Archiwum

Wszystkie ostatnie zlecenia zrealizowane przez agencje hostess, modelek i statystów Infernal na eventach. Na tej stronie zobaczysz ponadto inne wykonane przez nas usługi związane z tagiem eventy.

dwie hostessy na kongresie

Dwie hostessy na kongresie

Dwie hostessy z naszej agencji Aneta i Julia pracowały na kongresie 590 w G2A Arena w Jesionce koło Rzeszowa. Dziewczyny pracowały dnia 7 października w godzinach 10:00-16:00. Zadaniami hostess na kongresie było rozdawanie magazynów. Każda nasza hostessa na to wydarzenie musiała się przede wszystkim odpowiednio ubrać zakładając czarną sukienkę. Hostessy oczywiście otrzymały od klienta bilet wstępu dzięki temu mogły swobodnie wejść i pracować na kongresie 590.

Czytaj dalej

event firmowy z hostessą Anią

Event firmowy z hostessą Anią

Hostessa Ania z naszej agencji hostess pracowała na evencie firmowy w Komorowie koło Warszawy. Event odbył się w dnia 27 września 2019 r. w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie firmy. Był to event z zagranicznymi gośćmi, dlatego od hostessy wymagano bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Nasza hostessa oczywiście bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Obowiązkami hostessy na wydarzeniu było serwowanie kawy, herbaty, napojów i częstowanie poczęstunkiem. Dodatkowo Ania musiała się odpowiednio ubrać na imprezę eventową zakładając białą koszule, ciemną spódniczkę, żakiet ze spódnicą przed kolana i odpowiednio dobrane buty na obcasie. Na koniec eventu już w Warszawie umówiliśmy się z naszą hostessą na wypłatę wynagrodzenia, która była płatna gotówką.

Czytaj dalej

hostessa na Evencie

Hostessa na evencie

Miła hostessa z naszej agencji Natalia pracowała na evencie dla firmy międzynarodowej w Hotelu Bellotto w Warszawie. Dziewczyna na evencie uczestniczyła w terminie 14.05.2019 r. w godzinach 14:30-17:30 oraz 15.05.2019 r. w godzinach 8:00-17:00. Zadaniami hostessy było przede wszystkim witanie gości, rozdawanie plakietek, pomoc przy ustawianiu krzeseł w sali konferencyjnej i rejestracji przybyłych gości. Wymaganiami od Natalii była ponadto znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Czytaj dalej

Hostessy na festiwalu

Hostessy na festiwalu

Dwie hostessy Natalia oraz Magda z naszej agencji pracowały podczas Warszawskiego Festiwalu Konesera w Muzeum Wódki Polskiej w Warszawie. Zadaniami naszych hostess było przede wszystkim rozdawanie ulotek, zachęcanie uczestników do zrobienia sobie zdjęcia w foto ramkach social mediach i promocja Muzeum Polskiej Wódki. Zlecenie odbyło się dnia 29 września 2019 r. Hostessy Natalia i Magda pracowały w godzinach 12:00-18:00 i po zakończeniu swojej pracy otrzymały wynagrodzenie gotówką. Dziewczyny co najważniejsze bardzo ładnie pracowały bo nawet nasz klient był bardzo zadowolony z wykonania usługi.

Czytaj dalej

dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dokładnie dwudziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w evencie podczas otwarcia nowego Showroomu. Event odbył się w Warszawie w siedzibie klienta przy ulicy Marywilskiej w dniu 19 maja 2018 r. Wydarzenie bardzo krótkie bo trwające zaledwie 2 godziny. Wszyscy statyści na zbiórkę przybili na godzinę 11:00. Zadaniami naszych statystów było miedzy innymi zobaczenie showroomu i produktów, udawanie zainteresowanych klientów, pytanie o produkty, branie udział w konkursach itp. Kilku statystom udało się nawet coś wygrać w konkurach organizowanych przez organizatora. Statyści na niniejsze zlecenie musieli się dodatkowo ubrać elegancko tak jak wypada na tego typu imprezy. Zapewniony został również catering dla wszystkich przybyłych gości i miało miejsce krótkie przemówienie przez znanego prowadzącego program telewizyjny.

