Agencja modelek Warszawa

Modelki z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelek Warszawa – Infernal

Agencja modelek Warszawa Infernal to profesjonalna firma istniejąca od 2011 roku na polskim rynku. Nie wiesz, komu warto zaufać i podjąć współpracę? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Godna zaufania firma w Warszawie
agencja modelek warszawa

Podstawą współpracy z klientami firmy agencja modelek Warszawa Infernal jest na przykład pełne zaufanie – zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania. Posiadamy przede wszystkim bardzo bogatą bazę twarzy. Jeśli będziesz potrzebować osób o konkretnym typie urody lub większą grupę modeli – przeprowadzimy casting studyjny lub dodatkową rekrutacje. Skontaktuj się z nami, podaj swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Na naszej stronie obejrzeć możesz niektóre tylko portfolio naszych pracowników. Bardzo chętnie przedstawimy Ci jednak ich więcej.

Profesjonalne modelki w stolicy

Z naszej strony możemy także zagwarantować, że zatrudniane przez nas modelki to osoby z doświadczeniem, które przeszły kurs modelingu i potrafią poruszać się po wybiegu. Rekrutując nowe twarze zwracamy przede wszystkim baczną uwagę, by były to kandydatki umiejące słuchać poleceń, chętnie współpracujące, otwarte na nowe doświadczenia oraz poważnie podchodzące do powierzonych zadań. Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie klientów oraz renomę w branży.

Agencja modelek Warszawa – jak wygląda współpraca?

Podstawą naszej współpracy z klientami jest natomiast pełne zaufanie – zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania. Posiadamy bardzo różnorodną bazę modelek oraz hostess, lecz jeśli będziesz potrzebować osób o ustalonym typie urody lub dużą grupę ludzi to wtedy przeprowadzimy casting lub dodatkowy nabór. Skontaktuj się z nami, podaj swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Na naszej stronie – agencja modelek Infernal Warszawa obejrzeć możesz jedynie wybrane portfolio naszych pracowników – bardzo chętnie przedstawimy Ci jednak więcej.

Skontaktuj się z naszą agencją

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub numerów telefonów, jakie znajdziesz w zakładce kontakt. Jesteśmy na Twoje usługi.

Jesteś modelką i chcesz z nami współpracować? Wyślij swoje zgłoszenie!

Agencja modelek Warszawa infernal zaprasza chętne z doświadczeniem dziewczyny, które chciałyby pracować na pokazach mody i sesjach zdjęciowych do wysłania zgłoszenia do naszej bazy. Jesteśmy agencją w Warszawie, która ciągle prowadzi rekrutacje nowych pracowników. Jeśli chcesz do nas dołączyć to wystarczy tylko, że wyślesz swoje zgłoszenie przez dostępny na stronie formularz casting. Zapraszamy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.