Archiwum

Kategoria zleceń – agencja modelek Tutaj znajdują się wszystkie zlecenia wykonane przez agencje Infernal. Zobacz przede wszystkim na jakich pokazach mody, sesjach zdjęciowych, galach, eventach i targach uczestniczyły nasze modelki i modele. Każde zrealizowaną usługę dokładnie opisaliśmy i dodatkowo zamieściliśmy fotografię.

sesja zdjęciowa z udziałem modela w Malborku

Sesja zdjęciowa z udziałem modela w Malborku

Kolejna sesja zdjęciowa dla sklepu z odzieżą sportową z udziałem naszego modela Łukasza odbyła się w Malborku. Sesja odbyła się 24 lutego 2020 r. w godzinach 9:00-16:00. Nasz model przyjechał na sesje z miejscowości Szamotuły za co dodatkowo od naszej agencji otrzymał zwrot kosztów dojazdu. Sesja fotograficzna miała miejsce w studiu fotograficznym w Malborku. Zadaniem modela było pozowanie w studiu a fotograf wykonywał zdjęcia. Oczywiście pozowanie było w rożnych strojach jakie ma do zaoferowania sklep.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modeli

Sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modeli

Modelka Karina i model Mariusz wzięli udział w sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych. Niniejsze szkolenia fotograficzne z naszymi modelami obyły się w dniu 5 lutego 2020 r. w Novotel City Wrocław. Sesja trwała od godziny 11:30 do około 15:00. Dzięki sesji ślubnej nasi modele dodatkowo oprócz wynagrodzenia otrzymają jeszcze od fotografów zdjęcia oraz zdobyli ciekawe doświadczenie na warsztatach. Modelka na sesje ślubną musiała się odpowiednio przygotować tak jak zrobić sobie makijaż, włosy upiąć w kok i mieć ze sobą jasne buty szpilki. Sukienkę natomiast otrzymała od organizatora warsztatów fotograficznych. Model oczywiście musiał mieć swój własny garnitur tak jak do ślubu. Były to szkolenia fotograficzne przeprowadzone dla fotografów.

Czytaj dalej

modele w sesji zdjęciowej w Sopocie

Modele w sesji zdjęciowej w Sopocie

Dwóch modeli z naszej agencji Remigiusz i Sylwia uczestniczyli w kolejnej sesji zdjęciowej. Niniejsza sesja była dla sieci sklepów z odzieżą sportową. Sesja fotograficzna odbyła się 21 stycznia 2020 r. w Sopocie w apartamencie przy ul. Monte Casino. Zdjęcia z naszymi modelami trwały od godziny 8:00 do około 15:00. Naszym modelom dodatkowo zapewniliśmy oprócz ustalonego wynagrodzenia zwrot kosztów dojazdu. Zdjęcia naszych modeli będzie można zobaczyć w sklepach sportowych, na Facebooku i na stronie www Klienta. Oczywiście modelka i model pozowali w strojach sportowych, które to zapewnił sklep na podstawie wymiarów.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa z modelami i modelką

Sesja zdjęciowa z modelami i modelką

Kolejna sesja zdjęciowa dla sieci sklepów z odzieżą sportową w której wzięło trzech modeli i jedna modelka z naszej agencji. Niniejsza sesja fotograficzna odbyła się w dniu 8 listopada 2019 r. w godzinach 8:30-16:30 w studiu Luks Sfera w Gdańsku. Niektórym modelom zapewniliśmy zwrot kosztów dojazdów na sesje oraz sami zapewniliśmy transport. W sesji uczestniczyli modele Adam, Remigiusz, Tomasz oraz modelka Monika. Zadaniami modeli oraz modelki było oczywiście pozowanie na sesji zdjęciowej przed fotografem w rożnych scenografiach jak i strojach sportowych.  Przez okres około 45 dni zdjęcia z sesji modeli i modelki będą na stronie www klienta oraz w sklepach. Z modelami Remigiusz i Adam już mieliśmy okazje współpracować przy tej realizacji natomiast model Tomasz był nową osobą, tak samo modelka Monika.