Czytaj dalej

hostessa na akcji promocyjnej w klubie muzycznym

Hostessa na akcji promocyjnej w klubie muzycznym

Hostessa z naszej agencji Anita pracowała na akcji promocyjnej marki Samsung w warszawskim klubie Level 27. Event odbył się w dniach 05.05, 12.05 i 27.05.2017 r. w godzinach 17:00-00:00. Zadaniami hostessy było oczywiście promowanie marki Samsung na odbywających się eventach. Hostessę wybraliśmy spośród wielu zgłoszeń chętnych dziewczyn, które to zadeklarowały swoje zainteresowanie niniejszą pracą.

Czytaj dalej

cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu

Cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu

Team z naszej agencji (cztery hostessy, animatorka i host w przebraniu klauna) pracowali na festiwalu Netia Off Camera. Wydarzenie odbyło się w terminie 28.04.2017-07.05.2017 r. w Krakowie. agencja hostessDziewczyny, które były hostessami to Izabela, Jolanta, Julia i Karolina. Animatorką była Angelika natomiast hostem był Jarosław. To był przede wszystkim świetny zespół pozytywnych ludzi, który znakomicie spisał się swoich zadaniach podczas festiwalu. Zadaniami hostess było:

1. Prezentacja ofertyhostessy
2. Rozmowa z odwiedzającymi namiot NETII
3. Informowanie o wydarzeniach w namiocie (harmonogram wydarzeń jest prosty, są rozdawane balony dla dzieci, popcorn przed spotkaniem filmowym, prelekcja gościa)
4. Pomoc przede wszystkim w organizacji namiotu
5. Dbanie o porządek na stoisku itp
6. Pomoc dla animatora
7. Pomoc również przy quizie

agencja hostówZadaniami animatorki było:

1. Zachęcanie do wejścia do namiotu i zapoznania się z ofertą (mówienie do mikrofonu)
2. Zachęcanie do wzięcia udziału w atrakcjach (quiz, spotkania z gośćmi, balony dla dzieci)
3. Opowiadanie o ofercie NETII
4. Dodatkowo prowadzenie Quizu

Obowiązkami hosta było codziennie przez dwie godziny rozdawanie balonów dodatkowo w przebraniu klauna. Strój host otrzymał od naszego organizatora wydarzenia. Event odbył się w Krakowie na rynku w dwóch miejscach. Każda hostessa i animatorka pracowała w godzinach 10:00-18:00 natomiast host 11:00-13:00.

Czytaj dalej

Para ślubna modeli na e-vencie w Janowie Podlaskim

Para ślubna modeli na e-vencie w Janowie Podlaskim

Para młoda modeli z naszej agencji wzięła udział w e-vencie w Hotelu Biskupi znajdującym się w Janowie Podlaskim. Zlecenie odbyło się w dniu 3 kwietnia 2017 roku w godzinach 16:00-18:00. Zadaniem modelki i modela było samo uczestniczenie w e-vencie. Oczywiście model i modelka ślubna musieli mieć swoje stroje tj. pełny kompletny garnitur oraz suknia ślubna. Akcja była dosyć szybko ale udało się naszej agencji sprostać powierzonemu zadaniu od Klienta. Modele musieli sami własnym środkiem transportu przyjechać na E-vent za co dodatkowo otrzymali od nas wynagrodzenie.

