Archiwum

Kategoria zleceń agencja statystów, epizodystów i aktorska. Tutaj znajdują się wszystkie zlecenia zrealizowane przez agencje Infernal. Zobacz przede wszystkim w jakich nagraniach, sesjach zdjęciowych, programach tv, konferencjach i eventach wzięli udział nasi statyści, epizodyści i aktorzy. Poczytaj jakie usługi wykonaliśmy i skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty agencji.

statyści w spocie społecznym w Krakowie

Statyści w spocie społecznym w Krakowie

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w spocie społecznym na temat akcji antysmogowej w Krakowie. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się dnia 22 grudnia 2020 r. Panie statystki przyjechały na nagrania o godzinie 11:30 natomiast panowie o godzinie 12:30. Zdjęcia potrwały około 6 godzin ze statystami. Wszyscy statyści na zdjęcia zabrali ze sobą różne stroje. Biref kostiumowy każdemu statyście wysłaliśmy przed zleceniem na e-maila. Zadaniami statystów na planie było oczywiście statystowanie. Trzy osoby zagrały krótki epizod. Plan zdjęciowy odbył się w szkole.

Czytaj dalej

statystki na planie w Gorzowie Wielkopolskim

Statystki na planie w Gorzowie Wielkopolskim

Siedem pań statystek z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym podczas eventu z okazji otwarcia 1000 sklepu Pepko w Polsce. Film z eventu odbył się 24 września 2020 r. w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim. Nagrania z naszymi statystkami były natomiast bardzo krótkie bo trwały zaledwie od 14:00 do około 17:00. Wszystkie statystki na zdjęcia podczas eventu przybyły punktualnie i ubrane w stroje codzienne bez logotypów na ubraniach. Zadaniami naszych statystek było oczywiście statystowanie podczas realizacji filmu w różnych konfiguracjach. Było to na zasadzie udawanie klientów sklepu, bycie przechodniem. Nasze statystki na plan przejeżdżały z różnych zakątków Polski, ponieważ zapewnialiśmy dobre wynagrodzenie i krótki plan zdjęciowy.

Czytaj dalej

statyści w sondzie ulicznej w Warszawie

Statyści w sondzie ulicznej w Warszawie

Siedmiu statystów z naszej agencji uczestniczyło w wyreżyserowanej sondzie ulicznej na potrzeby wewnętrzne firmy. Sonda była na temat wody butelkowanej i każdy statysta miał za zadanie przede wszystkim wypowiedzieć się do kamery na pytania zadane przez dziennikarkę. Wszyscy statyści otrzymali od nas również scenariusz odpowiedzi na pytania, z których miał się każdy statysta przygotować na nagrania. Niniejsze zdjęcia odbyły się w dniu 17 września 2020 r. w Warszawie w okolicach Biblioteki Uniwersyteckiej od godziny 11:00. Statyści na plan zdjęciowy przybyli natomiast ubrani w normalne stroje tak jak na co dzień. Wywiady ze statystami były bardzo krótkie bo trwały około 10-15 minut z każdą jedną osobą. Po skończonej produkcji, która trwała do godziny 12:00, każda osoba statystująca otrzymała od nas ustalone wynagrodzenie, płatne gotówką.

 

Czytaj dalej

akcja degustacyjna z hostessami

Akcja degustacyjna z hostessami

Trzy hostessy z naszej Agencji (Weronika, Maja i Małgorzata) pracowały na degustacji dla cukierni w terminie 05.08-09-08.2020 r. Każda hostessa pracowała w innej z trzech lokalizacji. Zadaniami hostess było rozdawanie ulotek, zapraszanie klientów do cukierni i częstowanie pysznym ciasteczkiem. Hostessy dodatkowo dostały do przebrania czerwony fartuszek z logo firmy oraz koszyczek, w którym trzymały ulotki i ciastka. Hostessa Weronika na przykład pracowała dla cukierni Olsza w Kolonia Lesznowola w terminie 05.08-07.08.2020 r. codziennie w godzinach 15:00-19:00. Kolejna hostessa Maja degustowała w Warszawie przy ul. Lechickiej w terminie 05.08-07.08.2020 r. w godzinach 14:00-18:00 oraz 08.08.2020 r. w godz. 11:00-16:00. Natomiast hostessa Małgorzata miała najdłuższą promocje i pracowała w terminie 05.08-07.08.2020 r. w godz. 15:00-19:00, 08.08.2020 r. w godz. 11:00-18:00 oraz 09.08.2020 r. w godz. 10:00-16:00. Wszystkie hostessy z sukcesem zakończyły degustację.

Czytaj dalej

statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Statyści w rożnych reklamach telewizyjnych

Kilku statystów z naszej agencji dnia 10 stycznia 2020 r. uczestniczyło w dwóch różnych realizacjach reklamowych. Jedna reklama, w której wzięły udział dwie statystki był to przede wszystkim spot reklamowy szamponu przeciwłupieżowego. Drugi plan zdjęciowy, w której wzięli udział faceci statyści to natomiast reklama Fonix. Wyboru wszystkich statystów dokonał reżyser. Wszystkie plany zdjęciowe odbyły się w hali filmowej Studio Apricor w Sękocinie Nowym.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Plan zdjęciowy z trzema statystami do reklamy

Trzech statystów z naszej agencji Justyna, Przemek i Ali wzięli udział w planie zdjęciowym do reklamy Fonix. Nagrania odbyły się w dniu 9 stycznia 2020 r. w studio Daylight w Warszawie. Zbiórka na nagrania z naszymi statystami była o godzinie 16:20. Nasi sympatyczni statyści uczestniczyli w planie zdjęciowym przede wszystkim jako sztuczne tło. Po zakończonych zdjęciach osoby statystujące otrzymały od nas ustalone wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Dodatkowo nasi statyści muesli się odpowiednio ubrać na nagrania zakładając stroje eleganckie.

Czytaj dalej

statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka w zdjęciach próbnych do reklamy

Statystka Bogusia z naszej agencji statystów wzięła udział w zdjęciach próbnych do reklamy szamponu przeciwłupieżowego w dniu 7 stycznia 2020 r. Była to charakteryzacja statystki, że jako ma łupież. Do niniejszego zlecenia od statystki wymagano aby nie miała delikatnej skóry i była brunetką. Oczywiście zapewniliśmy statystkę Bogusie na zdjęcia bo najbardziej pasowała do briefu. Próby potrwały tylko 6 godzin i nasza statystka wstawiła się na zdjęcia próbne punktualnie na godzinę 15:00. Zlecenie próbne ze statystką odbyło się w studio ATM w Warszawie.

Czytaj dalej

aktorzy na sesji zdjęciowej dla firmy korporacyjnej

Aktorzy na sesji zdjęciowej dla firmy korporacyjnej

Sześciu aktorów z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla międzynarodowej firmy korporacyjnej zajmującej się robotyką i najnowszymi technologiami. Sesja zdjęciowa z naszymi aktorami odbyła się w terminie 16.12.2019-17.12.2019 r. w centrum robotyki w Warszawie. Zadaniami aktorów był oczywiście pozowanie w rożnych strojach przed profesjonalnym teamem fotografów. Na sesji zdjęciowej obsługiwała również makijażystka, stylistka. Dodatkowo wszyscy aktorzy mieli do dyspozycji pyszny katering. Zdjęcia z aktorami w dniu 16.12.2019 trwały od godziny 7:00 do 17:00 natomiast w dniu 17.12.2019 r. od 9:00 do około 17:00. Zdjęcia z sesji fotograficznej zostaną wykorzystane na całym świecie na wszystkich polach eksploatacyjnych. Wszyscy aktorzy, którzy uczestniczy w niniejszej sesji otrzymają od naszej agencji odpowiednio wysokie wynagrodzenie za profesjonalne wykonanie zlecenia.

Czytaj dalej

warsztaty samochodowe ze statystami w stolicy

Warsztaty samochodowe ze statystami w stolicy

Kolejne warsztaty samochodowe już ostatnie w tym roku ze statystami z naszej agencji. Termin przypadł na dzień 6 grudnia 2019 r. Szkolenia z naszymi statystami miały miejsce w sali konferencyjnej hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Warsztaty tak jak zawsze trwały od godziny 9:30 do 15:00. Zadaniami statystów na niniejszych warsztatach było przede wszystkim odbywanie cyklów rozmów z doradcami samochodowymi. Handlowy w tym właśnie pod okiem doświadczonego trenera odbywali szkolenia. Każdy statysta rozmawiał przez około 20 minut z każdym handlowcem. Na koniec wszystkich rozmów nasi statyści mieli jeszcze dodatkowo za zadanie zagłosowanie na na najlepszego według siebie przedstawiciela handlowego sprzedającego w komisie auta używane. Dodatkowym zadaniem jeszcze było ocenienie prezentacji każdego doradcę poprzez wypełnienie specjalnych ankiet.

Czytaj dalej

statyści na warsztatach bankowych

Statyści na warsztatach bankowych

Dnia 5 grudnia 2019 r. na warsztatach bankowych wzięli udział statyści z naszej agencji. Wszyscy statyści uczestniczyli jako potencjalni klienci chcący skorzystać z leasingu bankowego. Niniejsze zlecenie odbyło się w centrum szkoleniowe Adgar Polska w Warszawie w godzinach 9:15:15:00. Zadaniami statystów był oczywiście wczucie się w klienta i rozmawianie z doradcami bankowymi. Bankowcy oczywiście w tym dniu odbywali szkolenia i mieli do zaoferowania leasing bankowy. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym, przedstawicielem bankowym banku Pekao S.A. Na koniec wszystkich rozmów nasi statyści musieli zagłosować na najlepszego według swojego uznania doradcę i wypełnić odpowiednią ankietę wypisując swoje spostrzeżenia na temat każdego przedstawiciela bankowego. Do udziału niniejszego przedsięwzięcia zostali zaangażowani statyści posiadający własną firmę w branży budowlanej, transportowej i związanej z zakupami.

Czytaj dalej

udział aktora na targach w Warszawie

Udział aktora na targach w Warszawie

Aktor z naszej agencji Marcin pracowała na targach Women In Tech Summit 2019 w terminie 13.11.2019-14.11.2019 r. Niniejsze targi odbyły się w Warszawskicm Centrum Expo XXI w Warszawie. Nasz aktor na potrzeby tego zlecenia przebrał się w strój Wikinga, gdzie dzień przed zleceniem tj. 12.11.2019 r. przyjechał i przymierzył strój. Zadaniami naszego aktora było chodzenie po targach Women In Tech Summit wraz z drugim aktorem przebranym za postać Wikinga, zapraszanie na stanowisko Klienta Nordea IT, jak również wykonywanie sobie zdjęć w fotobudce jeśli goście poproszą oraz czynny udział w wydarzeniach np. konkursach, które będą się działy na stanowisku. Dwójka aktorów pracowała codziennie w godzinach 9:00-18:00. Zbiórka natomiast każdego dnia targów była o godzinie 8:00 ponieważ trzeba było najpierw przebrać się w strój.

Czytaj dalej

dziesięciu statystów z firmą na warsztatach

Dziesięciu statystów z firmą na warsztatach

Po raz kolejny nasi statyści uczestniczyli na warsztatach samochodowych przede wszystkim jako potencjalni klienci. W sumie wzięło udział dziesięciu statystów, którzy wcielili się w klienta, pod zamiarem kupienia używanego auta. Warsztaty odbyły się w dniu 20 października w godzinach 9:40-15:00. Zadaniami statystów było rozmawianie z doradcami samochodowymi, którzy w tym właśnie dniu odbywali swoje szkolenia pod okiem doświadczonego trenera. Były to rozmowy twarzą w twarz i tak trwały rozmowy na zasadzie każdy statysta z każdym handlowcem. Handlowcy mieli do zaoferowanie swoje oferty sprzedażowe a statyści mieli okazje się zapoznać. Na koniec wszystkich konwersacji od każdego naszego statysty wymagano jeszcze wypełnienie specjalnej ankiety oraz wybranie najlepszego przedstawiciela handlowego. Niniejsze szkolenia odbyły się w dobrze usytuowanym w Warszawie Hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej 43. Zostało na to wydarzenie wynajęta dodatkowo sala konferencyjna w tym hotelu. Każdy statysta, który wziął udział w warsztatach posiadał własną firmę.

Czytaj dalej

statyści na warsztatach jako klienci na auta

Statyści na warsztatach jako klienci na auta

Nasi statyści zieli udział w następnych warsztatach samochodowych, w których uczestniczyli jako klienci na zakup auta osobowego. Termin zlecenia z naszymi statystami został odbyty w dniu 10 października 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Konferencja natomiast odbyła się na woli w Hotelu Ibis przy Grzybowskiej 43. Zadaniami statystów było wczucie się w rolę klienta i odbywanie szeregu rozmów z przedstawicielami handlowymi sprzedającymi auta osobowe. Każdy statysta tak rozmawiał z każdym jednym doradcą samochodowym w sali konferencyjnej po około 20 minut trwała jedna taka rozmowa. Rozmów było dokładnie 5. Na koniec osoby statystujące miały jeszcze za zadanie wypełnienie specjalnej ankiety i zagłosowanie na najlepszego specjalistę sprzedaży. W ankiecie statysta musiał napisać swoje dokładnie spostrzeżenia i odczucia z rozmów. Statyści jak widać na zdjęciu ubrali się elegancko na niniejsze zlecenie.

Czytaj dalej

dziewięciu statystów na warsztatach telekomunikacyjnych

Dziesięciu statystów na warsztatach

Kolejne już warsztaty telekomunikacyjne i tym razem wzięło udział 10 sympatycznych statystów z naszej agencji. Szkolenia z naszymi statystami odbyły się w Centrum Szkoleń Play dnia 9 października 2019 r. w godzinach 9:15-15:00. Statyści na niniejsze szkolenia musieli się elegancko, biznesowo ubrać. Każdy statysta miał przepisaną rolę na warsztatach i występowali jako potencjalni klienci chcący skorzystać z oferty telekomunikacyjnej. Obowiązkami naszych statystów było wczucie się w klienta i rozmawianie w takiej sytuacji jakby się było w salonie sieci komórkowej z doradcami, którzy w tym dniu odbywali swoje szkolenia. Były to rozmowy twarzą w twarz bo tak po około 20 minut rozmawiał statysta z każdym doradcą. Na koniec wszystkich rozmów od każdego jednego naszego statysty wymagano jeszcze aby zagłosował na najlepszego według siebie przedstawiciela. Dodatkowo trzeba było wszystkich przedstawicieli ocenić wypełniając odpowiednio do tego ankietę.