Czytaj dalej

modele w sesji zdjęciowej w Gdańsku

Modele w sesji zdjęciowej w Gdańsku

Czerech Modeli Karolina, Adam, Remigiusz i Roman z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla sklepu z odzieżą sportową. Sesja zdjęciowa odbyła się tym razem w Gdańsku w dniu 23 października w godzinach 8:30-16:00. Zdjęcia wykonywał przede wszystkim profesjonalny fotograf a modele mieli za zadani pozowanie do zdjęć. Każdy model miał określoną stylizacje i jego dodatkowym zadaniem było przebieranie się wo kreślone stroje sportowe należące do klepu internetowego. Modele mieli dodatkowo zapewniony przez nas transport pociągiem do Gdańska jak i powrót do Warszawy. Niniejszą sesje zdjęciową realizowaliśmy w rożnych miejscach w Gdańsku. Jedna w studiu fotograficznym a reszta zdjęć w plenerze w okolicach starówki.

Czytaj dalej

trzech modeli i jedna modelka w sesji zdjęciowej

Trzech modeli i jedna modelka w sesji zdjęciowej

Trzech modeli Marcin, Remigiusz i młody Adam oraz modelka Renata z naszej agencji uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla sklepu sportowego. Sesja zdjęciowa odbyła się dnia 28 sierpnia 2019 r. na bulwarach wiślanych w Warszawie. To zdjęcia modeli zadecydowały o wyborze ich do niniejszej realizacji. Decyzje ostatecznie podjął nasz Klient. Zadaniami modeli oraz modelki było przede wszystkim pozowanie przed fotografem w strojach sportowych znanych nam wszystkim marek Nike, Puma i 4F. Modelka oraz modele zostawali przebierani przez stylistkę w rożne dostępne stroje sportowe. Fotografie z sesji zdjęciowej będą wykorzystywane w sklepie sportowym, na ulotkach, plakatach, gazetki i stronie www sklepu. Modeli oraz modelkę umówiliśmy na zbiórkę punktualnie na godzinę 9:00 do hotelu przy Wiśle – Hotel Warsaw River View. Zdjęcia modelki i modeli skończyły się około 16:00 po czym wszyscy udali się do swoich domów.

Dodatkowo zapewniliśmy modelom i modelce wodę do picia oraz pyszny obiad w restauracji. Na sesji pomagała również profesjonalna wizażystka, która przed zleceniem wszystkich modeli i modelkę odpowiednio pomalowała i uczesała.

agencja modelek modelki modele agencja modelingu agencja modeli

Czytaj dalej

modele na sesji zdjęciowej

Modele na sesji zdjęciowej

Dokładnie siedmiu modeli z naszej agencji artystycznej Infernal uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla klienta trzymając puchar. Sesja ta obyła się w dniu 20 marca 2019 r.  w godzinach 11:00-14:30. Sesja odbyła się przede wszystkim w studio na stadionie Legia Warszawa oraz na płycie boiska tego stadionu. Dzięki klientowi i jego wyborze Ci właśnie panowie uczestniczyli w tej sesji fotograficznej. Celem sesji było wykonanie kilku profesjonalnych zdjęć celem promocji ważnego w piłce nożnej wydarzenia sportowego.

Czytaj dalej

model w sesji zdjęciowej

Model w sesji zdjęciowej

Model z naszej agencji Tomek uczestniczył w sesji zdjęciowej dla sklepu internetowego w dniu 8.02.2019 r. Tomek na zbiórkę wstawił się na godzinę 10:00 a sesja zdjęciowa odbyła się w Warszawie dzielnica Powiśle. Zadaniami modela było oczywiście pozowanie fotografowi w ustalonych strojach. Te zlecenie z udziałem modela była dla sklepu internetowego. Sesja zdjęciowa trwała około 9 godzin i odbyła się w plenerze.

