Archiwum

Wszystkie ostatnie zlecenia zrealizowane przez agencje hostess, modelek i statystów Infernal na eventach. Na tej stronie zobaczysz ponadto inne wykonane przez nas usługi związane z tagiem eventy.

dwie hostessy na kongresie

Dwie hostessy na kongresie

Dwie hostessy z naszej agencji Aneta i Julia pracowały na kongresie 590 w G2A Arena w Jesionce koło Rzeszowa. Dziewczyny pracowały dnia 7 października w godzinach 10:00-16:00. Zadaniami hostess na kongresie było rozdawanie magazynów. Każda nasza hostessa na to wydarzenie musiała się przede wszystkim odpowiednio ubrać zakładając czarną sukienkę. Hostessy oczywiście otrzymały od klienta bilet wstępu dzięki temu mogły swobodnie wejść i pracować na kongresie 590.

Read more

event firmowy z hostessą Anią

Event firmowy z hostessą Anią

Hostessa Ania z naszej agencji hostess pracowała na evencie firmowy w Komorowie koło Warszawy. Event odbył się w dnia 27 września 2019 r. w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie firmy. Był to event z zagranicznymi gośćmi, dlatego od hostessy wymagano bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Nasza hostessa oczywiście bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Obowiązkami hostessy na wydarzeniu było serwowanie kawy, herbaty, napojów i częstowanie poczęstunkiem. Dodatkowo Ania musiała się odpowiednio ubrać na imprezę eventową zakładając białą koszule, ciemną spódniczkę, żakiet ze spódnicą przed kolana i odpowiednio dobrane buty na obcasie. Na koniec eventu już w Warszawie umówiliśmy się z naszą hostessą na wypłatę wynagrodzenia, która była płatna gotówką.

Read more

hostessa na Evencie

Hostessa na Evencie

Miła Hostessa z naszej agencji Natalia pracowała na Evencie dla firmy międzynarodowej w Hotelu Bellotto w Warszawie. Dziewczyna na Evencie uczestniczyła w terminie 14.05.2019 r. w godzinach 14:30-17:30 oraz 15.05.2019 r. w godzinach 8:00-17:00. Zadaniami Hostessy było przede wszystkim witanie gości, rozdawanie plakietek, pomoc przy ustawianiu krzeseł w sali konferencyjnej i rejestracji przybyłych gości. Wymaganiami od Natalii była ponadto znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Read more

Hostessy na festiwalu

Hostessy na festiwalu

Dwie Hostessy Natalia oraz Magda z naszej agencji pracowały podczas Warszawskiego Festiwalu Konesera w Muzeum Wódki Polskiej w Warszawie. Zadaniami naszych hostess było przede wszystkim rozdawanie ulotek, zachęcanie uczestników do zrobienia sobie zdjęcia w foto ramkach socialmediowych i promocja Muzeum Polskiej Wódki. Zlecenie odbyło się dnia 29 września 2019 r. Hostessa Natalia i Magda pracowały w godzinach 12:00-18:00 i po zakończeniu swojej pracy otrzymały wynagrodzenie gotówką. Dziewczyny co najważniejsze bardzo ładnie pracowały bo nawet nasz klient był bardzo zadowolony z wykonania usługi.

Read more

dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dokładnie dwudziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w evencie podczas otwarcia nowego Showroomu. Event odbył się w Warszawie w siedzibie klienta przy ulicy Marywilskiej w dniu 19 maja 2018 r. Wydarzenie bardzo krótkie bo trwające zaledwie 2 godziny. Wszyscy statyści na zbiórkę przybili na godzinę 11:00. Zadaniami naszych statystów było miedzy innymi zobaczenie showroomu i produktów, udawanie zainteresowanych klientów, pytanie o produkty, branie udział w konkursach itp. Kilku statystom udało się nawet coś wygrać w konkurach organizowanych przez organizatora. Statyści na niniejsze zlecenie musieli się dodatkowo ubrać elegancko tak jak wypada na tego typu imprezy. Zapewniony został również catering dla wszystkich przybyłych gości i miało miejsce krótkie przemówienie przez znanego prowadzącego program telewizyjny.

Read more

hostessa na akcji promocyjnej w klubie muzycznym

Hostessa na akcji promocyjnej w klubie muzycznym

Hostessa z naszej agencji Anita pracowała na akcji promocyjnej marki Samsung w warszawskim klubie Level 27. Event odbył się w dniach 05.05, 12.05 i 27.05.2017 r. w godzinach 17:00-00:00. Zadaniami hostessy było oczywiście promowanie marki Samusng na odbywających się eventach. Hostessę wybraliśmy spośród wielu zgłoszeń chętnych dziewczyn, które to zadeklarowały swoje zainteresowanie niniejszą pracą.

Read more

cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu

Cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu

Team z naszej agencji (cztery hostessy, animatorka i host w przebraniu klauna) pracowali na festiwalu Netia Off Camera. Wydarzenie odbyło się w terminie 28.04.2017-07.05.2017 r. w Krakowie. agencja hostessDziewczyny, które były hostessami to Izabela, Jolanta, Julia i Karolina. Animatorką była Angelika natomiast hostem był Jarosław. To był przede wszystkim świetny zespół pozytywnych ludzi, który znakomicie spisał się swoich zadaniach podczas festiwalu. Zadaniami hostess było:

1. Prezentacja ofertyhostessy
2. Rozmowa z odwiedzającymi namiot NETII
3. Informowanie o wydarzeniach w namiocie (harmonogram wydarzeń jest prosty, są rozdawane balony dla dzieci, popcorn przed spotkaniem filmowym, prelekcja gościa)
4. Pomoc przede wszystkim w organizacji namiotu
5. Dbanie o porządek na stoisku itp
6. Pomoc dla animatora
7. Pomoc również przy quizie

agencja hostówZadaniami animatorki było:

1. Zachęcanie do wejścia do namiotu i zapoznania się z ofertą (mówienie do mikrofonu)
2. Zachęcanie do wzięcia udziału w atrakcjach (quiz, spotkania z gośćmi, balony dla dzieci)
3. Opowiadanie o ofercie NETII
4. Dodatkowo prowadzenie Quizu

Obowiązkami hosta było codziennie przez dwie godziny rozdawanie balonów dodatkowo w przebraniu klauna. Strój host otrzymał od naszego organizatora wydarzenia. Event odbył się w Krakowie na rynku w dwóch miejscach. Każda hostessa i animatorka pracowała w godzinach 10:00-18:00 natomiast host 11:00-13:00.

Read more