Archiwum

Wszystkie ostatnie zrealizowane usługi wykonane przez profesjonalną agencje hostess, modelek i statystów Infernal. Zobacz co na przykład opisaliśmy na tej stronie pod tagiem konferencje.

warsztaty samochodowe ze statystami w stolicy

Warsztaty samochodowe ze statystami w stolicy

Kolejne warsztaty samochodowe już ostatnie w tym roku ze statystami z naszej agencji. Termin przypadł na dzień 6 grudnia 2019 r. Szkolenia z naszymi statystami miały miejsce w sali konferencyjnej hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Warsztaty tak jak zawsze trwały od godziny 9:30 do 15:00. Zadaniami statystów na niniejszych warsztatach było przede wszystkim odbywanie cyklów rozmów z doradcami samochodowymi. Handlowy w tym właśnie pod okiem doświadczonego trenera odbywali szkolenia. Każdy statysta rozmawiał przez około 20 minut z każdym handlowcem. Na koniec wszystkich rozmów nasi statyści mieli jeszcze dodatkowo za zadanie zagłosowanie na na najlepszego według siebie przedstawiciela handlowego sprzedającego w komisie auta używane. Dodatkowym zadaniem jeszcze było ocenienie prezentacji każdego doradcę poprzez wypełnienie specjalnych ankiet.

Read more

statyści na warsztatach bankowych

Statyści na warsztatach bankowych

Dnia 5 grudnia 2019 r. na warsztatach bankowych wzięli udział statyści z naszej agencji. Wszyscy statyści uczestniczyli jako potencjalni klienci chcący skorzystać z leasingu bankowego. Niniejsze zlecenie odbyło się w centrum szkoleniowe Adgar Polska w Warszawie w godzinach 9:15:15:00. Zadaniami statystów był oczywiście wczucie się w klienta i rozmawianie z doradcami bankowymi. Bankowcy oczywiście w tym dniu odbywali szkolenia i mieli do zaoferowania leasing bankowy. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym, przedstawicielem bankowym banku Pekao S.A. Na koniec wszystkich rozmów nasi statyści musieli zagłosować na najlepszego według swojego uznania doradcę i wypełnić odpowiednią ankietę wypisując swoje spostrzeżenia na temat każdego przedstawiciela bankowego. Do udziału niniejszego przedsięwzięcia zostali zaangażowani statyści posiadający własną firmę w branży budowlanej, transportowej i związanej z zakupami.

Read more

dziesięciu statystów z firmą na warsztatach

Dziesięciu statystów z firmą na warsztatach

Po raz kolejny nasi statyści uczestniczyli na warsztatach samochodowych przede wszystkim jako potencjalni klienci. W sumie wzięło udział dziesięciu statystów, którzy wcielili się w klienta, pod zamiarem kupienia używanego auta. Warsztaty odbyły się w dniu 20 października w godzinach 9:40-15:00. Zadaniami statystów było rozmawianie z doradcami samochodowymi, którzy w tym właśnie dniu odbywali swoje szkolenia pod okiem doświadczonego trenera. Były to rozmowy twarzą w twarz i tak trwały rozmowy na zasadzie każdy statysta z każdym handlowcem. Handlowcy mieli do zaoferowanie swoje oferty sprzedażowe a statyści mieli okazje się zapoznać. Na koniec wszystkich konwersacji od każdego naszego statysty wymagano jeszcze wypełnienie specjalnej ankiety oraz wybranie najlepszego przedstawiciela handlowego. Niniejsze szkolenia odbyły się w dobrze usytuowanym w Warszawie Hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej 43. Zostało na to wydarzenie wynajęta dodatkowo sala konferencyjna w tym hotelu. Każdy statysta, który wziął udział w warsztatach posiadał własną firmę.

Read more

statyści na warsztatach jako klienci na auta

Statyści na warsztatach jako klienci na auta

Nasi statyści zieli udział w następnych warsztatach samochodowych, w których uczestniczyli jako klienci na zakup auta osobowego. Termin zlecenia z naszymi statystami został odbyty w dniu 10 października 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Konferencja natomiast odbyła się na woli w Hotelu Ibis przy Grzybowskiej 43. Zadaniami statystów było wczucie się w rolę klienta i odbywanie szeregu rozmów z przedstawicielami handlowymi sprzedającymi auta osobowe. Każdy statysta tak rozmawiał z każdym jednym doradcą samochodowym w sali konferencyjnej po około 20 minut trwała jedna taka rozmowa. Rozmów było dokładnie 5. Na koniec osoby statystujące miały jeszcze za zadanie wypełnienie specjalnej ankiety i zagłosowanie na najlepszego specjalistę sprzedaży. W ankiecie statysta musiał napisać swoje dokładnie spostrzeżenia i odczucia z rozmów. Statyści jak widać na zdjęciu ubrali się elegancko na niniejsze zlecenie.

Read more

dziewięciu statystów na warsztatach telekomunikacyjnych

Dziesięciu statystów na warsztatach telekomunikacyjnych

Kolejne już warsztaty telekomunikacyjne i tym razem wzięło udział 10 sympatycznych statystów z naszej agencji. Szkolenia z naszymi statystami odbyły się w Centrum Szkoleń Play dnia 9 października 2019 r. w godzinach 9:15-15:00. Statyści na niniejsze szkolenia musieli się elegancko, biznesowo ubrać. Każdy statysta miał przepisaną rolę na warsztatach i występowali jako potencjalni klienci chcący skorzystać z oferty telekomunikacyjnej. Obowiązkami naszych statystów było wczucie się w klienta i rozmawianie w takiej sytuacji jakby się było w salonie sieci komórkowej z doradcami, którzy w tym dniu odbywali swoje szkolenia. Były to rozmowy twarzą w twarz bo tak po około 20 minut rozmawiał statysta z każdym doradcą. Na koniec wszystkich rozmów od każdego jednego naszego statysty wymagano jeszcze aby zagłosował na najlepszego według siebie przedstawiciela. Dodatkowo trzeba było wszystkich przedstawicieli ocenić wypełniając odpowiednio do tego ankietę.

Read more

dwunastu statystów na warsztatach samochodowych

Dwunastu statystów na warsztatach samochodowych

Dwunastu statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnych warsztatach samochodowych z doradcami. Tym razem szkolenia odbyły się dnia 2 października 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Całe wydarzenie miało miejsce w pięknym hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej 43 w Warszawie. To właśnie w te miejsce wszyscy nasi statyści musieli przyjechać aby uczestniczyć jako klienci w szkoleniach. Zadaniami statystów było między innymi wczucie się w role klienta i rozmawianie tak ze wszystkim handlowcami aut samochodów używanych. Rozmowy odbyły się w sali konferencyjnej. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym doradcą a na koniec wszystkich rozmów trzeba było wypełnić stosowną ankietę i zagłosować na najlepszego specjalistę handlowca. Od każdego statysty przed warsztatami wymagaliśmy również eleganckiego stroju oraz posiadania własnej firmy. Tylko statyści prowadzący własną działalność gospodarczą mogli wziąć udział w niniejszym szkoleniu. Ze wszystkimi statystami rozliczyliśmy się od razu po zakończonym zleceniu.

Read more

klienci statyści na szkoleniach samochodowych

Klienci statyści na szkoleniach samochodowych

Po za kolejny nasi sympatyczni statyści w liczbie 9 osób uczestniczyli w warsztatach samochodowych. Warsztaty tym razem odbyły się w dniu 27 września 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Zadaniami naszych statystów było jak zwykle wczucie się w role klienta zakupującego auto osobowe i rozmawianie w ten sposób z doradcami samochodowymi, którzy w tym dniu odbywali swoje szkolenia ze sprzedaży aut. To były rozmowy twarzą w twarz i tak każdy statysta musiał odbyć rozmowę z każdym handlowcem. Na koniec wszyscy statyści mieli do wypełnienia specjalną ankietę i wskazanie najlepszego według siebie przedstawiciela handlowego. Od każdego statysty wymagano dodatkowo na konferencje eleganckiego ubioru, prowadzenia własnej firmy, posiadania prawa jazdy i jedzenia samochodem.

Read more

siedmiu statystów na warsztatach samochodowych

Siedmiu statystów na warsztatach samochodowych

Kolejne już warsztaty z naszymi statystami odbyły się dnia 17 września 2019 r. w godzinach 9:40-15:30. Szkolenia miały miejsce w Hotelu Ibis Warszawa przy ulicy Grzybowskiej 43. Zadaniami statystów było oczywiście wczucie się w rolę klienta zakupującego używane auto osobowe i rozmawianie z doradami samochodowymi, którzy w tym dniu obywali swoje szkolenia ze sprzedaży. Rozmowy pomiędzy statystami a przedstawicielami handlowymi obyły się w wynajętej w hotelu sali konferencyjnej. Każdy statysta rozmawiał z każdym doradcą. Na koniec wszyscy statyści musieli przez to zagłosować na najlepszego przedstawiciela i wypełnić specjalne ankiety. W ankietach natomiast trzeba było opisać swoje spostrzeżenia odnośnie doradców. Dodatkowo od każdego statysty oczekiwano aby na warsztaty samochodowe ubrał się elegancko i posiadał własną firmę.

Read more