Czytaj dalej

modelka w sesji zdjęciowej

Modelka w sesji zdjęciowej

Modelka z naszej agencji Elwira wzięła udział w sesji zdjęciowej związaną z realizacją pracy dyplomowej dla studenta fotografii. Zdjęcie modelki było dostępne na naszej stronie www. Dzięki temu fotograf nasz klient poprosił nas o zaproszenie do udziału w tym zleceniu. Oczywiście Elwira musiała przyjechać na sesje zdjęciową do Warszawy, gdzie w studiu fotograficznym wykonano jej kilka zdjęć do pracy dyplomowej. Sesja trwała kilka godzin z udziałem modelki i odbyła się dnia 20 listopada 2017 r.

Czytaj dalej

Para ślubna modeli na e-vencie w Janowie Podlaskim

Para ślubna modeli na e-vencie w Janowie Podlaskim

Para młoda modeli z naszej agencji wzięła udział w e-vencie w Hotelu Biskupi znajdującym się w Janowie Podlaskim. Zlecenie odbyło się w dniu 3 kwietnia 2017 roku w godzinach 16:00-18:00. Zadaniem modelki i modela było samo uczestniczenie w e-vencie. Oczywiście model i modelka ślubna musieli mieć swoje stroje tj. pełny kompletny garnitur oraz suknia ślubna. Akcja była dosyć szybko ale udało się naszej agencji sprostać powierzonemu zadaniu od Klienta. Modele musieli sami własnym środkiem transportu przyjechać na E-vent za co dodatkowo otrzymali od nas wynagrodzenie.

Czytaj dalej

model na sesji zdjęciowej w Białce Tatrzańskiej

Model na sesji zdjęciowej w Białce Tatrzańskiej

Model Grzegorz z naszej agencji uczestniczył w sesji zdjęciowej dla marki odzieżowej Whispbar w Białce Tatrzańskiej. Sesja fotograficzna odbyła się w terminie 25.01-26.01.2017 r. w terenie pięknych gór w Białce Tatrzańskiej. Zadaniami modela było oczywiście pozowanie przez fotografem w rożnych strojach zimowych zapewnionych przez głównego Klienta. Naszemu modelowi zapewniliśmy dodatkowo nocleg w ekskluzywnym hotelu Topor wraz z wyżywieniem oraz zwrot kosztów za dojazd. Jak widać na zdjęciu model uczestniczył w sesji również z innymi modelkami zapewnionych przez konkurencyjne agencje modeli. Całość zlecenia się udała i naszym modelem rozliczyliśmy się w formie płatności na konto bankowe.

Czytaj dalej

sześć modelek i modeli na sesji zdjęciowej

Sześć modelek i modeli na sesji zdjęciowej

Łącznie sześciu modelek i modeli z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla salonu optycznego Vision Express. Sesja fotograficzna z modelami odbyła się w dniach 16.12.2016 r. i 19.12.2016 r. w Pin Up Studio Warszawa. Zadaniami modeli było pozowanie w rożnych okularach i również strojach na potrzeby reklamy firmy optycznej. Zdjęcia z sesji będzie można zobaczyć przede wszystkim w salonach. Cała sesja trwała po kilka godzin z każdym modelem jednego dnia.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa z modelami w Warszawie

Sesja zdjęciowa z modelami w Warszawie

Modelka Magda i model Patryk wzięli udział w prywatnej sesji zdjęciowej na zlecenie Patryka. Niniejsza sesja fotograficzna odbyła się w okolicach Centrum Nauki Kopernik dnia 11 września 2016 r. Na prośbę klienta dodatkowo w sesji zdjęciowej uczestniczyła piękna modelka Magdalena. Na sesje fotograficzną zorganizowaliśmy ponadto makijażystkę, stylistkę oraz oczywiście fotografa. Sesja z modelami odbyła się w plenerze i trwała kilka godzin z przerwa obiadową.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modelki i modela

Sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modelki i modela

Kolejna sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modelki Karyny oraz modela Michała z naszej agencji. Sesja fotograficzna została zorganizowana w Hotelu Mercure Warszawa Grand dnia 4 lipca 2016 r. w godzinach 11:00-15:45. Godzina zbiórki dla modeli to punktualnie 10:45. Były to przede wszystkim warsztaty szkoleniowe NIKON, w której wzięli udział różni fotografowie jako uczniowie. Szkolenia natomiast prowadził doświadczony trener z wieloletnim stażem jeśli chodzi o fotografie ślubną. Na naszych modelach wszyscy kursanci uczyli się jak poprawnie wykonywać zdjęcia podczas ceremonii ślubnych. Modele pozowali fotografom, którzy się uczyli w tym dniu na warsztatach. Dodatkowo nasi modele mieli za zadanie sami się ubrać we własne stroje. Model musiał mieć swój własny garnitur a modelka miała tylko zrobić sobie makijaż i spiąć włosy w kok. Suknie ślubna otrzymała oczywiście od organizatora szkoleń. Wizerunek modeli będzie można zobaczyć na blogu marki NIKON oraz na portfolio różnych fotografów.

Czytaj dalej

sesja ślubna z modelami w Gdańsku

Sesja ślubna z modelami w Gdańsku

Sesja zdjęciowa ślubna z modelką Oliwią oraz modelem Marcel z naszej agencji odbyła się w Hotelu Novotel w Gdańsku. Były to warsztaty fotograficzne przeprowadzone przez doświadczonego trenera fotografii ślubnej i w której uczestniczyli fotografowie uczący się. Nasi modele mieli za zadanie pozować jako para młoda przed fotografami biorącymi udział w szkoleniu. Model na sesje zdjęciową sam się ubrał we własny swój elegancki garnitur natomiast modelka zrobiła sobie tylko makijaż i spięła włosy w kok. Suknie ślubną modelka otrzymała oczywiście od organizatora warsztatów NIKON. Niniejsze zlecenie odbyło się dnia 28 czerwca 2016 r. w godzinach 11:00-15:45. Modele na miejsce wstawili się o godzinie 10:45 tak aby się przygotować do sesji zdjęciowej. Modele dodatkowo otrzymali od fotografów zdjęcia co powiększyli sobie dzięki temu portfolio.

Czytaj dalej

model na pokazie mody w Białymstoku

Model na pokazie mody w Białymstoku

Model z naszej agencji Dawid uczestniczył w pokazie mody w Galeria Jurowiecka w Białymstoku. Pokaz mody kolekcji odzieżowych butików modowych mieszczących się w galerii odbył się 21 maja 2016 r. godzinach 12:00-18.00. Model oczywiście przyjechał na zbiórkę samodzielnie, punktualnie o godzinie 9:00 tak aby wcześniej się przygotować do pokazu. Dodatkowo miał przymierzanie strojów oraz zrobione czesanie tak aby jak najlepiej wyglądać. Zadaniami modela była prezentacja najnowszych kolekcji odzieżowych. Udział modela w niniejszym zleceniu był płatny.

Czytaj dalej

modele na warsztatach fotograficznych w Poznaniu

Modele na warsztatach fotograficznych w Poznaniu

Modele z naszej agencji Natalia i Dawid uczestniczyli na sesji ślubnej podczas warsztatów fotograficznych NIKON. Kursy fotograficzne odbyły się 23 maja 2016 r. w godzinach 10:00-14:00. Szkolenia natomiast miały miejsce w Hotelu Mercure Poznań. Modele oczywiście sami przyjechali punktualnie na sesje fotograficzną do hotelu i dodatkowo musieli się odpowiednio przygotować. Modelka na przykład zrobiła sobie własny makijaż i włosy spięła kok a model ubrał się w swój własny elegancki garnitur, biała koszula i krawat. Zadaniami modeli było przede wszystkim pozowanie jako para ślubna na kursach fotograficznych przed fotografami. Fotografowie w tym dniu odbywali szkolenia po okiem doświadczonego trenera. Modele dodatkowo otrzymali oprócz wynagrodzenia od nas zdjęcia do portfolio od fotografów. Modelka, która wzięła udział w warsztatach to według wymagań naszego Klienta dziewczyna powyżej 170 cm. wzrostu i szczupła w rozmiarze S. Model natomiast wysoki powyżej 180 cm., wyższy na pewno od fotomodelki. Modelce suknię ślubną zapewnił organizator szkoleń.

