Polityka prywatności

Regulamin i Polityka Prywatności Agencji Infernal

Na podstawie artykułu 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Artystyczna Infernal z siedzibą przy ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa, e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl, telefon 508 683 557. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Dane osobowe będą przechowywane przez cały czas współpracy z agencją lub przez pięć lat od ostatniej aktualizacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne ale wymagane do współpracy, natomiast ich niepodanie będzie skutkować niemożnością współpracy.

hostessy

Wyrażenie zgody

 1. Przysyłając nam swoje zgłoszenie wyrażasz jednocześnie zgodę na zamieszczenie zdjęć ze swoim wizerunkiem oraz opisu w postaci utworzonego portfolio z informacji zawartych w zgłoszeniu na stronie internetowej www.agencjainfernal.pl i jednego zdjęcia na Facebooku agencji dostępnym pod adresem www.facebook.com/agencjainfernal oraz na Instagram Agencja Artystyczna INFERNAL.
 2. Każdy Użytkownik przesyłając zgłoszenie, zdjęcia oraz inne dane w zgłoszeniu, oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie związane z publikowaniem i przetwarzaniem oraz, że ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść.
 3.  Wysyłając swoje zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy lub na adres e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl wyrażasz również zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS i e-mail od naszej agencji na podany w zgłoszeniu numer telefonu bądź adres e-mail rożnymi z ofertami pracy.
 4. Agencja ma na przykład prawo usunięcia profilu w każdej chwili danego kandydata bez podania przyczyny i informacji co będzie skutkowało trwałym zakończeniem współpracy.
 5. W rejestracji do naszej agencji może wziąć udział każda osoba tj. dzieci, młodzież ale jednak pod opieką opiekuna prawnego lub rodzica. Zalecamy oczywiście aby zgłoszenia osoby niepełnoletniej dokonał sam prawny opiekun.
 6. Przyjęty kandydat do agencji powinien uaktualniać swoje zdjęcia i tak:
  – co 3 miesiące, dzieci 0 – 4 lat,
  – 6 miesięcy dzieci, 5 – 14 lat,
  – 12 miesięcy, osoby powyżej 14 lat.
 7. W przypadku zmiany numeru telefonu lub adresu e-mail każdy nowy zaakceptowany kandydat powinien niezwłocznie poinformować o aktualnym numerze telefonu lub adresie e-mail.
 8. Agencja Artystyczna Infernal nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne wpisywanie treści w formularzu tj. telefonów, adresów i innych danych.
 9. Każdy kandydat oświadcza, że zapoznał się i zaakceptował treść niniejszego regulaminu oraz politykę prywatności.

modelki

Jak wykorzystujemy zgromadzone dane?

Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś swoją zgodę wysyłając zgłoszenie dla potrzeb niezbędnych do:

Jak chronimy twoje dane?

Wykorzystujemy techniczne sposoby, by zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo Twoim danym osobowym i chronić je przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub dostępem. Jakiekolwiek informacje są przechowywane i przetwarzane na dyskach o dużym stopniu zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa.