Sześciu statystów w spocie reklamowym w Katowicach

Tworzymy spoty, które ożywają: Realizacja agencji Infernal

sześciu statystów w spocie reklamowym w Katowicach

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów InfernalData: 26.03.2024Godziny: 13:00-15:00 i 15:00-17:00Miejsce: Plac Szewczyka w Katowicach

Opis Wykonanej Usługi

sześciu statystów w spocie reklamowym w Katowicach 1Nasza agencja Infernal z dumą przedstawia szczegóły naszego ostatniego projektu w Katowicach. 26 marca 2024 roku, sześciu statystów: Agata, Iwona, Jacek, dwaj Piotrowie i Weronika, wzięło udział w niezwykłym spocie reklamowym. Każdy z nich wnosił swoją indywidualność i pasję, co uczyniło efekt końcowy wyjątkowym.

sześciu statystów w spocie reklamowym w Katowicach 2Produkcja rozpoczęła się o 13:00 z trzema statystami, którzy naturalnie reagowali na wyświetlany spot. O 15:00 nastąpiła zmiana, dając szansę pozostałym trzem na pokazanie swoich umiejętności. Miejsce nagrań, plac Szewczyka obok galerii katowickiej, zostało starannie wybrane. Jego malowniczy charakter idealnie wpasował się w koncepcję spotu.

Zależało nam, by wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo. Ubrali się więc w wygodne stroje, bez jaskrawych kolorów i logotypów. To zapewniło ich naturalność na ekranie. Wszyscy statyści przybyli punktualnie, co świadczy o ich profesjonalizmie.

Ten projekt pokazuje, jak łączymy kreatywność z profesjonalizmem. Nasza pasja do tworzenia unikatowych spotów reklamowych czyni każdą realizację wyjątkową.