Czytaj dalej

sesja ślubna z modelami w Warszawie

Sesja ślubna z modelami w Warszawie

Modelka Paulina i model Michał z naszej agencji artystycznej uczestniczyli w sesji ślubnej na warsztatach fotograficznych NIKON. Sesja zdjęciowa z naszymi modelami odbyła się 9 maja 2016 r. w Hotelu Ibis w Warszawie. Modele w sesji zdjęciowej uczestniczyli natomiast w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami modeli było pozowanie jako para ślubna na kursach fotograficznych, które przeprowadzone zostały przez firmę NIKON. Szkolenia prowadził doświadczony trener z fotografii. Model na sesje ślubną ubrał się w swój własny garnitur a modelka zrobiła sobie makijaż, sama się uczesała i miała ze sobą na potrzeby zlecenia jasne buty szpilki. Suknie ślubną dla modelki zapewnił oczywiście organizator warsztatów. Celem szkolenia było nauczanie fotografów jak profesjonalne w różnych perspektywach wykonywać zdjęcia parze młodej podczas ceremonii ślubnej. Modele dodatkowo oprócz wynagrodzenia od naszej agencji otrzymali jeszcze zdjęcia do portfolio od fotografów uczestniczących w kursach.

sesja ślubna z modelami w Warszawie 1 sesja ślubna z modelami w Warszawie 1 sesja ślubna z modelami w Warszawie 3

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa ślubna z modelami w Poznaniu

Sesja zdjęciowa ślubna z modelami w Poznaniu

Kolejna sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modelki Agnieszki i modela Macieja z naszej agencji na warsztatach fotograficznych NIKON. Niniejsze kursy z naszymi modelami odbyły się 6 kwietnia 2016 r. w Hotelu Mercure Poznań. Zadaniami modeli było oczywiście pozowanie jako zakochana para małżeńska przed fotografami. Fotografowie w tym dniu odbywali szkolenia pod okiem doświadczonego trenera z fotografii ślubnej. Zlecenie, w których wzięli udział nasi modele trwało od godziny 10:45 do 15:45. Modelka na sesje zdjęciową uczesała się w kok, zrobiła sobie sama makijaż i miała do sukni ślubnej własne jasne buty szpilki. Suknie oczywiście otrzymała od organizatora warsztatów fotograficznych. Model natomiast był ubrany w swój własny elegancki garnitur i do tego biała koszula i krawat. Modele dodatkowo otrzymali od niektórych fotografów zdjęcia do swoich portfolio. Zlecenie było płatne dla modeli biorących udział w tym zleceniu.

Czytaj dalej

modelka i model na sesji ślubnej w Katowicach

Modelka i model na sesji ślubnej w Katowicach

Modelka Agnieszka i model Mateusz z naszej agencji wzięli udział w sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych NIKON. Ta z kolei sesja fotograficzna z naszymi pięknymi modelami odbyła się Hotelu Novotel Katowice. Zlecenie natomiast miało miejsce 4 kwietnia 2016 r. w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami fotomodeli było oczywiście pozowanie jak zakochana para młoda przed uczestniczącymi w szkoleniu fotografami. Fotomodele występowali jako młodzi a kursów przeprowadził doświadczony trener fotograf z dużym doświadczeniem. Modelka na sesje ślubną sama się uczesała, pomalowała i zabrała ze sobą jasne buty szpilki. Suknia ślubna została zapewniona od organizatora warsztatów. Model oczywiście miał swój własny elegancki garnitur i do tego jeszcze biała koszula oraz krawat. Modelka i model oprócz ustalonego wynagrodzenia otrzymali dodatkowo zdjęcia od fotografów biorących udział w niniejszym wydarzeniu. Ponadto można było się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na tych warsztatach.

Czytaj dalej

modelka Paulina i model Michał w sesji zdjęciowej

Modelka Paulina i model Michał w sesji zdjęciowej

Modelka Paulina i model Michał uczestniczyli w kolejnej sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych NIKON. Niniejsza sesja fotograficzna odbyła się dnia 1 marca 2016 r. w studio Snap w Warszawie. Sesja z naszymi modelami trwała w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami modeli było oczywiście pozowanie jako młoda para ślubna przez fotografami, którzy w tym akurat dniu odbywali kursy fotograficzne. Kursy przeprowadził doświadczony trener z fotografii ślubnej. Modelka na sesje ślubną zabrała ze sobą jasne buty szpilki, zrobiła sobie włosy w kok i sama sobie zrobiła makijaż. Model natomiast samodzielnie się uczesał, ubrał się w swój własny ładny garnitur, białą koszule i krawat. Modele dodatkowo otrzymali ciekawe zdjęcia od fotografów uczestniczących w szkoleniu.

