło w sesji zdjęciowej do promocji nowego serialu telewizyjnego. Sesja zdjęciowa z naszymi Statystami obyła się w dniu 9 czerwca 2019 r. Sesja fotograficzna była bardzo krótka i trwała od godziny 7:30 do około 14:00. Statyści na plan zdjęciowy musieli się odpowiednio ubrać zakładając ubrania górne kolorowe natomiast spodnie jednak musiały być ciemnego koloru. Wszyscy statyści na zbiórkę wstawili się punktualnie na godzinę 7:30. Zadaniami Statystów było przede wszystkim zrobienie takiego sztucznego tłumu wokół znanego aktora.

Czytaj dalej

epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści z naszej Agencji – Łukasz, Sara, Eliza i Rafał uczestniczyli w krótkim planie zdjęciowym. To film do internetu o badaniach profilaktycznych i zachęcaniu do nich. Zdjęcia odbyły się dnia 31 maja 2019 r. w parku Warszawie, dzielnica Mokotów. Godzina zbiórki na plan zdjęciowy to 9:50. Film był przede wszystkim na zasadzie sondy a nasi Epizodyści odgrywali rożne role po czym musieli w wypowiedziach do kamery odpowiedzieć naturalnie na proste pytania. Zdjęcia skończyły się około 17:00. Ponadto na planie zdjęciowym była profesjonalna makijażystka oraz stylistka. Podsumowując na nagraniach był jeszcze bardzo dobry katering.

Czytaj dalej

Statyści do reklamy

Statyści w reklamie

Dokładnie 42 Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie Orange dnia 27.05.2019 r. Reklama odbyła się w pięknym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim w Hotelu 500. Statyści na nagrania mieli dodatkowo zapewniony dojazd i powrót autokarem, który to zorganizował producent. Zbiórkę ustaliliśmy o godzinie 6:20 rano z Chełmskiej 21. Plan zdjęciowy nad zalewem był bardzo przyjemny, pogada co najważniejsze dopisała. Świeciło słońce i widok jeziora bardzo sprawiał w zachwyt co dzięki temu panowała bardzo dobra atmosfera nie tylko wśród statystów.

Czytaj dalej

epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka z naszej agencji Ania wygrała casting zdjęciowy i uczestniczyła w filmie medycznym w dniu 10 kwietnia 2019 r. Epizodystka prezentowała w nagraniu produkt Inhalator. Nagranie z udziałem Epizodystki odbyło się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Zdjęcia trwały w godzinach 10:50-15:00. Epizodystka do nagrania musiała się odpowiednio przygotować, przede wszystkim za zadanie miała wcześniej pomalować sobie paznokcie. Epizodystce ponadto przed nagraniem przesłano scenariusz do zapoznania się.

Czytaj dalej

statyści w reklamie tv

Statyści w reklamie TV

Pięciu Statystów z naszej agencji wzięło udział tym razem w reklamie Pyralgina. Nagranie odbyło się w dniu 19 stycznia 2019 r. w godzinach 12:00-15:00 w biurowcu Q22 w Warszawie. Zadaniami statystów było oczywiście granie tła jako pracownicy danej redakcji. Wszyscy statyści na nagrania musieli się jednak odpowiednio ubrać zakładając strój tak zwana ”sportowa elegancja”. Plan zdjęciowy był bardzo krótki i wszystkie osoby otrzymały wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć.

Czytaj dalej

statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Dwunastu Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie. Nagranie odbyło się w klubie w Warszawie. Akcja była dosyć szybka bo musieliśmy dokładnie tego samego dnia w ciągu kilku godzin zorganizować na nagarnia kliku statystów. Oczywiście udało nam się tego dokonać i zapewniliśmy młode osoby na plan. Nagranie natomiast było bardzo krótkie, trwało kilka godzin i wszyscy statyści otrzymali wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć. Ponieważ klimat na nagraniach był koncertowy to wszyscy statyści mieli za zadanie tańczenie przed sceną.

Czytaj dalej

epizodyści i statyści na planie zdjęciowym

Epizodyści i statyści na planie zdjęciowym

Pięciu epizodystów i czterech statystów uczestniczyło w planie zdjęciowym do filmu korporacyjnego BMW. Nagranie odbyło się w dniu 4 sierpnia 2018 r. w salonie motoryzacyjnym w Kaliszu. Niniejsze nagranie trwało od godziny 13:00 do około 20:30. Statyści oraz epizodyści z naszej agencji mieli przez nas zapewniony transport. Wobec tego osoby uczestniczące nie musieli sami na własną rękę dojechać do Kalisza z Warszawy. Zapewniliśmy transport ubezpieczonym busem. Wybór statystów i epizodystów na plan zdjęciowy nastąpił przez naszego klienta na podstawie aktualnych zdjęć i krótkiego nagrania z wizytówką. Statyści w filmie tworzyli tło natomiast epizodyści widoczni dodatkowo z rolą mówioną.

Czytaj dalej

spot promujący konkurs ze statystami

Spot promujący konkurs ze statystami

Realizacja spotu promującego konkurs radia dodatkowo z udziałem naszych statystów w dniu 21 maja 2018 r. Plan zdjęciowy odbył się w opuszczonej hali w Warszawie. Nagranie bardzo krótkie trwające zaledwie 5 godzin. Statyści wystąpili w kolorowych ubraniach, które to otrzymali od producenta filmu. Każdy statysta miał za zadanie przede wszystkim wywołać podczas realizacji zdjęć fajną atmosferę imprezy tworząc tło wokół prowadzącego radia. Zbiórka na zdjęcia zaplanowała była punktualnie na godzinę 17:00. Osoby, które uczestniczyły w zdjęciach to młode energiczne twarze, które musiały dać dobry klimat imprezy muzycznej. Wszyscy statyści po zakończonych nagraniach otrzymali od nas wynagrodzenie od razu po zakończeniu pracy.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy - statyści

Plan zdjęciowy – statyści

Statyści Krystyna, Michał i Taras z naszej agencji wzięli udział w planie zdjęciowym do filmu. Plan nagraniowy miał miejsce 16 maja 2018 r. Nagranie bardzo krótkie i odbyło się w siedzibie znanej telewizji satelitarnej. Na plan zdjęciowy wybraliśmy te właśnie trzy osoby ponieważ klientowi również najbardziej pasowali do tego projektu. Akcja zdjęć dosyć szybka bo z dnia na dzień dostaliśmy informacje. Wszyscy statyści po zakończonych zdjęć otrzymali od nas wynagrodzenie na konto bankowe.

