Hości, modele i fotomodele

Profesjonalna agencja hostów, modeli i fotomodeli w Warszawie

Hości, modele i fotomodele – podejmij współpracę z profesjonalistami

Szukasz hostów, modeli lub fotomodeli na jakieś wydarzenie? Nasza agencja modeli gwarantuje ci wysoką jakość świadczonych przez nich usług. W naszej bazie posiadamy mężczyzn oraz chłopców, którzy są obyci z obiektywem, umieją poruszać się po wybiegu lub sprawdzają się na imprezach promocyjnych.

Agencja hostów, fotomodeli i modelihości

Dzięki faktowi, że jesteśmy obecni na rynku już kilka lat – posiadamy bardzo szeroką bazę mężczyzn o różnorodnej budowie ciała, wyglądzie oraz stylu bycia. Dla naszych klientów umiemy znaleźć modeli lub hostów do każdego rodzaju projektów.
Zamierzasz zorganizować imprezę promocyjną i potrzebujesz przystojnych i umiejących się znaleźć w każdej sytuacji hostów i promotorów? A może organizujesz sesję zdjęciową i nie masz fotomodela? Potrzebujesz modeli na pokaz? Zgłoś się do nas – nasza agencja hostów z łatwością Ci pomoże. Pracujemy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować nawet duże grupy pracowników. Na życzenie klienta organizujemy także castingi.
Pracujące u nas osoby wyróżniają się profesjonalnym podejściem do tematu, stawiamy na modeli oraz hostów, którym nie obca jest ciężka praca i cierpliwość, tak ważne w tym zawodzie. Każdy z naszych pracowników, w zależności od wybranego spektrum działania, przechodzi odpowiedni kurs auto prezencji oraz modelingu.

Skorzystaj z naszej bazy i wynajmij odpowiedniego hosta lub modela na swoje zlecenie

Na naszej stronie udostępniamy losową bazę nowych profili – jednak zgłoszonych u nas hostów i modeli jest znacznie więcej. Jeśli chcesz skorzystać i się z nią zapoznać – skontaktuj się z nami. Po dostarczeniu szczegółowych wytycznych przedstawimy Ci profile osób, spełniających Twoje wymogi. Jeśli Twoje zlecenie jest szczególnie wymagające – także możesz nam zaufać. Dzięki doświadczeniu w tej pracy szybko zorganizujemy osoby o potrzebnym Ci wyglądzie i umiejętnościach. Nasi hości i modele to osoby odpowiedzialne i sumienne, a my gwarantujemy Ci udaną współpracę z nimi.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.