Modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków

Transformacja i Perfekcja: Infernal w sercu pokazu Guy Tang Mydentity

modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków

Szczegóły zlecenia

Agencja modelek i modeli InfernalData: 15.09.2023Godziny: 19:00-22:00Miejsce: Centrum Praskie Koneser (Butelkowania) i Akademia

Opis Wykonanej Usługi

Nasza agencja Infernal jest dumna z udziału czterech naszych modeli i modelek w prestiżowym pokazie fryzjerskim marki Guy Tang Mydentity. Wydarzenie to miało miejsce 15 września 2023 r. w godzinach 19:00-22:00 w Centrum Praskie Koneser, znanym jako Butelkowanie, w sercu Warszawy.

Przygotowania do tego wyjątkowego pokazu trwały od 12 do 14 września, a także 15 września od godziny 12:45. Wszystkie te dni były pełne emocji, transformacji i profesjonalizmu. Modele i modelki poddawali się metamorfozom fryzur pod okiem Guy Tanga i jego utalentowanego zespołu artystycznego.

Monika zachwyciła fryzurą w mocnym żółtym kolorze o nazwie „lightning bolt”. Florentyna prezentowała się w subtelnej fryzurze „milky blond”. Bartłomiej zaskoczył białym kolorem włosów, natomiast Antoni zaimponował popielatą stylizacją. Każda z tych zmian została udokumentowana zdjęciami przed i po metamorfozie, podkreślając niesamowitą pracę zespołu.

Wszystkie przygotowania miały miejsce w Akademii, wiodącym dystrybutorem kosmetyków do włosów. Dodatkowo, nasi modele mieli okazję spotkać się osobiście z Guy Tangiem. Spotkanie to odbyło się w Hotelu Warszawa o godzinie 18:00, gdzie prezentowali swoje dotychczasowe fryzury.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia i współpracować z marką o światowej renomie jak Guy Tang Mydentity. Nasza agencja Infernal zawsze dąży do doskonałości, a udział w takim projekcie potwierdza naszą pozycję w branży.

 

modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków 4 modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków 3 modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków 2 modelki i modele w pokazie fryzjerskim dla marki kosmetyków 1