Archiwum

Ostatnio wykonane usługi realizacji na sesjach zdjęciowych przez agencje modelek, hostess i statystów Infernal. Zobacz co wykonaliśmy i poczytaj sobie artykuły związane przede wszystkim z tagiem sesje zdjęciowe.

sesja zdjęciowa z udziałem modela w Malborku

Sesja zdjęciowa z udziałem Modela w Malborku

Kolejna sesja zdjęciowa dla sklepu z odzieżą sportową z udziałem naszego modela Łukasza odbyła się w Malborku. Sesja odbyła się 24 lutego 2020 r. w godzinach 9:00-16:00. Nasz model przyjechał na sesje z miejscowości Szamotuły za co dodatkowo od naszej agencji otrzymał zwrot kosztów dojazdu. Sesja fotograficzna miała miejsce w studiu fotograficznym w Malborku. Zadaniem modela było pozowanie w studiu a fotograf wykonywał zdjęcia. Oczywiście pozowanie było w rożnych strojach jakie ma do zaoferowania sklep.

Read more

sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modeli

Sesja zdjęciowa ślubna z udziałem modeli

Modelka Karina i model Mariusz wzięli udział w sesji zdjęciowej ślubnej na warsztatach fotograficznych. Niniejsze szkolenia fotograficzne z naszymi modelami obyły się w dniu 5 lutego 2020 r. w Novotel City Wrocław. Sesja trwała od godziny 11:30 do około 15:00. Dzięki sesji ślubnej nasi modele dodatkowo oprócz wynagrodzenia otrzymają jeszcze od fotografów zdjęcia oraz zdobyli ciekawe doświadczenie na warsztatach. Modelka na sesje ślubną musiała się odpowiednio przygotować tak jak zrobić sobie makijaż, włosy upiąć w kok i mieć ze sobą jasne buty szpilki. Sukienkę natomiast otrzymała od organizatora warsztatów fotograficznych. Model oczywiście musiał mieć swój własny garnitur tak jak do ślubu. Były to szkolenia fotograficzne przeprowadzone dla fotografów.

Read more

modele w sesji zdjęciowej w Sopocie

Modele w sesji zdjęciowej w Sopocie

Dwóch modeli z naszej agencji Remigiusz i Sylwia uczestniczyli w kolejnej sesji zdjęciowej. Niniejsza sesja była dla sieci sklepów z odzieżą sportową. Sesja fotograficzna odbyła się 21 stycznia 2020 r. w Sopocie w apartamencie przy ul. Monte Casino. Zdjęcia z naszymi modelami trwały od godziny 8:00 do około 15:00. Naszym modelom dodatkowo zapewniliśmy oprócz ustalonego wynagrodzenia zwrot kosztów dojazdu. Zdjęcia naszych modeli będzie można zobaczyć w sklepach sportowych, na Facebooku i na stronie www Klienta. Oczywiście modelka i model pozowali w strojach sportowych, które to zapewnił sklep na podstawie wymiarów.

Read more

aktorzy na sesji zdjęciowej dla firmy korporacyjnej

Aktorzy na sesji zdjęciowej dla firmy korporacyjnej

Sześciu aktorów z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla międzynarodowej firmy korporacyjnej zajmującej się robotyką i najnowszymi technologiami. Sesja zdjęciowa z naszymi aktorami odbyła się w terminie 16.12.2019-17.12.2019 r. w centrum robotyki w Warszawie. Zadaniami aktorów był oczywiście pozowanie w rożnych strojach przed profesjonalnym teamem fotografów. Na sesji zdjęciowej obsługiwała również makijażystka, stylistka. Dodatkowo wszyscy aktorzy mieli do dyspozycji pyszny katering. Zdjęcia z aktorami w dniu 16.12.2019 trwały od godziny 7:00 do 17:00 natomiast w dniu 17.12.2019 r. od 9:00 do około 17:00. Zdjęcia z sesji fotograficznej zostaną wykorzystane na całym świecie na wszystkich polach eksploatacyjnych. Wszyscy aktorzy, którzy uczestniczy w niniejszej sesji otrzymają od naszej agencji odpowiednio wysokie wynagrodzenie za profesjonalne wykonanie zlecenia.

Read more

sesja zdjęciowa z modelami i modelką

Sesja zdjęciowa z modelami i modelką

Kolejna sesja zdjęciowa dla sieci sklepów z odzieżą sportową w której wzięło trzech modeli i jedna modelka z naszej agencji. Niniejsza sesja fotograficzna odbyła się w dniu 8 listopada 2019 r. w godzinach 8:30-16:30 w studiu Luks Sfera w Gdańsku. Niektórym modelom zapewniliśmy zwrot kosztów dojazdów na sesje oraz sami zapewniliśmy transport. W sesji uczestniczyli modele Adam, Remigiusz, Tomasz oraz modelka Monika. Zadaniami modeli oraz modelki było oczywiście pozowanie na sesji zdjęciowej przed fotografem w rożnych scenografiach jak i strojach sportowych.  Przez okres około 45 dni zdjęcia z sesji modeli i modelki będą na stronie www klienta oraz w sklepach. Z modelami Remigiusz i Adam już mieliśmy okazje współpracować przy tej realizacji natomiast model Tomasz był nową osobą, tak samo modelka Monika.

Read more

modele w sesji zdjęciowej w Gdańsku

Modele w sesji zdjęciowej w Gdańsku

Czerech Modeli Karolina, Adam, Remigiusz i Roman z naszej agencji uczestniczyło w sesji zdjęciowej dla sklepu z odzieżą sportową. Sesja zdjęciowa odbyła się tym razem w Gdańsku w dniu 23 października w godzinach 8:30-16:00. Zdjęcia wykonywał przede wszystkim profesjonalny fotograf a modele mieli za zadani pozowanie do zdjęć. Każdy model miał określoną stylizacje i jego dodatkowym zadaniem było przebieranie się wo kreślone stroje sportowe należące do klepu internetowego. Modele mieli dodatkowo zapewniony przez nas transport pociągiem do Gdańska jak i powrót do Warszawy. Niniejszą sesje zdjęciową realizowaliśmy w rożnych miejscach w Gdańsku. Jedna w studiu fotograficznym a reszta zdjęć w plenerze w okolicach starówki.

Read more

trzech modeli i jedna modelka w sesji zdjęciowej

Trzech modeli i jedna modelka w sesji zdjęciowej

Trzech modeli Marcin, Remigiusz i młody Adam oraz modelka Renata z naszej agencji uczestniczyli w sesji zdjęciowej dla sklepu sportowego. Sesja zdjęciowa odbyła się dnia 28 sierpnia 2019 r. na bulwarach wiślanych w Warszawie. To zdjęcia modeli zadecydowały o wyborze ich do niniejszej realizacji. Decyzje ostatecznie podjął nasz Klient. Zadaniami modeli oraz modelki było przede wszystkim pozowanie przed fotografem w strojach sportowych znanych nam wszystkim marek Nike, Puma i 4F. Modelka oraz modele zostawali przebierani przez stylistkę w rożne dostępne stroje sportowe. Fotografie z sesji zdjęciowej będą wykorzystywane w sklepie sportowym, na ulotkach, plakatach, gazetki i stronie www sklepu. Modeli oraz modelkę umówiliśmy na zbiórkę punktualnie na godzinę 9:00 do hotelu przy Wiśle – Hotel Warsaw River View. Zdjęcia modelki i modeli skończyły się około 16:00 po czym wszyscy udali się do swoich domów.

Dodatkowo zapewniliśmy modelom i modelce wodę do picia oraz pyszny obiad w restauracji. Na sesji pomagała również profesjonalna wizażystka, która przed zleceniem wszystkich modeli i modelkę odpowiednio pomalowała i uczesała.

agencja modelek modelki modele agencja modelingu agencja modeli

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more

Statyści na sesji zdjęciowej w Szczecinie

Statyści w sesji zdjęciowej – Szczecin

Trzech Statystów – Michał Marcin i Mateusz uczestniczyli w sesji zdjęciowej w Pałacu Trzebieradz w Szczecinie.  Zdjęcia odbyły się dnia 10 czerwca w niedziele. Sesja służyła do przygotowania materiału fotograficznego i materiałów reklamowych Pałacu Trzebieradz. Statyści wystąpili w dwóch scenach: w roli gości na ślubie, a także uczestników szkolenia w firmie. Plan zdjęciowy trwał tylko 7 godzin a statyści dodatkowo mieli zapewniony transport do Pałacu jak i powrót do Szczecina. Osoby były filmowane głównie od tyłu. Przede wszystkim na nagrania wszystkie osoby statystujące musiały przygotować następujący ubiór: Strój własny: pierwszy odpowiedni dla gościa weselnego, drugi dla uczestnika szkolenia; włosy odpowiednio ostrzyżone i uczesane. Strój na ślub: elegancki strój gościa weselnego – garnitur, krawat, eleganckie buty. Strój na szkolenie – strój business casual, bez widocznych znaków producenta lub innej firmy, buty inne niż sportowe; ciemne spodnie lub dżinsy, koszula lub koszulka.

Read more