Czytaj dalej

film promocyjny z udziałem statystów

Film promocyjny z udziałem statystów

Czterech statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do realizacji filmu promocyjnego dla banku. Nagranie odbyło się w centrum Warszawy przy ulicy Emili Plater dnia 11 maja 2018 r. w godzinach 15:00-21:00. Statyści uczestniczący w niniejszych zdjęciach to akceptacja naszego klienta. Dodatkowym zadaniem było aby osoby się odpowiednio ubrali na nagraniach zakładając stroje według wytycznych producenta filmu. Na koniec zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

epizodyści w etiudzie filmowej

Epizodyści w etiudzie filmowej

Dwójka epizodystów z naszej agencji wzięło udział w etiudzie filmowej do teczki aplikacyjnej na studia do Łodzi. To przede wszystkim film ,,dyplomowy” wieńczący roczny kurs reżyserski w warszawskiej szkole filmowej. Plan zdjęciowy miał miejsce w Warszawie i okolicach tj. Konstancin Jeziorna w terminie 21.04-23.04.2018 r. Razem odbyły się trzy dni zdjęciowe, w których brali udział nasi epizodyści. Michał w niniejszej etiudzie zagrał rolę syna i miał jedną kwestie mówioną w filmie. Pan Jan natomiast zagrał rolę ojca i bez kwestii mówionej.

Czytaj dalej

epizodysta w ramówce programu

Epizodysta w ramówce programu

Epizodysta Sebastian z naszej agencji wziął udział w ramówce do programu Druga Twarz. To program telewizyjny emitowany na stacji TTV. Plan zdjęciowy odbył się dnia 16 stycznia 2018 r. w centrum Warszawy ,, U Braci Jabłowskich,,. Sebastian przez naszego klienta został wybrany na podstawie zdjęć. Przed zdjęciami miał jeszcze kilka spotkań w celu przygotowania go do nagrań. Jak widać na fotografii został specjalnie wystylizowany do nagrania przez doświadczonego stylistę. Było bardzo dużo pracy przy nim ale efekt był zdumiewający i nagranie się w pełni udało.

Czytaj dalej

udział statystów w zdjęciach do filmu

Udział statystów w zdjęciach do filmu

Trzech statystów z naszej agencji wzięło udział w zdjęciach do filmu dla marki kosmetycznej w Warszawie. Realizacja odbyła się w plenerze tuż przed budynkiem siedziby Oriflame. Plan zdjęciowy odbył się dnia 15 października 2017 r. i trwał zaledwie 7 godzin. Zadaniami naszych statystów było oczywiście granie przechodniów przechadzających sobie w rożnych kierunkach. Dodatkowo doszło do przebrania wszystkich osób, gdzie stroje wyznaczał stylista na nagraniach. Po zakończeniu zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie. Na planie był również zapewniony pyszny katering.

Czytaj dalej

młody epizodysta w teledysku

Młody epizodysta w teledysku

Epizodysta z naszej agencji Janek wziął udział w teledysku dnia 14 października 2017 r. Nagranie odbyło się w godzinach 9:00-16:00 w popularnym klubie Hydrozagadka w Warszawie. Niniejsza produkcja to nagranie teledysku dla popularnego zespołu muzycznego BITAMINA. Teledysk z udziałem Janka epizodysty można zobaczyć w internecie na You Tube i również na stronie zespołu. Janek na nagrania przyjechał razem ze swoją mamą, gdzie uczestniczył w zdjęciach jako jeden z głównych postaci. Janek w teledysku wziął udział dodatkowo z inną dziewczynką zapewnioną z konkurencyjnej agencji epizodystów.

Czytaj dalej

epizodystka w reklamie telewizyjnej

Epizodystka w reklamie telewizyjnej

Młoda epizodystka Pola z naszej agencji wzięła udział w reklamie telewizyjnej dla salonu optycznego. Nagranie do reklamy odbyło się dnia 29 września 2017 r. w studio Tęcza w Warszawie. Start zdjęć to godzina 15:00. Reżyser wybrał Pole do niniejszej reklamy. Młoda epizodystka świetnie sobie poradziła na planie zdjęciowym, gdzie wszyscy byli bardzo zadowoleni. Oczywiście Pola przyjechała na zdjęcia również ze swoją mamą. Emisje filmu reklamowego z udziałem epizodystki można będzie zobaczyć w telewizji oraz dodatkowo w Internecie.

Czytaj dalej

epizodyści w filmie korporacyjnym

Epizodyści w filmie korporacyjnym

Epizodyści Dagmara i Patryk wzięli udział w filmie korporacyjnym dla firmy Wipsz. Plan zdjęciowy z epizodystami odbył się na mazurach w dniu 10 sierpnia 2017 r. Film korporacyjny, w którym wzięli udział nasi epizodyści można zobaczyć na przykład:

  • branżowych imprezach typu targi,
  • spotkaniach promocyjnych
  • na stronie www Klienta

Nagranie filmu trwało cały dzień. Epizodyści nie musieli sami na własną rękę dojechać na nagranie z Warszawy ponieważ został im bezpłatnie zapewniony transport. Dodatkowo epizodystom zapewniliśmy bardzo dobry katering na planie zdjęciowym.

 

Czytaj dalej

epizodysta w projekcie filmowym

Epizodysta w projekcie filmowym

Afroamerykanin epizodysta Darlington z naszej agencji wziął udział w filmie do projektu DEFENDERS. Zdjęcia odbyły się dnia 12 sierpnia 2017 r. Plan zdjęciowy był bardzo krótki bo trwał zaledwie 4 godziny i odbył się w samym centrum Warszawy. Film z udziałem epizodysty można na pewno zobaczyć w Internecie. Bardzo dobrze wyszło nagranie a epizodysta podczas zdjęć spisał się przede wszystkim doskonale tak jak przystało na doświadczonego epizodystę.

