Agencja modelek Warszawa

Modelki z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelek Warszawa – Agencja Infernal

Profesjonalna agencja modelek Warszawa – Infernal zaprasza? Nie wiesz, komu warto zaufać i podjąć z nim współpracę? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Godna zaufania firma w Warszawieagencja modelek warszawa

Podstawą naszej współpracy z klientami jest pełen zaufanie – zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania. Posiadamy bardzo bogatą bazę modelek oraz hostess. Jeśli będziesz potrzebować osób o konkretnym typie urody lub większą grupę modeli – przeprowadzimy casting lub dodatkowy nabór. Skontaktuj się z nami, podaj swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Na naszej stronie obejrzeć możesz jedynie wybrane portfolio naszych pracowników – bardzo chętnie przedstawimy Ci jednak ich więcej.

Profesjonalne modelki w stolicy

Ze swojej strony możemy także zagwarantować, że zatrudniane przez nas modelki to osoby z doświadczeniem, które przeszły kurs modelingu i umieją poruszać się po wybiegu. Rekrutując modelki i fotomodelki zwracamy baczną uwagę, by były to osoby umiejące słuchać poleceń, chętnie współpracujące, otwarte na nowe doświadczenia oraz poważnie podchodzące do powierzonych zadań. Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie klientów oraz renomę w branży.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto podjąć z nami współpracę oraz jak będzie ona przebiegać – skontaktuj się z nami najwygodniejszym dla Ciebie kanałem, wyjaśnimy, jak pracujemy. W zależności od potrzeb, wybierzemy modelkę lub fotomodelkę z naszej bazy lub przeprowadzimy casting, Nabór na sesję możemy zrealizować zarówno w Warszawie, jak i w dowolnym miejscu w Polsce.

Skontaktuj się z nami – agencja modelek w Warszawie zaprasza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub numerów telefonów, jakie znajdziesz w zakładce kontakt. Jesteśmy na Twoje usługi.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.