Agencja statystów Łódź

Statyści z Łodzi na plany zdjęciowe do seriali, filmów i reklam

Agencja statystów Łódź – Infernal

Agencja statystów Łódź Infernal zaprasza serdecznie do współpracy:

  • domy produkcyjne,
  • agencje reklamowe,
  • firmy eventowe,
  • inne podmioty potrzebujące tzw. sztucznego tła.

Nasza agencja to ogólnopolska firma statystów zapewniająca osoby w rożnym wieku na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne w mieście Łódź. Do naszej dyspozycji są osoby w różnym wieku o ciekawej naturalnej urodzie. Mamy spory bank twarzy ludzi w każdym wieku, dlatego nie jest dla nas żadnym problemem zapewnienie nawet większej ilości ciekawych uczestników. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przedstawić każdego jednego pracownika w formie krótkiej wizytówki mając na uwadze, że wszystkie firmy w branży potrzebują najpierw zobaczyć osobę na aktualnej fotografii.

agencja statystów Łódź

Współpracuj z profesjonalną agencją

Agencja z miasta łódź posiada bardzo bogate portfolia zdjęciowe statystów z aktualnymi i dobrymi fotografiami. W naszej firmie co najważniejsze prowadzimy rzetelną i ponadto fachową selekcje. Przede wszystkim rekrutujemy ciągle nowych ludzi do bazy. Bardzo nam zależy na współpracy z jak najlepszymi uczestnikami, którzy potrafią się zachować na planie zdjęciowym przy realizacji na przykład filmu, serialu albo reklamie. Podsumowując – pracownicy, których organizujemy są co bardzo ważne punktualni i zawsze dostosowują się do zaleceń kierownika planu lub reżysera.

Agencja zaprasza do rejestracji bazie statystów w celu uczestniczenia w rożnych ciekawych projektach organizowanych w mieście Łódź!

Prowadzimy ciągle rekrutacje na nowe twarze do bazy. Na naszej stronie natomiast znajdziecie formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting. Nasza agencja serdecznie zaprasza do zgłoszeń statystów zamieszkałych lokalizacje Łódź. Nie wyjeżdżając z miasta możecie oczywiście w swoim mieście pracować. Bardzo dużo ofert zamieszczamy dodatkowo na naszym fanpage. Dostęp do ogłoszeń możecie uzyskać dzięki polubieniu naszej strony na Facebooku. Na portalu społecznościowym również można wysyłać swoje zgłoszenie na opublikowaną ofertę pracy. Jesteśmy w stanie dla Was specjalnie wysłać opiekuna na plan nagraniowy, który przede wszystkim zadba o odpowiednią organizacje, opiekę i wypłaci wynagrodzenie od razu po skończonych zdjęciach. Nie zwlekaj i wyślij do nas swoją aplikacje. Przekonasz się, że współpraca z nami przynosi same pozytywne skutki.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.