Czytaj dalej

film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Film ze statystami na potrzeby wewnętrzne marki

Dwóch statystów z naszej agencji Michał i Andrzej wzięli udział w filmie na potrzeby wewnętrzne firmy BMW. Jeden statysta zagrał typ Biznesmena natomiast drugi Managera zarządzającego flotą samochodową. Nagranie było bardzo krótkie bo trwało zaledwie półtora godziny. Zdjęcia odbyły się od godziny 9:30 do około 10:30 w salonie samochodowym BMW INCHAPE w Warszawie. Statyści mieli za zadanie tylko na podstawie scenariusza wypowiedzieć się do kamery. Cały film z naszymi statystami będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie na konferencje dealerów czyli na potrzeby wewnętrzne marki motoryzacyjnej. Statyści oprócz przybycia musieli się dodatkowo elegancko ubrać zakładając ciemny garnitur. Wybór niniejszych statystów nastąpił na podstawie aktualnych zdjęć, które musieliśmy wysłać do producenta. Była to dość szybka realizacja bo z dnia na dzień ale panowie statyści okazali się akurat dyspozycyjni aby uczestniczyć w filmie BMW.

Czytaj dalej

dwunastu statystów na warsztatach samochodowych

Dwunastu statystów na warsztatach

Dwunastu statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnych warsztatach samochodowych z doradcami. Tym razem szkolenia odbyły się dnia 2 października 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Całe wydarzenie miało miejsce w pięknym hotelu Ibis przy ulicy Grzybowskiej 43 w Warszawie. To właśnie w te miejsce wszyscy nasi statyści musieli przyjechać aby uczestniczyć jako klienci w szkoleniach. Zadaniami statystów było między innymi wczucie się w role klienta i rozmawianie tak ze wszystkim handlowcami aut samochodów używanych. Rozmowy odbyły się w sali konferencyjnej. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym doradcą a na koniec wszystkich rozmów trzeba było wypełnić stosowną ankietę i zagłosować na najlepszego specjalistę handlowca. Od każdego statysty przed warsztatami wymagaliśmy również eleganckiego stroju oraz posiadania własnej firmy. Tylko statyści prowadzący własną działalność gospodarczą mogli wziąć udział w niniejszym szkoleniu. Ze wszystkimi statystami rozliczyliśmy się od razu po zakończonym zleceniu.

Czytaj dalej

klienci statyści na szkoleniach samochodowych

Klienci statyści na szkoleniach samochodowych

Po za kolejny nasi sympatyczni statyści w liczbie 9 osób uczestniczyli w warsztatach samochodowych. Warsztaty tym razem odbyły się w dniu 27 września 2019 r. w godzinach 9:40-15:00. Zadaniami naszych statystów było jak zwykle wczucie się w role klienta zakupującego auto osobowe i rozmawianie w ten sposób z doradcami samochodowymi, którzy w tym dniu odbywali swoje szkolenia ze sprzedaży aut. To były rozmowy twarzą w twarz i tak każdy statysta musiał odbyć rozmowę z każdym handlowcem. Na koniec wszyscy statyści mieli do wypełnienia specjalną ankietę i wskazanie najlepszego według siebie przedstawiciela handlowego. Od każdego statysty wymagano dodatkowo na konferencje eleganckiego ubioru, prowadzenia własnej firmy, posiadania prawa jazdy i jedzenia samochodem.

Czytaj dalej

siedmiu statystów na warsztatach samochodowych

Siedmiu statystów na warsztatach samochodowych

Kolejne już warsztaty z naszymi statystami odbyły się dnia 17 września 2019 r. w godzinach 9:40-15:30. Szkolenia miały miejsce w Hotelu Ibis Warszawa przy ulicy Grzybowskiej 43. Zadaniami statystów było oczywiście wczucie się w rolę klienta zakupującego używane auto osobowe i rozmawianie z doradami samochodowymi, którzy w tym dniu obywali swoje szkolenia ze sprzedaży. Rozmowy pomiędzy statystami a przedstawicielami handlowymi obyły się w wynajętej w hotelu sali konferencyjnej. Każdy statysta rozmawiał z każdym doradcą. Na koniec wszyscy statyści musieli przez to zagłosować na najlepszego przedstawiciela i wypełnić specjalne ankiety. W ankietach natomiast trzeba było opisać swoje spostrzeżenia odnośnie doradców. Dodatkowo od każdego statysty oczekiwano aby na warsztaty samochodowe ubrał się elegancko i posiadał własną firmę.

Czytaj dalej

uczestnicy statyści na warsztatach

Uczestnicy statyści na warsztatach

Po raz kolejny nasi statyści w liczbie 10 osób uczestniczyli jako potencjalni klienci na warsztatach telekomunikacyjnych. Niniejsze szkolenia odbyły się dnia 10 września 2019 r. w Centrum Szkoleń Play w godzinach 9:20-15:00. Każdy statysta biorący udział w warsztatach miał przepisaną odpowiednią rolę. Zadaniami statystów było wczucie się w rolę klienta i zachowywanie się tak jakby przyszedł do salonu firmowego skorzystać z oferty. To były dokładnie rozmowy między statystami a doradcami trwające po około 15 minut z każdym. Na końcu wszyscy statyści mieli dodatkowo za zadanie wypełnienie specjalnej ankiety. W ankiecie trzeba było napisać swoje spostrzeżenia i odczucia co do każdego doradcy z którym się rozmawiało podczas trwających szkoleń. Na końcu osoby statystujące otrzymały od naszej agencji wynagrodzenie płatne gotówką. Wzmaganiem wzięcia udziału przez danego statystę było również ubranie się w odpowiedni sposób na szkolenie poprzez założenie stroju eleganckiego typowo biznesowego.

Czytaj dalej

czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów spocie reklamowym

Czterech statystów z naszej agencji Andrzej, Włodzimierz, Daniel i Marek wzięli udział w spocie do produkcji najnowszej reklamy. Statyści przybyli punktualnie na godzinę 8:00 na plan zdjęciowy. Nagrania odbyły się w plenerze przy ulicy Traczyńskiej 12 w Warszawie dnia 27 sierpnia 2019 r. Każdy statysta przygotował się odpowiednio do nagrań. Statyści zabrali ze sobą ubiór jesienny, ponieważ reklama zostanie pokazana na jesieni tego roku, dlatego trzeba było grać właśnie tą porę roku. Statyści na nagrania musieli mieć następujący kostium: płaszcze, kurtki jesienne. Buty również jesienne. Kolory pastelowe, nic jaskrawego, zero pasków, pstrokatych wzorów, czarnych ubrań. Zapewniliśmy na planie dla każdego statysty pyszny katering, który zawierał śniadanie i obiad. Wszyscy statyści swoje wynagrodzenie otrzymali po planie zdjęciowym, który skończył się około 18:00.

Czytaj dalej

szkolenia ze statystami

Szkolenia ze statystami

Po raz kolejny tym razem dnia 8 sierpnia 2019 r. w Hotelu Ibis w Warszawie odbyły się warsztaty samochodowe z naszymi statystami. W szkoleniach jako potencjalni klienci wzięło udział dokładnie 10 statystów z naszej agencji. Niniejsze warsztaty trwały od godziny 9:50 do około 13:00. Zbiórka zaplanowana była dokładnie na godzinę 9:10. Warunkiem przede wszystkim uczestniczenia w warsztatach było posiadanie własnej firmy przez każdego statystę. Praca polegała na rozmowach z doradami samochodowymi, którzy w tym dniu odbywali szkolenia ze sprzedaży samochodu. Dokładne miejsce zlecenia to sala konferencyjna w hotelu. Statyści rozmawiali z doradcami samochodowymi. Doradcy natomiast musieli w jak najlepszy sposób przedstawić ofertę sprzedaży i w tym zaprezentować się. Na końcu wszystkich rozmów każdy statysta miał dodatkowo za zadanie wypełnić odpowiednią ankietę. W ankietach trzeba było wpisać w formularzach swoje odczucia co do wszystkich rozmów.

Kolejnym zadaniem było głosowanie na najlepszego przedstawiciela według swojego uznania. Po zakończonych warsztatach wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką. Na konferencje każda osoba z naszej agencji musiała się odpowiednio elegancko ubrać.

Czytaj dalej

statyści na warsztatach w Warszawie

Statyści na warsztatach w Warszawie

Dziesięciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w kolejnych warsztatach samochodowych. Konferencja odbyła się w dniu 1 sierpnia 2019 r. i trwała od godziny 9:50 do około 13:00. Statyści mieli za zadanie wczucie się w role klienta, który przyszedł zakupić nowe auto używane. Były to przede wszystkim warsztaty samochodowe, w których doradcy samochodowi odbywali swoje szkolenia ze sprzedaży aut. Statyści rozmawiali z doradcami, każdy z każdym i na sam koniec dany statysta musiał ocenić prezentacje sprzedawców i zagłosować, który jego zdaniem był najlepszy. Szkolenia odbyły się w sali konferencyjnej w hotelu Ibis w Warszawie. Ponadto wszystkie osoby, które uczestniczyły w danym przedsięwzięciu jako klienci musieli posiadać własną firmę oraz aktualne prawo jazdy. Po zakończeniu warsztatów każdy statysta od nas otrzymał ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

statyści warszawa - konferencja

Statyści Warszawa – konferencja

Statyści Warszawa – konferencja uczestniczyło 10 statystów z naszej agencji w kolejnych warsztatach samochodowych dnia 26 czerwca 2019 r. Zadaniami naszych statystów prowadzących działalność gospodarczą było wczucie się role klienta zakupującego auto osobowe i odbywanie cyklu rozmów z doradcami samochodowymi. W tym dniu doradcy odbywali swoje praktyczne szkolenia a statyści byli jako potencjalni klienci. Szkolenia trwały od godziny 9:50 do 13:00. Na koniec rozmów każdy statysta miał jeszcze do wypełnienia specjalną ankietę. Musiał podać opinie i zaznaczyć od którego na przykład przedstawiciela kupił by samochód. Dodatkowo nasz kolenia wszyscy przybyli statyści musieli się dobrze ubrać a przede wszystkim elegancko. Szkolenie miało miejsce w Hotelu Ibis w Warszawie.

Czytaj dalej

statyści w filmie korporacyjnym

Statyści w filmie korporacyjnym

Dwóch Statystów z naszej agencji Sebastian oraz Paweł wzięli udział w filmie korporacyjnym dla firmy doradczej. Plan zdjęciowy odbył się dnia 14 czerwca w godzinach 7:30-15:00. Statyści przede wszystkim zagrali pracowników w dużej, międzynarodowej i nowoczesnej korporacji. Bohater filmu minął się w filmie ze Statystami w windzie i na korytarzu. Z niektórymi z nich wszedł w interakcje – przywitanie, uśmiech. Film jednak bez kwestii mówionych. Plan zdjęciowy odbył się w nowoczesnym biurowcu w Warszawie przy rondzie ONZ. Statyści na nagrania musieli się dodatkowo odpowiednio ubrać zakładając strój casual.

Czytaj dalej

Konferencja z udziałem statystów

Statyści – konferencja samochodowa

Ośmiu Statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnej konferencji z doradcami samochodowymi. Warsztaty odbyły się dnia 13 czerwca 2019 r. Konferencja odbyła się w Hotelu Ibis w Warszawie. Do zadań uczestniczących statystów należało między innymi wczucie się w klienta kupującego auto, rozmowa z doradcami samochodowymi na koniec ocenienie prezentacji sprzedawców poprze wypełnienie specjalnej ankiety. Konferencja trwała od godziny 10:00 do około 13:00. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać na warsztaty, przede wszystkim wyglądać elegancko, biznesowo. Podsumowując – Statyści na warsztatach to były osoby z firmą i prawem jazdy.

Czytaj dalej

Statyści na sesji zdjęciowej w Szczecinie

Statyści w sesji zdjęciowej – Szczecin

Trzech Statystów – Michał Marcin i Mateusz uczestniczyli w sesji zdjęciowej w Pałacu Trzebieradz w Szczecinie.  Zdjęcia odbyły się dnia 10 czerwca w niedziele. Sesja służyła do przygotowania materiału fotograficznego i materiałów reklamowych Pałacu Trzebieradz. Statyści wystąpili w dwóch scenach: w roli gości na ślubie, a także uczestników szkolenia w firmie. Plan zdjęciowy trwał tylko 7 godzin a statyści dodatkowo mieli zapewniony transport do Pałacu jak i powrót do Szczecina. Osoby były filmowane głównie od tyłu. Przede wszystkim na nagrania wszystkie osoby statystujące musiały przygotować następujący ubiór: Strój własny: pierwszy odpowiedni dla gościa weselnego, drugi dla uczestnika szkolenia; włosy odpowiednio ostrzyżone i uczesane. Strój na ślub: elegancki strój gościa weselnego – garnitur, krawat, eleganckie buty. Strój na szkolenie – strój business casual, bez widocznych znaków producenta lub innej firmy, buty inne niż sportowe; ciemne spodnie lub dżinsy, koszula lub koszulka.

Czytaj dalej

statyści na promocji serialu

Statyści na promocji serialu

34 Statystów uczestniczyło w sesji zdjęciowej do promocji nowego serialu telewizyjnego. Sesja zdjęciowa z naszymi Statystami obyła się w dniu 9 czerwca 2019 r. Sesja fotograficzna była bardzo krótka i trwała od godziny 7:30 do około 14:00. Statyści na plan zdjęciowy musieli się odpowiednio ubrać zakładając ubrania górne kolorowe natomiast spodnie jednak musiały być ciemnego koloru. Wszyscy statyści na zbiórkę wstawili się punktualnie na godzinę 7:30. Zadaniami Statystów było przede wszystkim zrobienie takiego sztucznego tłumu wokół znanego aktora.

Czytaj dalej

statyści na warsztatach auto

Statyści na warsztatach

Dziewięciu Statystów z naszej agencji Infernal wzięło udział w kolejnych warsztatach samochodowych tym razem dnia 6 czerwca 2019 r. Warsztaty trwały od godziny 10:00 do 13:00. Miały się skończyć o 15:00 ale jednak koniec był o 13:00. Warsztaty samochodowe odbyły się w Warszawie a dokładnie w Hotelu Ibis na Grzybowskiej 43. Do zadań Statystów należało przede wszystkim rozmawianie twarzą w twarz z doradcami samochodowymi sprzedającymi auta używane, ocenianie ich prezentacji i wybranie najlepszego sprzedawcy. To były rozmowy po 20 minut – każdy statysta z każdym doradcą. W tym własnie dniu doradcy odbywali swoje szkolenia a statyści dlatego uczestniczyli jako naturalne tło.

Czytaj dalej

epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści w filmie o badaniach

Epizodyści z naszej Agencji – Łukasz, Sara, Eliza i Rafał uczestniczyli w krótkim planie zdjęciowym. To film do internetu o badaniach profilaktycznych i zachęcaniu do nich. Zdjęcia odbyły się dnia 31 maja 2019 r. w parku Warszawie, dzielnica Mokotów. Godzina zbiórki na plan zdjęciowy to 9:50. Film był przede wszystkim na zasadzie sondy a nasi Epizodyści odgrywali rożne role po czym musieli w wypowiedziach do kamery odpowiedzieć naturalnie na proste pytania. Zdjęcia skończyły się około 17:00. Ponadto na planie zdjęciowym była profesjonalna makijażystka oraz stylistka. Podsumowując na nagraniach był jeszcze bardzo dobry katering.

Czytaj dalej

Statyści do reklamy

Statyści w reklamie

Dokładnie 42 Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie Orange dnia 27.05.2019 r. Reklama odbyła się w pięknym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim w Hotelu 500. Statyści na nagrania mieli dodatkowo zapewniony dojazd i powrót autokarem, który to zorganizował producent. Zbiórkę ustaliliśmy o godzinie 6:20 rano z Chełmskiej 21. Plan zdjęciowy nad zalewem był bardzo przyjemny, pogada co najważniejsze dopisała. Świeciło słońce i widok jeziora bardzo sprawiał w zachwyt co dzięki temu panowała bardzo dobra atmosfera nie tylko wśród statystów.

Czytaj dalej

Statyści na konferencji samochodowej

Statyści na konferencji samochodowej

Statyści z naszej agencji po raz kolejny uczestniczyli jako potencjalni klienci na konferencji samochodowej dnia 16.05.2019 r. w godzinach 9:00-15:00. Wszyscy statyści musieli się wstawić punktualnie na zbiórkę na godzinę 8:40. Zadaniami statystów na konferencji była rozmowa z doradcami samochodowymi, którzy oferowali sprzedaż aut używanych. Na koniec trzeba było dodatkowo ocenić prezentacje doradców przez statystów poprzez wybór najlepszego sprzedawcy. Były to rozmowy twarzą w twarz każdy statysta z każdym doradcą po około 20 minut rozmowa. W tym jednak dniu wszyscy doradcy odbywali swoje szkolenia jak prawidłowo rozmawiać z klientami. Na warsztaty musiały być przede wszystkim nowi statyści, którzy nigdy nie brali udziału w podobnych szkoleniach i prowadzące własną działalność gospodarczą.

Czytaj dalej

epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka z naszej agencji Ania wygrała casting zdjęciowy i uczestniczyła w filmie medycznym w dniu 10 kwietnia 2019 r. Epizodystka prezentowała w nagraniu produkt Inhalator. Nagranie z udziałem Epizodystki odbyło się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Zdjęcia trwały w godzinach 10:50-15:00. Epizodystka do nagrania musiała się odpowiednio przygotować, przede wszystkim za zadanie miała wcześniej pomalować sobie paznokcie. Epizodystce ponadto przed nagraniem przesłano scenariusz do zapoznania się.

Czytaj dalej

statyści na konferencji jako klienci

Statyści na konferencji jako klienci

Dziesięciu Statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji w roli klientów podczas warsztatów telekomunikacyjnych w dniu 10 kwietnia 2019 r. Warsztaty z udziałem naszych Statystów i doradców telekomunikacyjnych odbyło się w godzinach 9:15-14:00. Zadania polegały na wczucie się w klienta i odbywanie szeregu rozmów z doradcami na zasadzie skorzystania z oferty. Na koniec każdy Statysta musiał jeszcze wypełnić specjalną ankietę, który jego zdaniem był najlepszy doradca telekomunikacyjny. Zbiórka na zlecenie odbyła się punktualnie o godzinie 8:40. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać zakładając najlepiej strój elegancki, biznes.

Czytaj dalej

Aktor na przedstawienie

Aktor w przedstawieniu

Aktor z naszej agencji Pan Maciej brał udział w przedstawieniu z okazji Prima Aprilis w dniu 1 kwietnia 2019 r.  Zadaniami aktora było wkręcenie wspólnika firmy. Akcja odbyła się na podstawie określonego scenariusza, a Aktor musiał się trochę przygotować do zadania. Aktor improwizował a na koniec scenariusza powiedział Prima Aprilis. Całość zadania była bardzo krótka bo trwała zaledwie 15 minut. Przedstawienie w nowym otwartym biurze odbyło się około godziny 14:30. w obecności pracowników.

Czytaj dalej

statyści w reklamie tv

Statyści w reklamie TV

Pięciu Statystów z naszej agencji wzięło udział tym razem w reklamie Pyralgina. Nagranie odbyło się w dniu 19 stycznia 2019 r. w godzinach 12:00-15:00 w biurowcu Q22 w Warszawie. Zadaniami statystów było oczywiście granie tła jako pracownicy danej redakcji. Wszyscy statyści na nagrania musieli się jednak odpowiednio ubrać zakładając strój tak zwana ”sportowa elegancja”. Plan zdjęciowy był bardzo krótki i wszystkie osoby otrzymały wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć.

Czytaj dalej

statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Dwunastu Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie. Nagranie odbyło się w klubie w Warszawie. Akcja była dosyć szybka bo musieliśmy dokładnie tego samego dnia w ciągu kilku godzin zorganizować na nagarnia kliku statystów. Oczywiście udało nam się tego dokonać i zapewniliśmy młode osoby na plan. Nagranie natomiast było bardzo krótkie, trwało kilka godzin i wszyscy statyści otrzymali wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć. Ponieważ klimat na nagraniach był koncertowy to wszyscy statyści mieli za zadanie tańczenie przed sceną.

Czytaj dalej

statyści na konferencji telekomunikacyjnej w roli klientów

Sześciu statystów na konferencji

Po raz ostatni w tym roku statyści z naszej agencji uczestniczyli w roli jako potencjalni klienci na warsztatach telekomunikacyjnych. Całe szkolenie odbyło się w dniu 14 listopada 2018 r. w godzinach 8:00-13:00. Statyści podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji mieli za zadanie po prostu wczucie się w klienta. Udawanie klienta, który niby przyszedł do salonu firmowego. Wszystkie nasze osoby odbywały szereg rozmów z przedstawicielami firmy telekomunikacyjnej. W tym właśnie dniu doradcy odbywali swoje szkolenia pod rzetelnym okiem doświadczonego trenera. Do tego zlecenia musieli być statyści, którzy przede wszystkim posiadają własną działalność gospodarczą i minimum trzy karty sim zarejestrowane na swoją firmę. Podsumowując rozmowy z każdym doradcą trwały po około 15 minut.

Czytaj dalej

statyści na warsztatach telekomunikacyjnych w Warszawie jako potencjalni klienci

Statyści na warsztatach w stolicy

Dokładnie sześciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w kolejnych warsztatach telekomunikacyjnych w dniu 26 października 2018 r. w godzinach 9:30-14:30. Każdy statysta miał przepisaną rolę. Występował na przykład jako singiel, student, osoba, która posiada rodzinę, klient sieci, osoba w średnim wieku i klient z działalnością. Zadaniami naszych statystów było rozmawianie z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy w tym dniu odbywali szkolenia. Na koniec każdy uczestnik statysta musiał ocenić prezentacje każdego doradcy wypełniając odpowiednią ankietę. Warsztaty odbyły się w Centrum Szkoleń Play w Warszawie.

Czytaj dalej

Statyści na konferencji telekomunikacyjnej

Statyści na konferencji telekomunikacyjnej

Sześciu statystów z naszej agencji wzięło udział w warsztatach telekomunikacyjnych w dniu 6 października 2018 r. Nasi statyści występowali jako potencjalni klienci i ich zadaniami było tylko rozmawianie z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy to przedstawiali swoje oferty. W tym właśnie dniu doradcy odbywali swoje szkolenia a rozmowy były traktowe jako praktyki. Szkolenia odbyły się w sali konferencyjnej w Hotelu Sangate w Warszawie. Odbywały się przede wszystkim rozmowy tak jak każda osoba w roli klienta rozmawiała z każdym doradcą po około 20 minut. Na koniec każdy jeden statysta musiał wypełnić specjalną ankietę i wybrać według swojego uznania najlepszego doradcę telekomunikacyjnego. Na koniec wszyscy nasi statyści otrzymali wynagrodzenie za swoja pracę.

Czytaj dalej

Statyści właściciele firm na warsztatach

Statyści właściciele firm na warsztatach

Statyści – właściciele firm z naszej agencji uczestniczyli na warsztatach telekomunikacyjnych w roli jako potencjalni klienci. Konferencja odbyła się dnia 28 września 2018 r. w Centrum szkoleniowym Golden Floor w Warszawie. Szkolenie trwało w godzinach 10:00-15:00. Każdy statysta miał za zadanie wcielić się w rolę klienta i rozmawianie z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy w tym właśnie dniu odbywali swoje szkolenia ze sprzedaży. Doradcy prezentowali swoje oferty a statyści przedstawiali przede wszystkim swoje oczekiwania. Były to rozmowy twarzą w twarz i każda taka konwersacja trwała po około 20 minut. Na koniec wszyscy nasi statyści musieli wypełnić specjalną ankietę i ponadto wybrać w głosowaniu najlepszego doradcę.

Czytaj dalej

statyści - warsztaty telekomunikacyjne

Statyści – warsztaty telekomunikacyjne

Po za kolejny nasi statyści – właściciele firm uczestniczyli w warsztatach telekomunikacyjnych jako potencjalni klienci salonu. Warsztaty odbyły się dnia 19 września 2018 r. w Centrum konferencyjne Golden Floor. Zadaniami naszych statystów było przede wszystkim wczucie się w rolę klienta salonu firmy telekomunikacyjnej i normalne rozmawianie z doradcami. Doradcy w tym że dniu obywali szkolenia pod okiem doświadczonego trenera. Rozmowy ze statystami były ich częścią praktyczną, z która musieli się dobrze zmierzyć. Każdy statysta po rozmowach z doradcami musiał wypełnić odpowiednią ankietę i oczywiście wskazać najlepszego przedstawiciela. Wszyscy statyści po skończonej konferencji otrzymali od nas należyte wynagrodzenie. Warunkiem uczestnictwa w niniejszym przedsięwzięciu było posiadanie własnej działalności gospodarczej i jak widać ubranie się na warsztaty elegancko.

Czytaj dalej

Statyści w roli klientów

Statyści w roli klientów

Sześciu statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnych warsztatach szkoleniowych telekomunikacyjnych. Warsztaty odbyły się dnia 12 września 2019 r. w godzinach 10:00-15:00. Na zbiórkę natomiast statyści wstawili się na godzinę 9:45 tak jak było to omówione. Zadaniami naszych uczestników było wczucie się w rolę klienta i rozmawianie w cztery oczy z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy w tym dniu obywali swoje szkolenia. Każdy statysta rozmawiał z każdym doradcą, który miał do zaoferowania swoje usługi. To było na zasadzie tak jak by dany klient przyszedł do salonu operatora a przedstawiciel go obsługiwał. Na końcu rozmów wszyscy statyści musieli jeszcze wypełnić specjalne ankiety oceniając każdego doradcę i zagłosować na najlepszego według swojego uznania. Dodatkowo osoby z naszej agencji musiały na konferencje elegancko się ubrać zakładając strój biznesowy.

Czytaj dalej

Statyści na konferencji jako klient

Statyści na konferencji jako klient

Dokładnie siedmiu statystów z naszej agencji artystycznej uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych dnia 11 września 2018 r. Niniejsze szkolenia odbyły się w centrum konferencyjnym Golden Floor w Warszawie w godzinach 10:00-15:00. Statyści oczywiście mieli za obowiązki rozmawianie z doradcami telekomunikacyjnymi, którzy w tym dniu odbywali swoje praktyki ze sprzedaży. Każdy statysta rozmawiał z każdym jednym doradcą, który to musiał w jak najlepszy przez siebie sposób przedstawić ofertę. Takie rozmowy trały po około 20 minut. Na koniec wszystkich rozmów statyści musieli jeszcze wypełnić specjalne ankiety, oceniać w ten sposób prezentacje doradców. Dodatkowym jeszcze zadaniem było wybranie według siebie najlepszego przedstawiciela. Po zakończonych warsztatach wszystkie osoby statystujące w tym przedsięwzięciu otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką.

Czytaj dalej

Warsztaty ze statystami

Warsztaty ze statystami

Kolejne warsztaty z naszymi statystami tym razem odbyły się w Hotelu Sangate oraz w Centrum Konferencyjnym Golden Floor. Zlecenie odbyło się dnia 5 września 2019 r. statyści na warsztatySzkolenia w dwóch lokalizacjach obyły się w godzinach 10:00-15:00, natomiast na zbiórkę statyści przybyli punktualnie na godzinę 9:45. Zadaniami naszych statystów było po prostu wczucie się w rolę klienta, który tak jakby przyszedł do salonu operatora skorzystać z oferty telekomunikacyjnej. Doradcy w tym dniu odbywali szkolenia pod okiem doświadczonego trenera i musieli się jak najlepiej zaprezentować. Były to rozmowy twarzą w twarz i tak każdy statysta musiał rozmawiać z każdym przedstawicielem telekomunikacyjnym.

W dwóch lokalizacjach tj. Hotelu Sangate i w Centrum konferencyjne Golden Floor wzięło udział łącznie 13 statystów z naszej agencji. W tych, że warsztatach mogli brać udział tylko statyści, którzy posiadali własną działalność gospodarczą, ustalone zgodnie z wymaganiami ośrodka szkoleniowego. Na koniec wszystkich rozmów osoba statystująca w tych warsztatach musiała wypełnić czytelnie specjalną ankietę. Opisać należało wrażenia z rozmów z przedstawicielami firmy telekomunikacyjnej. Dodatkowym jeszcze zadaniem było zagłosowanie na najlepszego według siebie doradcę. Po zakończeniu zlecenia wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie, płatne gotówką. Dodatkowym obowiązkiem przez osoby statystujące było ubranie się odpowiednio na konferencje zakładając strój elegancki, czysto biznesowy.

Czytaj dalej

warsztaty telekomunikacyjne ze statystami

Warsztaty telekomunikacyjne ze statystami

Pięciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w warsztatach telekomunikacyjnych w dniu 22 sierpnia 2018 r. Zlecenie odbyło się hotelu SANGETE w Warszawie w godzinach 10:00-15:00. Wszyscy statyści na niniejszą konferencje ubrali się elegancko, w stylu biznesowym. Zadaniami statystów na warsztatach było odbycie rozmów około 20 minowych z doradcami telekomunikacyjnymi. W tym właśnie dniu doradcy telekomunikacyjni salonu sieci Play odbyli szkolenia z technik sprzedaży i obsługi klienta. Nasi statyści udawali po prostu klientów sieci komórkowej i przez to mieli, krótkie rozmowy z każdym przedstawicielem. Na końcu dany statysta musiał dodatkowo ocenić każdego doradcę wypełniając stosowną ankietę. Dodatkowym zadaniem było zagłosowanie na najlepszego przedstawiciela.

Czytaj dalej

epizodyści i statyści na planie zdjęciowym

Epizodyści i statyści na planie zdjęciowym

Pięciu epizodystów i czterech statystów uczestniczyło w planie zdjęciowym do filmu korporacyjnego BMW. Nagranie odbyło się w dniu 4 sierpnia 2018 r. w salonie motoryzacyjnym w Kaliszu. Niniejsze nagranie trwało od godziny 13:00 do około 20:30. Statyści oraz epizodyści z naszej agencji mieli przez nas zapewniony transport. Wobec tego osoby uczestniczące nie musieli sami na własną rękę dojechać do Kalisza z Warszawy. Zapewniliśmy transport ubezpieczonym busem. Wybór statystów i epizodystów na plan zdjęciowy nastąpił przez naszego klienta na podstawie aktualnych zdjęć i krótkiego nagrania z wizytówką. Statyści w filmie tworzyli tło natomiast epizodyści widoczni dodatkowo z rolą mówioną.