Czytaj dalej

epizodystka w spocie reklamowym

Epizodystka w spocie reklamowym

Epizodystka Anastazja (brunetka) wzięła udział w spocie reklamowym 7up Digital. Zdjęcia odbyły się w dniu 3 sierpnia 2017 r. w Studio Bratanka w Warszawie. Anastazja to mieszkanka Warszawy wobec tego sama bez problemu dojechała na nagrania, w których wzięła udział. Anastazja nie była jedyną epizodystką na planie zdjęciowym. Na planie ogólnie były dwie epizodystki. Film reklamowy będzie można zobaczyć przede wszystkim w internecie przez okres 12 miesięcy od daty pierwszej publikacji.

Czytaj dalej

trzech aktorów w spocie reklamowych

Trzech aktorów w spocie reklamowym

Trzech aktorów z naszej agencji Joanna, Norbert i Ireneusz wygrało casting i wzięli udział w spocie reklamowym Herbapol. Nagranie odbyło się dnia 25 lipca 2017 r. w Poznaniu i trwało do 10 godzin. Wszyscy aktorzy mieli dodatkowo zapewniony catering, zwrot kosztów za dojazd oraz nocleg. Godziny zbiórek były zapanowanie różnie i tak aktor Ireneusz przyjechał na zdjęcia na godzinę 8:30 natomiast aktorzy Norbert i Joanna na godzinę 8:00. Na planie był stylista, który w znakomity sposób ucharakteryzował aktorów.  Spot reklamowy ukaże się w telewizji oraz Internecie przez 12 miesięcy od daty pierwszej publikacji. Nagranie co najważniejsze odbyło się w bardzo przyjaznej i śmiesznej atmosferze. Wszyscy byli zadowoleni zarówno aktorzy jak i ekipa produkcyjna.

Czytaj dalej

statyści w spocie reklamowym

Statyści w spocie reklamowym

Siedmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w spocie reklamom Vision Express. Nagranie reklamy odbyło się dnia 14 lipca 2017 r. na placu zabaw w Parku Przy Bażantarni w Warszawie. Zbiórka na plan zdjęciowy punktualnie godzina 6:15. Statyści na plan zdjęciowy musieli sami dojechać i ubrać się według wytycznych. Zdjęcia trwały do 10 godzin a po zakończeniu nagrań każdy statysta otrzymał od nas wynagrodzenie. Na nagraniach statyści tworzyli przechodniów w parku. Reklamę będzie można na przykład zobaczyć sobie w telewizji przez okres 1 roku.

Czytaj dalej

dziesięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziesięciu statystów na planie zdjęciowym

Dokładnie dziesięciu statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do reklamy Vision Express. Nagranie reklamy odbyło się w terminie 11.07-12.07.2017 r. (plan nocny) w centrum handlowe Janki. Zbiórka ze statystami została ustalona na godzinę 22:00 natomiast zdjęcia trwały prawie do 6:00 rano następnego dnia. Statyści na nagrania musieli się odpowiednio ubrać według ustaleń stylistki zakładając kolorowe kostiumy a przy tym unikając czarnych, białych i we wzorki ubrań. Dodatkowo był na zdjęciach katering składający się wody mineralnej, napojów owocowych, kawy, herbaty oraz ciepłego posiłku. Wszystkie osoby statystujące po zakończonym planie zdjęciowym otrzymały od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

aktorka w programie telewizyjnym

Aktorka w programie telewizyjnym

Aktorka Marlena z naszej agencji wzięła udział w programie telewizyjnym ,,Usterka,,. Plan zdjęciowy z udziałem aktorki odbył się w terminie 21.06.2017-25.06.2017 r. Każdy dzień zdjęciowy z aktorką z naszej agencji trwał około 12 godzin. Na planie zdjęciowy dla wszystkich aktorów był dostępny również katering. Było to nagranie odcinków a emisje można będzie zobaczyć na stacji telewizyjnej TTV oraz w internecie. Aktorka Marlena najpierw przed zdjęciami musiała przejść casting i dzięki temu bardzo się spodobała reżyserowi co dało jej możliwość wystąpienia. Dodatkowo że jako zdjęcia odbyły się poza Warszawą aktorce został zapewniony transport.

Czytaj dalej

dziewięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziewięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziewięciu statystów z naszej agencji artystycznej uczestniczyło na planie zdjęciowym do realizacji zdjęć dla Comedy Central Polska. Nagranie z naszymi statystami odbyło się dnia 19 kwietnia 2017 r. w godzinach 9:00-13:30. Zdjęcia zrealizowane były w plenerze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie. W tym miejscu była również zbiórka dla każdego statysty. Na nagraniu byli statyści – cztery kobiety i pięciu mężczyzn ponieważ takie było założenie reżysera i tak też nasza agencja musiała zorganizować osoby. Nagranie miało charakter wypowiedzi do kamery. Wyglądało to także każdy jeden statysta miał odpowiedzieć w sposób naturalny do kamery na pytanie znanego prowadzącego. Po zakończonych zdjęciach wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

nagranie filmu expresu do kawy z aktorką

Nagranie filmu expresu do kawy z aktorką

Aktorka Wiktoria z naszej agencji aktorskiej wzięła udział w filmie oraz sesji zdjęciowej lifestyle expresu do kawy producenta Krups. Nagranie odbyło się w dniach 01, 02.03.2017 r. i dodatkowo 03 marca 2017 r. Aktorka uczestniczyła codziennie w nagraniach po około 12 godzin. Zdjęcia z naszą aktorką miały miejsce między innymi w wynajętym apartamencie w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Przede wszystkim to nagrania online i sesja zdjęciowa lifestyle, gdzie zobaczymy naszą aktorkę w Internecie i w mediach społecznościowych.

Czytaj dalej

udział epizodystów w materiale do programu

Udział epizodystów w materiale do programu

Epizodyści z naszej agencji Pani Hania i Róża wzięli udział w materiale do jednego odcinka programu DeFacto. Odcinek będzie można zobaczyć na kanale TV4. Nagranie z udziałem naszych epizodystek odbyło się w dniu 20 luty 2017 r. Był to materiał o samoobronie wraz z przekazaniem praw autorskich każdej epizodystki do publikacji swojego wizerunku na wszystkich polach eksploatacyjnych. Epizodystki musiały przede wszystkim same dojechać na zdjęcia, które odbyły się w Piasecznie koło Warszawy.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy z udziałem 41 statystów

Plan zdjęciowy z udziałem 41 statystów

Łącznie 41 statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do reklamy Vision Express. Zdjęcia ze statystami odbyły się w terminie 07.02-09.02.2017 r. w centrum handlowym Janki koło Warszawy. W terminie 07.02/08.02 uczestniczyło 6 statystów natomiast w 08.02/09.02 aż 35 osób. Wszyscy statyści musieli sami dojechać na nagrania na określone godziny i dodatkowo odpowiednio się obrać zakładając głównie stroje kolorowe. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie w tle głównych aktorów podczas realizacji reklamy. Każdy statysta z naszej agencji wykonywał polecenia od kierownika produkcji i reżysera, gdzie na przykład ma stać czy chodzić i co robić podczas ujęcia tak aby wszystko sprawnie poszło. Były to przede wszystkim plany nocne wtedy kiedy centrum handlowe było zamknięte. Chodziło o to aby bez problemu można było nagrać reklamę między innymi ze statystami. Na koniec dnia zdjęć rozliczyliśmy się z każdym statystą, który uczestniczył w planie zdjęciowym.

Czytaj dalej

spot społeczny z udziałem pięciu statystów

Spot społeczny z udziałem pięciu statystów

Pięciu statystów z naszej agencji wzięło udział w spocie społecznym promującej projekt Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zdjęcia ze statystami odbyły się dnia 23 stycznia 2017 r. Zbiórka na plan zdjęciowy do realizacji kampanii była o godzinie 9:40 a nagranie było bardzo krótkie. Zdjęcia,w których wzięli udział nasi statyści odbyło się w Hotelu Dedek-Park w Warszawie. W te miejsce zebrały się przede wszystkim wszystkie osoby realizujące niniejszą produkcję. Zadaniami osób z naszej agencji było statystowanie a po zakończonych zdjęciach rozliczyliśmy się od razu po planie nagraniowym. Wszyscy statyści dodatkowo na nagranie mieli się ubrać ciepło, ponieważ realizacja odbyła się na dworze w temperaturze minusowej.

Czytaj dalej

czternastu statystów w filmie wewnętrznym

Czternastu statystów w filmie wewnętrznym

Czternastu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do nagrania filmu wewnętrznego Phillip Morris. Zdjęcia do nagrania z naszymi statystami odbyły się w GBC Warszawa ul. Inflancka. Realizacja w której brali udział statyści odbyła się dnia 20 grudnia 2016 r. w godzinach 8:00-11:00. Statyści na plan musieli przede wszystkim przybyć punktualnie na godzinę 7:45.  Wszyscy statyści mieli dodatkowo za zadanie na plan odpowiednio się ubrać zakładając normalną odzież tak jak do biura.

Czytaj dalej

110 statystów w realizacji reklamy telewizyjnej

110 statystów w realizacji reklamy telewizyjnej

agencja statystów w Warszawie statystowanie na planie zdjęciowymŁącznie 110 statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym w terminie 5.12-7.12.2016 r. w realizacji reklamy Vision Express. Pierwszy plan zdjęciowy z pięćdziesięcioma statystami odbył się dnia 5.12.2016 r. w studio Fox Warszawa, gdzie wszystkie osoby zostały ubrane w białe uniformy. Tego przebrania dokonała charakteryzatorka wynajęta przez produkcje, która realizowała niniejszą reklamę. W kolejnych dniach tj. 6.12 oraz 7.12 statyści uczestniczyli w salonie optycznym w Jankach koło Warszawy. statyści na planie zdjęciowymByły to plany nocne po trzydziestu statystów na jeden nocny plan. W tym dniach strój jaki obowiązywał statystów to kolory dowolne takie jak na wyjście do centrum handlowego. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie w rożnych scenach. statyści do reklamyWszyscy statyści na nagraniach bacznie słuchali poleceń kierownika produkcji oraz reżysera jak mają stać, poruszać się na planach zdjęciowych. Wszyscy statyści po skończonych zdjęciach zawsze otrzymywali od nas wynagrodzenie a zdjęcia zazwyczaj trwały dziesięć godzin. Podsumowując zlecenie to całość nagrania skończyła się pełnym sukcesem.

Czytaj dalej

udział aktorki w filmie edukacyjnym

Udział aktorki w filmie edukacyjnym

Aktorka z naszej agencji Pani Marzena wzięła udział w filmie edukacyjnym 3/4 minutowym dla pacjentów dotyczący różnych rodzajów bólu. Nagranie z naszą aktorką odbyło się w dniu 10 listopada 2016 r. w godzinach 10:00-16:00. Zdjęcia do filmu miały miejsce w wynajętym przez produkcje apartamencie w Warszawie przy ul. Topolowa 30. Zadaniami aktorki było oczywiście odgrywanie ról w rożnych scenach według określonego scenariusza. Naszą aktorkę będzie można zobaczyć przede wszystkim w Internecie na stronie www Klienta.

Czytaj dalej

dwie statystki w dzień dobry TVN

Dwie statystki w dzień dobry TVN

Dwie statystki z naszej agencji Żaneta i Weronika pracowały na evencie makaronów Lubella podczas transmisji programu dzień dobry TVN. Zadaniami naszych statystek była degustacja dań z makaronów podczas emisji programu. Każda statystka była przebrana dodatkowo w niebieski fartuszek z logo naszego Klienta. Wizażystka natomiast pomalowała i uczesała nasze statystki do zdjęć. Zdjęcia do programu z naszymi statystkami odbyły się w dniu 25 października 2016 r. i trwały bardzo krótko. Cała emisja natomiast miała miejsce na parterze w budynku na ul. Hożej tam gdzie znajduje się siedziba programu dzień Dobry TVN.

Czytaj dalej

dwóch statystów w reklamie

Dwóch statystów w reklamie

Dwóch statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie Olx mobile. Reklama z naszymi statystami odbyła się w dniu 22 września 2016 r. Zdjęcia natomiast miały miejsce w Park Kultury Powiśle w Warszawie. Panowie statyści oczywiście sami przyjechali na nagrania do reklamy. Zadaniem każdego statysty było uczestniczenie w zdjęciach jako tło według poleceń kierownika planu zdjęciowego. Wyborem naszych statystów zajmował się reżyser.

Czytaj dalej

epizodysta na planie zdjęciowym w klinice

Epizodysta na planie zdjęciowym w klinice

Epizodysta Szczepan z naszej agencji wziął udział w planie zdjęciowym do reklamy Olx mobile. Nagranie z naszym epizodystom odbyło się 5 września 2016 r. w klinice w Warszawie. Do niniejszych zdjęć epizodystę wybraliśmy na podstawie aktualnych fotografii wspólnie z reżyserem. Nagranie epizodysty było przede wszystkim bardzo krótkie i treściwe. Zadaniami Szczepana na planie było oczywiście udział w nagraniu, krótkiej produkcji w tym publikacje swojego wizerunku zgodnie z ustalonym scenariuszem.

Czytaj dalej

statyści w reklamie Oto Moto

Statyści w reklamie Oto Moto

Sześciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do reklamy Oto Moto. Niniejsza reklama z naszymi statystami odbyła się 2 września 2026 r. w Warszawie przy komisie samochodowym. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie do produkcji nowej reklamy. Na godzinę 5:30 według ustaleń przybyli wszyscy zaproszeni statyści. Każdy statysta po skończonych zdjęciach otrzymał od nas wynagrodzenie płatne gotówką. Statyści dodatkowo na zdjęcia ubrali się elegancko.

Czytaj dalej

udział statysty w planie zdjęciowym do krótkiej roli

Udział statysty w planie zdjęciowym

Statysta Radek z naszej agencji wziął udział w planie zdjęciowym w Warszawie. Nagranie z naszym statysta odbyło się dnia 24 sierpnia 2016 r. Radek w filmie występował w roli asystenta do trzymania tarczy przy pokazywaniu ciosów taekwondo. Zdjęcia z udziałem statysty były bardzo krótkie i zakończyły się powodzeniem. Statysta oczywiście sam dojechał na plan zdjęciowy i tylko On wziął udział w tej realizacji filmowej.

Czytaj dalej

statyści w reklamie telewizyjnej Cappy

Statyści w reklamie telewizyjnej Cappy

Statyści z naszej agencji wzięli udział w spocie reklamowym do reklamy Cappy. Zdjęcia z naszymi statystami do niniejszej produkcji filmowej odbyły się 29 lipca 2016 r. w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Plan zdjęciowy natomiast był bardzo krótki a wszyscy statyści przybyli punktualnie. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie w różnych położeniach według poleceń kierownika planu. Każdy statysta po zakończonych nagraniach otrzymał od naszej agencji ustalone wynagrodzenie płatne gotówką. Reklama z udziałem ośmiu naszych statystów będzie można zobaczyć w Pakistanie na przykład w telewizji czy Internecie. Nagrania odbyły się w dość przyjemniej atmosferze.

Czytaj dalej

udział statystów w projekcie filmowym

Udział statystów w projekcie filmowym

Statyści z naszej agencji Julek, Monika i Łukasz wzięli udział w filmowym projekcie Swiss-Krono. Plan zdjęciowy z naszymi trzema statystami odbył się dnia 6 czerwca 2016 r. Statyści na zbiórkę przybyli o godzinie 8:00 pod adres Kotowice 52, 05-840 Brwinów koło Warszawy. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie na planie filmowym. Statystów do niniejszej realizacji wybrał nasz producent na podstawie fotografii.

Czytaj dalej

epizodyści na mini evencie w programie telewizyjnym

Epizodyści na mini evencie w programie telewizyjnym

Epizodyści z naszej agencji wystąpili na mini evencie w porannym programie telewizyjnym – Pytanie Na Śniadanie. Plan zdjęciowy odbył się 1 czerwca 2016 r. w plenerze w mieście Warszawa. Zadaniami epizodystów był oczywiście udział w zdjęciach do znanego programu rozrywkowego na TVP. Wizerunek epizodystów w nagraniu jest widoczny. Po zdjęciach każdy epizodysta otrzymał od nas wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Epizodyści według ustaleń na nagrania ubrali się kolorowo. Plan zdjęciowy co najważniejsze był bardzo krótki.

Czytaj dalej

epizodysta na planie zdjęciowym do reklamy olx.pl

Epizodysta na planie zdjęciowym do reklamy olx.pl

Epizodysta z naszej agencji Pan Janusz wziął udział w reklamie olx.pl. Plan zdjęciowy z naszym epizodystą odbył się 25 maja 2016 r. w Warszawie ul. Mińska 25. Epizodysta wziął udział spocie reklamowym dokładnie na temat bezpieczeństwa olx. Nagranie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 13:30 a epizodysta oczywiście sam przyjechał na zlecenie. Zadaniami epizodysty było oczywiście czynny udział w zdjęciach wraz z przekazaniem praw do wizerunku w Internecie na okres 12 miesięcy.

Czytaj dalej

dwóch statystów na planie zdjęciowym

Dwóch statystów na planie zdjęciowym

Dwóch statystów Grzegorz i Robert z naszej agencji wzięli udział w planie zdjęciowym. Nagranie z naszymi statystami odbyło się 26 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Zadaniami statystów było oczywiście uczestniczenie w zdjęciach. Statyści dodatkowo jak widać na fotografii przebrali się w specjalne kolorowe stroje. Wyboru tego ubioru dokonał stylista pracujący w tym dniu na nagraniach. Statyści sami przyjechali na plan zdjęciowy własnym środkiem transportu.

