Casting

Wyślij swoje zgłoszenie

Podstawowe dane

Wymiary

Dodatkowe informacje

W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe (Akty)

Załącz swoje zdjęcia (Minimum trzy fotografie)

Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNAL

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, jeśli chcesz współpracować z naszą Agencją Statystów, Hostess, Modelek, Hostów, Aktorską i Modeli.

Prowadzimy selekcję osób zgłaszających się do naszej Agencji, dlatego o akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia poinformujemy Cie na e-mailem.

Czynniki wpływające na akceptacje bądź odrzucenie zgłoszenia do naszej Agencji:

1. Zdjęcia.

Fotografie są najważniejsze. Zdjęcia muszą być przede wszystkim aktualne i bardzo wyraźnie przedstawiać daną osobę. Prosimy o przysłanie minimum trzech zdjęć w dużej rozdzielczości z dokładnie widoczną twarzą, sylwetką oraz kilka innych, dowolnych fotografii. Mile widziane są zdjęcia ze studia fotograficznego albo na jednobarwnym tle. Nie przyjmujemy natomiast zgłoszeń od osób, które przyślą nam zdjęcia:
– nieaktualne
– niewyraźne,
– w małej rozdzielczości,
– w okularach przeciwsłonecznych,kapeluszu lub innym nakryciu głowy, gdzie twarz nie całkiem będzie widoczna,
– robione samodzielnie telefonem komórkowym np. przed lustrem,nie akceptujmy fotografii w mieszkaniu na fotelu przed telewizorem etc.,
– nad jeziorem, na czarno-białym tle lub ze znajomymi,nie przyjmujemy również zdjęć nienaturalnych,
– słabej jakości lub o niewystarczającej ostrości.

2. Formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o wypełnianie zgodnie z prawdą. Wszystkie dane w formularzach powinny być podane dokładnie, łącznie z wymiarami danej osoby.

3. Doświadczenie.

Ważną kwestią dla przy rekrutacji osób do naszej Agencji jest doświadczenie w branży, w której chcesz pracować. Najlepsze osoby mogą zostać zaproszone do naszego studia fotograficznego w celu wykonania zdjęć do bazy. Można również samemu zgłosić chęć przyjazdu do agencji, pierwszym warunkiem jest jednak przysłanie do nas zgłoszenia wraz ze zdjęciami.

Regulamin i Polityka Prywatności.

Na podstawie artykułu 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Artystyczna Infernal z siedzibą przy ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa, e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl, telefon 508 683 557. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przechowywane przez cały czas współpracy z Agencją lub przez pięć lat od ostatniej aktualizacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne ale wymagane do współpracy, natomiast ich niepodanie będzie skutkować niemożnością współpracy.

Wyrażenie zgody

1. Przysyłając nam swoje zgłoszenie wyrażasz jednocześnie zgodę na zamieszczenie zdjęć ze swoim wizerunkiem oraz opisu w postaci utworzonego Portfolio z informacji zawartych w zgłoszeniu na stronie internetowej www.agencjainfernal.pl i jednego zdjęcia na Facebooku Agencji dostępnym pod adresem www.facebook.com/agencjainfernal oraz na Instagram Agencja Artystyczna INFERNAL.
2. Każdy Użytkownik przesyłając zgłoszenie, zdjęcia oraz inne dane w zgłoszeniu, oświadcza przede wszystkim, że posiada do nich pełne prawa autorskie związane z publikowaniem i przetwarzaniem oraz, że ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść.
3. Wysyłając swoje zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy lub na adres e-mail rekrutacja@agencjainfernal.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS i e-mail od naszej Agencji na podany w zgłoszeniu numer telefonu bądź adres e-mail na przykład z ofertami pracy.
4. Agencja ma prawo usunięcia profilu danego Kandydata bez podania przyczyny co będzie skutkowało trwałym zakończeniem współpracy.
5. W rejestracji do naszej Agencji może wziąć udział każda osoba tj. dzieci, młodzież ale tylko jednak pod opieką opiekuna prawnego lub osoby dorosłej.
6. Przyjęty kandydat do Agencji powinien uaktualniać swoje zdjęcia i tak na przykład:
– co 3 miesiące dzieci 0 – 4 lat
– 6 miesięcy dzieci 5 – 14 lat
– 12 miesięcy osoby powyżej 14 lat
7. W przypadku zmiany numeru telefonu lub adresu e-mail każdy nowy zaakceptowany kandydat powinien niezwłocznie poinformować o aktualnym numerze telefonu lub adresie e-mail.
8. Agencja Artystyczna Infernal nie ponosi na przykład odpowiedzialności za niepoprawne wpisywanie treści w formularzu telefonów, adresów i innych danych.
9. Podsumowując dany kandydat oświadcza, że zapoznał się i zaakceptował treść niniejszego Regulaminu oraz Polityka Prywatności.

Jak wykorzystujemy zgromadzone dane?

Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś swoją zgodę wysyłając zgłoszenie dla potrzeb niezbędnych do:
– realizacji procesów rekrutacyjnych, na etapie gdy na przykład przyjmujemy Cię do Agencji,
– przedstawiania przede wszystkim ofert zleceń współudziału w projektach filmowych, reklamowych, eventowych, modowych, sesjach zdjęciowych itp.
– prezentacji Twojego wizerunku naszym potencjalnym Klientom,
– kontaktu z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) albo telefonicznie podobnie przez sms.