Czytaj dalej

dwie hostessy na otwartym evencie

Dwie hostessy na otwartym evencie

Dwie hostessy z naszej agencji Ola i Ilona pracowały na otwartym evencie w Warszawie. Praca hostess polega przede wszystkim na obsłudze stoiska wystawienniczego i rozdaniu ulotek przechodniom oraz dzieciom baloniki. Niniejsze zlecenie z udziałem hostess odbyło się dnia 16 lipca 2016 r. w godzinach 12:00-17:00. Event odbył się dokładnie na placu przed budynkiem Centrum Bankowo-Finansowym w Warszawie przy ul. Nowy Świat. Hostessy oczywiście same dojechały na event i przebrały się specjalne stroje według wskazówek. Miały ze strony naszego klienta czapki lotnicze. Po skończonej pracy każda hostessa otrzymała od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

dwie hostessy podczas pikniku wystawienniczego

Dwie hostessy podczas pikniku wystawienniczego

Dwie hostessy z naszej agencji Ola i Kasia pracowały na pikniku wystawienniczym w centrum Warszawy. Piknik z naszymi hostessami odbył się dnia 2 lipca 2016 r w godzinach 12:00-17:00. Zadaniami hostess było oczywiście obsługiwanie stoiska wystawienniczego i rozdawanie ulotek osobom przybyłym na to wydarzenie. Niniejszy piknik odbył się dokładnie na placu Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat Warszawa. Hostessy ubrały się w spódnice oraz białe bluzki na wydarzenie a od naszego Klienta otrzymały dodatkowo czapeczki pilota. Hostessy wstawiły się na piknik piętnaście minut przed czasem aby się przygotować do zlecenia.

Czytaj dalej

hostessy na evencie w hotelu Windsor

Hostessy na evencie w hotelu Windsor

Piękne i zgrabne hostessy z naszej agencji pracowały na konferencji i evencie dla firmy informatycznej. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Windsor w miejscowości Jachranka koło Serocka. Zadaniami naszych hostess była najpierw obsługa konferencji a potem na evencie wieczornym praca jako fordanserka poprzez rozkręcanie imprezy, tańczenie i zapraszanie gości do tańca. Na konferencji pracowały tylko dwie hostessy a wszystkie już na samej imprezie. Dla wszystkich hostess zapewniliśmy dodatkowo czarne sukienki z wypożyczalni, gdzie podczas wydarzenia dziewczyny pracowały. Event z naszymi hostessami odbył się w terminie 09.06-2016-10.06.2016 r. Dnia 09.06 odbyła się konferencja w godzinach 12:00-18:00 natomiast event był w godzinach 19:00 do 4:00 nad ranem następnego dnia tj. 10.06. Od Klienta nasze hostessy otrzymały pokój w hotelu w celu zostawienia rzeczy i przebrania się. Ponadto naszym hostessom zapewniliśmy transport albo zwróciliśmy za koszty dojazdu do miejscowości Jachranka.

Czytaj dalej

hostessa Gosia na evencie w Krakowie

Hostessa Gosia na evencie w Krakowie

Hostessa z naszej agencji Gosia pracowała na evencie w Krakowie dla firmy Orange. Naszą hostessę przebrano oczywiście w piękny strój nowoczesnego aniołka i tak właśnie Małgorzata wykonywała swoje obowiązki podczas tego wydarzenia. Event z hostessą odbył się 9 grudnia 2014 r. w godzinach 18:00-22:30 w lokalizacji Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Zadaniami naszej hostessy było przede wszystkim:

  • witanie gości,
  • sprawdzenie listy gości oraz zaproszeń,
  • żegnanie i rozdawanie gościom upominków.

Hostessa bardzo pięknie wyglądała i co najważniejsze na zleceniu spisała się bardzo dobrze.

Czytaj dalej

dwie hostessy na evencie w Poznaniu

Dwie hostessy na evencie w Poznaniu

Dwie hostessy z naszej agencji Ania i Zosia pracowały na evencie w Poznaniu dla firmy Orange. Całe wydarzenie z naszymi hostessami odbyło się w kinie Apollo w dniu 3 grudnia 2014 r. w godzinach 18:00-22:30. Zadaniami dwóch hostess było między innymi sprawdzanie listy gości w tym zaproszeń oraz rozdawanie upominków. Hostessy dodatkowo przebrały się w piękne stroje aniołków. Ubiór dla hostess zapewnił organizator eventu dla Orange.

Czytaj dalej