Epizodystka w filmie korporacyjnym we Wrocławiu

Agencja Infernal: Realizacja Filmu o Znaczeniu Profilaktyki Zdrowotnej

epizodystka w filmie korporacyjnym we Wrocławiu

Szczegóły zlecenia

Agencja epizodystów InfernalData: 5.12.2023Godziny: 9:00-13:00Miejsce: InQUBE Wrocław

Opis Wykonanej Usługi

5 grudnia 2023 r., nasza agencja Infernal wzięła udział w ważnym projekcie filmowym dla branży medycznej. Lokalizacją była InQUBE we Wrocławiu. Dorota, nasza epizodystka, zjawiła się na planie już o 8:15, by się przygotować. Rozpoczęcie zdjęć miało miejsce o 9:00 i trwało do 13:00.

Głównym zadaniem Doroty było udział w scenach, podkreślających znaczenie profilaktyki przeciwdrobnoustrojowej. Film miał uświadamiać, jak ważna jest ochrona pacjentów przed infekcjami. W produkcji pokazaliśmy Dorotę w codziennych czynnościach, takich jak picie kawy. Zwróciliśmy uwagę na zbliżenia dłoni, ust, nosa, aby zaznaczyć rolę higieny.

Efektowny najazd kamerowy skupiał się na tych elementach, a następnie przechodził w animację gronkowca. Sceny te miały podkreślić, jak łatwo przenoszą się drobnoustroje. W filmie uwypukliliśmy też, jak proste gesty, jak naciskanie klamki czy ściskanie dłoni, mogą przyczynić się do rozprzestrzeniania bakterii.

Ten projekt filmowy nie tylko pokazał profesjonalizm naszej agencji, ale i przyczynił się do zwiększenia świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej.