Agencja statystów Łódź

Statyści z Łodzi na plany zdjęciowe do seriali, filmów i reklam

Agencja statystów Łódź – Infernal

Agencja statystów Łódź Infernal zaprasza serdecznie do współpracy:

  • domy produkcyjne,
  • agencje reklamowe,
  • firmy eventowe,
  • inne podmioty potrzebujących statystów

Nasza agencja statystów Łódź Infernal to ogólnopolska firma organizująca osoby w rożnym wieku na plany zdjęciowe oraz sesje fotograficzne. Do naszej dyspozycji są nie tylko kandydaci z Łodzi ale również z innych zakątków Polski. Mamy spory bank twarzy ludzi w każdym wieku, dlatego nie jest dla nas żadnym problemem zapewnienie mniejszej czy większej ilość ciekawych twarzy. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie przedstawić każdego jednego statystę mając na uwadze, że wszystkie firmy w branży potrzebują najpierw zobaczyć osobę na aktualnej fotografii.

Współpracuj z profesjonalną agencją z Łodziagencja statystów Łódź

Osoby z agencja statystów Łódź Infernal mają bardzo bogate portfolia zdjęciowe z aktualnymi i dobrymi fotografiami. W naszej firmie co najważniejsze prowadzimy rzetelną i fachową selekcje. Przede wszystkim rekrutujemy ciągle nowych ludzi do bazy. Bardzo nam zależy na współpracy z jak najlepszymi osobami, które potrafią się zachować na planie zdjęciowym przy realizacji na przykład filmu, serialu albo reklamie. Podsumowując – pracownicy, których organizujemy są co bardzo ważne punktualni i zawsze dostosowują się do zaleceń kierownika planu lub reżysera.

Zarejestruj się w naszej bazie i uczestnicz w rożnych ciekawych projektach!

Agencja statystów Łódź Infernal prowadzi ciągle rekrutacje na nowe twarze do bazy. Na naszej stronie na pewno znajdziecie formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting. Jak widać nie tylko w Warszawie jest sporo realizacji filmowych ale również w Łodzi. Nie wyjeżdżając z miasta możecie na miejscu w swoim mieście pracować. Bardzo dużo ofert zamieszczamy dodatkowo na naszym fan page agencji. Dostęp do ogłoszeń możecie uzyskać dzięki polubieniu naszej strony na Facebooku i tak samo tam można wysyłać swoje zgłoszenie na opublikowaną ofertę pracy. Jesteśmy w stanie dla Was specjalnie wysłać opiekuna na plan nagraniowy, który przede wszystkim zadba o odpowiednią organizacje, opiekę i wypłaci wynagrodzenie od razu po skończonych zdjęciach. Nie zwlekaj i wyślij do nas swoją aplikacje. Zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolony ze stałej współpracy z – Agencja statystów Łódź Infernal.