Hostessy Kielce

Agencja hostess Kielce oferująca wynajęcie hostessy i hosta

Hostessy Kielce – oferta Agencji hostess Infernal dla kandydatek i firm

Hostessy Kielce – masz miłą aparycję, jesteś dość wysoka i nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz znaleźć dodatkową pracę, w której wykorzystasz swoje silne strony? Spróbuj swoich sił w pracy hostessy. Kielce to świetnie miasto na poszukiwanie zleceń w branży eventowej, a na pierwsze angaże nie potrzeba będzie długo czekać.

hostessy KielceHostessy Kielce – kto może wysłać zgłoszenie?

Zanim podejmiesz decyzje, aby zgłosić się na casting, musisz spojrzeć na siebie krytycznym okiem – to podstawa, gdyż branża modelek i hostess rządzi się swoimi prawami, a najważniejszy jest w niej wygląd. Przyszła hostessa w Kielcach musi spełniać określone kryteria:

  • wysoki wzrost – najlepsze jest minimum 170 cm;
  • regularne i oczywiście piękne rysy twarzy;
  • zdrowe i naturalne włosy – najlepiej, jeśli są długie;
  • zdrowa skóra i piękny uśmiech;
  • zadbana sylwetka.

Hostessa w Kielcach dobrze, jeśli ma też miłe usposobienie i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. W zajęciu hostessy wygląd jest bardzo ważny, ale równie istotne są zdolności interpersonalne i zdolność komunikowania się z innymi.

zdjęcia modelekJak można zostać hostessą w Kielcach?

Jesteś z Kielc i rozmyślasz, jak zostać hostessą? Najprostszą drogą będzie dołączenie do agencji hostess. Taką możliwość daje między innymi nasza Agencja hostess Infernal zatrudniająca hostessy, hostów, modelki i modeli. Dołączenie do naszej bazy twarzy agencji jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej i poczekać na naszą odpowiedź. Jeśli Twoje zgłoszenie spełni wymagania, dołączysz do naszego personelu.

Co możemy zaoferować?

Hostessy w Kielcach mogą liczyć przede wszystkim na możliwość zatrudnienia przy różnego rodzaju eventach, w tym targach, pokazach, galach oraz innych akcjach promocyjnych Te wydarzenia są świetną okazją do poznawania ludzi i zdobywania cennego doświadczenia, szczególnie w przypadku hostess, które chciałyby zdobyć karierę w branży modelingu lub fotomodelingu.

Agencja hostess Infernal oferuje jasne warunki umowy i ponadto przyzwoite wynagrodzenie. Hostessy Kielce współpracujące z naszą agencją hostess mogą liczyć na wynagrodzenie od 20 zł/h wzwyż. Praca jest przyjemna i nie wymaga określonych umiejętności ani konkretnej wiedzy, a jedynie dyspozycyjności i dodatkowo zaangażowania w prawidłowy przebieg wydarzenia.

Poszukujesz hostessy? Jesteś w dobrym miejscu

Jeżeli prowadzisz firmę, która potrzebuje hostess na eventy odbywające się w Kielcach i okolicach – skontaktuj się z nami. Nasz rozbudowany bank twarzy umożliwi Ci wybór najlepszych hostess, a w przypadku szczególnych wymagań zrobimy dla Ciebie indywidualny casting, na którym wybrane zostaną hostessy spełniające adekwatne wymagania.

Agencja hostess Infernal świadczy usługi na terenie całej Polski, ale też za granicą. Nasz doświadczony personel zadba o to, by impreza przebiegała wedle przyjętych ustaleń. Z pewnością dzięki współpracy z profesjonalną agencją hostess firma oszczędzi czas i zredukuje do minimum założenia związane z zatrudnieniem. Klient rozlicza się z agencją na podstawie faktury, a umowami i wypłatami wynagrodzeń dla hostess zajmujemy się my. Podsumowując – proste zasady i zadowolenie obu stron to nasze główne atuty.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.