Casting

Wyślij swoje zgłoszenie

Jeżeli chcesz współpracować z naszą agencją to wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej strony oraz załącz swoje aktualne i dobrej jakości zdjęcia.

Kobiety zapraszamy do zgłoszeń w branzy: hostessa, modelka, statystka, fotomodelka, epizodystka, aktorka i tancerka. Mężczyzn natomiast zapraszamy do zgłoszeń w branży: host, model, statysta, fotomodel, epizodysta, aktor i tancerz. Prosimy wybierać tylko i wyłącznie te branże, w których czujesz się dobrze albo masz umiejętności czy doświadczenie.

Prowadzimy selekcję osób zgłaszających się do naszej agencji, dlatego o akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia poinformujemy Cię poprzez wiadomość e-mail. Zastrzegamy sobie jednak możliwość nie udzielania odpowiedzi w przypadku wyboru nie odpowiedniej branży i przesłania zdjęć nie zgodnych z naszymi wymaganiami.

Czynniki wpływające na akceptacje bądź odrzucenie zgłoszenia do naszej agencji:

agencja hostess

Zdjęcia.

Fotografie są oczywiście najważniejsze. Zdjęcia muszą być przede wszystkim aktualne i bardzo wyraźnie przedstawiać daną osobę. Prosimy o przysłanie minimum trzech zdjęć w dużej rozdzielczości z dokładnie widoczną twarzą, sylwetką oraz kilka innych, dowolnych fotografii. Mile widziane są zdjęcia ze studia fotograficznego albo na jednobarwnym tle.
Nie przyjmujemy natomiast zgłoszeń od osób, które przyślą nam zdjęcia:

 • nieaktualne,
 • niewyraźne,
 • małej rozdzielczości,
 • w okularach przeciwsłonecznych, kapeluszu lub innym nakryciu głowy, gdzie twarz nie do końca będzie widoczna,
 • robione samodzielnie telefonem komórkowym np. przed lustrem,
 • nie akceptujmy fotografii w mieszkaniu na fotelu przed telewizorem etc.,
 • amatorskich fotografii na wakacjach typu jezioro, morze itp.,
 • na czarno-białym tle lub ze znajomymi na zdjęciu,
 • nie przyjmujemy również zdjęć nienaturalnych, słabej jakości lub o niewystarczającej ostrości.

statyści

Formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o wypełnianie zgodnie z prawdą. Wszystkie dane w formularzach powinny być podane dokładnie, łącznie z wymiarami danej osoby.

Doświadczenie.

Ważną kwestią przy rekrutacji nowych osób do naszej agencji jest doświadczenie w branży, w której chcesz pracować. Najlepsze osoby mogą zostać zaproszone do naszego studia fotograficznego w celu wykonania zdjęć do bazy. Można również samemu zgłosić chęć przyjazdu do agencji, pierwszym warunkiem jest jednak przysłanie do nas zgłoszenia wraz ze zdjęciami.

 

 


Formularz zgłoszeniowy do agencji statystów, hostess, modelek i aktorskiej Infernal

  Podstawowe dane

  Wymiary

  Dodatkowe informacje

  W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

  StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe - Akty (sesje rozbierane)

  Załącz swoje zdjęcia (minimum trzy fotografie). Maksymalny rozmiar wszystkich załączonych zdjęć do 25 MB.

  Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNALWięcej informacji


  agencja modelek
  Interesujesz się modelingiem, aktorstwem lub tańcem? Pragniesz poznać od kuchni pracę przy realizacji reklam dla prasy czy telewizji? Marzysz, by wziąć udział w filmie, znanym serialu, popularnym programie czy innej produkcji telewizyjnej? A może po prostu chcesz zarobić pieniądze, pomagając przy obsłudze eventów, jako host lub hostessa na promocjach, albo model lub modelka na sesjach zdjęciowych?

  Współpraca z agencją Infernal otworzy przed tobą drzwi do świata mody i telewizji, branży reklamowej i promocyjnej. Możesz oczywiście z nami zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzupełnić studencki lub domowy budżet. Podczas obsługi różnych promocji, eventów i wydarzeń biznesowych nabierzesz cennych umiejętności zawodowych i osobistych, poznasz nowych ludzi i nawiążesz korzystne znajomości. Liczba wydarzeń biznesowych, w których możesz wziąć udział jest ogromna, a poznanie kulisów świata mody, filmu, promocji i organizacji eventów da ci szanse na rozwój, a nawet pomoże ukierunkować twoją karierę. Być może ta przygoda zmieni się w trwałą pasję i drogę zawodową.

  agencja statystówPoszukiwane nowe twarze

  Świat promocji i show biznesu nieustannie poszukuje nowych twarzy! Czy ze względu na wiek i warunki fizyczne nisko oceniasz swoje szanse na zaistnienie w świecie filmu, mody czy reklamy? Niesłusznie! Producenci programów telewizyjnych, organizatorzy pokazów mody, przedstawiciele działów promocji w firmach poszukują modeli, promotorów i aktorów wśród osób w każdym wieku, reprezentujących wszystkie typy urody, o różnym kolorze skóry. Niestandardowy wygląd bywa wręcz atutem, a charakterystycznie wyglądający fotomodele i epizodyści są bardzo cenieni przez klientów.

  Nasza agencja reprezentuje utalentowane osoby, pracujące w charakterze modelek, fotomodelek, hostess, statystów, aktorów oraz tancerzy już od ponad dziewięciu lat. Rozwijamy się dynamicznie i jesteśmy rozpoznawani w branżach takich, jak reklama, modeling, przemysł rozrywkowy i również produkcja telewizyjno-filmowa. Mamy spore doświadczenie i pomogliśmy już wielu osobom rozpocząć i rozwinąć karierę w tych ciekawych zawodach. Zapraszamy zatem do kontaktu, jeśli chcesz pracować lub spróbować swoich sił w modelingu, aktorstwie lub reklamie.

  Agencja Artystyczna INFERNAL
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

  Kontakt dla Klientów

  Tel: + 48 721 230 265

  biuro@agencjainfernal.pl

  Rekrutacja do Agencji

  Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

  rekrutacja@agencjainfernal.pl

  Art Direktor

  darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.