Agencja statystów Łódź

Statyści z Łodzi na plany zdjęciowe do seriali, filmów i reklam

Agencja statystów Łódź – Agencja Infernal

Agencja statystów Łódź Infernal zaprasza serdecznie do współpracy:

  • domy produkcyjne,
  • agencje reklamowe,
  • firmy eventowe,
  • inne podmioty potrzebujące statystów z Łodzi.

Jesteśmy ogólnopolską agencją organizującą osoby w rożnym wieku na plany zdjęciowe oraz sesje fotograficzne. Do naszej dyspozycji są nie tylko statyści z Łodzi ale również z innych zakątków Polski. Mamy spory bank twarzy ludzi w każdym w zasadzie wieku, dlatego nie jest dla nas żadnym problemem zapewnienie mniejszej oraz większej ilość ciekawych twarzy. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przedstawić każdego jednego statystę z Łodzi mając na uwadze, że wszystkie firmy w branży potrzebują najpierw zobaczyć osobę na aktualnej fotografii.

Zaufana i profesjonalna firma z Łodziagencja statystów Łódź

Nasi statyści z Łodzi mają bardzo bogate portfolia zdjęciowe z aktualnymi, ostrymi fotografiami. W agencji co najważniejsze prowadzimy rzetelną i fachową selekcje, przede wszystkim staramy się selekcjonować nowych ludzi przyjmując do bazy. Bardzo nam zależy na współpracy z jak najlepszymi statystami, którzy potrafią się zachować na planie zdjęciowym tak jak przy realizacji filmu, serialu albo reklamie, są punktualni i zawsze dostosowują się do zaleceń kierownika planu lub reżysera.

Statyści zainteresowani współpracą na planach zdjęciowych

Drodzy statyści z Łodzi jeśli chcecie współpracować z naszą agencją statystów to zapraszamy serdecznie do przysyłania zgłoszeń. Na naszej stronie na pewno znajdziecie formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting i dzięki temu możecie aplikować.  Jak widać nie tylko w Warszawie jest sporo realizacji filmowych ale również w Łodzi. Nie wyjeżdżając z miasta możecie i na miejscu w swoim mieście statystować. Bardzo dużo ofert zamieszczamy na naszym fan page agencji dostępnym na Facebooku i tak samo można wysyłać swoje zgłoszenie. Do Łodzi jesteśmy w stanie dla Was specjalnie wysłać opiekuna na plan zdjęciowy, który przede wszystkim zadba o odpowiednią organizacje, opiekę i wypłaci dobre wynagrodzenie od razu po skończonych nagraniach. Nie zwlekaj statysto i wyślij do nas swoją aplikacje a zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolony z naszej agencji.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.