Statyści i epizodysta w spocie digitalowym

Profesjonalizm w każdym ujęciu: Sukces na planie zdjęciowym w Warszawie

statyści i epizodysta w spocie digitalowym

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów i epizodystówData: 20.04.2024Godziny: 09:00-14:00Miejsce: Warszawa (Praga)

Opis Wykonanej Usługi

Nasz zespół z Agencji Infernal z sukcesem zrealizował kolejne wymagające zlecenie. 20 kwietnia 2024 roku w Warszawie na Pradze odbył się plan zdjęciowy do digitalowego spotu reklamowego. Udział wzięli czterej doświadczeni statyści: Arkadiusz, Beata, Iwona oraz Mirosław, a także epizodystka Ania, którzy wniósł swój talent i profesjonalizm, aby projekt zakończył się pełnym sukcesem.

Dzień zdjęciowy rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał do 14:00. Nasi aktorzy zgromadzili się na miejscu już o 8:45, wykazując tym samym swoje zaangażowanie i punktualność. W ramach realizacji projektu, statyści mieli za zadanie stworzyć realistyczną scenę kolejki w urzędzie. Wymagało to od nich nie tylko umiejętności aktorskich, ale także zdolności do pracy w zespole i koordynacji działań. Z kolei Ania, jako epizodystka, wcieliła się w kilka ról bez kwestii mówionych, co stanowiło istotne wyzwanie, z którego wywiązała się znakomicie.

Efektywność i profesjonalizm naszych statystów oraz epizodystki zasługują na szczególne wyróżnienie. Dzięki ich zaangażowaniu, realizacja zdjęć przebiegła sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. To dzięki współpracy takiego zespołu, Agencja Infernal utrzymuje wysoki standard świadczonych usług. Potwierdza to nasza rosnąca lista zadowolonych klientów i udanych projektów.