Czytaj dalej

modelka Magda i model Benjamin w sesji zdjęciowej

Modelka Magda i model Benjamin w sesji zdjęciowej

Modelka Magda i model Benjamin uczestniczyli w kolejnej sesji fotograficznej ślubnej na warsztatach fotograficznych NIKON w dniu 10.02.2016 r. Sesja zdjęciowa z naszymi modelami trwała od godziny 10:45 do 15:45 i odbyła się w Hotelu Mercure Grand w Warszawie. Zadaniami naszych modeli było pozowanie jako piękna para ślubna na kursach z fotografii ślubnej. Niniejsze warsztaty przeprowadził bardzo doświadczony trener, który uczył innych fotografów jak prawidłowo wykonywać zdjęcia ślubne. Modele dodatkowo rzetelnie przygotowali się do warsztatów. Modelka na przykład zrobiła sobie sama makijaż, wykonała fryzurę w postaci włosy w kok i zabrała ze sobą do białej sukni jasne buty szpilki. Model natomiast założył swój własny elegancki garnitur i plus do tego biała ładna koszula, buty i krawat. Dzięki temu modelka i model prezentowali się bardzo ładnie tak jakby szli do ślubu. Ponadto nasi modele jeszcze otrzymali zdjęcia do swojego portfolio od fotografów, którzy w tym dniu uczestniczyli w kursach fotograficznych.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa ślubna z modelami na warsztatach

Sesja zdjęciowa ślubna z modelami na warsztatach

Piękna modelka Patrycja i przystojny model Rafał z naszej agencji wzięli udział w sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych NIKON w Łodzi. Ta z kolei sesja fotograficzna odbyła się 30 stycznia 2016 r. w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami naszych modeli był oczywiście czynny udział w warsztatach fotograficznych poprzez pozowanie jako śliczna para ślubna. Fotografowie w tym dniu uczyli się jak poprawnie wykonywać zdjęcia ślubne pod okiem bardzo doświadczonego trenera z fotografii. Modelka przede wszystkim sama się przygotowała do niniejszego zlecenia, zrobiła sobie makijaż, włosy uczesała w kok i zabrała ze sobą jasne buty szpilki pasujące do sukni. Suknie ślubną zapewnił natomiast organizator kursów tj. Akademia NiKONA. Model sam się ubrał zakładając elegancki garnitur, białą koszule i krawat. Razem para ślubna modeli prezentowała się zjawiskowo. Dodatkowo modele otrzymali od fotografów biorących udział kursach ciekawe zdjęcia do swojego portfolio. Warsztaty z modelami odbyły się dokładnie w Hotelu Novotel Łódź.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa z modelami w Katowicach

Sesja zdjęciowa z modelami w Katowicach

Modelka Idalia i model Damian wzięli udział w kolejnej sesji zdjęciowej ślubnej na kursach fotograficznych NIKON w Katowicach. Niniejsza sesja fotograficzna z naszymi modelami odbyła się dokładnie w Hotelu Diament Spodek Katowice. Sesja ślubna, w której wzięli udział nasi modele odbyła się 25 listopada 2011 r. w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami modeli było oczywiście pozowanie jako piękna para młoda przed fotografami, którzy w tym dniu mieli kursy z fotografii ślubnej. Szkoleń przeprowadził doświadczony trener fotograf. Uczestnicy fotografowie robili zdjęcia naszym modelom, ucząc się jak prawidłowo wykonywać zdjęcia.

