Agencja modelek Warszawa

Modelki z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

agencja modelek warszawa

Agencja modelek Warszawa — Infernal Models

Agencja modelek Warszawa Infernal Models to profesjonalna agencja istniejąca od 2011 roku na polskim rynku. Organizowani i wynajmowani są przez nas modelki i modele na pokazy mody plus sesje zdjęciowe w Warszawie. Nie wiesz, komu warto zaufać i podjąć współpracę? Sprawdź ofertę naszej agencji i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Godna zaufania firma w Warszawie

Podstawą współpracy z klientami jest na przykład pełne zaufanie – agencja zrobi wszystko, by spełnić Twoje potrzeby na wynajem najbardziej profesjonalnych modelek na zlecenie odbywające się w lokalizacji Warszawa. Posiadamy przede wszystkim bogatą bazę new models. Jeżeli będziesz potrzebować modelek o konkretnym typie urody lub większą grupę ludzi – z pewnością, przeprowadzimy casting studyjny, bądź dodatkową rekrutacje. Odezwij się, podaj swoje wymagania, a my zajmiemy się oczywiście resztą. Na naszym portalu internetowym obejrzeć możesz, niektóre tylko portfolio nowych modelek. Chętnie przedstawimy Ci jednak ich dużo więcej.

wysokie hostessy

Profesjonalny model w stolicy

Agencja może zagwarantować zatrudnienie modelek z doświadczeniem, które przeszły specjalne kursy, mieszkają w mieście Warszawa i potrafią poruszać się po wybiegu. Rekrutując nowe modelki, zwracamy baczną uwagę, by były to modelki:

  • umiejące słuchać poleceń,
  • swobodnie współpracujące,
  • otwarte na postępowe doświadczenia,
  • poważnie podchodzące do powierzonych zadań.

Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie klientów i renomę w branży.

Agencja modelek Warszawa – jak wygląda współpraca?

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy należałoby zawrzeć z nami współdziałanie oraz w jaki sposób będzie ona przebiegać – skontaktuj się z najwygodniejszym dla Ciebie kanałem, wyjaśnimy, jak pracujemy. W zależności od potrzeb wybierzemy za Ciebie określoną ilość osób z bazy albo zorganizujemy konkurs wizerunkowy. Nabór na sesję zrealizujemy zarówno w centrum, jak i w dowolnym miejscu w Polsce.

Agencja mająca swoją siedzibę na terenie miasta Warszawa zaprasza do kontaktu w sprawie modelek!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego czy numerów telefonów, jakie znajdziesz w zakładce kontakt. Jesteśmy do Twoich usług.

Jesteś modelką i chcesz z nami współpracować? Wyślij ankietę!

Zapraszamy chętne osoby do wysłania zgłoszenia, chcące wstąpić do sztabu modelek i móc pracować na pokazach odzieży i podobnie w sesjach zdjęciowych. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją w kraju, która ciągle prowadzi przyjmowanie modelek, ponieważ chcemy mieć cały czas nowe prestiżowe modelki. O ile zamierzasz do nas dołączyć, to wystarczy, że wyślesz zgłoszenie przez dostępny na witrynie internetowej formularz castingowy i załączysz swoje aktualne fotografie. Dobre zdjęcia to podstawa w tym biznesie, gdyż w pierwszej kolejności dają szansę na najlepsze zlecenia.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.