Archiwum

Kategoria akcje promocyjne pokazująca przede wszystkim ostatnie zlecenia wykonane przez agencje statystów, hostess i modelek Infernal w Warszawie.

trzy hostessy na degustacji ciasteczek

Trzy hostessy na degustacji ciasteczek

agencja hostess degustacjahostessy degustacjaTrzy hostessy z naszej agencji Angelika, Jolanta i Wiktoria pracowały na degustacji ciasteczek. Degustacja z naszymi hostessami w każdej lokalizacji odbyła się w terminie 01.07.2020-04.07.2020 r. W jednej tylko lokalizacji tj. w Koloni Lesznowola akcja była o dzień krócej. Jedna hostessa pracowała dla cukierni w Warszawie na ul. Wańkowicza, druga ul. Lechicka a trzecia dziewczyna w miejscowości Kolonia Lesznowola koło Piaseczna. Hostessy pracowały codziennie w godzinach 15:00-19:00. Zadaniami hostess było przede wszystkim pracowanie w okolicach cukierni poprzez częstowanie ciasteczkami, rozdawaniu ulotek i zapraszanie do zakupu pysznych słodyczy. Wszystkie hostessy od naszego Klienta otrzymały dodatkowo koszyk, w których trzymały ciastka oraz ulotki i dostały specjalny fartuszek z logo Klienta, w którym to pracowały.

 

Read more

degustacja pączków przez hostessę

Degustacja pączków przez hostessę

Kolejna degustacja dla naszego stałego klienta odbyła się w terminie 6.11.2019-08.11.2019 r. Tym razem pracowała hostessa Natalia z naszej agencji codziennie w godzinach 15:00-18:00. Obowiązkami naszej hostessy było oczywiście częstowanie przechodniów pysznymi pączkami i zapraszanie do zakupu w cukierni mieszącej się przy ulicy Wańkowicza w Warszawie. Praca hostessy była na dworze, dlatego Natalia się odpowiednio ciepło ubrała do wykonania tego zlecenia. Z naszą hostessą współpracowaliśmy pierwszy raz ale swoje zadanie wykonała w pełni prawidłowo. Była punktualna i sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Wybór hostessy nastąpił na podstawie zdjęć.

Read more

degustacja hostessy w markecie

Degustacja hostessy w markecie

Hostessa z naszej agencji Kamila pracowała w Auchan Piaseczno na degustacji słodkości dla jednej cukierni. Degustacja hostessy odbyła się w dniu 6 listopada 2019 r. w godzinach 12:00-20:00. Zadaniem oczywiście hostessy Kamili było częstowanie klientów pączkami jak również zapraszanie do cukierni mieszącej się w markecie. Celem zlecenia było wypromowanie w jak największym stopniu cukierni. Nasza hostessa musiała się jeszcze odpowiednio ubrać zakładając najlepiej białą bluzkę. Od naszego klienta natomiast otrzymała czerwony uniform. Dodatkowo zapewniliśmy hostessie zwrot kosztów transportu na miejsce wykonywania zlecenia.

Read more

trzy śliczne hostessy na degustacji

Trzy śliczne hostessy na degustacji

agencja hostessKolejna degustacja z naszymi hostessami odbyła się w terminie 23.10-25.10.2019 r. w Warszawie. Hostessy Paulina, Ola i druga Paulina pracowały w godzinach 15:00-hostessy18:00 i akcja degustacyjna odbyła się w plenerze w okolicach cukierni w Warszawie, dzielnica Ursynów. Na każdy dzień była inna hostessa. Zadaniami hostess było oczywiście częstowanie słodkimi przysmakami cukierni i zapraszanie przechodniów do zakupu. Hostessy oczywiście pracowały z pięknym uśmiechem.

Read more

degustacje ciastkami z udziałem naszej hostessy

Degustacje ciastkami z udziałem naszej hostessy

hostessyKolejne degustacje z udziałem naszej hostessy Oli tym razem w terminie 16.10.2019-18.10.2019. Nasza hostessa codziennie pracowała w godzinach 15:00-18:00. Zadaniami Oli było oczywiście częstowanie przechodniów ciasteczkami upieczonymi przez cukiernie w Warszawie i zapraszanie do cukierni. Praca hostessy odbywała się w plenerze w okolicach cukierni. Ola oczywiście bardzo fajnie pracowała co dzięki temu nasz klient był zadowolony.

 

 

Read more

zlecenie hostessy na degustacji

Zlecenie hostessy na degustacji

Hostessa z naszej agencji Aleksandra pracowała na degustacji ciastek dla jednej z warszawskich cukierni. Ola pracowała w dniu 10 października w godzinach 15:00-18:00 na dworze w okolicach cukierni. Zadaniami hostessy było częstowanie przechodniów pysznymi ciastkami wyrobionymi w cukierni. Niniejsze zlecenie było przede wszystkim próbą i sprawdzeniem czy będą efekty. Okaże się czy klient będzie chciał jeszcze współpracować z naszymi hostessami w przyszłości przy tego typu akcjach degustacyjnych.

Read more

Hostessa na otwarcie sklepu

Hostessa na otwarciu sklepu ekologicznego

Hostessa Nadiia pracowała podczas otwarcia nowego sklepu ekologicznego w Konstancinie Jeziorna w dniu 16.02.2019 r. Zadaniami naszej Hostessy było przede wszystkim rozdawanie próbek, ulotek i ekologicznych kosmetyków na terenie sklepu. Nadiia pracowała w godzinach 10:00-17:00. Hostessa dodatkowo musiała się odpowiednio ubrać do pracy zakładając strój elegancki.

Read more

akcja w markecie z hostessami

Akcja w markecie z hostessami

Sześć hostess z naszej agencji pracowały przy przeprowadzaniu ankiet na otwarciu nowych marketów Eurocash w Opolu, Kluczbork, Byczyna i Otmuchów. Akcja obyła się dnia 1 lipca 2017 r. w godzinach 8:00-14:00 natomiast zbiórka 7:45. Zadaniami hostess było oczywiście przeprowadzanie ankiet z klientami na temat satysfakcji zadowolenia ze wystroju i obsługi sklepu. W każdej lokalizacji pracowały w sumie po dwie hostessy. Każda hostessa pracująca przy tych ankietach musiała zachęcać aby klienci sklepu chcieli wypełnić ankietę co dawało to firmie rozeznanie co się podoba a co nie potencjalnym osobom robiącym zakupy.

agencja hostess hostessy

 

 

 

 

 

 

 

Read more