Hości, modele i fotomodele

Profesjonalna agencja hostów, modeli i fotomodeli w Warszawie

Hości, modele i fotomodele Infernal – podejmij współpracę z profesjonalistami

Hości z Infernal potrzebni na wydarzenie lub zlecenie? Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi osobami i gwarantujemy wysoką jakość świadczonych wszystkich usług. W bazie posiadamy do dyspozycji hostów oraz modeli, którzy obyli się świetnie z obiektywem, umieją poruszać się po wybiegu lub sprawdzają się na imprezach promocyjnych. Hości z naszej agencji to przede wszystkim profesjonaliści, którzy wiedzą dokładnie jak mają przywitać gości, wręczyć statuetkę czy zaprezentować dany produkt na evencie.

Agencja hostów i modeli w Warszawiehości

Dzięki faktowi, że jesteśmy obecni na rynku już kilka lat – posiadamy bardzo szeroką bazę z hostami o różnorodnej budowie ciała, wyglądzie oraz stylu bycia. Dla naszych klientów są dostępni jak najlepsi hości do każdego rodzaju projektów.
Zamierzasz zorganizować imprezę promocyjną i są Ci potrzebni dodatkowo przystojni i umiejący się znaleźć w każdej sytuacji hości i promotorzy? A może organizujesz sesję zdjęciową i nie masz jednak fotomodela? Potrzebujesz modeli na pokaz? Zgłoś się do nas – nasza doświadczona firma z łatwością Ci pomoże. Pracujemy na terenie całej Polski a nasi hości to bardzo mobilni ludzi i mogą dotrzeć dosłownie w każde miejsce. Jesteśmy w stanie ponadto zorganizować nawet duże grupy pracowników. Nie ma dla nas realizacji nie możliwych do wykonania, ponieważ nie raz nasi hości mieli przyjemność uczestniczyć w dużej grupie.

Na życzenie klienta nasza agencja hostów organizuje także castingi z wybranymi osobami.
Pracujący u nas hości wyróżniają się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do tematu, stawiamy na panów, którym nie obca jest ciężka praca i cierpliwość, tak ważne w tym zawodzie. Każdy z naszych pracowników, w zależności od wybranego spektrum działania, przechodzi również odpowiedni kurs auto prezencji oraz modelingu. Dzięki takim kursom nasi hości pracują znacznie lepiej na danym wydarzeniu.

Skorzystaj z naszej bazy i wynajmij od nas odpowiedniego hosta

Na naszej stronie udostępniamy losową bazę nowych profili – jednak zarejestrowani u nas hości są w znacznie większej ilości. Jeśli chcesz skorzystać i się z nią zapoznać – skontaktuj się z nami. Po dostarczeniu szczegółowych wytycznych przedstawimy Ci profile najlepszych hostów, spełniających Twoje wymogi. Jeśli Twoja realizacja jest szczególnie wymagająca – także możesz nam spokojnie zaufać. Dzięki bowiem doświadczeniu w tej branży szybko zorganizujemy osoby o potrzebnym Ci wyglądzie i umiejętnościach. Podsumowując – nasi hości to osoby:

  • odpowiedzialne,
  • doświadczone,
  • sumienne,
  • punktualne
  • pracowite.

My natomiast gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi. Jesteśmy pewni, że nie zawiodą Państwa hości z naszej agencji.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.