Agencja modelek Warszawa

Modelki z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelek Warszawa – Infernal

Agencja modelek Warszawa Infernal to profesjonalna firma istniejąca od 2011 roku na polskim rynku. Nie wiesz, komu warto zaufać i podjąć współpracę? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować.

agencja modelek warszawa

Godna zaufania firma w Warszawie

Podstawą współpracy z klientami firmy agencja modelek Warszawa jest na przykład pełne zaufanie – zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania. Posiadamy przede wszystkim bardzo bogatą bazę twarzy. Jeśli będziesz potrzebować osób o konkretnym typie urody lub większą grupę modeli – przeprowadzimy casting studyjny lub dodatkową rekrutacje. Skontaktuj się z nami, podaj swoje wymagania, a my zajmiemy się oczywiście resztą. Na naszej stronie obejrzeć możesz niektóre tylko portfolio naszych pracowników. Bardzo chętnie przedstawimy Ci jednak ich więcej.

Profesjonalne modelki w stolicy

Nasza agencja modelek Warszawa może także zagwarantować, że zatrudniane przez nas modelki to osoby z doświadczeniem, które przeszły kurs modelingu i potrafią poruszać się po wybiegu. Rekrutując nowe twarze zwracamy przede wszystkim baczną uwagę, by były to kandydatki:

  • umiejące słuchać poleceń,
  • chętnie współpracujące,
  • otwarte na nowe doświadczenia,
  • poważnie podchodzące do powierzonych zadań.

Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie klientów oraz renomę w branży.

Agencja modelek Warszawa – jak wygląda współpraca?

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto podjąć z nami współpracę oraz jak będzie ona przebiegać – skontaktuj się z nami najwygodniejszym dla Ciebie kanałem, wyjaśnimy, jak pracujemy. W zależności od potrzeb, wybierzemy dla Ciebie określoną ilość modelek z naszej bazy lub przeprowadzimy casting, Nabór na sesję możemy zrealizować zarówno w Warszawie, jak i w dowolnym miejscu w Polsce.

Profesjonalna agencja z bazą modelek usytuowana w mieście Warszawa czeka na kontakt!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub numerów telefonów, jakie znajdziesz w zakładce kontakt. Jesteśmy na Twoje usługi.

Jesteś modelką i chcesz z nami współpracować? Wyślij swoje zgłoszenie!

Agencja zaprasza chętne z doświadczeniem dziewczyny z miasta Warszawa, które chciałyby dołączyć do bazy modelek aby móc pracować na pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Jesteśmy agencją w Warszawie, która ciągle prowadzi rekrutacje nowych pracowników, ponieważ chcemy mieć cały czas nowe twarze. Jeśli chcesz do nas dołączyć to wystarczy tylko, że wyślesz swoje zgłoszenie przez dostępny na stronie formularz casting i załączysz swoje jak najlepsze fotografie. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.