Chłopiec statysta w filmie promocyjnym bibloteki

Realizacja filmu promocyjnego: Młody talent Filip w sercu Warszawy

chłopiec statysta w filmie promocyjnym biblioteki

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów InfernalData: 12.10.2023Godziny: 8:00-13:00Miejsce: Biblioteka publiczna w Warszawie

Opis Wykonanej Usługi

Agencja Infernal z dumą informuje o udanej realizacji kolejnego projektu. Tym razem nasza współpraca dotyczyła filmu promocyjnego dla prestiżowej biblioteki w sercu Warszawy. Główną rolę w produkcji odgrywał młody statysta, Filip. Jego udział był nieoceniony i dodawał filmowi autentyczności.

Dnia 12 października 2023 r., w malowniczej dzielnicy Wola, od godziny 8:00 do 13:00, ekipa prowadziła zdjęcia. Chociaż plan zdjęciowy z Filipem był intensywny, cały proces przebiegał sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Filip wraz z rodzicem dotarli na miejsce punktualnie, już o 7:50, co świadczy o ich profesjonalizmie.

Samą lokalizację, publiczną bibliotekę w Warszawie, wybrana została ze względu na jej niepowtarzalny klimat i doskonałe warunki do nagrywania. Mimo że była to produkcja niskobudżetowa, dzięki zaangażowaniu jednego, ale wysoce wykwalifikowanego operatora kamery, efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Chcielibyśmy podkreślić, że Filip, przygotowując się do roli, stosował się do wszystkich zaleceń dotyczących ubioru. Jego strój był neutralny, codzienny, co dodatkowo podkreślało realność i autentyczność prezentowanych scen.