Czytaj dalej

epizodyści na planie zdjęciowym - produkty na grilla

Epizodyści na planie zdjęciowym

Pięciu epizodystów z naszej agencji uczestniczyło na planie zdjęciowym dla producenta produktów na grilla. Udział wzięli także nasi młodzi epizodyści Maksymilian i Wiktoria. Był to filmik bilborodwy i nagranie miało miejsce w dniu 24 marca 2016 r. w Wytwórnia Filmów Czołówka przy ul. Lotników w Warszawie. Zadaniami epizodystów był oczywiście udział do scenek w filmie wraz z przekazaniem swoich praw do wizerunku. Na planie nagraniowym dodatkowo był zapewniony pyszny katering. Każdy epizodysta otrzymał od nas wynagrodzenie po zdjęciach.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy fitness z udziałem statystów

Plan zdjęciowy fitness z udziałem statystów

Statyści z naszej agencji wzięli udział w reklamie Vision Express. Plan zdjęciowy był typu fitness i odbył się w miejscu Zachęta Narodowa Galeria Sztuki. Nagranie natomiast odbyło się dnia 12 marca 2016 r. Zadaniami statystów było uczestniczenie w zdjęciach do najnowszego spotu reklamowego dla salonu optycznego. Wybór statystów nastąpił na podstawie aktualnych fotografii. Po zakończonych nagraniach wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie. Każdy statysta biorący udział w tych zdjęciach przebrał się w stroje sportowe fitness. Produkcja filmowa odbyła się dokładnie w wynajętej dużej sali tak aby można było nagrać jak dziewczyny ćwiczą.

Czytaj dalej

trzydziestu statystów na planie zdjęciowym

Trzydziestu statystów na planie zdjęciowym

Trzydziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do spotu reklamowego Vision Express. Zdjęcia do reklamy odbyły się w nocy z 6 na 7 marca 2016 r. w Centrum Handlowe Janki przy ul. Mszczonowska 3. Statyści oczywiście byli w różnym wieku i ich zadaniem było statystowanie. Statyści uczestniczyli grali jako klienci salonu optycznego. Rozstawiani byli w różnych konfiguracjach przez kierownika planu za decyzją reżysera. Dodatkowo każdy statysta na potrzeby planu ubrał się w kolorowe stroje. Ponadto wszyscy statyści uczestniczący w zdjęciach mieli zapewnioną godzinną przerwę oraz obiad, kawę, herbatę, kanapki i wodę. Po skończonych nagraniach również każdy statysta otrzymał od naszej agencji ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

aktorzy w nagraniu odcinka do filmu instruktażowego

Aktorzy w nagraniu odcinka do filmu instruktażowego

Dwóch aktorów Marcin oraz ośmioletni Janek z naszej agencji wzięli udział w nagraniach odcinka do filmu instruktażowego. Realizacja nagrania z naszymi aktorami odbyła się 2 grudnia 2015 r. w godzinach 10:30-14:00. Był to dosyć krótki plan zdjęciowy, który odbył się w wynajętym apartamencie w Warszawie przy ul. Hlonda. Aktorzy sami przyjechali na plan zdjęciowy a Janek przyjechał oczywiście z jednym rodzicem. Film instruktażowy z naszymi aktorami został zrealizowany dla ZUS (elektroniczne zwolnienia lekarskie e-ZLA). Zadaniami aktorów był oczywiście udział w zdjęciach według wskazanego scenariusza. Aktorzy dodatkowo przekazali swoje prawa do wizerunku w związku z uczestniczeniem w nagraniach w Internecie i na stronach ogólnodostępnych ZUS.

Czytaj dalej

epizodysta Artur w programie telewizyjnym

Epizodysta Artur w programie telewizyjnym

Epizodysta Artur z naszej agencji wziął udział w programie telewizyjnym emitowanym na stacji TVN Meteo Active o nazwie ,,Twój Portfel Nasza Dieta,,. Udział epizodysty był w jednym odcinku tego programu rozrywkowego. W niniejszym programie było pokazane w jaki sposób dosyć można tanio i dobrze jeść. To program przede wszystkim kulinarny a nasz epizodysta był głównym bohaterem. Plan zdjęciowy z naszym epizodystą odbył się 19 listopada 2011 r. w specjalnym studiu w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej. Artur na nagarnia wstawił się punktualnie na godzinę 10:00. Epizodystę można zobaczyć oczywiście w intrenecie na TVN Meteo oraz w telewizji. Epizodysta oczywiście sam przyjechał na nagrania.

Czytaj dalej

trzydziestu statystów w reklamie telewizyjnej

Trzydziestu statystów w reklamie telewizyjnej

Trzydziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w najnowszej reklamie telewizyjnej dla salonu Vision Express. Reklama z naszymi statystami odbyła się w nocy z 17 na 18 listopada 2015 r. w Centrum Handlowe Janki koło Warszawy. Statyści na zdjęcia przyjechali swoim środkiem transportem albo komunikacją. Zadaniami statystów było oczywiście tworzenie tła wokół głównego grającego aktora. Statyści wykonywali polecenia kierownika planu oraz reżysera a grali głównie klientów salonu optycznego. Dodatkowo wszyscy statyści na plan zdjęciowy odpowiednio się ubierali, zakładając przede wszystkim kolorowe stroje. Na zdjęciach ponadto dla wszystkich statystów był zapewniony katering w formie obiadu, kanapek, wody, herbaty i kawy. Każdy statysta po skończonych nagraniach otrzymał od nas wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Był to bardzo ciężki plan zdjęciowy ale najważniejsze wszyscy wytrwali do końca.

Czytaj dalej

siedmiu statystów na planie zdjęciowym do reklamy

Siedmiu statystów na planie zdjęciowym do reklamy

Siedmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnej realizowanej reklamie dla salonu optycznego Vision Express. Niniejszy plan nagraniowy odbył się w nocy z 16 na 17 listopada 2015 r. Centrum Handlowe Janki koło Warszawy. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie na planie. Statyści grali tło w salonie i udawali potencjalnych klientów, którzy przyszli kupić okulary w salonie optycznym. Każdy statysta sam przyjechał na zdjęcia, ponieważ nasza agencja nie zapewniała transportu. Na koniec zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie za udział w planie nocnym. Ponadto statyści mieli zapewniony katering oraz godzinną przerwę podczas realizacji spotu reklamowego.

