Archiwum

Film medyczny z udziałem Epizodystki

Epizodystka w filmie medycznym

Epizodystka z naszej Agencji Ania wygrała casting zdjęciowy i uczestniczyła w filmie medycznym w dniu 10 kwietnia 2019 r. Epizodystka prezentowała w nagraniu produkt Inhalator. Nagranie z udziałem Epizodystki odbyło się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Zdjęcia trwały w godzinach 10:50-15:00. Epizodystka do nagrania musiała się odpowiednio przygotować, przede wszystkim za zadanie miała wcześniej pomalować sobie paznokcie. Epizodystce ponadto przed nagraniem przesłano scenariusz do zapoznania się.

Read more

Konferencja z udziałem Statystów

Statyści na konferencji jako klienci

Dziesięciu Statystów z naszej agencji uczestniczyło w konferencji w roli klientów podczas warsztatów telekomunikacyjnych w dniu 10 kwietnia 2019 r. Warsztaty z udziałem naszych Statystów i doradców telekomunikacyjnych odbyło się w godzinach 9:15-14:00. Zadania polegały na wczucie się w klienta i odbywanie szeregu rozmów z doradcami na zasadzie skorzystania z oferty. Na koniec każdy Statysta musiał jeszcze wypełnić specjalną ankietę, który jego zdaniem był najlepszy doradca telekomunikacyjny. Zbiórka na zlecenie odbyła się punktualnie o godzinie 8:40. Statyści dodatkowo musieli się odpowiednio ubrać zakładając najlepiej strój elegancki, biznes.

Read more

Aktor na przedstawienie

Aktor w przedstawieniu

Aktor z naszej Agencji Pan Maciej brał udział w przedstawieniu z okazji Prim Aprllis w dniu 1 kwietnia 2019 r.  Zadaniami Aktora było wkręcenie wspólnika firmy. Akcja odbyła się na podstawie określonego scenariusza, a Aktor musiał się trochę przygotować do zadania. Aktor improwizował a na koniec scenariusza powiedział Prima Aprilis. Całość zadania była bardzo krótka bo trwała zaledwie 15 minut. Przedstawienie w nowym otwartym biurze odbyło się około godziny 14:30. w obecności pracowników.

Read more

Hostessy na otwarcie nowego biura

Hostessa i Host na otwarciu biura

Hostessa Aleksandra i Host Dawid z naszej Agencji uczestniczyli na otwarciu nowego biura w Warszawie. Otwarcie odbyło się w dniu 1 kwietnia 2019 r. Zadaniami Hostessy i Hosta było po rozbiciu szampana przez właściciela firmy posprzątanie stłuczonego szkła i zmycie rozlanego szampana. To była bardzo krótka akcja bo trwała zaledwie 10 minut. To było na zasadzie przedstawienia. Zlecenie odbyło się o godzinie 13:00 natomiast zbiórka była punktualnie o 12:20. Dodatkowo Hostessa i Host musieli na otwarcie odpowiednio się obrać zakładając strój elegancki.

Read more

Model do sesji zdjęciowej

Model w sesji zdjęciowej

Model z naszej Agencji Tomek uczestniczył w sesji zdjęciowej dla sklepu internetowego w dniu 8.02.2019 r. Tomek na zbiórkę wstawił się na godzinę 10:00 a sesja zdjęciowa odbyła się w Warszawie dzielnica Powiśle. Zadaniami Modela było oczywiście pozowanie do fotografa w strojach ze sklepu internetowego. Sesja zdjęciowa trwała około 9 godzin i odbyła się w plenerze.

Read more

Hostessa na otwarcie sklepu

Hostessa na otwarciu sklepu ekologicznego

Hostessa Nadiia pracowała podczas otwarcia nowego sklepu ekologicznego w Konstancinie Jeziorna w dniu 16.02.2019 r. Zadaniami naszej Hostessy było przede wszystkim rozdawanie próbek, ulotek i ekologicznych kosmetyków na terenie sklepu. Nadiia pracowała w godzinach 10:00-17:00. Hostessa dodatkowo musiała się odpowiednio ubrać do pracy zakładając strój elegancki.

Read more

Hostessa Amanda na targach

Hostessa Amanda na targach

Hostessa o imieniu Amanda z naszej Agencji pracowała na Targach RemaDays w terminie 13.02-15.02.2019 r. Praca Hostessy w Ptak Warsa Expo Nadarzyn codziennie odbyła się w godzinach 10:00-16:00. Zadaniami Amandy było przede wszystkim piękne wyglądanie i witanie gości na stoisku targowym.

Read more

Statyści do reklamy w Warszawie

Statyści na planie zdjęciowym do reklamy

Dwunastu Statystów z naszej agencji wzięło udział w reklamie. Nagranie odbyło się w klubie w Warszawie. Akcja była dosyć szybka bo musieliśmy dokładnie tego samego dnia w ciągu kilku godzin zorganizować na nagarnia kliku Statystów. Oczywiście udało nam się tego dokonać i zapewniliśmy młode osoby na plan. Nagranie natomiast było bardzo krótkie, trwało kilka godzin i wszyscy Statyści otrzymali wynagrodzenie od razu po zakończeniu zdjęć. Ponieważ klimat na nagraniach był koncertowy to wszyscy Statyści mieli za zadanie tańczenie przed sceną.

Read more