Czytaj dalej

dwoje statystów na szkoleniach

Dwoje statystów na szkoleniach

Dwoje statystów z naszej agencji wzięło udział w warsztatach samochodnych. Szkolenia odbyły się terminie 20.06-21.06.2018 r. w Warszawie. Pierwszego dnia tj. 20.06 odbyły się rozmowy w sali konferencyjnej w Hotelu Holiday park pomiędzy statystami a handlowcami sprzedającymi nowe auta osobowe. Były to rozmowy twarzą w twarz i statyści mieli za zadanie ocenić prezentacje handlowców. Drugiego natomiast dnia tj. 21.06 odbyły się jazdy próbne nowymi samochodami. Podczas jazdy byli również obecni handlowcy, którzy razem ze statystami jeździli po Warszawie. Na koniec zakończonych warsztatów każdy statysta musiał ocenić handlowców w specjalnej ankiecie.

Czytaj dalej

spot promujący konkurs ze statystami

Spot promujący konkurs ze statystami

Realizacja spotu promującego konkurs radia dodatkowo z udziałem naszych statystów w dniu 21 maja 2018 r. Plan zdjęciowy odbył się w opuszczonej hali w Warszawie. Nagranie bardzo krótkie trwające zaledwie 5 godzin. Statyści wystąpili w kolorowych ubraniach, które to otrzymali od producenta filmu. Każdy statysta miał za zadanie przede wszystkim wywołać podczas realizacji zdjęć fajną atmosferę imprezy tworząc tło wokół prowadzącego radia. Zbiórka na zdjęcia zaplanowała była punktualnie na godzinę 17:00. Osoby, które uczestniczyły w zdjęciach to młode energiczne twarze, które musiały dać dobry klimat imprezy muzycznej. Wszyscy statyści po zakończonych nagraniach otrzymali od nas wynagrodzenie od razu po zakończeniu pracy.

Czytaj dalej

dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dwudziestu statystów na otwarciu Showroomu

Dokładnie dwudziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w evencie podczas otwarcia nowego Showroomu. Event odbył się w Warszawie w siedzibie klienta przy ulicy Marywilskiej w dniu 19 maja 2018 r. Wydarzenie bardzo krótkie bo trwające zaledwie 2 godziny. Wszyscy statyści na zbiórkę przybili na godzinę 11:00. Zadaniami naszych statystów było miedzy innymi zobaczenie showroomu i produktów, udawanie zainteresowanych klientów, pytanie o produkty, branie udział w konkursach itp. Kilku statystom udało się nawet coś wygrać w konkurach organizowanych przez organizatora. Statyści na niniejsze zlecenie musieli się dodatkowo ubrać elegancko tak jak wypada na tego typu imprezy. Zapewniony został również catering dla wszystkich przybyłych gości i miało miejsce krótkie przemówienie przez znanego prowadzącego program telewizyjny.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy - statyści

Plan zdjęciowy – statyści

Statyści Krystyna, Michał i Taras z naszej agencji wzięli udział w planie zdjęciowym do filmu. Plan nagraniowy miał miejsce 16 maja 2018 r. Nagranie bardzo krótkie i odbyło się w siedzibie znanej telewizji satelitarnej. Na plan zdjęciowy wybraliśmy te właśnie trzy osoby ponieważ klientowi również najbardziej pasowali do tego projektu. Akcja zdjęć dosyć szybka bo z dnia na dzień dostaliśmy informacje. Wszyscy statyści po zakończonych zdjęć otrzymali od nas wynagrodzenie na konto bankowe.

Czytaj dalej

film promocyjny z udziałem statystów

Film promocyjny z udziałem statystów

Czterech statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do realizacji filmu promocyjnego dla banku. Nagranie odbyło się w centrum Warszawy przy ulicy Emili Plater dnia 11 maja 2018 r. w godzinach 15:00-21:00. Statyści uczestniczący w niniejszych zdjęciach to akceptacja naszego klienta. Dodatkowym zadaniem było aby osoby się odpowiednio ubrali na nagraniach zakładając stroje według wytycznych producenta filmu. Na koniec zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

epizodyści w etiudzie filmowej

Epizodyści w etiudzie filmowej

Dwójka epizodystów z naszej agencji wzięło udział w etiudzie filmowej do teczki aplikacyjnej na studia do Łodzi. To przede wszystkim film ,,dyplomowy” wieńczący roczny kurs reżyserski w warszawskiej szkole filmowej. Plan zdjęciowy miał miejsce w Warszawie i okolicach tj. Konstancin Jeziorna w terminie 21.04-23.04.2018 r. Razem odbyły się trzy dni zdjęciowe, w których brali udział nasi epizodyści. Michał w niniejszej etiudzie zagrał rolę syna i miał jedną kwestie mówioną w filmie. Pan Jan natomiast zagrał rolę ojca i bez kwestii mówionej.

Czytaj dalej

klienci statyści na warsztatach samochodowych

Klienci statyści na warsztatach samochodowych

Warsztat samochodowe z udziałem naszych statystów odbyły się w terminie 18.04-19.04.2018 r. Nasi statyści występowali jako klienci zakupujący nowe auta w salonie samochodowym. Warunkiem uczestniczenia osób było posiadanie prawa jazdy kat. B i aktualne jeżdżenie samochodem. Takie własnie osoby musieliśmy zapewnić na niniejsze zlecenie. Zadaniami statystów było wczucie się w role klienta zakupującego nowe auto osobowe, rozmowa z doradcami, ocenianie ich prezentacji i również odbywanie jazd testowych najnowszymi autami. Pierwszego dnia tj. 18.04 były rozmowy twarzą w twarz doradcy ze statystami w sali konferencyjnej hotelu Holiday Park. Dnia 19.04 w salonie Seat odbyły się jazdy testowe najnowszymi samochodami, którymi jeździli wszyscy statyści razem z doradcami. Celem zlecania było przede wszystkim przeszkolenie przedstawicieli z obsługi klienta i technik sprzedaży.

Czytaj dalej

statyści na konferencji motoryzacyjnej

Statyści na konferencji motoryzacyjnej

Czterech statystów z naszej agencji wzięło udział jako sztuczny tłum w konferencji motoryzacyjnej. Niniejsza konferencja odbyła się w biurowcu Warsaw Spire  w Warszawie dnia 14 lutego 2018 r. Zadaniami statystów było tylko siedzenie na przemówieniu w sali konferencyjnej w której obywał się wykład. Za udział statyści od razu po zleceniu otrzymali od nas wynagrodzenie. Na konferencje według wskazówek naszego klienta musieli być tylko panowie ze względu na branże.

Czytaj dalej

epizodysta w ramówce programu

Epizodysta w ramówce programu

Epizodysta Sebastian z naszej agencji wziął udział w ramówce do programu Druga Twarz. To program telewizyjny emitowany na stacji TTV. Plan zdjęciowy odbył się dnia 16 stycznia 2018 r. w centrum Warszawy ,, U Braci Jabłowskich,,. Sebastian przez naszego klienta został wybrany na podstawie zdjęć. Przed zdjęciami miał jeszcze kilka spotkań w celu przygotowania go do nagrań. Jak widać na fotografii został specjalnie wystylizowany do nagrania przez doświadczonego stylistę. Było bardzo dużo pracy przy nim ale efekt był zdumiewający i nagranie się w pełni udało.

Czytaj dalej

udział statystów w szkoleniach motoryzacyjnych

Udział statystów w szkoleniach motoryzacyjnych

Statyści z naszej agencji wzięli udział w kolejnych szkoleniach motoryzacyjnych jako potencjalni klienci na nowe auta. Szkolenia odbyły się w terminie 22.11-23.11.2017 r. w Hotelu Holiday Park i salonie samochodowym CORSED w Warszawie. Dnia 22.11 w godzinach 14:00-16:00 w hotelu odbyły się rozmowy pomiędzy statystami a doradcami samochodowymi, którzy odbywali warsztaty. Były to przede wszystkim rozmowy twarzą w twarz i każdy statysta rozmawiał z każdym doradcą. Przedstawiciel musiał w jaki najlepszy sposób zaprezentować ofertę zakupu nowego auta a statysta wcielić się w klienta chętnego kupić samochód. Dnia 23.11 w godzinach 9:10-14:00 odbyły się jazdy testowe najnowszymi autami, którymi wraz z doradcami jeździli wszyscy statyści. Na koniec warsztatów każdy statysta z naszej agencji miał dodatkowo za zadanie wypełnić odpowiednią ankietę oceniając w ten sposób każdego przedstawiciela sprzedaży od którego miał okazje poznać ofertę i przejechać się samochodami marki Seat.

Czytaj dalej

szkolenia samochodowe ze statystami

Szkolenia samochodowe ze statystami

Po raz kolejny statyści z naszej agencji uczestniczyli jako potencjalni klienci w warsztatach samochodowych dla marki Seat. Warsztaty odbyły się w terminie 18-19 października 2017 r. Dnia 18.10 w hotelu Holiday Park Hotel w Warszawie odbyły się rozmowy, gdzie rozmawiali doradcy samochodowi sprzedający auta osobowe ze statystami. Doradca miał za zadanie jak najlepiej przedstawić swoją ofertę a statysta ocenić prezentacje. Każdy statysta rozmawiał tak z każdym doradcą i były to rozmowy twarzą w twarz po kilkanaście minut w sali konferencyjnej. Następnego dnia tj. 19.10 w salonie CARSED odbyły się dodatkowo jazdy testowe najnowszymi autami. Tak samo to wyglądało i każdy statysta musiał się przejechać samochodem z każdym jednym handlowcem.

Na koniec wszystkie trzy osoby z naszej agencji otrzymały specjalną ankietę do wypełnienia. W formularzu należało przede wszystkim opisać swoje wrażenia i emocje z prezentacji przez przedstawicieli motoryzacyjnych. Warunkiem uczestniczenia statystów w niniejszym przedsięwzięciu było posiadanie prawa jazdy kat. B, jeżdżenie aktualnie samochodem i prowadzenie działalności gospodarczej.

Czytaj dalej

udział statystów w zdjęciach do filmu

Udział statystów w zdjęciach do filmu

Trzech statystów z naszej agencji wzięło udział w zdjęciach do filmu dla marki kosmetycznej w Warszawie. Realizacja odbyła się w plenerze tuż przed budynkiem siedziby Oriflame. Plan zdjęciowy odbył się dnia 15 października 2017 r. i trwał zaledwie 7 godzin. Zadaniami naszych statystów było oczywiście granie przechodniów przechadzających sobie w rożnych kierunkach. Dodatkowo doszło do przebrania wszystkich osób, gdzie stroje wyznaczał stylista na nagraniach. Po zakończeniu zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie. Na planie był również zapewniony pyszny katering.

Czytaj dalej

młody epizodysta w teledysku

Młody epizodysta w teledysku

Epizodysta z naszej agencji Janek wziął udział w teledysku dnia 14 października 2017 r. Nagranie odbyło się w godzinach 9:00-16:00 w popularnym klubie Hydrozagadka w Warszawie. Niniejsza produkcja to nagranie teledysku dla popularnego zespołu muzycznego BITAMINA. Teledysk z udziałem Janka epizodysty można zobaczyć w internecie na You Tube i również na stronie zespołu. Janek na nagrania przyjechał razem ze swoją mamą, gdzie uczestniczył w zdjęciach jako jeden z głównych postaci. Janek w teledysku wziął udział dodatkowo z inną dziewczynką zapewnioną z konkurencyjnej agencji epizodystów.

Czytaj dalej

epizodystka w reklamie telewizyjnej

Epizodystka w reklamie telewizyjnej

Młoda epizodystka Pola z naszej agencji wzięła udział w reklamie telewizyjnej dla salonu optycznego. Nagranie do reklamy odbyło się dnia 29 września 2017 r. w studio Tęcza w Warszawie. Start zdjęć to godzina 15:00. Reżyser wybrał Pole do niniejszej reklamy. Młoda epizodystka świetnie sobie poradziła na planie zdjęciowym, gdzie wszyscy byli bardzo zadowoleni. Oczywiście Pola przyjechała na zdjęcia również ze swoją mamą. Emisje filmu reklamowego z udziałem epizodystki można będzie zobaczyć w telewizji oraz dodatkowo w Internecie.

Czytaj dalej

epizodyści w filmie korporacyjnym

Epizodyści w filmie korporacyjnym

Epizodyści Dagmara i Patryk wzięli udział w filmie korporacyjnym dla firmy Wipsz. Plan zdjęciowy z epizodystami odbył się na mazurach w dniu 10 sierpnia 2017 r. Film korporacyjny, w którym wzięli udział nasi epizodyści można zobaczyć na przykład:

  • branżowych imprezach typu targi,
  • spotkaniach promocyjnych
  • na stronie www Klienta

Nagranie filmu trwało cały dzień. Epizodyści nie musieli sami na własną rękę dojechać na nagranie z Warszawy ponieważ został im bezpłatnie zapewniony transport. Dodatkowo epizodystom zapewniliśmy bardzo dobry katering na planie zdjęciowym.

 

Czytaj dalej

epizodysta w projekcie filmowym

Epizodysta w projekcie filmowym

Afroamerykanin epizodysta Darlington z naszej agencji wziął udział w filmie do projektu DEFENDERS. Zdjęcia odbyły się dnia 12 sierpnia 2017 r. Plan zdjęciowy był bardzo krótki bo trwał zaledwie 4 godziny i odbył się w samym centrum Warszawy. Film z udziałem epizodysty można na pewno zobaczyć w Internecie. Bardzo dobrze wyszło nagranie a epizodysta podczas zdjęć spisał się przede wszystkim doskonale tak jak przystało na doświadczonego epizodystę.

Czytaj dalej

epizodystka w spocie reklamowym

Epizodystka w spocie reklamowym

Epizodystka Anastazja (brunetka) wzięła udział w spocie reklamowym 7up Digital. Zdjęcia odbyły się w dniu 3 sierpnia 2017 r. w Studio Bratanka w Warszawie. Anastazja to mieszkanka Warszawy wobec tego sama bez problemu dojechała na nagrania, w których wzięła udział. Anastazja nie była jedyną epizodystką na planie zdjęciowym. Na planie ogólnie były dwie epizodystki. Film reklamowy będzie można zobaczyć przede wszystkim w internecie przez okres 12 miesięcy od daty pierwszej publikacji.

