Archiwum

Wszystkie ostatnie zrealizowane usługi wykonane przez profesjonalną agencje hostess, modelek i statystów Infernal. Zobacz co na przykład opisaliśmy na tej stronie pod tagiem konferencje.

szkolenia ze statystami

Szkolenia ze statystami

Po raz kolejny tym razem dnia 8 sierpnia 2019 r. w Hotelu Ibis w Warszawie odbyły się warsztaty samochodowe z naszymi statystami. W szkoleniach jako potencjalni klienci wzięło udział dokładnie 10 statystów z naszej agencji. Niniejsze warsztaty trwały od godziny 9:50 do około 13:00. Zbiórka zaplanowana była dokładnie na godzinę 9:10. Warunkiem przede wszystkim uczestniczenia w warsztatach było posiadanie własnej firmy przez każdego statystę. Praca polegała na rozmowach z doradami samochodowymi, którzy w tym dniu odbywali szkolenia ze sprzedaży samochodu. Dokładne miejsce zlecenia to sala konferencyjna w hotelu. Statyści rozmawiali z doradcami samochodowymi. Doradcy natomiast musieli w jak najlepszy sposób przedstawić ofertę sprzedaży i w tym zaprezentować się. Na końcu wszystkich rozmów każdy statysta miał dodatkowo za zadanie wypełnić odpowiednią ankietę wpisując w formularzach swoje odczucia co do wszystkich rozmów.

Kolejnym zadaniem było głosowanie na najlepszego przedstawiciela według swojego uznania. Po zakończonych warsztatach wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką. Na konferencje każda osoba z naszej agencji musiała się odpowiednio elegancko ubrać.

Read more

statyści na warsztatach w Warszawie

Statyści na warsztatach w Warszawie

Dziesięciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w kolejnych warsztatach samochodowych. Konferencja odbyła się w dniu 1 sierpnia 2019 r. i trwała od godziny 9:50 do około 13:00. Statyści mieli za zadanie wczucie się w role klienta, który przyszedł zakupić nowe auto używane. Były to przede wszystkim warsztaty samochodowe, w których doradcy samochodowi odbywali swoje szkolenia ze sprzedaży aut. Statyści rozmawiali z doradcami, każdy z każdym i na sam koniec dany statysta musiał ocenić prezentacje sprzedawców i zagłosować, który jego zdaniem był najlepszy. Szkolenia odbyły się w sali konferencyjnej w hotelu Ibis w Warszawie. Ponadto wszystkie osoby, które uczestniczyły w danym przedsięwzięciu jako klienci musieli posiadać własną firmę oraz aktualne prawo jazdy. Po zakończeniu warsztatów każdy statysta od nas otrzymał ustalone wynagrodzenie.

Read more

hostessy na konferencji naukowej

Hostessy na konferencji naukowej

Pięć hostess z naszej agencji pracowało przez dwa dni na konferencji naukowej dla fundacji. Konfederacja odbyła się w terminie 09.07-10.07.2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Hostessy pracowały w godzinach i tak w dniu 9 lipca w godz. 8:15-17:30 natomiast dnia 10 lipca w godz. 9:30-17:00. Zadaniami hostess było miedzy innymi wskazywanie gościom drogi do miejsca konferencji, rejestracja uczestników, wydawanie materiałów konferencyjnych itp. Dziewczyny musiały się jeszcze odpowiednio ubierać na konferencje zakładając czarne spodnie i czarne buty. Koszulki natomiast dostały od organizatora wydarzenia. Na koniec zlecenia każda hostessa otrzymała od nas wynagrodzenie za swoją pracę.

Read more

statyści warszawa - konferencja

Statyści Warszawa – Konferencja

Statyści Warszawa – konferencja uczestniczyło 10 statystów z naszej agencji w kolejnych warsztatach samochodowych dnia 26 czerwca 2019 r. Zadaniami naszych statystów prowadzących działalność gospodarczą było wczucie się r ole klienta zakupującego auto osobowe i odbywanie cyklu rozmów z doradcami samochodowymi. W tym dniu doradcy odbywali swoje praktyczne szkolenia a statyści byli jako potencjalni klienci. Szkolenia trwały od godziny 9:50 do 13:00. Na koniec rozmów każdy statysta miał jeszcze do wypełnienia specjalną ankietę. Musiał podać opinie i zaznaczyć od którego na przykład przedstawiciela kupił by samochód. Dodatkowo nasz kolenia wszyscy przybyli statyści musieli się dobrze ubrać a przede wszystkim elegancko. Szkolenie miało miejsce w Hotelu Ibis w Warszawie.

Read more

Konferencja z udziałem statystów

Statyści – konferencja samochodowa

Ośmiu Statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnej konferencji z doradcami samochodowymi. Warsztaty odbyły się dnia 13 czerwca 2019 r. Konferencja odbyła się w Hotelu Ibis w Warszawie. Do zadań uczestniczących statystów należało między innymi wczucie się w klienta kupującego auto, rozmowa z doradcami samochodowymi na koniec ocenienie prezentacji sprzedawców poprze wypełnienie specjalnej ankiety. Konferencja trwała od godziny 10:00 do około 13:00. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać na warsztaty, przede wszystkim wyglądać elegancko, biznesowo. Podsumowując – Statyści na warsztatach to były osoby z firmą i prawem jazdy.

Read more

statyści na warsztatach auto

Statyści na warsztatach

Dziewięciu Statystów z naszej agencji Infernal wzięło udział w kolejnych warsztatach samochodowych tym razem dnia 6 czerwca 2019 r. Warsztaty trwały od godziny 10:00 do 13:00. Miały się skończyć o 15:00 ale jednak koniec był o 13:00. Warsztaty samochodowe odbyły się w Warszawie a dokładnie w Hotelu Ibis na Grzybowskiej 43. Do zadań Statystów należało przede wszystkim rozmawianie twarzą w twarz z doradcami samochodowymi sprzedającymi auta używane, ocenianie ich prezentacji i wybranie najlepszego sprzedawcy. To były rozmowy po 20 minut – każdy statysta z każdym doradcą. W tym własnie dniu doradcy odbywali swoje szkolenia a statyści dlatego uczestniczyli jako naturalne tło.

Read more

Statyści na konferencji samochodowej

Statyści na konferencji samochodowej

Statyści z naszej agencji po raz kolejny uczestniczyli jako potencjalni klienci na konferencji samochodowej dnia 16.05.2019 r. w godzinach 9:00-15:00. Wszyscy statyści musieli się wstawić punktualnie na zbiórkę na godzinę 8:40. Zadaniami statystów na konferencji była rozmowa z doradcami samochodowymi, którzy oferowali sprzedaż aut używanych. Na koniec trzeba było dodatkowo ocenić prezentacje doradców przez statystów poprzez wybór najlepszego sprzedawcy. Były to rozmowy twarzą w twarz każdy statysta z każdym doradcą po około 20 minut rozmowa. W tym jednak dniu wszyscy doradcy odbywali swoje szkolenia jak prawidłowo rozmawiać z klientami. Na warsztaty musiały być przede wszystkim nowi statyści, którzy nigdy nie brali udziału w podobnych szkoleniach i prowadzące własną działalność gospodarczą.

Read more

statyści na konferencji jako klienci

Statyści na konferencji jako klienci

Dziesięciu Statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji w roli klientów podczas warsztatów telekomunikacyjnych w dniu 10 kwietnia 2019 r. Warsztaty z udziałem naszych Statystów i doradców telekomunikacyjnych odbyło się w godzinach 9:15-14:00. Zadania polegały na wczucie się w klienta i odbywanie szeregu rozmów z doradcami na zasadzie skorzystania z oferty. Na koniec każdy Statysta musiał jeszcze wypełnić specjalną ankietę, który jego zdaniem był najlepszy doradca telekomunikacyjny. Zbiórka na zlecenie odbyła się punktualnie o godzinie 8:40. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać zakładając najlepiej strój elegancki, biznes.

Read more