Casting

Wyślij swoje zgłoszenie

Jeśli chcesz współpracować z naszą agencją, wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny poniżej. Wypełnij go elektronicznie, załącz aktualne zdjęcia i wyślij zgłoszenie.

Kobiety znajdą zatrudnienie jako: hostessa, modelka, statystka, fotomodelka, promotorka, epizodystka, aktorka, tancerka. Mężczyzn poszukujemy na stanowiska takie, jak: host, model, statysta, fotomodel, promotor, epizodysta, aktor, tancerz. Prosimy wybierać tylko i wyłącznie te branże, w których czujesz się dobrze albo masz umiejętności i doświadczenie.

Prowadzimy selekcję osób zgłaszających się do naszej agencji, dlatego o akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia poinformujemy cię drogą mailową. Czynniki wpływające na akceptacje bądź odrzucenie zgłoszenia do naszej agencji:

Zdjęcia.agencja hostess

Fotografie są najważniejsze. Zdjęcia muszą być przede wszystkim aktualne i bardzo wyraźnie przedstawiać daną osobę. Prosimy o przysłanie minimum trzech zdjęć w dużej rozdzielczości z dokładnie widoczną twarzą, sylwetką oraz kilka innych, dowolnych fotografii. Mile widziane są zdjęcia ze studia fotograficznego albo na jednobarwnym tle.
Nie przyjmujemy natomiast zgłoszeń od osób, które przyślą nam zdjęcia nieaktualne, niewyraźne, w małej rozdzielczości, w okularach przeciwsłonecznych, kapeluszu lub innym nakryciu głowy, gdzie twarz nie do końca będzie widoczna; robione samodzielnie telefonem komórkowym np. przed lustrem. Nie akceptujmy fotografii w mieszkaniu na fotelu przed telewizorem etc., nad jeziorem, na czarno-białym tle lub ze znajomymi. Nie przyjmujemy również zdjęć nienaturalnych, słabej jakości lub o niewystarczającej ostrości.

Formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o wypełnianie zgodnie z prawdą. Wszystkie dane w formularzach powinny być podane dokładnie, łącznie z wymiarami danej osoby.

statyściDoświadczenie.

Ważną kwestią dla przy rekrutacji osób do naszej agencji jest ich doświadczenie w branży, w której chcą pracować. Najlepsze osoby mogą zostać zaproszone do naszego studia fotograficznego w celu wykonania zdjęć do bazy. Można również samemu zgłosić chęć przyjazdu do agencji, pierwszym warunkiem jest jednak przysłanie do nas zgłoszenia wraz ze zdjęciami.

Regulamin i Polityka Prywatności.

Na podstawie artykułu 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Artystyczna Infernal z siedzibą przy ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa, e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl, telefon 508 683 557. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przechowywane przez cały czas współpracy z agencją lub przez pięć lat od ostatniej aktualizacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne ale wymagane do współpracy, natomiast ich niepodanie będzie skutkować niemożnością współpracy.

Wyrażenie zgodyhostessy

1. Przysyłając nam swoje zgłoszenie wyrażasz jednocześnie zgodę na zamieszczenie zdjęć ze swoim wizerunkiem oraz opisu w postaci utworzonego portfolio z informacji zawartych w zgłoszeniu na stronie internetowej www.agencjainfernal.pl i jednego zdjęcia na Facebooku agencji dostępnym pod adresem www.facebook.com/agencjainfernal oraz na Instagram Agencja Artystyczna INFERNAL.
2. Każdy Użytkownik przesyłając zgłoszenie, zdjęcia oraz inne dane w zgłoszeniu, oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie związane z publikowaniem i przetwarzaniem oraz, że ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść.
3. Wysyłając swoje zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy lub na adres e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS i e-mail od naszej agencji na podany w zgłoszeniu numer telefonu bądź adres e-mail rożnymi z ofertami pracy.
4. Agencja ma prawo usunięcia profilu danego kandydata bez podania przyczyny co będzie skutkowało trwałym zakończeniem współpracy.
5. W rejestracji do naszej agencji może wziąć udział każda osoba tj. dzieci, młodzież ale tylko jednak pod opieką opiekuna prawnego lub osoby dorosłej.
6. Przyjęty kandydat do agencji powinien uaktualniać swoje zdjęcia i tak:
– co 3 miesiące, dzieci 0 – 4 lat,
– 6 miesięcy dzieci, 5 – 14 lat,
– 12 miesięcy, osoby powyżej 14 lat.
7. W przypadku zmiany numeru telefonu lub adresu e-mail każdy nowy zaakceptowany kandydat powinien niezwłocznie poinformować o aktualnym numerze telefonu lub adresie e-mail.
8. Agencja Artystyczna Infernal nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne wpisywanie treści w formularzu tj. telefonów, adresów i innych danych.
9. Każdy kandydat oświadcza, że zapoznał się i zaakceptował treść niniejszego regulaminu oraz politykę prywatności.