Czytaj dalej

udział epizodystki w programie telewizyjnym

Udział epizodystki w programie telewizyjnym

Epizodystka z naszej agencji Iwona uczestniczyła w kolejnym programie telewizyjnym o nazwie ,,Twój portfel Nasza Dieta,, emitowanym na TVN Meteo Active. Epizodystka wzięła udział w zdjęciach w dniu 6 listopada 2015 r. w godzinach 9:40-18:00 w wynajętym studio na ul. Bernardyńska w Warszawie. Zadaniami epizodystki był oczywiście udział w programie o gotowaniu wraz z przekazaniem praw do wizerunku. Program z naszą epizodystką można zobaczyć w Internecie oraz w telewizji na kanale TVN Meteo Active. W odcinku, w którym wystąpiła epizodystka można zobaczyć w jaki sposób tanio, mało kalorycznie i bez cholesterolu można zdrowo jeść. Odcinek natomiast z udziałem epizodystki Iwony można zobaczyć w intrenecie na stronie TVN Meteo.

Czytaj dalej

epizodysta Dawid jako tancerz w reklamie

Epizodysta Dawid jako tancerz w reklamie

Epizodysta z naszej agencji Dawid wziął udział jako tancerz w spocie reklamowym dla Pepco. Nagranie reklamy z naszym epizodystom odbyło się 19 października 2015 r. w Studio Fox Warszawa. Epizodysta wcześniej wygrał casting, na który przyjechał i wziął udział. Decyzje co do wyboru epizodysty podjął oczywiście reżyser. Zadaniami epizodysty było przede wszystkim udział w zdjęciach do niniejszej reklamy wraz z przekazaniem praw do wizerunku w telewizji na trzy miesiące i w Internecie na 12 miesięcy. Epizodysta sam przyjechał na nagrania, nie było potrzeby zwrotu kosztów dojazdu albo zapewniania transportu, ponieważ Dawid mieszka w Warszawie. Z epizodystą podpisaliśmy umowę o udział w zdjęciach do reklamy i prawa na wykorzystanie wizerunku.

Czytaj dalej

trzech panów statystów na planie zdjęciowym

Trzech panów statystów na planie zdjęciowym

Trzech panów statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do filmu – branża alkoholowa. Nagrania do filmu odbyły się 29 września 2015 r. w Whisky Bar Max. Zadaniami statystów było uczestniczenie w filmie, robienie tła według poleceń produkcji. Statyści oczywiście sami przyjechali na zdjęcia do filmu. Statystom nie zapewniliśmy transportu, ponieważ realizacja miała miejsce w Warszawie a statyści mieszkają właśnie w stolicy. Każdy statysta po zakończonych zdjęciach otrzymał od nas wynagrodzenie, które zapłaciliśmy gotówką w ustalonej wcześniej kwocie.

Czytaj dalej

statyści w projekcie filmowym NCK

Statyści w projekcie filmowym NCK

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w projekcie charytatywnym dla Narodowego Centrum Krwi w Warszawie. Plany zdjęciowe z naszymi statystami odbyły się w terminie 22.09-23.09.2015 r. 22 września wzięło udział sześciu statystów i zdjęcia do filmu zaczęły się od godziny 13:00 w stacji krwiodawstwa w Warszawie przy ul. Saskiej. 23 września natomiast nagranie odbyło się w dwóch lokalizacjach. Pierwsza lokalizacja, w której uczestniczyło czterech statystów miała miejsce w Fort Piontek przy ul. Modlińskiej o godzinie 5:30. Druga z kolei lokalizacja z pięcioma statystami odbyła się w dniu 23 września na Placu na Rozdrożu (plener). Realizacja w tej lokalizacji zaczęła się o godzinie 11:30. Zdjęcia ze statystami trwały w różnych godzinach. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie na planie zdjęciowym, tworzenie tak zwanego tła.

Statyści czasami jak widać na załączonym zdjęciu byli przebierani w różne stroje. Na każdym nagraniu przy zbiórce był obecny opiekun z naszej agencji. Wszyscy statyści po skończonej pracy otrzymywali od nas wynagrodzenia.

statyści w projekcie filmowym NCK 1

Czytaj dalej

udział statystów w filmie korporacyjnym

Udział statystów w filmie korporacyjnym

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w filmie korporacyjnym realizowanym przy moście Poniatowskim w Warszawie. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się 3 września 2015 r. Statyści na zdjęcia przyjechali punktualnie o godzinie 14:00 ubrani w kolorowe stroje. Zadaniami statystów było oczywiście uczestniczenie zdjęciach, podchodzenie do foodtrucka i częstowanie się jedzeniem. Po zakończonych zdjęciach do filmu korporacyjnego wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone honorarium. Plan co najważniejsze był bardzo krótki bo szybko się skończył.

Czytaj dalej

modelka Basia w realizacji spotu sponsorskiego

Modelka Basia w realizacji spotu sponsorskiego

Modelka z naszej agencji Pani Basia wzięła udział w realizacji spotu sponsorskiego dla DIP RILIF. Plan zdjęciowy z naszą modelką odbył się 18 sierpnia 2015 r. w Studio Bank. Start zdjęć z udziałem modelki rozpoczął się o godzinie 8:00. Zadaniami modelki było oczywiście uczestniczenie w nagraniu do produkcji filmu sponsorskiego wraz z przekazaniem praw do wizerunku. Modelkę będzie można zobaczyć w intrenecie oraz telewizji przez rok czasu od daty pierwszej emisji. Modelka sama przyjechała na zdjęcia, nie było potrzeby zapewniania transportu, ponieważ główna nasza bohaterka mieszka w Warszawie. Całość zlecenia przebiegła bardzo dobrze.

Czytaj dalej

statyści jako budowlańcy na planie zdjęciowym

Statyści jako budowlańcy na planie zdjęciowym

Kilku panów statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do spotu reklamowego Oto Moto. Nagrania z naszymi statystami odbyły się dnia 30 kwietnia 2015 r. w godzinach 10:00-13:30. Statyści natomiast na plan zdjęciowy przyjechali o godzinie 9:50. Zadaniem statystów było oczywiście statystowanie w reklamie, granie budowlańców na budowie mieszkań. Zdjęcia do tego planu odbyły się dokładnie na placu budowy w Warszawie, dzielnica Wilanów przy al. Rzeczypospolitej. Statyści dodatkowo zostali przebrani w specjalne stroje takie jakie mają zazwyczaj pracownicy budowlani. Po zakończonych zdjęciach z każdym statystą rozliczyliśmy się w formie gotówkowej.

