Archiwum

Ostatnio wykonane usługi realizacji na sesjach zdjęciowych przez agencje modelek, hostess i statystów Infernal. Zobacz co wykonaliśmy i poczytaj sobie artykuły związane przede wszystkim z tagiem sesje zdjęciowe.

Statyści na sesji zdjęciowej w Szczecinie

Statyści w sesji zdjęciowej – Szczecin

Trzech Statystów – Michał Marcin i Mateusz uczestniczyli w sesji zdjęciowej w Pałacu Trzebieradz w Szczecinie.  Zdjęcia odbyły się dnia 10 czerwca w niedziele. Sesja służyła do przygotowania materiału fotograficznego i materiałów reklamowych Pałacu Trzebieradz. Statyści wystąpili w dwóch scenach: w roli gości na ślubie, a także uczestników szkolenia w firmie. Plan zdjęciowy trwał tylko 7 godzin a statyści dodatkowo mieli zapewniony transport do Pałacu jak i powrót do Szczecina. Osoby były filmowane głównie od tyłu. Przede wszystkim na nagrania wszystkie osoby statystujące musiały przygotować następujący ubiór: Strój własny: pierwszy odpowiedni dla gościa weselnego, drugi dla uczestnika szkolenia; włosy odpowiednio ostrzyżone i uczesane. Strój na ślub: elegancki strój gościa weselnego – garnitur, krawat, eleganckie buty. Strój na szkolenie – strój business casual, bez widocznych znaków producenta lub innej firmy, buty inne niż sportowe; ciemne spodnie lub dżinsy, koszula lub koszulka.

Read more

modele na sesji zdjęciowej

Modele na sesji zdjęciowej

Dokładnie siedmiu Modeli z naszej agencji artystycznej Infernal uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla klienta trzymając puchar. Sesja ta obyła się w dniu 20 marca 2019 r.  w godzinach 11:00-14:30. Sesja odbyła się przede wszystkim w studio na stadionie Legia Legia Warszawa oraz na płycie boiska tego stadionu. Dzięki klientowi i Jego wyborze Ci własnie panowie uczestniczyli w tej sesji zdjęciowej. Podsumowując celem sesji było wykonanie kilku profesjonalnych zdjęć celem promocji ważnego w piłce nożnej wydarzenia sportowego.

Read more

model w sesji zdjęciowej

Model w sesji zdjęciowej

Model z naszej Agencji Tomek uczestniczył w sesji zdjęciowej dla sklepu internetowego w dniu 8.02.2019 r. Tomek na zbiórkę wstawił się na godzinę 10:00 a sesja zdjęciowa odbyła się w Warszawie dzielnica Powiśle. Zadaniami Modela było oczywiście pozowanie do fotografa w strojach ze sklepu internetowego. Sesja zdjęciowa trwała około 9 godzin i odbyła się w plenerze.

Read more

modelka w sesji zdjęciowej

Modelka w sesji zdjęciowej

Modelka z naszej agencji Elwira wzięła udział w sesji zdjęciowej związaną z realizacją pracy dyplomowej dla studenta fotografii. Zdjęcie modelki było dostępne na naszej stronie www. Dzięki temu fotograf nasz klient poprosił nas o zaproszenie do udziału w tym zleceniu. Oczywiście Elwira musiała przyjechać na sesje zdjęciową do Warszawy, gdzie w studiu fotograficznym wykonano jej kilka zdjęć do pracy dyplomowej. Sesja trwała kilka godzin z udziałem modelki i odbyła się dnia 20 listopada 2017 r.

Read more