modelkiJak wykorzystujemy zgromadzone dane?

Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś swoją zgodę wysyłając zgłoszenie dla potrzeb niezbędnych do:
– realizacji procesów rekrutacyjnych, na etapie gdy przyjmujemy Cię do agencji,
– przedstawiania  ofert zleceń współudziału w projektach filmowych, reklamowych, eventowych, modowych, sesjach zdjęciowych itp.
– prezentacji Twojego wizerunku naszym potencjalnym Klientom,
– kontaktu z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) lub telefonicznie podobnie przez sms.


Interesujesz się modelingiem, aktorstwem lub tańcem? Pragniesz poznać od kuchni pracę przy realizacji reklam dla prasy czy telewizji? Marzysz, by wziąć udział w filmie, znanym serialu, popularnym programie czy innej produkcji telewizyjnej?
A może po prostu chcesz zarobić pieniądze, pomagając przy obsłudze eventów, jako host lub hostessa na promocjach, albo model lub modelka na sesjach zdjęciowych?

agencja modelekWspółpraca z Agencją Infernal otworzy przed tobą drzwi do świata mody i telewizji, branży reklamowej i promocyjnej. Możesz z nami zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzupełnić studencki lub domowy budżet. Podczas obsługi różnych promocji, eventów i wydarzeń biznesowych nabierzesz cennych umiejętności zawodowych i osobistych, poznasz nowych ludzi i nawiążesz korzystne znajomości. Liczba wydarzeń biznesowych, w których możesz wziąć udział jest ogromna, a poznanie kulisów świata mody, filmu, promocji i organizacji eventów da ci szanse na rozwój, a nawet pomoże ukierunkować twoją karierę. Być może ta przygoda zmieni się w trwałą pasję i drogę zawodową.agencja statystów

Świat promocji i show biznesu nieustannie poszukuje nowych twarzy! Czy ze względu na wiek i warunki fizyczne nisko oceniasz swoje szanse na zaistnienie w świecie filmu, mody czy reklamy? Niesłusznie! Producenci programów telewizyjnych, organizatorzy pokazów mody, przedstawiciele działów promocji w firmach poszukują modeli, promotorów i aktorów wśród osób w każdym wieku, reprezentujących wszystkie typy urody, o różnym kolorze skóry. Niestandardowy wygląd bywa wręcz atutem, a charakterystycznie wyglądający fotomodele i epizodyści są bardzo cenieni przez klientów.

Nasza agencja reprezentuje utalentowane osoby, pracujące w charakterze modelek, fotomodelek, hostess, statystów, aktorów oraz tancerzy już od ponad czterech lat. Rozwijamy się dynamicznie i jesteśmy rozpoznawani w branżach takich, jak reklama, modeling, przemysł rozrywkowy i produkcja telewizyjno-filmowa. Mamy spore doświadczenie i pomogliśmy już wielu osobom rozpocząć i rozwinąć karierę w tych ciekawych zawodach. Zapraszamy zatem do kontaktu, jeśli chcesz pracować lub spróbować swoich sił w modelingu, aktorstwie lub reklamie.

Podstawowe dane

Wymiary

Dodatkowe informacje

W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe (Akty)

Załącz swoje zdjęcia (Minimum trzy fotografie)

Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNAL