Blog

Najnowsze wpisy

Hostessy casting

hostessy casting

Piękne hostessy – casting wciąż trwa w naszej agencji

Hostessy casting – właśnie w tym momencie masz najlepszą szansę, by spełnić swoje dziecięce marzenia i zacząć pracować w show-biznesie. W Agencji Infernal cały czas trwa rekrutacja na hostessy. Casting pomoże Ci otworzyć drogę do dalszej kariery a wystarczy tylko, że wyślesz swoje zgłoszenie i spróbujesz swoich sił.

Poszukiwane  śliczne hostessy – casting rozpoczynającą drogą do celu

Praca w branży hostessy wiąże się z pracą na różnego rodzaju wydarzeniach – degustacjach, galach, konferencjach, eventach i promocjach. Podczas tych realizacji hostessy promują produkty i reprezentują marki swoim wyglądem i urokiem osobistym. Dana hostessa wita gości na imprezie, zachęca ich do wspólnej zabawy i do poczęstunku znakomitych produktów, a czasami rozdaje też ulotki reklamowe lub miłe upominki.hostessy casting

Główne obowiązki hostessy to ładna prezentacja, więc taka praca jest idealna dla młodych dziewczyn, które chciałyby mieć dodatkowe zajęcie. O branży hostessy często mówi się, że jest stworzony dla pań, które chciałyby tylko „leżeć i pachnieć” i chodź pachnieć ładnie można – a nawet trzeba – to jednak praca w charakterze hostessy jest wykonywana przeważnie na stojąco, ewentualnie na siedząco. Nie wymaga ona jednak zaangażowania umysłowego lub wysiłku fizycznego, a dodatkowo jest niepowtarzalna i prestiżowa. Na zleceniach obsługiwanych przez hostessy można spotkać sporo celebrytów czy gwiazdy muzyki i kina. Praca w zawodzie hostessy może być też początkiem kariery związanej z szeroko rozumianym show-biznesem. Warunek jest jeden – trzeba po pierwsze przejść casting i zostać zaakceptowanym przez Agenta.

Casting dla przyszłych hostess – jak wygląda to u nas?

W Agencji Infernal casting dla hostessy zaczyna się w pierwszym etapie drogą elektroniczną, a aplikacje są przyjmowane od kobiet z całego kraju. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie, a następnie poczekać cierpliwie na odpowiedź pracownika.

W naszym formularzu muszą się znaleźć następujące informacje:

 • danych podstawowych, w tym adresu zamieszkania i telefonu kontaktowego;
 • dokładne wymiary klatki piersiowej, biustu, bioder, talii oraz wzrost i numer obuwia;
 • dodatkowe informacje (znaki szczególne, opis doświadczenia, zainteresowania, znajomość języków obcych);
 • zdjęcia wyraźne twarzy i całej sylwetki.

Jeśli Twoje zgłoszenie zainteresuje naszych rekruterów, zostaniesz poinformowana we wiadomości e-mail. Sprawdź szczegóły na witrynie agencji i wyślij swoje zgłoszenie.

1 Komentarz

 • Klaudia 16 października, 2020 - 6:00pm

  Cześć, jestem Klaudia mam 32 lata i jestem stewardessą z wieloletnim doświadczeniem w największych prestiżowych liniach świata.
  Mówię w kilku językach obcych, w wolnym obecnie czasie, statystuję i gram epizody. Jestem chętna do ofert hostess w teleturniejach, różnych programach tv i na eventach.

  Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *