Archiwum

Ostatnie zlecenia wykonane profesjonalne oznaczone tagiem przedstawienia, wykonane przede wszystkim przez agencje statystów, modelek i hostess Infernal z Warszawy.

Aktor na przedstawienie

Aktor w przedstawieniu

Aktor z naszej agencji Pan Maciej brał udział w przedstawieniu z okazji Prima Aprilis w dniu 1 kwietnia 2019 r.  Zadaniami aktora było wkręcenie wspólnika firmy. Akcja odbyła się na podstawie określonego scenariusza, a Aktor musiał się trochę przygotować do zadania. Aktor improwizował a na koniec scenariusza powiedział Prima Aprilis. Całość zadania była bardzo krótka bo trwała zaledwie 15 minut. Przedstawienie w nowym otwartym biurze odbyło się około godziny 14:30. w obecności pracowników.

Czytaj dalej

statyści w projekcie wewnątrz firmowym Matrix

Statyści w projekcie wewnątrz firmowym Matrix

Statyści z naszej agencji i wzięli udział na potrzeby wewnętrzne firmy w projekcie Matrix. W pierwszej kolejności musieliśmy się skupić na znalezieniu podobnych twarzy do zagrania tych scenek. Zadaniami statystów było wcielenie się w głównych bohaterów filmu Matrix i uczestniczenie w przedstawieniu, którą to koncepcje wymyślił nasz klient.  Adam przebrał się w postać Noe a Ivanna w Trinity. Nasza agencja odszukała a potem wypożyczyła podobne stroje do filmu Matrix z warszawskiej wypożyczalni a następnie przywiozła je na zlecenie. Statyści wcześniej przyjechali do wypożyczalni aby te stroje przymierzyć. Realizacja usługi z naszymi statystami odbyła się 5 listopada 2013 r. o godzinie 12:30. Usługa nie trwała długo bo zaledwie dwie godziny. Po zakończeniu przedsięwzięcia statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie, które to zapłaciliśmy gotówką. Przedstawienie odbyło się siedzibie klienta w warszawskim biurowcu przy al. Jerozolimskich.

Czytaj dalej