Archiwum

Wszystkie wykonane przez nas usługi na rożnego rodzaju galach. Tutaj na naszej stronie agencji modelek, hostess i statystów Infernal zobaczysz ponadto nasze usługi bardzo związane z tagiem gale.

hości na gali

Hości na gali

Dwóch Hostów z naszej Agencji Maksim i Dominik pracowali na Gali podczas odbywających się targów Warsaw Home. Impreza odbyła się w Hali Expo w Nadarzynie dnia 5 października 2018 r. w godzinach 18:00-2:00. Hości musieli mieć jednak swoje garnitury na Galę kolor czarny biała koszula i najlepiej mucha. Zadaniami Hostów na gali było przede wszystkim wsparcie podczas gali, zabawianie gości, pomoc podczas działań, podawanie statuetek itd.

Read more

hostessy na gali

Hostessy na gali

Dwie hostessy z naszej firmy Agnieszka i Wioleta pracowała na gali Amadeus dnia 22 luty 2018 r. Impreza odbyła się w Endorfina Foksal w Warszawie. Zadaniami hostess było przede wszystkim pomoc podczas gali i wręczanie nagród w losowaniu loterii wizytówkowej na scenie. Hostessy zostały specjalnie przebrane na wzór Alicji z Krainy Czarów tak aby dodać wydarzeniu odpowiedniego klimatu. Stroje zostały wypożyczone przez naszego klienta. Na imprezie dodatkowo goście mogli sobie zrobić z hostessami fajne zdjęcie. Dziewczyny natomiast pracowały na gali od godziny 19:00 do 23:00 po czym od razu po skończonej pracy otrzymały wynagrodzenie.

Read more