Archiwum

Zlecenia w kategorii bankiety wykonane przez agencje modelek, hostess i statystów Infernal. Na tej stronie zobaczysz na przykład sobie wszystkie ostatnie nasze realizacje.

Hostessy na otwarcie nowego biura

Hostessa i Host na otwarciu biura

Hostessa Aleksandra i Host Dawid z naszej Agencji uczestniczyli na otwarciu nowego biura w Warszawie. Otwarcie odbyło się w dniu 1 kwietnia 2019 r. Zadaniami Hostessy i Hosta było po rozbiciu szampana przez właściciela firmy posprzątanie stłuczonego szkła i zmycie rozlanego szampana. To była bardzo krótka akcja bo trwała zaledwie 10 minut. To było na zasadzie przedstawienia. Zlecenie odbyło się o godzinie 13:00 natomiast zbiórka była punktualnie o 12:20. Dodatkowo Hostessa i Host musieli na otwarcie odpowiednio się obrać zakładając strój elegancki.

Read more

hostessa na bankiecie

Hostessa na bankiecie

Hostessa Katarzyna z naszej agencji pracowała na bankiecie HLScars. Bankiet obył się dnia 15 marca 2018 r. w godzinach 17:00-22:00. Zadaniami hostessy było przede wszystkim obsługa imprezy wydarzenia targów wierzytelnościami w tym wręczanie specjalnych ulotek. W domu Dziennikarza w Warszawie przy ulicy Foksal odbyła się niniejsza impreza. Z naszą hostessą na koniec wykonanego zlecenia rozliczyliśmy się od razu po pracy. Kasia musiała dodatkowo na bankiet założyć ładną czarną sukienkę.

Read more

hostessy na kongresie

Hostessy na kongresie

Dwie hostessy z naszej agencji pracowały na kongresie 590 w Rzeszowie. Kongres odbył się dnia 16 listopada 2017 r. w G2A Arena Centrum Wystawiennicze – Kongresowe Województwa Podkarpackiego. Dziewczyny pracowały w godzinach 12:00-18:00. Zadaniami hostess było przeprowadzenie reklamy oraz rozdawanie magazynów wydawnictwa naszego Klienta. Hostessy na niniejsze wydarzenie musiały się dodatkowo odpowiednio przygotować z ubiorem zakładając ciemne sukienki. Każda hostessa dostała od naszego klienta bilet wstępu na niniejsze wydarzenie co dzięki temu mogły swobodnie wejść. Całe zlecenie przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Hostessy pracowały bardzo dobrze a klient był bardzo zadowolony z wykonania usługi przez naszą agencje.

Read more