Szkolenia samochodowe ze statystami

Statyści jako potencjalni klienci na nowe auta na warsztatach samochodowych w Warszawie

szkolenia samochodowe ze statystami

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów InfernalTermin: 18.10.2017-19.10.2017Godziny: 14:00-16:30 i 9:10-14:30Miejsca: Holiday Park Hotel i Salon samochodowy CARSED

Opis Wykonanej Usługi

Po raz kolejny statyści z naszej agencji uczestniczyli jako potencjalni klienci w warsztatach samochodowych dla marki Seat. Warsztaty odbyły się w terminie 18-19 października 2017 r. Dnia 18.10 w hotelu Holiday Park Hotel w Warszawie odbyły się rozmowy, gdzie rozmawiali doradcy samochodowi sprzedający auta osobowe ze statystami. Doradca miał za zadanie jak najlepiej przedstawić swoją ofertę a statysta ocenić prezentacje. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym doradcą i były to rozmowy twarzą w twarz po kilkanaście minut w sali konferencyjnej. Następnego dnia tj. 19.10 w salonie CARSED odbyły się dodatkowo jazdy testowe najnowszymi autami. Tak samo to wyglądało i każdy statysta musiał się przejechać samochodem z każdym jednym handlowcem.

Na koniec wszystkie trzy osoby z naszej agencji otrzymały specjalną ankietę do wypełnienia. W formularzu należało przede wszystkim opisać swoje wrażenia i emocje z prezentacji przez przedstawicieli motoryzacyjnych. Warunkiem uczestniczenia statystów w niniejszym przedsięwzięciu było posiadanie prawa jazdy kat. B, jeżdżenie aktualnie samochodem i prowadzenie działalności gospodarczej.