Czytaj dalej

udział statystów w spocie reklamowym

Udział statystów w spocie reklamowym

Statyści z naszej agencji wzięli udział w spocie reklamowym dla Oto Moto. Niniejsze zdjęcia z dziesięcioma naszymi statystami odbyły się 29 kwietnia 2015 r. w Warszawie przy ul. Pięknej 18 – Mokotowska Square. Nagarnia trwały w godzinach 5:30-9:30 a wszyscy statyści zebrali się dokładnie pod Green Cafe Nero. Dodatkowo zapewniliśmy opiekuna do pomocy. Zadaniami wszystkich naszych współpracowników było oczywiście statystowanie tak jak tworzenie tła w reklamie. Spot reklamowy z udziałem statystów będzie można zobaczyć w Internecie na stronie motoryzacyjnej Oto Moto.

Czytaj dalej

statyści spocie internetowym

Statyści spocie internetowym

Kilku statystów z naszej agencji uczestniczyło w spocie internetowym dla portalu z ogłoszeniami Olx.pl. Niniejsza reklama ze statystami odbyła się 27 kwietnia 2015 r. w godzinach 6:00-11:00. Łącznie w planie zdjęciowym wzięło udział pięciu statystów w różnym wieku. Plan zdjęciowy, w którym statystowali nasi statyści odbył się dokładnie w Multikino na Ursynowie – Warszawa. Zadaniami naszych statystów było oczywiście statystowanie, poprzez tworzenie tła. Grali jako klienci kina. Wszystkie osoby statystujące przyjechali na nagrania punktualnie i odpowiednio według ustalań ubrani. Na koniec zdjęć każdy statysta otrzymał od naszej agencji wynagrodzenie płatne gotówką za swoją pracę przy spocie reklamowym.

Czytaj dalej

ośmiu statystów na planie zdjęciowym

Ośmiu statystów na planie zdjęciowym

Ośmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do spotu reklamowego TVP. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się 26 września 2014 r. w Studio COTAM w Warszawie. Statyści przyjechali na dwie różne godziny. Pierwsza grupa statystów przyjechała na nagrania o godzinie 9:00 natomiast druga grupa wstawiła się punktualnie o 10:30. Zadaniami statystów był krótki występ przed kamerą wraz wypowiedzią. Każdy statysta został dodatkowo ucharakteryzowany i pomalowany do nagrania. Film ze statystami będzie można oczywiście zobaczyć w telewizji przez około dwa tygodnie i w Internecie przez czas nieokreślony.

Czytaj dalej

udział aktorów nieprofesjonalnych w filmie referencyjnym

Udział aktorów nieprofesjonalnych w filmie referencyjnym

Czterech aktorów nieprofesjonalnych Maciej, Przemysław, Marek i Edyta z naszej agencji wzięło udział w kilkuminutowym nagraniu filmu referencyjnego dla firmy Żywiec. Nagranie z naszymi aktorami odbyło się 5 maja 2014 r. w Syreni Śpiew w Warszawie. Był to oczywiście jeden dzień zdjęciowy, w których wzięli udział nasi aktorzy i trwał do dziecięciu godzin. Plan zdjęciowy natomiast rozpoczął się o godzinie 7:40. Aktorów będzie można zobaczyć w filmie w Internecie przez 1 rok. Na fotografii jeden z naszych aktorów – Marek. Zdjęcie zrobione na backstage z planu zdjęciowego.

Czytaj dalej

modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku

Modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku

Modelka Klaudia z naszej agencji uczestniczyła w teledysku dla Doomrow. Plan zdjęciowy z modelką odbył się dokładnie dnia 8 kwietnia 2014 r. w klubie muzycznym VooDoo. Modelka oczywiście wygrała casting zdjęciowy i dzięki temu wzięła udział w teledysku. Teledysk zespołu można zobaczyć w Internecie, najlepiej na You Tube, wystarczy tylko wpisać nazwę zespołu. Modelka sama przyjechała na nagarnie, nie trzeba było organizować transportu, ponieważ Klaudia mieszka w Warszawie.

modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku 1

Czytaj dalej

udział statystek w programie motoryzacyjnym

Udział statystek w programie motoryzacyjnym

Statystki z naszej agencji Dominika i Ola wzięły udział w programie motoryzacyjnym dla TVN TURBO. Plan zdjęciowy z udziałem statystek odbył się 2 kwietnia 2014 r. o godzinie 19:50. Miejsce startu nagrania był Plac Teatralny w Warszawie. Zadaniami każdej statystki była jazda testowa samochodem sportowym wraz z kierowcą. Statystki testowały przede wszystkim nową Hondę Civic. To była oczywiście krótka realizacja nagrania. Odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN.

Czytaj dalej

epizodystka Małgorzata w etiudzie studenckiej

Epizodystka Małgorzata w etiudzie studenckiej

Epizodystka z naszej agencji Pani Małgorzata wzięła udział w planie zdjęciowym do etiudy studenckiej. Nagranie z naszą epizodystką odbyło się 27 marca 2014 r. w Warszawie. Epizodystka oczywiście sama przyjechała na zdjęcia. Zadaniami epizodystki był udział w krótkim nagraniu. To była realizacja filmu studentów na potrzeby zaliczenia pracy dyplomowej. Dodatkowo do produkcji niniejszego nagarnia zostało wynajęto mieszkanie.

Czytaj dalej

epizodysta Leszek w etiudzie studenckiej

Epizodysta Leszek w etiudzie studenckiej

Epizodysta z naszej agencji Leszek wziął udział w etiudzie studenckiej do pracy dyplomowej dla studentów. Plan zdjęciowy z naszym epizodystom odbył się 8 stycznia 2014 r. Epizodysta zagrał rolę Św. Józefa i dodatkowo przebrał się w taki podobny strój. Zdjęcia do etiudy odbyły się w Warszawie. Zadaniami epizodysty był oczywiście udział w zdjęciach wraz z przekazaniem praw do wizerunku na potrzeby zaliczenia studiów w związku z pracą dyplomową. Po zakończonych nagraniach epizodysta otrzymał od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej