Archiwum

Zlecenia związane z tagiem pokazy mody. Tutaj oczywiście prezentujemy nasze wszystkie wykonane usługi na pokazach mody, w których brali udział nasi modele i modelki.

model na pokazie mody w Białymstoku

Model na pokazie mody w Białymstoku

Model z naszej agencji Dawid uczestniczył w pokazie mody w Galeria Jurowiecka w Białymstoku. Pokaz mody kolekcji odzieżowych butików modowych mieszczących się w galerii odbył się 21 maja 2016 r. godzinach 12:00-18.00. Model oczywiście przyjechał na zbiórkę samodzielnie, punktualnie o godzinie 9:00 tak aby wcześniej się przygotować do pokazu. Dodatkowo miał przymierzanie strojów oraz zrobione czesanie tak aby jak najlepiej wyglądać. Zadaniami modela była prezentacja najnowszych kolekcji odzieżowych. Udział modela w niniejszym zleceniu był płatny.

Czytaj dalej

modelki na pokazie mody fryzjerskiej

Modelki na pokazie mody fryzjerskiej

Nasze cztery modelki Aleksandra, Ewelina, Joanna i Katarzyna wzięły udział pokazie mody fryzjerskim dla marki Davines. Pokaz mody z naszymi modelkami odbył się dnia 22 listopada 2015 r. w Hotelu InterContinental Warsaw. Zadaniami modelek były oczywiście przygotowania do pokazu poprzez wykonanie odpowiedniej fryzury tj. na przykład zmiany kolorów czy obcięcie włosów. Modelki podczas pokazu prezentowały swoje nowe fryzury. Jedna nasza modelka miała obcinane włosy przez profesjonalnego fryzjera podczas krótkiego występu na oczach zaproszonych gości. Pokaz mody natomiast z modelkami w Hotelu potrwał od godziny 15:00 do 20:00. Modelkom podczas prezentacji fryzjerskich zostały dodatkowo robione zdjęcia przez fotografów oraz zaproszonych widzów.

modelki na pokazie mody fryzjerskiej 3 modelki na pokazie mody fryzjerskiej 2 modelki na pokazie mody fryzjerskiej 1

Czytaj dalej