Modelki i modele na premierze filmu w Katowicach i Gdańsku

Udział sześciu modelek i czterech modeli w premierze najnowszego filmu

modelki i modele na premierze filmu w Katowicach i Gdańsku

Szczegóły zlecenia

Agencja modelek i modeli InfernalData: 01.10.2021Godziny: 16:00-19:00 i 17:00-20:00Miejsce: Kina w Gdańsku i Katowicach

Opis Wykonanej Usługi

Modelki i modelek z naszej agencji uczestniczyli w premierze filmu w Gdańsku i Katowicach. Uroczysta premiera filmu odbyła się dnia 1 października 2021 r. w kinie. W kinie w Katowicach uczestniczyli modele i modelki tak jak Kamil, Miłosz, Łucja Oliwia i Sonia w godzinach 17:00-20:00. W Gdańsku natomiast Brajan, Irmina, Olga, Paweł i Sylwia w godzinach 16:00-19:00. Do obowiązków naszych modelek i modeli należało przede wszystkim:

  • Ubranie się w suknie wieczorową, buty na wysokim obcasie, oraz okazałą biżuterię. Wybór stroju nastąpił ze zdjęć wybranych w trybie roboczym przez organizatora drogą mailową. Dotyczy oczywiście kobiet.
  • Ubranie się w czarny garnitur z muszką i biała koszula ze zdjęć wybranych w trybie roboczym przez organizatora premiery drogą mailową. Dotyczy mężczyzn.
  • Stanie przy ruchomych schodach prowadzących do sali kinowej. Mówienie do wszystkich osób wchodzących na ruchome schody ,,Zachęcamy do obejrzenia najnowszego filmu,,.
  • Stanie w wyznaczonym miejscu przed salami kinowymi (w punkcie sprawdzania biletów) i pytanie wszystkich osób, które przyszły na premierę – czy pozwolą uroczyście odprowadzić się do sali kinowej.
  • Model miał obowiązek założenia czarnej maseczki, dostarczonej przez organizatora.
  • Wybrany model lub modelka przebrał się w stroje robocze i zrobił sobie także zdjęcia w fotolustrze. Ekipa filmowała to nakręciła – dotyczy tylko Gdańska.
  • Działania Modeli i modelek zostało utrwalane na zdjęciach i podczas kręcenia filmu – dotyczy wydarzenia w mieście Gdańsk.

Łącznie w wydarzeniu uczestniczyło sześć modelek i czterech modeli z naszej agencji.

modelki i modele na premierze filmu w Katowicach i Gdańsku 1