Modele dodatkowo przygotowali się do niniejszej sesji zdjęciowej. Modelka zrobiła sobie make up, uczesała włosy w kok i zabrała ze sobą na zlecenie swoje jasne buty szpilki. Model natomiast założył swój własny elegancki garnitur, białą koszulę, krawat i buty do garnituru. Suknię ślubną modelka do przebrania otrzymała od organizatora warsztatów. Ponadto nasi modele otrzymali jeszcze zdjęcia od fotografów, co dzięki temu uzupełnili sobie swoje portfolia fotograficzne.

Czytaj dalej

modelki na pokazie mody fryzjerskiej

Modelki na pokazie mody fryzjerskiej

Nasze cztery modelki Aleksandra, Ewelina, Joanna i Katarzyna wzięły udział pokazie mody fryzjerskim dla marki Davines. Pokaz mody z naszymi modelkami odbył się dnia 22 listopada 2015 r. w Hotelu InterContinental Warsaw. Zadaniami modelek były oczywiście przygotowania do pokazu poprzez wykonanie odpowiedniej fryzury tj. na przykład zmiany kolorów czy obcięcie włosów. Modelki podczas pokazu prezentowały swoje nowe fryzury. Jedna nasza modelka miała obcinane włosy przez profesjonalnego fryzjera podczas krótkiego występu na oczach zaproszonych gości. Pokaz mody natomiast z modelkami w Hotelu potrwał od godziny 15:00 do 20:00. Modelkom podczas prezentacji fryzjerskich zostały dodatkowo robione zdjęcia przez fotografów oraz zaproszonych widzów.

modelki na pokazie mody fryzjerskiej 3 modelki na pokazie mody fryzjerskiej 2 modelki na pokazie mody fryzjerskiej 1

Czytaj dalej

udział modelki i modela na sesji ślubnej w Poznaniu

Udział modelki i modela na sesji ślubnej w Poznaniu

Modelka Marta i model Michał wzięli udział w sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych zorganizowanych tym razem w Poznaniu. Sesja fotograficzna z naszymi modelami odbyła się dokładnie 21 listopada 2015 r. w Hotelu Mercure Poznań. Sesja natomiast trwała w godzinach 10:45-15:45. Zadaniami modeli było przede wszystkim pozowanie jako młoda para ślubna przed fotografami, którzy w tym dniu odbywali szkolenia pod okiem doświadczonego trenera. Modele występowali w strojach ślubnych tak aby jak najlepiej uwiarygodnić ceremonię ślubną. Modele oczywiście przygotowali się do niniejszego zlecenia. Modelka na przykład zrobiła sobie sama makijaż i zabrała ze sobą jasne buty szpilki. Suknie ślubną otrzymała od organizatora warsztatów, firmy NIKON. Model natomiast założył swój własny garnitur, białą elegancką koszule i krawat. Dzięki takiemu ubiorowi nasi modele prezentowali się bardzo uroczo. Dodatkowo modele otrzymali w ramach prośby zdjęcia do swoich portfolio od fotografów, którzy uczestniczyli w kursach.

Czytaj dalej

modelka Basia w realizacji spotu sponsorskiego

Modelka Basia w realizacji spotu sponsorskiego

Modelka z naszej agencji Pani Basia wzięła udział w realizacji spotu sponsorskiego dla DIP RILIF. Plan zdjęciowy z naszą modelką odbył się 18 sierpnia 2015 r. w Studio Bank. Start zdjęć z udziałem modelki rozpoczął się o godzinie 8:00. Zadaniami modelki było oczywiście uczestniczenie w nagraniu do produkcji filmu sponsorskiego wraz z przekazaniem praw do wizerunku. Modelkę będzie można zobaczyć w intrenecie oraz telewizji przez rok czasu od daty pierwszej emisji. Modelka sama przyjechała na zdjęcia, nie było potrzeby zapewniania transportu, ponieważ główna nasza bohaterka mieszka w Warszawie. Całość zlecenia przebiegła bardzo dobrze.

Czytaj dalej

modelki i modele w sesji zdjęciowej

Modelki i modele w sesji zdjęciowej

Modelki i modele z naszej agencji uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla Żubrówka. W niniejszej realizacji wzięło udział czterech modelki – Miłosz, Ania, Jolanta i Łukasz. Sesja zdjęciowa z naszymi modelami odbyła się 19 marca 2015 r. w Daylight Studio. Zadaniami modeli było oczywiście pozowanie na sesji fotograficznej w różnych pozycjach. Czasami dany model lub modelka pozowała sama lub wszyscy razem w grupie. Modeli będzie można zobaczyć na następujących polach eksploatacyjnych

 • Materiały reklamowe wyłącznie w punktach sprzedaży (w tym sklepy w strefie Duty Free na polskich lotniskach),
 • opakowanie produktu,
 • prasa branżowa (kierowana tylko do dystrybutorów),
 • Internet – strona www producenta oraz Facebook – fanpage marki,
 • eventy marki (materiały na eventach),
 • HoReCa.

Modele na sesje zdjęciową przyjechali natomiast na godzinę 8:00 do studia. Byli dodatkowo przebierali w różne stroje ale sami tez ze sobą zabrali trochę ciuchów. Sesja zdjęciowa przebiegała bardzo dobrze, przede wszystkim w luźniej atmosferze.

Czytaj dalej

trzy piękne modelki na bankiecie

Trzy piękne modelki na bankiecie

Trzy modelki Nejka, Paulina i Monika z naszej agencji pracowały na bankiecie dla marki Michael Cors. Bankiet odbył się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku dnia 22 stycznia 2015 r. Modelki pracowały w godzinach 20:30-22:30 i został im zapewniony transport przez naszą agencje. Modelki natomiast przywieźliśmy już o godzinie 14:00 do hotelu tak jak wymagała tego nasz Klient. Zadaniami modelek na wydarzeniu było przede wszystkim:

 • eksponowanie torebek i okularów,
 • rozdawanie giftów zaproszonym gościom.

Modelki dodatkowo zabrały ze sobą na bankiet czarne buty szpilki oraz bluzkę tego samego koloru. Spódnice otrzymały od organizatora bankietu. Od razu po zakończonym bankiecie modelkom zapłaciliśmy ustalone wynagrodzenie.

 

Czytaj dalej

czerech profesjonalnych modeli w sesji zdjęciowej

Czerech profesjonalnych modeli w sesji zdjęciowej

Czerech modeli z naszej agencji Ania, Karolina, Łukasz i Miłosz uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla marki alkoholowej. Sesja zdjęciowa z naszymi modelami odbyła się 16 września 2014 r. w Daylight Studio. Było to zlecenie dla popularnej wódki smakowej. Zadaniami modeli było przede wszystkim pozowanie w studiu fotograficznym w różnych koncepcjach przed fotografem robiącym zdjęcia. Modele na sesje zdjęciową przyjechali o godzinie 9:00. Czas natomiast niniejszego zlecenia trwał około 4-5 godzin. Dodatkowo na realizacji był zapewniony pyszny catering dla wszystkich osób. Zdjęcia z sesji, w której brali udział nasi modele będzie można zobaczyć w:

 • materiały reklamowe wyłącznie w punktach sprzedaży (w tym sklepy w strefie Duty Free na polskich lotniskach),
 • opakowanie produktu,
 • prasa branżowa (kierowana tylko do dystrybutorów),
 • Internet – strona www producenta oraz Facebook – fanpage marki,
 • eventy marki (materiały na eventach),
 • hoReCa.

Sesja zdjęciowa z modelami przebiegła oczywiście pozytywnie, udało się zrobić jak najlepsze zdjęcie.

Czytaj dalej

modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku

Modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku

Modelka Klaudia z naszej agencji uczestniczyła w teledysku dla Doomrow. Plan zdjęciowy z modelką odbył się dokładnie dnia 8 kwietnia 2014 r. w klubie muzycznym VooDoo. Modelka oczywiście wygrała casting zdjęciowy i dzięki temu wzięła udział w teledysku. Teledysk zespołu można zobaczyć w Internecie, najlepiej na You Tube, wystarczy tylko wpisać nazwę zespołu. Modelka sama przyjechała na nagarnie, nie trzeba było organizować transportu, ponieważ Klaudia mieszka w Warszawie.

modelka Klaudia na planie zdjęciowym teledysku 1

Czytaj dalej