Warsztaty ze statystami

Statyści uczestniczący w warsztatach telekomunikacyjnych jako potencjalni klienci

Warsztaty ze statystami

Szczegóły zlecenia

Agencja statystów InfernalData: 05.09.2018Godziny: 10:00-15:00Miejsce: Centrum konferencyjne Golden Floor i Hotel Sangate

Opis Wykonanej Usługi

Kolejne warsztaty z naszymi statystami tym razem odbyły się w Hotelu Sangate oraz w Centrum Konferencyjnym Golden Floor. Zlecenie odbyło się dnia 5 września 2019 r. statyści na warsztatySzkolenia w dwóch lokalizacjach obyły się w godzinach 10:00-15:00, natomiast na zbiórkę statyści przybyli punktualnie na godzinę 9:45. Zadaniami naszych statystów było po prostu wczucie się w rolę klienta, który tak jakby przyszedł do salonu operatora skorzystać z oferty telekomunikacyjnej. Doradcy w tym dniu odbywali szkolenia pod okiem doświadczonego trenera i musieli się jak najlepiej zaprezentować. Były to rozmowy twarzą w twarz i tak każdy statysta musiał rozmawiać z każdym przedstawicielem telekomunikacyjnym.

W dwóch lokalizacjach tj. Hotelu Sangate i w Centrum konferencyjne Golden Floor wzięło udział łącznie 13 statystów z naszej agencji. W tych, że warsztatach mogli brać udział tylko statyści, którzy posiadali własną działalność gospodarczą, ustalone zgodnie z wymaganiami ośrodka szkoleniowego. Na koniec wszystkich rozmów osoba statystująca w tych warsztatach musiała wypełnić czytelnie specjalną ankietę. Opisać należało wrażenia z rozmów z przedstawicielami firmy telekomunikacyjnej. Dodatkowym jeszcze zadaniem było zagłosowanie na najlepszego według siebie doradcę. Po zakończeniu zlecenia wszyscy statyści otrzymali od nas ustalone wynagrodzenie, płatne gotówką. Dodatkowym obowiązkiem przez osoby statystujące było ubranie się odpowiednio na konferencje zakładając strój elegancki, czysto biznesowy.