Czytaj dalej

trzech aktorów w spocie reklamowych

Trzech aktorów w spocie reklamowym

Trzech aktorów z naszej agencji Joanna, Norbert i Ireneusz wygrało casting i wzięli udział w spocie reklamowym Herbapol. Nagranie odbyło się dnia 25 lipca 2017 r. w Poznaniu i trwało do 10 godzin. Wszyscy aktorzy mieli dodatkowo zapewniony catering, zwrot kosztów za dojazd oraz nocleg. Godziny zbiórek były zapanowanie różnie i tak aktor Ireneusz przyjechał na zdjęcia na godzinę 8:30 natomiast aktorzy Norbert i Joanna na godzinę 8:00. Na planie był stylista, który w znakomity sposób ucharakteryzował aktorów.  Spot reklamowy ukaże się w telewizji oraz Internecie przez 12 miesięcy od daty pierwszej publikacji. Nagranie co najważniejsze odbyło się w bardzo przyjaznej i śmiesznej atmosferze. Wszyscy byli zadowoleni zarówno aktorzy jak i ekipa produkcyjna.

Czytaj dalej

statyści w spocie reklamowym

Statyści w spocie reklamowym

Siedmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w spocie reklamom Vision Express. Nagranie reklamy odbyło się dnia 14 lipca 2017 r. na placu zabaw w Parku Przy Bażantarni w Warszawie. Zbiórka na plan zdjęciowy punktualnie godzina 6:15. Statyści na plan zdjęciowy musieli sami dojechać i ubrać się według wytycznych. Zdjęcia trwały do 10 godzin a po zakończeniu nagrań każdy statysta otrzymał od nas wynagrodzenie. Na nagraniach statyści tworzyli przechodniów w parku. Reklamę będzie można na przykład zobaczyć sobie w telewizji przez okres 1 roku.

Czytaj dalej

dziesięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziesięciu statystów na planie zdjęciowym

Dokładnie dziesięciu statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do reklamy Vision Express. Nagranie reklamy odbyło się w terminie 11.07-12.07.2017 r. (plan nocny) w centrum handlowe Janki. Zbiórka ze statystami została ustalona na godzinę 22:00 natomiast zdjęcia trwały prawie do 6:00 rano następnego dnia. Statyści na nagrania musieli się odpowiednio ubrać według ustaleń stylistki zakładając kolorowe kostiumy a przy tym unikając czarnych, białych i we wzorki ubrań. Dodatkowo był na zdjęciach katering składający się wody mineralnej, napojów owocowych, kawy, herbaty oraz ciepłego posiłku. Wszystkie osoby statystujące po zakończonym planie zdjęciowym otrzymały od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

aktorka w programie telewizyjnym

Aktorka w programie telewizyjnym

Aktorka Marlena z naszej agencji wzięła udział w programie telewizyjnym ,,Usterka,,. Plan zdjęciowy z udziałem aktorki odbył się w terminie 21.06.2017-25.06.2017 r. Każdy dzień zdjęciowy z aktorką z naszej agencji trwał około 12 godzin. Na planie zdjęciowy dla wszystkich aktorów był dostępny również katering. Było to nagranie odcinków a emisje można będzie zobaczyć na stacji telewizyjnej TTV oraz w internecie. Aktorka Marlena najpierw przed zdjęciami musiała przejść casting i dzięki temu bardzo się spodobała reżyserowi co dało jej możliwość wystąpienia. Dodatkowo że jako zdjęcia odbyły się poza Warszawą aktorce został zapewniony transport.

Czytaj dalej

panowie statyści na konferencji

Panowie statyści na konferencji

Trzech panów statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji w Hotelu Regent w Warszawie. Konferencja odbyła się dnia 25 maja 2017 r. Zadaniami statystów było tylko samo przebywanie na konferencji. Statyści byli jako sztuczne tło w celu podwyższenia frekwencji na wydarzeniu. Panowie przybyli punktualnie na niniejszą konferencje a po zleceniu od razu otrzymali od nas wynagrodzenie. Wymogiem od każdego statysty był dodatkowo elegancki ubiór tak jak to widać na zdjęciu.

Czytaj dalej

trzydziestu statystów na konferencji naukowej

Trzydziestu statystów na konferencji naukowej

Dokładnie trzydziestu statystów z naszej agencji zostało zorganizowanych na konferencje naukową w Warszawie. Niniejsza konferencja ze statystami odbyła się w Centrum Bankowe Finansowe Nowy Świat w dniu 20 maja 2017 r. Wydarzenie trwało w godzinach 13:00-17:00. Statyści na konferencji mieli tylko zadanie spokojne siedzenie i słuchanie wykładów różnych przedstawicieli firm farmaceutycznych. Każdy statysta mógł uczestniczyć w tym zleceniu, ponieważ nasza agencja rekrutowała wtedy osoby w rożnym wieku. Na koniec wszystkie osoby statystujące otrzymały od nas wynagrodzenie płatne gotówką.

Czytaj dalej

dziewięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziewięciu statystów na planie zdjęciowym

Dziewięciu statystów z naszej agencji artystycznej uczestniczyło na planie zdjęciowym do realizacji zdjęć dla Comedy Central Polska. Nagranie z naszymi statystami odbyło się dnia 19 kwietnia 2017 r. w godzinach 9:00-13:30. Zdjęcia zrealizowane były w plenerze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie. W tym miejscu była również zbiórka dla każdego statysty. Na nagraniu byli statyści – cztery kobiety i pięciu mężczyzn ponieważ takie było założenie reżysera i tak też nasza agencja musiała zorganizować osoby. Nagranie miało charakter wypowiedzi do kamery. Wyglądało to także każdy jeden statysta miał odpowiedzieć w sposób naturalny do kamery na pytanie znanego prowadzącego. Po zakończonych zdjęciach wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

dwóch statystów na sesji zdjęciowej w markecie

Dwóch statystów na sesji zdjęciowej w markecie

Dwóch statystów z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla marketu spożywczego Carrefour w dniu 14 marca 2017 r. Jedna sesja odbyła się w Carrefour Express w Krakowie w godz. 11:00-14:00 a druga w Białce Tatrzańskiej w godz. 14:30-18:00. Zadaniami każdego statysty było oczywiście pozowanie na sesji przed profesjonalnym fotografem, który to wykonywał zdjęcia w markecie razem z produktami. Statyści za udział w niniejszej sesji otrzymali od nas wynagrodzenie w ciągu 7 dni od daty zakończenia zlecenia.

Czytaj dalej

trzech statystów w sesji zdjęciowej

Trzech statystów w sesji zdjęciowej

Trzech statystów z naszej agencji tj. Małgorzata, Sebastian i również młody Janek wzięli udział w sesji zdjęciowej Carrefour. Te akurat zdjęcia odbyły się w markecie Carrefour w Warszawie przy placu bankowym w dniu 10 marca 2017 r. Sesja ze statystami potrwała od godziny 11:00 do 15:00. Wszyscy nasi statyści bardzo dobrze pozowali w markecie przy produktach umieszczonych na półkach. Każdy statysta na sesje zdjęciową musiał się przede wszystkim odpowiednio ubrać zakładając kolorowe ubrania tak jak do sklepu.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa z czterema statystami

Sesja zdjęciowa z czterema statystami

Kolejna sesja zdjęciowa z udziałem naszych czterech statystów – Alicja, Ania, Eduard i również najmłodszy Franek. Zdjęcia odbyły się w dniu 9 marca 2017 r. w Carrefour na ul. Światowida 18 w Warszawie. Statyści na niniejsze zdjęcia musieli się samodzielnie ubrać zakładając najlepiej kolorowe ubrania takie jak na wyjście do marketu po zakupy. Sesja z naszymi statystami w tym dniu potrwała od godziny 12:30 do 16:30. Każdy statysta otrzymał wynagrodzenie gotówką od razu po zakończeniu swojej pracy.

Czytaj dalej

trzech statystów na sesji zdjęciowej dla marketu

Trzech statystów na sesji zdjęciowej dla marketu

Trzech statystów z naszej agencji tj. Ania, Patryk i najmłodsza Wiktoria uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla Carrefour Polska. Ta sesja fotograficzna odbyła się w dniu 8 marca 2017 r. w sklepie Carrefour w Warszawie przy ul. Solec 32/34. Wszyscy statyści musieli się oczywiście ładnie i kolorowo ubrać na zdjęcia tak jakby wybrali się do sklepu po zakupy. Zadaniami statystów było przede wszystkim pozowanie przed profesjonalnym fotografem w różnych położeniach. Sesja z naszymi statystami potrwała od godziny 12:00 do 16:00 a po zakończeniu pracy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką.

Czytaj dalej

nagranie filmu expresu do kawy z aktorką

Nagranie filmu expresu do kawy z aktorką

Aktorka Wiktoria z naszej agencji aktorskiej wzięła udział w filmie oraz sesji zdjęciowej lifestyle expresu do kawy producenta Krups. Nagranie odbyło się w dniach 01, 02.03.2017 r. i dodatkowo 03 marca 2017 r. Aktorka uczestniczyła codziennie w nagraniach po około 12 godzin. Zdjęcia z naszą aktorką miały miejsce między innymi w wynajętym apartamencie w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Przede wszystkim to nagrania online i sesja zdjęciowa lifestyle, gdzie zobaczymy naszą aktorkę w Internecie i w mediach społecznościowych.

Czytaj dalej

statysta Łukasz w sesji zdjęciowej

Statysta Łukasz w sesji zdjęciowej

Statysta Łukasz z naszej agencji statystów uczestniczył w następnej sesji zdjęciowej dla Carrefour Polska. Zdjęcia ze statystą odbyły się w dniu 2 marca w godzinach 11:00-13:00. Miejsce natomiast do którego musiał przyjechać nasz statysta to market spożywczy Carrefour w Warszawie przy ul. Żaryna 2. Zadaniem statysty było oczywiście udawanie klienta sklepu i pozowanie przed fotografem w kolorowym stroju.

Czytaj dalej

konferencja ze statystami w Warszawie

Konferencja ze statystami w Warszawie

W dniu 15 luty 2017 r. odbyła się konferencja Volvo Group Trucks, w której wzięli udział statyści z naszej agencji. Konferencja potrwała od godziny 10:50 do 13:30 w Warszawie przy ul. Mysia 3. Na prośbę Klienta zorganizowaliśmy kilkunastu statystów, których zadaniem było uczestniczenie w wydarzeniu jako sztuczny tłum. Dzień wcześniej odbyło się jeszcze spotkanie ze wszystkimi statystami w celu omówienia szczegółów i ustalenia wszystkich kwestii kto na przykład z jakiej redakcji. Statyści przede wszystkim udawali dziennikarzy rożnych redakcji. Po zakończonej konferencji wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką plus dodatkowo każdy mógł sobie wziąć gifta.

Czytaj dalej

udział epizodystów w materiale do programu

Udział epizodystów w materiale do programu

Epizodyści z naszej agencji Pani Hania i Róża wzięli udział w materiale do jednego odcinka programu DeFacto. Odcinek będzie można zobaczyć na kanale TV4. Nagranie z udziałem naszych epizodystek odbyło się w dniu 20 luty 2017 r. Był to materiał o samoobronie wraz z przekazaniem praw autorskich każdej epizodystki do publikacji swojego wizerunku na wszystkich polach eksploatacyjnych. Epizodystki musiały przede wszystkim same dojechać na zdjęcia, które odbyły się w Piasecznie koło Warszawy.

Czytaj dalej

realizacja sesji zdjęciowej z udziałem statystki z agencji statystów Infernal. Niniejsza strona opisuje wykonane zlecenie przez firmę z Warszawy.

Ania statystka w sesji zdjęciowej w Warszawie

Statystka z naszej agencji statystów Ania wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marketu Carrefour. Niniejsza sesja fotograficzna z udziałem naszej statystki odbyła się w dniu 17 luty 2017 r. w godzinach 14:00-16:00. Ania sama przyjechała na plan zdjęciowy i musiała przyjechać do sklepu Carrefour usytuowanego w Warszawie. Zadaniami jakie miała do wykonania statystka było pozowanie przed fotografem jako Klient. Dodatkowo od statysty wymagano odpowiedniego kolorowego ubioru tak jak do sklepu. Na koniec rozliczyliśmy się ze statystką od razu po zakończeniu sesji zdjęciowej.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy z udziałem 41 statystów

Plan zdjęciowy z udziałem 41 statystów

Łącznie 41 statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do reklamy Vision Express. Zdjęcia ze statystami odbyły się w terminie 07.02-09.02.2017 r. w centrum handlowym Janki koło Warszawy. W terminie 07.02/08.02 uczestniczyło 6 statystów natomiast w 08.02/09.02 aż 35 osób. Wszyscy statyści musieli sami dojechać na nagrania na określone godziny i dodatkowo odpowiednio się obrać zakładając głównie stroje kolorowe. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie w tle głównych aktorów podczas realizacji reklamy. Każdy statysta z naszej agencji wykonywał polecenia od kierownika produkcji i reżysera, gdzie na przykład ma stać czy chodzić i co robić podczas ujęcia tak aby wszystko sprawnie poszło. Były to przede wszystkim plany nocne wtedy kiedy centrum handlowe było zamknięte. Chodziło o to aby bez problemu można było nagrać reklamę między innymi ze statystami. Na koniec dnia zdjęć rozliczyliśmy się z każdym statystą, który uczestniczył w planie zdjęciowym.

Czytaj dalej

spot społeczny z udziałem pięciu statystów

Spot społeczny z udziałem pięciu statystów

Pięciu statystów z naszej agencji wzięło udział w spocie społecznym promującej projekt Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zdjęcia ze statystami odbyły się dnia 23 stycznia 2017 r. Zbiórka na plan zdjęciowy do realizacji kampanii była o godzinie 9:40 a nagranie było bardzo krótkie. Zdjęcia,w których wzięli udział nasi statyści odbyło się w Hotelu Dedek-Park w Warszawie. W te miejsce zebrały się przede wszystkim wszystkie osoby realizujące niniejszą produkcję. Zadaniami osób z naszej agencji było statystowanie a po zakończonych zdjęciach rozliczyliśmy się od razu po planie nagraniowym. Wszyscy statyści dodatkowo na nagranie mieli się ubrać ciepło, ponieważ realizacja odbyła się na dworze w temperaturze minusowej.

Czytaj dalej

czternastu statystów w filmie wewnętrznym

Czternastu statystów w filmie wewnętrznym

Czternastu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do nagrania filmu wewnętrznego Phillip Morris. Zdjęcia do nagrania z naszymi statystami odbyły się w GBC Warszawa ul. Inflancka. Realizacja w której brali udział statyści odbyła się dnia 20 grudnia 2016 r. w godzinach 8:00-11:00. Statyści na plan musieli przede wszystkim przybyć punktualnie na godzinę 7:45.  Wszyscy statyści mieli dodatkowo za zadanie na plan odpowiednio się ubrać zakładając normalną odzież tak jak do biura.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa z epizodystami w złotych tarasach

Sesja zdjęciowa z epizodystami w złotych tarasach

Kolejna sesja zdjęciowa i tym razem wzięło udział pięciu epizodystów z naszej agencji Infernal. Realizacja zdjęć odbyła się w Złotych Tarasach w Warszawie w salonie optycznym Klienta.  Epizodyści na sesje przybyli punktualnie a zdjęcia trwały około 8 godzin. Zadaniami epizodystów było przede wszystkim pozowanie w salonie. Każdy epizodysta udawał Klienta, który przyszedł kupić sobie nowe okulary. Podsumowując – całość zlecenia przebiegła pomyślnie a epizodyści po zakończonym planie zdjęciowym otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

sesja fotograficzna w Warszawie ze statystami

Sesja fotograficzna w Warszawie ze statystami

Sesja zdjęciowa dla salonu Vision Express z udziałem pięciu statystów z naszej agencji. Zdjęcia z naszymi statystami odbyły się w dniu 15 grudnia 2016 r. w Wiestfield Arkadia. Statyści na sesje zdjęciową sami przyjechali. Wszystkie osoby na plan zdjęciowy przybyły na godzinę 9:45 a całość zlecenia potrwała około 3 godziny. Każdy statysta miał przede wszystkim za zadanie pozowanie przez ekipą fotograficzną jako potencjalny Klient salonu. Dodatkowo statyści musieli się odpowiednio ubrać na sesje, zakładając stroje normalne, najlepiej kolorowe.

Czytaj dalej

110 statystów w realizacji reklamy telewizyjnej

110 statystów w realizacji reklamy telewizyjnej

agencja statystów w Warszawie statystowanie na planie zdjęciowymŁącznie 110 statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym w terminie 5.12-7.12.2016 r. w realizacji reklamy Vision Express. Pierwszy plan zdjęciowy z pięćdziesięcioma statystami odbył się dnia 5.12.2016 r. w studio Fox Warszawa, gdzie wszystkie osoby zostały ubrane w białe uniformy. Tego przebrania dokonała charakteryzatorka wynajęta przez produkcje, która realizowała niniejszą reklamę. W kolejnych dniach tj. 6.12 oraz 7.12 statyści uczestniczyli w salonie optycznym w Jankach koło Warszawy. statyści na planie zdjęciowymByły to plany nocne po trzydziestu statystów na jeden nocny plan. W tym dniach strój jaki obowiązywał statystów to kolory dowolne takie jak na wyjście do centrum handlowego. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie w rożnych scenach. statyści do reklamyWszyscy statyści na nagraniach bacznie słuchali poleceń kierownika produkcji oraz reżysera jak mają stać, poruszać się na planach zdjęciowych. Wszyscy statyści po skończonych zdjęciach zawsze otrzymywali od nas wynagrodzenie a zdjęcia zazwyczaj trwały dziesięć godzin. Podsumowując zlecenie to całość nagrania skończyła się pełnym sukcesem.

Czytaj dalej

statyści na konferencji suplementów diety

Statyści na konferencji suplementów diety

XI Międzynarodowe forum suplementów diety, w której wzięli udział statyści z naszej agencji jako sztuczne tło. Konferencja ze statystami odbyła się w dniu 25 listopada 2016 r. w Centrum Bankowe Finansowe Warszawa ul. Nowy Świat 6/12. Dwóch statystów uczestniczyło w godzinach 8:00-16:00 w konferencji natomiast pozostałych ośmiu statystów w godzinach 13:00-17:00. Każdy statysta miał przede wszystkim za zadanie samo tylko bycie na wydarzeniu, słuchanie wykładów itd. Po prostu uczestniczył jako podwyższenie frekwencji. Na niniejsze zlecenie zorganizowaliśmy osoby w wieku 30+.

Czytaj dalej

udział aktorki w filmie edukacyjnym

Udział aktorki w filmie edukacyjnym

Aktorka z naszej agencji Pani Marzena wzięła udział w filmie edukacyjnym 3/4 minutowym dla pacjentów dotyczący różnych rodzajów bólu. Nagranie z naszą aktorką odbyło się w dniu 10 listopada 2016 r. w godzinach 10:00-16:00. Zdjęcia do filmu miały miejsce w wynajętym przez produkcje apartamencie w Warszawie przy ul. Topolowa 30. Zadaniami aktorki było oczywiście odgrywanie ról w rożnych scenach według określonego scenariusza. Naszą aktorkę będzie można zobaczyć przede wszystkim w Internecie na stronie www Klienta.

Czytaj dalej

trzech statystów na szkoleniach z doradcami

Trzech statystów na szkoleniach z doradcami

Trzech statystów z naszej agencji uczestniczyło w szkoleniach z doradcami samochodowymi Seat. Niniejsze szkolenia odbyły się w terminie 3.11.2016-4.11.2016 r. W dniu 3 listopada w sali konferencyjnej Hotelu Holiday Park odbyły się rozmowy twarzą w twarz. Rozmowy odbyły się przy stolikach na zasadzie speed daiting gdzie każdy doradca rozmawiał z każdym statystą. Natomiast dnia 4.11.2016 w salonie CARSED odbyły się jazdy próbne najnowszymi samochodami seat. Tego dnia wszyscy statyści jeździli z każdym doradcą samochodowym. Zadaniami wszystkich naszych statystów było przede wszystkim wczucie się w rolę klienta tak jakby przyszedł do salonu samochodowego kupić nowe auto. Celem warsztatów było przeszkolenie doradców z zakresu sprzedaży a właśnie statyści uczestniczyli jako potencjalni klienci. Całość warsztatów prowadził profesjonalny trener z ośrodka szkoleniowego.

Czytaj dalej

konferencja ze statystami na warsztatach aut

Konferencja ze statystami na warsztatach aut

Trzech statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji oraz w jazdach próbnych nowymi samochodami marki Seat. Niniejsze zlecenie ze statystami odbyło się w terminie 24.10.2016-25.10.2016 r. w Hotelu Holiday Park oraz w salonie CARSED przy ul. Łopuszańska. Pierwszego dnia w sali konferencyjnej 24.10 odbyły się rozmowy przy stolikach, gdzie każdy statysta twarzą w twarz rozmawiał z każdym doradcą samochodowym. Takie rozmowy trwały około 2 godziny po około 40 minut. Natomiast następnego dnia tj. 25.10 nasi statyści mieli dodatkowo jazdy próbne najnowszymi samochodami marki Seat. Tak samo każdy statysta przejechał się nowym innym autem z każdym handlowcem. Statyści w niniejszej realizacji mieli przede wszystkim wczuć się w rolę klienta a doradcy się uczyli jak najlepiej sprzedawać auta. Były to warsztaty praktyczne.

Czytaj dalej

dwie statystki w dzień dobry TVN

Dwie statystki w dzień dobry TVN

Dwie statystki z naszej agencji Żaneta i Weronika pracowały na evencie makaronów Lubella podczas transmisji programu dzień dobry TVN. Zadaniami naszych statystek była degustacja dań z makaronów podczas emisji programu. Każda statystka była przebrana dodatkowo w niebieski fartuszek z logo naszego Klienta. Wizażystka natomiast pomalowała i uczesała nasze statystki do zdjęć. Zdjęcia do programu z naszymi statystkami odbyły się w dniu 25 października 2016 r. i trwały bardzo krótko. Cała emisja natomiast miała miejsce na parterze w budynku na ul. Hożej tam gdzie znajduje się siedziba programu dzień Dobry TVN.

Czytaj dalej

konferencja naukowa z udziałem statystów

Konferencja naukowa z udziałem statystów

W dniu 22.10.2016 r. odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Zdrowie Psychiczne Ludzi Biznesu” w której wzięło udział 15 statystów z naszej agencji. Konferencja z naszymi statystami odbyła się natomiast w Hotelu Mercure Grand w Warszawie przy ul. Krucza 28. Zadaniami statystów było przede wszystkim samo tylko uczestniczenie w konferencji, udawanie że jest się lekarzem. Zlecenie polegało na podwyższeniu frekwencji na wydarzeniu. Wszyscy statyści po skończonej konferencji otrzymali od nas wynagrodzenie za udział.

Czytaj dalej

konferencja samochodowa ze statystami w Poznaniu

Konferencja samochodowa ze statystami w Poznaniu

W dniu 12 października 2026 r. odbyła się kolejna konferencja samochodowa z udziałem naszych statystów. W konferencji wzięło łącznie siedmiu statystów z naszej agencji a niniejsze wydarzenie miało miejsce w Hotelu Ilonn w Poznaniu. Konferencja, w której brali udział nasi statyści oraz doradcy samochodowi trwała od godziny 11:30 do 17:00. Zadaniami każdego statysty było wczucie się w role Klienta, który chciałby zakupić nowe auto i rozmawianie ze wszystkimi doradcami w celu sprawdzenia jak najlepszej oferty i prezentacji. Handlowcy się przede wszystkim szkolili z technik sprzedaży a statyści byli po prostu jako potencjalni Klienci. Każdy statysta rozmawiał w sali konferencyjnej z każdym jednym handlowcem. Wszyscy statyści do tego zlecenia pochodzili z Poznania co dzięki temu mieli bardzo blisko dojechać na wykonanie niniejszego zlecenia.

Czytaj dalej

sesja zdjęciowa ze statystami w salonie operatora

Sesja zdjęciowa ze statystami w salonie operatora

Dwóch statystów z naszej agencji (Artur i Magda) uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla sieci komórkowej PLAY. Niniejsza sesja zdjęciowa z naszymi statystami odbyła się w dniu 10 października 2016 r. w salonie PLAY Warszawa al. Jerozolimskie 179. Zbiórka odbyła się o godzinie 8:30. Zadaniami statystów było przede wszystkim pozowanie przed fotografem, gdzie nasi statyści grali jako pracownicy operatora. Każdy statysta otrzymał strój, w którym pracował podczas zdjęć. Wizerunek statystów będzie można natomiast zobaczyć na stronie ogłoszeń HR PLAY.

Czytaj dalej

statyści jako uczestnicy na konferencji w Warszawie

Statyści jako uczestnicy na konferencji w Warszawie

Statyści z naszej agencji uczestniczyli jako uczestnicy konferencji w Hotelu Novotel w Warszawie przy ul. 1 Sierpnia. Konferencja z udziałem naszych statystów odbyła się dnia 23 września 2016 r. Wszyscy statyści na konferencji przyjechali natomiast elegancko ubrani. Zadaniami statystów było samo uczestniczenie w wydarzeniu poprzez swoją obecność na podwyższenie frekwencji. Osoby statystujące w konferencji to przede wszystkim twarze w średnim wieku.

Czytaj dalej

dwóch statystów w reklamie

Dwóch statystów w reklamie

Dwóch statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie Olx mobile. Reklama z naszymi statystami odbyła się w dniu 22 września 2016 r. Zdjęcia natomiast miały miejsce w Park Kultury Powiśle w Warszawie. Panowie statyści oczywiście sami przyjechali na nagrania do reklamy. Zadaniem każdego statysty było uczestniczenie w zdjęciach jako tło według poleceń kierownika planu zdjęciowego. Wyborem naszych statystów zajmował się reżyser.

Czytaj dalej

konferencja z udziałem statystów w Krakowie

Konferencja z udziałem statystów w Krakowie

Kolejna konferencja z udziałem statystów z naszej agencji odbyła się w hotelu Fero Express w Krakowie dnia 22.09.2016 r.. Nasi statyści występowali w szkoleniu jako klienci. Było to szkolenie doradców samochodowych, sprawdzenie ich umiejętności sprzedaży i uzyskanie informacji na wybór najlepszego handlowca według sugestii statystów. Zlecenie polegało na tym, że każdy statysta przez około 30 minut rozmawiał z każdym doradcą samochodowym. Statyści mieli wczuć się tak jakby na prawdę przyszli do salonu samochodowego zakupić nowe auto. Konferencja z naszymi statystami trwała od godziny 11:30 do 17:00. Na zakończenie wszyscy statyści po wypełnieniu ankiet i wydaniu opinii otrzymali od nas wynagrodzenie za udział w warsztatach. Osoby z naszej agencji zaproszone na konferencje to statyści posiadający prawo jazdy kat B.

Czytaj dalej

statyści na konferencji w hotelu

Statyści na konferencji w hotelu

Kolejna konferencja z naszymi statystami odbyła się dnia 16 września 2016 r. w Hotelu DeSilva Piaseczno/Warszawa. Statyści z naszej agencji uczestniczyli w konferencji przede wszystkim jako potencjalni klienci chcący zakupić od doradcy nowy samochód. Szkolenie przeprowadził profesjonalny ośrodek szkoleniowy z Warszawy. Warsztaty odbyły się w godzinach 11:30-17:00. Przez ten czas każdy statysta rozmawiał z każdym doradcą. Na koniec wszyscy statyści mieli jeszcze za zadanie ocenić według swojego uznania każdego handlowca i wybrać tego najlepszego, od którego by się na przykład kupiło nowe auto. Celem szkolenia było właśnie poprawienie skuteczności sprzedaży przez doradców samochodowych a statyści występowali jako tak zwane sztuczne tło.

Czytaj dalej

konferencja ze statystami w hotelu novotel

Konferencja ze statystami w Hotelu Novotel

Piętnastu statystów z naszej agencji uczestniczyło jako sztuczne tło w konferencji w Hotelu Novotel w Warszawie. Niniejsza konferencja odbyła się w dniu 15 września 2016 r. Zadaniami naszych statystów było samo uczestniczenie tylko w konferencji poprzez swoją obecność. Każdy statysta miał się przede wszystkim sam zgłosić punktualnie na wydarzenie do recepcji i otrzymał identyfikator po czym udał się na wydarzenie. Na koniec wydarzenia wszyscy statyści za uczestniczenie otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

konferencja ze statystami w hotelu w Piasecznie

Konferencja ze statystami w hotelu w Piasecznie

Statyści z naszej agencji wzięli udział w konferencji w dniu 15 września 2016 r. w hotelu DeSilva. Było to szkolenie z doradcami samochodowymi, które przeprowadził profesjonalny ośrodek szkoleniowy. Każdy statysta miał za zadanie przede wszystkim wczuć się w rolę kupującego nowe auto i podejście do rozmowy z każdym doradcą samochodowym. Nasi statyści byli jako klienci a doradcy w tym dniu odbywali swoje warsztaty praktyczne. Rozmowy doradca – statysta trwały około 40 minut. Na koniec od statysty wymagano aby wypełnił odpowiednią ankietę dotyczącą rozmów z handlowcami i wybrał według swojego uznania najlepszego handlowca. Konferencja z naszymi statystami odbyła się w godzinach 11:30-17:00. Na koniec wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie płatne gotówką.

Czytaj dalej

konferencja prasowa z udziałem statystów

Konferencja prasowa z udziałem statystów

Czterech statystów z naszej agencji wzięło udział jako dziennikarze różnych redakcji w konferencji prasowej zorganizowanej w Hotelu Sheraton w Warszawie. Niniejsza konferencja odbyła się dnia 12 września 2016 r. i trwała zaledwie kilka godzin. Zadaniami statystów była przede wszystkim obecność na konferencji i udawanie że jest się dziennikarzem danej redakcji. Wszyscy statyści po skończonym wydarzeniu otrzymali od nas wynagrodzenie, które płatne było natomiast gotówką. Strój na konferencje musiał być elegancki i tak właśnie ubrały się wszystkie osoby.

Czytaj dalej

statyści na szkoleniu w Piasecznie z doradcami

Statyści na szkoleniu w Piasecznie z doradcami

Panowie statyści z naszej agencji uczestniczyli w szkoleniach z doradcami samochodowymi dnia 12 września 2016 r. Konferencja z naszymi statystami odbyła się w sali konferencyjnej Hotelu DeSilva Piaseczno w godzinach 11:30-17:00. Zadaniami statystów było wczucie się w klienta kupującego nowe auto. Łącznie w niniejszym szkoleniu wzięło udział sześciu statystów z naszej agencji. Warsztaty odbyły się pod okiem doświadczonego trenera i celem było przeprowadzenie praktyk z handlowcami, którzy w tym dniu odbyli szkolenie. Każdy statysta rozmawiał z każdym doradca przez około 40 minut. Na koniec wszyscy statyści musieli wypełnić ankietę i wybrać najlepszego według siebie handlowca. Dodatkowo statyści ubrali się elegancko na konferencje tak jak przystało na klienta, których chwiałby kupić nowy samochód.

Czytaj dalej

epizodysta na planie zdjęciowym w klinice

Epizodysta na planie zdjęciowym w klinice

Epizodysta Szczepan z naszej agencji wziął udział w planie zdjęciowym do reklamy Olx mobile. Nagranie z naszym epizodystom odbyło się 5 września 2016 r. w klinice w Warszawie. Do niniejszych zdjęć epizodystę wybraliśmy na podstawie aktualnych fotografii wspólnie z reżyserem. Nagranie epizodysty było przede wszystkim bardzo krótkie i treściwe. Zadaniami Szczepana na planie było oczywiście udział w nagraniu, krótkiej produkcji w tym publikacje swojego wizerunku zgodnie z ustalonym scenariuszem.

Czytaj dalej

statyści w reklamie Oto Moto

Statyści w reklamie Oto Moto

Sześciu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do reklamy Oto Moto. Niniejsza reklama z naszymi statystami odbyła się 2 września 2026 r. w Warszawie przy komisie samochodowym. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie do produkcji nowej reklamy. Na godzinę 5:30 według ustaleń przybyli wszyscy zaproszeni statyści. Każdy statysta po skończonych zdjęciach otrzymał od nas wynagrodzenie płatne gotówką. Statyści dodatkowo na zdjęcia ubrali się elegancko.

Czytaj dalej

udział statysty w planie zdjęciowym do krótkiej roli

Udział statysty w planie zdjęciowym

Statysta Radek z naszej agencji wziął udział w planie zdjęciowym w Warszawie. Nagranie z naszym statysta odbyło się dnia 24 sierpnia 2016 r. Radek w filmie występował w roli asystenta do trzymania tarczy przy pokazywaniu ciosów taekwondo. Zdjęcia z udziałem statysty były bardzo krótkie i zakończyły się powodzeniem. Statysta oczywiście sam dojechał na plan zdjęciowy i tylko On wziął udział w tej realizacji filmowej.

Czytaj dalej

statyści w reklamie telewizyjnej Cappy

Statyści w reklamie telewizyjnej Cappy

Statyści z naszej agencji wzięli udział w spocie reklamowym do reklamy Cappy. Zdjęcia z naszymi statystami do niniejszej produkcji filmowej odbyły się 29 lipca 2016 r. w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Plan zdjęciowy natomiast był bardzo krótki a wszyscy statyści przybyli punktualnie. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie w różnych położeniach według poleceń kierownika planu. Każdy statysta po zakończonych nagraniach otrzymał od naszej agencji ustalone wynagrodzenie płatne gotówką. Reklama z udziałem ośmiu naszych statystów będzie można zobaczyć w Pakistanie na przykład w telewizji czy Internecie. Nagrania odbyły się w dość przyjemniej atmosferze.

Czytaj dalej

statyści na konferencji w Pałacu Kultury i Nauki

Statyści na konferencji w Pałacu Kultury i Nauki

Dokładnie 21 statystów z naszej agencji uczestniczyło jak sztuczne tło w konferencji na temat żeglugi śródziemnomorskiej. Niniejsza konferencja z naszymi licznymi statystami odbyła się dnia 18 czerwca 2016 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zadaniami każdego statysty było oczywiście samo tylko uczestniczenie w konferencji poprzez swoją obecność jako gość. Wszyscy statyści przybyli na wydarzenie punktualnie i odpowiednio elegancko ubrani. Po skończonej konferencji każdy statysta otrzymał od nas ustalone wynagrodzenie, które od razu zapłaciliśmy po wykonanym zleceniu.

Czytaj dalej

udział statystów w projekcie filmowym

Udział statystów w projekcie filmowym

Statyści z naszej agencji Julek, Monika i Łukasz wzięli udział w filmowym projekcie Swiss-Krono. Plan zdjęciowy z naszymi trzema statystami odbył się dnia 6 czerwca 2016 r. Statyści na zbiórkę przybyli o godzinie 8:00 pod adres Kotowice 52, 05-840 Brwinów koło Warszawy. Zadaniami statystów było oczywiście statystowanie na planie filmowym. Statystów do niniejszej realizacji wybrał nasz producent na podstawie fotografii.

Czytaj dalej

epizodyści na mini evencie w programie telewizyjnym

Epizodyści na mini evencie w programie telewizyjnym

Epizodyści z naszej agencji wystąpili na mini evencie w porannym programie telewizyjnym – Pytanie Na Śniadanie. Plan zdjęciowy odbył się 1 czerwca 2016 r. w plenerze w mieście Warszawa. Zadaniami epizodystów był oczywiście udział w zdjęciach do znanego programu rozrywkowego na TVP. Wizerunek epizodystów w nagraniu jest widoczny. Po zdjęciach każdy epizodysta otrzymał od nas wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Epizodyści według ustaleń na nagrania ubrali się kolorowo. Plan zdjęciowy co najważniejsze był bardzo krótki.

Czytaj dalej

organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu

Organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu

Agencja artystyczna Infernal zorganizowała event na koncert zespołu muzycznego Etno Libre, 700 statystów i 5 pięknych hostess. Niniejsza realizacja odbyła się dnia 27 maja 2016 r. w klubie Loft 44. Statyści występowali na koncercie w roli publiczności. Dodatkowo przed koncertem dla całej publiczności statystów odbył się 1 godzinny pokaz iluzjonistyczny. Nasza firma zorganizowała również długą limuzynę dla wokalistek zespołu muzycznego, czerwony dywan, paparazzi, którzy robili sztuczne zdjęcia w tym także małe show oraz meble na event. Statyści na koncercie byli w różnym wieku z przewagą osób młodych. Wykonaliśmy bardzo dużo pracy aby aż tylu ludzi zapewnić na niniejsze wydarzenie. Hostessy natomiast miały za zadanie witanie publiczności i odhaczanie na liście obecności wszystkich, którzy przybyli punktualnie. W zleceniu chodziła przede wszystkim frekwencja ludzi tak aby zrobić dobry show. Po koncercie zagrał jeszcze Dj a event odbył się w godzinach wieczornych.

organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu 1 organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu 2 organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu 3 organizacja 700 statystów, 5 hostess i eventu 3

Czytaj dalej

epizodysta na planie zdjęciowym do reklamy olx.pl

Epizodysta na planie zdjęciowym do reklamy olx.pl

Epizodysta z naszej agencji Pan Janusz wziął udział w reklamie olx.pl. Plan zdjęciowy z naszym epizodystą odbył się 25 maja 2016 r. w Warszawie ul. Mińska 25. Epizodysta wziął udział spocie reklamowym dokładnie na temat bezpieczeństwa olx. Nagranie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 13:30 a epizodysta oczywiście sam przyjechał na zlecenie. Zadaniami epizodysty było oczywiście czynny udział w zdjęciach wraz z przekazaniem praw do wizerunku w Internecie na okres 12 miesięcy.

Czytaj dalej

dwóch statystów na planie zdjęciowym

Dwóch statystów na planie zdjęciowym

Dwóch statystów Grzegorz i Robert z naszej agencji wzięli udział w planie zdjęciowym. Nagranie z naszymi statystami odbyło się 26 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Zadaniami statystów było oczywiście uczestniczenie w zdjęciach. Statyści dodatkowo jak widać na fotografii przebrali się w specjalne kolorowe stroje. Wyboru tego ubioru dokonał stylista pracujący w tym dniu na nagraniach. Statyści sami przyjechali na plan zdjęciowy własnym środkiem transportu.

Czytaj dalej

epizodyści na planie zdjęciowym - produkty na grilla

Epizodyści na planie zdjęciowym

Pięciu epizodystów z naszej agencji uczestniczyło na planie zdjęciowym dla producenta produktów na grilla. Udział wzięli także nasi młodzi epizodyści Maksymilian i Wiktoria. Był to filmik bilborodwy i nagranie miało miejsce w dniu 24 marca 2016 r. w Wytwórnia Filmów Czołówka przy ul. Lotników w Warszawie. Zadaniami epizodystów był oczywiście udział do scenek w filmie wraz z przekazaniem swoich praw do wizerunku. Na planie nagraniowym dodatkowo był zapewniony pyszny katering. Każdy epizodysta otrzymał od nas wynagrodzenie po zdjęciach.

Czytaj dalej

konferencja w Warszawie z udziałem statystów

Konferencja w Warszawie z udziałem statystów

W dniu 17 marca odbyła się konferencja na temat budownictwa, w której wzięło 15 statystów mężczyzn z naszej agencji. Niniejsze wydarzenie z naszymi statystami miało miejsce w Hotelu Golden Tulip w Warszawie. Konferencja natomiast w której nasi statyści występowali jako sztuczne tło odbyła się w godzinach 09:00-12:00. Zadaniami wszystkich statystów było tylko samo uczestniczenie w konferencji tak jakby było się zaproszonym gościem. Każdy statysta słuchał wykładów, które to poprowadził pracownik firmy budowlanej. Statyści dodatkowo otrzymali drobny poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciastek. Były również przerwy w czasie wydarzenia a wszyscy statyści otrzymali wynagrodzenie gotówką po zleceniu.

Czytaj dalej

plan zdjęciowy fitness z udziałem statystów

Plan zdjęciowy fitness z udziałem statystów

Statyści z naszej agencji wzięli udział w reklamie Vision Express. Plan zdjęciowy był typu fitness i odbył się w miejscu Zachęta Narodowa Galeria Sztuki. Nagranie natomiast odbyło się dnia 12 marca 2016 r. Zadaniami statystów było uczestniczenie w zdjęciach do najnowszego spotu reklamowego dla salonu optycznego. Wybór statystów nastąpił na podstawie aktualnych fotografii. Po zakończonych nagraniach wszyscy statyści otrzymali od nas wynagrodzenie. Każdy statysta biorący udział w tych zdjęciach przebrał się w stroje sportowe fitness. Produkcja filmowa odbyła się dokładnie w wynajętej dużej sali tak aby można było nagrać jak dziewczyny ćwiczą.

Czytaj dalej

trzydziestu statystów na planie zdjęciowym

Trzydziestu statystów na planie zdjęciowym

Trzydziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do spotu reklamowego Vision Express. Zdjęcia do reklamy odbyły się w nocy z 6 na 7 marca 2016 r. w Centrum Handlowe Janki przy ul. Mszczonowska 3. Statyści oczywiście byli w różnym wieku i ich zadaniem było statystowanie. Statyści uczestniczyli grali jako klienci salonu optycznego. Rozstawiani byli w różnych konfiguracjach przez kierownika planu za decyzją reżysera. Dodatkowo każdy statysta na potrzeby planu ubrał się w kolorowe stroje. Ponadto wszyscy statyści uczestniczący w zdjęciach mieli zapewnioną godzinną przerwę oraz obiad, kawę, herbatę, kanapki i wodę. Po skończonych nagraniach również każdy statysta otrzymał od naszej agencji ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

aktorzy w nagraniu odcinka do filmu instruktażowego

Aktorzy w nagraniu odcinka do filmu instruktażowego

Dwóch aktorów Marcin oraz ośmioletni Janek z naszej agencji wzięli udział w nagraniach odcinka do filmu instruktażowego. Realizacja nagrania z naszymi aktorami odbyła się 2 grudnia 2015 r. w godzinach 10:30-14:00. Był to dosyć krótki plan zdjęciowy, który odbył się w wynajętym apartamencie w Warszawie przy ul. Hlonda. Aktorzy sami przyjechali na plan zdjęciowy a Janek przyjechał oczywiście z jednym rodzicem. Film instruktażowy z naszymi aktorami został zrealizowany dla ZUS (elektroniczne zwolnienia lekarskie e-ZLA). Zadaniami aktorów był oczywiście udział w zdjęciach według wskazanego scenariusza. Aktorzy dodatkowo przekazali swoje prawa do wizerunku w związku z uczestniczeniem w nagraniach w Internecie i na stronach ogólnodostępnych ZUS.

Czytaj dalej

epizodysta Artur w programie telewizyjnym

Epizodysta Artur w programie telewizyjnym

Epizodysta Artur z naszej agencji wziął udział w programie telewizyjnym emitowanym na stacji TVN Meteo Active o nazwie ,,Twój Portfel Nasza Dieta,,. Udział epizodysty był w jednym odcinku tego programu rozrywkowego. W niniejszym programie było pokazane w jaki sposób dosyć można tanio i dobrze jeść. To program przede wszystkim kulinarny a nasz epizodysta był głównym bohaterem. Plan zdjęciowy z naszym epizodystą odbył się 19 listopada 2011 r. w specjalnym studiu w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej. Artur na nagarnia wstawił się punktualnie na godzinę 10:00. Epizodystę można zobaczyć oczywiście w intrenecie na TVN Meteo oraz w telewizji. Epizodysta oczywiście sam przyjechał na nagrania.

Czytaj dalej

trzydziestu statystów w reklamie telewizyjnej

Trzydziestu statystów w reklamie telewizyjnej

Trzydziestu statystów z naszej agencji uczestniczyło w najnowszej reklamie telewizyjnej dla salonu Vision Express. Reklama z naszymi statystami odbyła się w nocy z 17 na 18 listopada 2015 r. w Centrum Handlowe Janki koło Warszawy. Statyści na zdjęcia przyjechali swoim środkiem transportem albo komunikacją. Zadaniami statystów było oczywiście tworzenie tła wokół głównego grającego aktora. Statyści wykonywali polecenia kierownika planu oraz reżysera a grali głównie klientów salonu optycznego. Dodatkowo wszyscy statyści na plan zdjęciowy odpowiednio się ubierali, zakładając przede wszystkim kolorowe stroje. Na zdjęciach ponadto dla wszystkich statystów był zapewniony katering w formie obiadu, kanapek, wody, herbaty i kawy. Każdy statysta po skończonych nagraniach otrzymał od nas wynagrodzenie, które było płatne gotówką. Był to bardzo ciężki plan zdjęciowy ale najważniejsze wszyscy wytrwali do końca.

Czytaj dalej

siedmiu statystów na planie zdjęciowym do reklamy

Siedmiu statystów na planie zdjęciowym do reklamy

Siedmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w kolejnej realizowanej reklamie dla salonu optycznego Vision Express. Niniejszy plan nagraniowy odbył się w nocy z 16 na 17 listopada 2015 r. Centrum Handlowe Janki koło Warszawy. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie na planie. Statyści grali tło w salonie i udawali potencjalnych klientów, którzy przyszli kupić okulary w salonie optycznym. Każdy statysta sam przyjechał na zdjęcia, ponieważ nasza agencja nie zapewniała transportu. Na koniec zdjęć wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie za udział w planie nocnym. Ponadto statyści mieli zapewniony katering oraz godzinną przerwę podczas realizacji spotu reklamowego.

Czytaj dalej

udział epizodystki w programie telewizyjnym

Udział epizodystki w programie telewizyjnym

Epizodystka z naszej agencji Iwona uczestniczyła w kolejnym programie telewizyjnym o nazwie ,,Twój portfel Nasza Dieta,, emitowanym na TVN Meteo Active. Epizodystka wzięła udział w zdjęciach w dniu 6 listopada 2015 r. w godzinach 9:40-18:00 w wynajętym studio na ul. Bernardyńska w Warszawie. Zadaniami epizodystki był oczywiście udział w programie o gotowaniu wraz z przekazaniem praw do wizerunku. Program z naszą epizodystką można zobaczyć w Internecie oraz w telewizji na kanale TVN Meteo Active. W odcinku, w którym wystąpiła epizodystka można zobaczyć w jaki sposób tanio, mało kalorycznie i bez cholesterolu można zdrowo jeść. Odcinek natomiast z udziałem epizodystki Iwony można zobaczyć w intrenecie na stronie TVN Meteo.

Czytaj dalej

epizodysta Dawid jako tancerz w reklamie

Epizodysta Dawid jako tancerz w reklamie

Epizodysta z naszej agencji Dawid wziął udział jako tancerz w spocie reklamowym dla Pepco. Nagranie reklamy z naszym epizodystom odbyło się 19 października 2015 r. w Studio Fox Warszawa. Epizodysta wcześniej wygrał casting, na który przyjechał i wziął udział. Decyzje co do wyboru epizodysty podjął oczywiście reżyser. Zadaniami epizodysty było przede wszystkim udział w zdjęciach do niniejszej reklamy wraz z przekazaniem praw do wizerunku w telewizji na trzy miesiące i w Internecie na 12 miesięcy. Epizodysta sam przyjechał na nagrania, nie było potrzeby zwrotu kosztów dojazdu albo zapewniania transportu, ponieważ Dawid mieszka w Warszawie. Z epizodystą podpisaliśmy umowę o udział w zdjęciach do reklamy i prawa na wykorzystanie wizerunku.

Czytaj dalej

trzech panów statystów na planie zdjęciowym

Trzech panów statystów na planie zdjęciowym

Trzech panów statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do filmu – branża alkoholowa. Nagrania do filmu odbyły się 29 września 2015 r. w Whisky Bar Max. Zadaniami statystów było uczestniczenie w filmie, robienie tła według poleceń produkcji. Statyści oczywiście sami przyjechali na zdjęcia do filmu. Statystom nie zapewniliśmy transportu, ponieważ realizacja miała miejsce w Warszawie a statyści mieszkają właśnie w stolicy. Każdy statysta po zakończonych zdjęciach otrzymał od nas wynagrodzenie, które zapłaciliśmy gotówką w ustalonej wcześniej kwocie.

Czytaj dalej

statyści w projekcie filmowym NCK

Statyści w projekcie filmowym NCK

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w projekcie charytatywnym dla Narodowego Centrum Krwi w Warszawie. Plany zdjęciowe z naszymi statystami odbyły się w terminie 22.09-23.09.2015 r. 22 września wzięło udział sześciu statystów i zdjęcia do filmu zaczęły się od godziny 13:00 w stacji krwiodawstwa w Warszawie przy ul. Saskiej. 23 września natomiast nagranie odbyło się w dwóch lokalizacjach. Pierwsza lokalizacja, w której uczestniczyło czterech statystów miała miejsce w Fort Piontek przy ul. Modlińskiej o godzinie 5:30. Druga z kolei lokalizacja z pięcioma statystami odbyła się w dniu 23 września na Placu na Rozdrożu (plener). Realizacja w tej lokalizacji zaczęła się o godzinie 11:30. Zdjęcia ze statystami trwały w różnych godzinach. Zadaniami statystów było przede wszystkim statystowanie na planie zdjęciowym, tworzenie tak zwanego tła.

Statyści czasami jak widać na załączonym zdjęciu byli przebierani w różne stroje. Na każdym nagraniu przy zbiórce był obecny opiekun z naszej agencji. Wszyscy statyści po skończonej pracy otrzymywali od nas wynagrodzenia.

statyści w projekcie filmowym NCK 1

Czytaj dalej

udział statystów w filmie korporacyjnym

Udział statystów w filmie korporacyjnym

Statyści z naszej agencji uczestniczyli w filmie korporacyjnym realizowanym przy moście Poniatowskim w Warszawie. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się 3 września 2015 r. Statyści na zdjęcia przyjechali punktualnie o godzinie 14:00 ubrani w kolorowe stroje. Zadaniami statystów było oczywiście uczestniczenie zdjęciach, podchodzenie do foodtrucka i częstowanie się jedzeniem. Po zakończonych zdjęciach do filmu korporacyjnego wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone honorarium. Plan co najważniejsze był bardzo krótki bo szybko się skończył.

Czytaj dalej

statyści jako budowlańcy na planie zdjęciowym

Statyści jako budowlańcy na planie zdjęciowym

Kilku panów statystów z naszej agencji uczestniczyło w planie zdjęciowym do spotu reklamowego Oto Moto. Nagrania z naszymi statystami odbyły się dnia 30 kwietnia 2015 r. w godzinach 10:00-13:30. Statyści natomiast na plan zdjęciowy przyjechali o godzinie 9:50. Zadaniem statystów było oczywiście statystowanie w reklamie, granie budowlańców na budowie mieszkań. Zdjęcia do tego planu odbyły się dokładnie na placu budowy w Warszawie, dzielnica Wilanów przy al. Rzeczypospolitej. Statyści dodatkowo zostali przebrani w specjalne stroje takie jakie mają zazwyczaj pracownicy budowlani. Po zakończonych zdjęciach z każdym statystą rozliczyliśmy się w formie gotówkowej.

Czytaj dalej

udział statystów w spocie reklamowym

Udział statystów w spocie reklamowym

Statyści z naszej agencji wzięli udział w spocie reklamowym dla Oto Moto. Niniejsze zdjęcia z dziesięcioma naszymi statystami odbyły się 29 kwietnia 2015 r. w Warszawie przy ul. Pięknej 18 – Mokotowska Square. Nagarnia trwały w godzinach 5:30-9:30 a wszyscy statyści zebrali się dokładnie pod Green Cafe Nero. Dodatkowo zapewniliśmy opiekuna do pomocy. Zadaniami wszystkich naszych współpracowników było oczywiście statystowanie tak jak tworzenie tła w reklamie. Spot reklamowy z udziałem statystów będzie można zobaczyć w Internecie na stronie motoryzacyjnej Oto Moto.

Czytaj dalej

statyści spocie internetowym

Statyści spocie internetowym

Kilku statystów z naszej agencji uczestniczyło w spocie internetowym dla portalu z ogłoszeniami Olx.pl. Niniejsza reklama ze statystami odbyła się 27 kwietnia 2015 r. w godzinach 6:00-11:00. Łącznie w planie zdjęciowym wzięło udział pięciu statystów w różnym wieku. Plan zdjęciowy, w którym statystowali nasi statyści odbył się dokładnie w Multikino na Ursynowie – Warszawa. Zadaniami naszych statystów było oczywiście statystowanie, poprzez tworzenie tła. Grali jako klienci kina. Wszystkie osoby statystujące przyjechali na nagrania punktualnie i odpowiednio według ustalań ubrani. Na koniec zdjęć każdy statysta otrzymał od naszej agencji wynagrodzenie płatne gotówką za swoją pracę przy spocie reklamowym.

Czytaj dalej

ośmiu statystów na planie zdjęciowym

Ośmiu statystów na planie zdjęciowym

Ośmiu statystów z naszej agencji wzięło udział w planie zdjęciowym do spotu reklamowego TVP. Plan zdjęciowy z naszymi statystami odbył się 26 września 2014 r. w Studio COTAM w Warszawie. Statyści przyjechali na dwie różne godziny. Pierwsza grupa statystów przyjechała na nagrania o godzinie 9:00 natomiast druga grupa wstawiła się punktualnie o 10:30. Zadaniami statystów był krótki występ przed kamerą wraz wypowiedzią. Każdy statysta został dodatkowo ucharakteryzowany i pomalowany do nagrania. Film ze statystami będzie można oczywiście zobaczyć w telewizji przez około dwa tygodnie i w Internecie przez czas nieokreślony.

Czytaj dalej

epizodysta Janek jako dostawca w sesji zdjęciowej

Epizodysta Janek jako dostawca w sesji zdjęciowej

Epizodysta Janek z naszej agencji wziął udział w sesji zdjęciowej dla Makro Cash and Carry. Sesja zdjęciowa z naszym epizodystą odbyła się w miejscowości Kobyłka koło Warszawy dnia 2 września 2014 r. Sesja natomiast trwała bardzo krótko bo do 5 godzin. Epizodysta na plan zdjęciowy przyjechał razem z realizatorem o godzinie 5:00 rano. Zadaniami epizodysty było oczywiście pozowanie na sesji fotograficznej. Epizodysta przebrał się na zlecenie w strój pracownika sklepu Makro i tak właśnie pozował. Zdjęcia z sesji będą wykorzystywane na czas nie określony na wszystkich polach eksploatacyjnych i terytorialnych przez firmę Makro. Za udział w zdjęciach epizodysta otrzymał oczywiście od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

statystka w sesji zdjęciowej dla marketu spożywczego

Statystka w sesji zdjęciowej dla marketu spożywczego

Statystka z naszej agencji Pani Bożena wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marketu spożywczego TESCO. Sesja zdjęciowa z udziałem naszej statystki odbyła się w nocy z 22 na 23 lipca 2014 r. w sklepie TESCO Knurów. Zadaniami statysty było granie jako pracownik sklepu i oczywiście pozowanie. Statystka dodatkowo przebrała się w specjalny strój, w którym pozowała przed fotografem. Zdjęcia z sesji fotograficznej będzie można zobaczyć w Internecie, w gazetkach i na ulotkach sklepu. Pani Bożena sama przyjechała na zdjęcia, ponieważ nie daleko mieszka miejscowości Knurów.

Czytaj dalej

udział aktorów nieprofesjonalnych w filmie referencyjnym

Udział aktorów nieprofesjonalnych w filmie referencyjnym

Czterech aktorów nieprofesjonalnych Maciej, Przemysław, Marek i Edyta z naszej agencji wzięło udział w kilkuminutowym nagraniu filmu referencyjnego dla firmy Żywiec. Nagranie z naszymi aktorami odbyło się 5 maja 2014 r. w Syreni Śpiew w Warszawie. Był to oczywiście jeden dzień zdjęciowy, w których wzięli udział nasi aktorzy i trwał do dziecięciu godzin. Plan zdjęciowy natomiast rozpoczął się o godzinie 7:40. Aktorów będzie można zobaczyć w filmie w Internecie przez 1 rok. Na fotografii jeden z naszych aktorów – Marek. Zdjęcie zrobione na backstage z planu zdjęciowego.

Czytaj dalej

udział statystek w programie motoryzacyjnym

Udział statystek w programie motoryzacyjnym

Statystki z naszej agencji Dominika i Ola wzięły udział w programie motoryzacyjnym dla TVN TURBO. Plan zdjęciowy z udziałem statystek odbył się 2 kwietnia 2014 r. o godzinie 19:50. Miejsce startu nagrania był Plac Teatralny w Warszawie. Zadaniami każdej statystki była jazda testowa samochodem sportowym wraz z kierowcą. Statystki testowały przede wszystkim nową Hondę Civic. To była oczywiście krótka realizacja nagrania. Odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN.

Czytaj dalej

epizodystka Małgorzata w etiudzie studenckiej

Epizodystka Małgorzata w etiudzie studenckiej

Epizodystka z naszej agencji Pani Małgorzata wzięła udział w planie zdjęciowym do etiudy studenckiej. Nagranie z naszą epizodystką odbyło się 27 marca 2014 r. w Warszawie. Epizodystka oczywiście sama przyjechała na zdjęcia. Zadaniami epizodystki był udział w krótkim nagraniu. To była realizacja filmu studentów na potrzeby zaliczenia pracy dyplomowej. Dodatkowo do produkcji niniejszego nagarnia zostało wynajęto mieszkanie.

Czytaj dalej

epizodysta Leszek w etiudzie studenckiej

Epizodysta Leszek w etiudzie studenckiej

Epizodysta z naszej agencji Leszek wziął udział w etiudzie studenckiej do pracy dyplomowej dla studentów. Plan zdjęciowy z naszym epizodystom odbył się 8 stycznia 2014 r. Epizodysta zagrał rolę Św. Józefa i dodatkowo przebrał się w taki podobny strój. Zdjęcia do etiudy odbyły się w Warszawie. Zadaniami epizodysty był oczywiście udział w zdjęciach wraz z przekazaniem praw do wizerunku na potrzeby zaliczenia studiów w związku z pracą dyplomową. Po zakończonych nagraniach epizodysta otrzymał od nas ustalone wynagrodzenie.

Czytaj dalej

statyści w projekcie wewnątrz firmowym Matrix

Statyści w projekcie wewnątrz firmowym Matrix

Statyści z naszej agencji i wzięli udział na potrzeby wewnętrzne firmy w projekcie Matrix. W pierwszej kolejności musieliśmy się skupić na znalezieniu podobnych twarzy do zagrania tych scenek. Zadaniami statystów było wcielenie się w głównych bohaterów filmu Matrix i uczestniczenie w przedstawieniu, którą to koncepcje wymyślił nasz klient.  Adam przebrał się w postać Noe a Ivanna w Trinity. Nasza agencja odszukała a potem wypożyczyła podobne stroje do filmu Matrix z warszawskiej wypożyczalni a następnie przywiozła je na zlecenie. Statyści wcześniej przyjechali do wypożyczalni aby te stroje przymierzyć. Realizacja usługi z naszymi statystami odbyła się 5 listopada 2013 r. o godzinie 12:30. Usługa nie trwała długo bo zaledwie dwie godziny. Po zakończeniu przedsięwzięcia statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie, które to zapłaciliśmy gotówką. Przedstawienie odbyło się siedzibie klienta w warszawskim biurowcu przy al. Jerozolimskich.

Czytaj dalej