Blog

Najnowsze wpisy

Casting na statystów jak wygląda?

casting na statystę jak wygląda

Jak wygląda casting na statystów w agencji Infernal?

Wiele osób zastanawia się jak wygląda casting na statystów przeszukując w ten sposób internet. W naszej agencji statystów sprawa jest bardzo prosta. Ułatwiliśmy osobom, zainteresowanym pracą na planach zdjęciowych poprzez utworzenie na naszej stronie specjalnego formularza. O przesłanie aplikacji zgłoszeniowej prosimy osoby, które chcą zostać statystami w naszej agencji. Aplikacja dostępna jest na naszej stronie www, zakładka casting. Prosimy tylko o podanie wymaganych danych, poprzez wpisywanie je w odpowiednie pola rubryki, zaznaczenie pół z zainteresowanymi branżami, opisaniu doświadczeniu, zainteresowań i załączeniu aktualnych zdjęć. Na końcu formularza trzeba tylko kliknąć wyślij zgłoszenie i czekać chwilkę aż się wszystko załaduje. Jeśli pojawił Ci się zielony komunikat, że zgłoszenie zostało wysłane należy tylko czekać cierpliwie aż zgłoszenie zostanie zaakceptowane. Akceptacją zgłoszeń zajmuje się Pani Agnieszka w naszej agencji. W odpowiedzi na e-maila dajemy na odpowiedź przesłane zgłoszenie.casting na statystę jak wygląda

Na co zwrócić uwagę zgłaszając się na casting

Warto jednak przeczytać sobie kilka informacji opisanych pod formularzem zgłoszeniowym. W zakładce castingowej na naszej stronie podajemy czynniki wpływające na przyjęcie lub odrzucenie danego statysty. Najjawniejsze są jednak zdjęcia. Zawsze warto brać je pod uwagę zgłaszając się nie tylko do naszej agencji ale również do innych. Ważne na początku abyście zrobili sobie fajne zdjęcia u profesjonalnego fotografa bo na rożnego rodzaju realizacje jesteście przez nas i reżysera wybierani na podstawie zdjęć. Ta inwestycja na pewno szybko się zwraca i nie zależy to wcale od wizerunku osoby, czy dany statysta jest atrakcyjny lub mniej atrakcyjny. Dobre zdjęcia to takie wykonane w studiu fotograficznym na jednolitym tle z widoczną twarzą, sylwetką.

Po zaakceptowaniu zgłoszenia jak wygląda dalej współpraca ze statystą?

Po zaakceptowaniu zgłoszenia jak już dostałeś drogi statysto taką informacje, że jesteś w naszej agencji. Od chwili akceptacji otrzymujesz na swój telefon w formie sms zgodnie z zaakceptowaną polityką prywatności i regulaminem oferty pracy związane z:

  • z planami zdjęciowymi,
  • eventami,
  • programami telewizyjnymi,
  • innymi realizacjami.

W ten tylko sposób w razie zainteresowania wystarczy tylko odpisać na dany sms podając w castingu swoje imię i nazwisko.

1 Komentarz

  • Małgorzata 16 lutego, 2020 - 4:06pm

    Witam serdecznie chciałam zobaczyć jak to jest na planie filmowym

    Odpowiedz


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *