Archiwum

Wszystkie ostatnie zlecenia, które zrealizowaliśmy na targach, gdzie przede wszystkim wynajmowaliśmy hostessy. Zobacz zdjęcia i poczytaj sobie co udało nam się wykonać związane z tagiem targi.

trzy piękne hostessy na targach Remadays

Trzy piękne hostessy na targach Remadays

Trzy nasze piękne hostessy Ania, Maria i Ola pracowały na targach RemaDays w terminie 12.02-14.02.2020 r. hostessa Ola na targachTargi odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Hostessy pracowały w trzech różnych stoiskach dla rożnych naszych Klientów i miały całkiem rożne obowiązki. Dziewczyny na przykład rozdawały ulotki, zapraszały do stoiska, tłumaczyły jak i dbały o porządek. Jedna hostessa Maria była tłumaczką w na stoisku firmy z Hiszpanii. Tłumaczyła na język hiszpański i angielski. hostessa Ania przy stoisku targowymNasze hostessy każdego dnia pracowały najczęściej w godzinach 9:00-17:00, ostatni dzień był krótszy bo praca kończyła się już o 16:00. Niektóre hostessy musiały się same ubrać pod określony styl a inne otrzymały ubiór bezpośrednio od stoiska targowego.

Read more

udział aktora na targach w Warszawie

Udział aktora na targach w Warszawie

Aktor z naszej agencji Marcin pracowała na targach Women In Tech Summit 2019 w terminie 13.11.2019-14.11.2019 r. Niniejsze targi odbyły się w Warszawskicm Centrum Expo XXI w Warszawie. Nasz aktor na potrzeby tego zlecenia przebrał się w strój Wikinga, gdzie dzień przed zleceniem tj. 12.11.2019 r. przyjechał i przymierzył strój. Zadaniami naszego aktora było chodzenie po targach Women In Tech Summit wraz z drugim aktorem przebranym za postać Wikinga, zapraszanie na stanowisko Klienta Nordea IT, jak również wykonywanie sobie zdjęć w fotobudce jeśli goście poproszą oraz czynny udział w wydarzeniach np. konkursach, które będą się działy na stanowisku. Dwójka aktorów pracowała codziennie w godzinach 9:00-18:00. Zbiórka natomiast każdego dnia targów była o godzinie 8:00 ponieważ trzeba było najpierw przebrać się w strój.

Read more

hostessa na targach Beauty Forum

Hostessa na targach Beauty Forum

Hostessa Oliwa z naszej agencji pracowała na targach Beauty Forum w terminie 21-22 września 2019 r. Targi obyły się w Global Expo w Warszawie przy ulicy Modlińskiej. Nasza hostessa pracowała w godzinach i tak w sobotę 21.09 w godzinach 10:00-18:00 natomiast w niedziele 10:00-17:00. Zadaniami hostessy było roznoszenie ulotek podczas odbywających się targów. Dodatkowo Oliwia otrzymała od firmy specjalną różową szarfę, którą musiała założyć i w niej właśnie pracować. Na koniec zlecenia umówiliśmy się z hostessą na targach i po czym zapłaciliśmy jej za wykonaną pracę.

Read more

Hostessa Amanda na targach

Hostessa Amanda na targach

Hostessa o imieniu Amanda z naszej Agencji pracowała na Targach RemaDays w terminie 13.02-15.02.2019 r. Praca Hostessy w Ptak Warsa Expo Nadarzyn codziennie odbyła się w godzinach 10:00-16:00. Zadaniami Amandy było przede wszystkim piękne wyglądanie i witanie gości na stoisku targowym.

Read more

Hostessa na targi turystyczne

Hostessa na targach turystycznych

Hostessa z naszej Agencji Ola pracowała na targach turystycznych w Pałacu Kultury I Nauki w Warszawie w terminie 21.11-24.11.2018 r. Zadaniami naszej Hostessy było przede wszystkim rozdawanie ulotek na targach dla Muzeum Polskiej Wódki. Hostessa w dwa pierwsze dni pracowała w godzinach 12:00-16:00 a ostatniego dnia 24.11 w godzinach 11:00-16:00. Za pracę Hostessa otrzymała wynagrodzenie od razu po zakończeniu targów turystycznych. Podsumowując klient jak i również my byliśmy bardzo zadowoleni z pracy Oli.

Read more

hostessa na targach ślubnych

Hostessa na targach ślubnych

Hostessa z naszej agencji w stylizacji na Pana Młodego pracowała na Targach Ślubnych Wedding. Targi odbyły się w terminie 25.11-26.11.2017 r. w godzinach 10:00-18:00 na stadionie narodowym PGE Narodowy w Warszawie. Nasza hostessa musiała dodatkowo sama posiadać strój na wzór pana młodego. Obowiązkami na targach hostessy było rozdawanie z uśmiechem materiałów reklamowych firmy deweloperskiej. Po zakończanej pracy hostessa otrzymała od nas ustalone wynagrodzenie i podziękowanie za współpracę.

Read more

hostessy na targach

Hostessy na targach

Dwie hostessy Sylwia i Karolina z naszej agencji pracowały na targach TRAKO w Gdańsku. Targi w których pracowała każda nasza hostessa odbyły się w terminie 26.09.2017-29.09.2017 r. w godzinach 9:00-17:00. Zadaniami naszych hostess było przede wszystkim:

  • pomoc w obsłudze stoiska targowego
  • podawanie napojów dla klientów
  • zbieranie ulotek od klientów
  • umawianie spotkań
  • roznoszenie ulotek na terenie targów
  • reprezentowanie firmy podczas targów.

Hostessy dodatkowo pięknie się prezentowały, ponieważ zostały ładnie ubrane w białe koszulki firmowe, które to otrzymały od naszego klienta. Musiały mieć ze sobą własne czarne spódniczki jak również buty na obcasie.

Read more

hostessa na targach w Poznaniu

Hostessa na targach w Poznaniu

Hostessa Justyna z naszej agencji pracowała na targach POLAGRA FOOD w Poznaniu. Niniejsze targi odbyły się w terminie 25.09-28.09.2017 r. w godzinach 8:00-17:00. Zadaniami naszej hostessy było między innymi obsługa i pomoc przy prowadzeniu stoiska – wykładanie gadżetów, utrzymanie porządku, pomoc przy obsłudze klientów (mały poczęstunek – kawa, herbata, coś słodkiego, podanie, umycie naczyń itp. Krótka rozmowa z odwiedzającymi – bez przekazania oferty ale krótkie informacje o firmie. Hostessa dodatkowo otrzymała krótkie szkolenie o firmie, gdzie informacji udzielił nasz Klient.

Read more