Sześciu statystów na szkoleniach samochodowych

Profesjonalna symulacja sprzedaży aut osobowych w Warszawie z udziałem statystów agencji Infernal.

sześciu statystów na szkoleniach samochodowych

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów InfernalData: 10.06.2024Godziny: 10:00-14:30Miejsce: Hotel Warszawa (dzielnica Wola)

Opis Wykonanej Usługi

W dniu 10 czerwca 2024 roku, nasza agencja Infernal miała przyjemność współorganizować kolejne warsztaty samochodowe dla renomowanej firmy sprzedającej auta osobowe. W wydarzeniu wzięło udział sześciu naszych profesjonalnych statystów: Dariusz, Wioletta, Tomasz, Katarzyna, Marzena i Sara. Warsztaty odbyły się w prestiżowym hotelu w Warszawie, zapewniając idealne warunki do przeprowadzenia tego typu szkoleń.

Głównym zadaniem naszych statystów było odegranie roli klientów, którzy zakupują auta osobowe w leasing, prowadząc własne firmy. Statyści wcielili się w rolę przedsiębiorców, którzy rozmawiali z handlowcami, przechodzącymi intensywne szkolenie pod okiem doświadczonego trenera. Każdy z naszych statystów miał okazję porozmawiać z handlowcami przez kilka minut, symulując realne sytuacje sprzedażowe.

Po zakończeniu rozmów, każdy statysta oceniał umiejętności handlowców, wybierając tego, od którego najchętniej zakupiłby auto osobowe. Taka forma feedbacku była niezwykle cenna dla handlowców, pozwalając im na doskonalenie swoich umiejętności sprzedażowych w praktycznych warunkach.

Nasi statyści zadbali również o profesjonalny wizerunek, pojawiając się na warsztatach w eleganckich strojach biznesowych, co dodatkowo podkreślało realizm symulacji. Warsztaty rozpoczęły się punktualnie o godzinie 10:00 i trwały do 14:30, a wszyscy uczestnicy przybyli na miejsce już o 9:10, gotowi do działania.