Hostessa Karolina na targach MSPO w Kielcach

Ekskluzywna obsługa na Targach MSPO: Profesjonalizm i pasja w jednym

hostessa Karolina na targach MSPO w Kielcach

Szczegóły zlecenia

Agencja hostess KielceTermin: 05.09.2023-08.09.2023Godziny: 10:00-17:00 i 10:00-15:00Miejsce: Targi MSPO Kielce

Opis Wykonanej Usługi

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce – Targach MSPO w Kielcach. Nasza agencja, Infernal, specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług hostess i hostów na różnego rodzaju wydarzenia. W tym roku mieliśmy przyjemność współpracować z Karoliną, jedną z naszych hostess.

Karolina reprezentowała naszą agencję w dniach 5.09-08.09.2023 r., dostarczając niezrównanej jakości obsługi dla gości odwiedzających stoisko targowe. Jej profesjonalizm i zaangażowanie były widoczne przez cały czas trwania targów. Przez pierwsze trzy dni, od godziny 10:00 do 17:00, z niezwykłą gracją i uśmiechem na twarzy dbała o komfort odwiedzających, serwując im napoje, przekąski oraz wręczając firmowe gadżety. Ostatniego dnia targów, pracując od 10:00 do 15:00, kontynuowała swoją doskonałą pracę, dbając o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo.

Zadania hostessy na tak prestiżowym wydarzeniu jak Targi MSPO nie ograniczają się jedynie do obsługiwanie gości. To również budowanie pozytywnego wizerunku marki, nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami. Dbanie o to, aby każdy odwiedzający opuścił stoisko z pozytywnymi wspomnieniami. Karolina doskonale poradziła sobie z tymi wyzwaniami, potwierdzając, że wybór naszej agencji to gwarancja najwyższej jakości usług.