Blog

Najnowsze wpisy

Casting na statystów jak wygląda?

casting na statystę jak wygląda

Casting na statystów jak wygląda – Infernal

Wiele osób zastanawia się jak wygląda casting na statystów poszukując informacje w Internecie. W naszej funkcjonuje to bardzo prosto i co najważniejsze przejrzyście. Ułatwiliśmy osobom, zainteresowanym pracą na planach zdjęciowych poprzez utworzenie na naszej stronie specjalnego formularza. O przesłanie aplikacji zgłoszeniowej prosimy osoby, które chcą zostać statystami w naszej firmie. Formularz dostępny jest w zakładce casting. Prosimy tylko o podanie wymaganych danych, poprzez wpisywanie je w odpowiednie pola rubryki, zaznaczenie pół z zainteresowanymi branżami, opisaniu swojego doświadczenia, zainteresowań i załączeniu aktualnych zdjęć. Na końcu formularza trzeba tylko kliknąć wyślij zgłoszenie i czekać chwilkę, aż się wszystko załaduje. Jeśli pojawił Ci się zielony komunikat, że zgłoszenie zostało wysłane to należy tylko czekać cierpliwie aż zostanie przez nas zaakceptowane. Dalej wygląda to tak, że akceptacją statystów na casting zajmuje się Pani Agnieszka, która odpowiada na wiadomości. Informujemy, że na każde korespondencje odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

casting na statystę jak wyglądaJak wypaść jak najlepiej aby dostać się do ulubionej?

Przed zgłoszeniem przeczytaj sobie informacje na witrynie danej agencji jak wygląda casting na statystów. W zakładce castingowej na naszej stronie podajemy czynniki wpływające na przyjęcie lub odrzucenie danego statysty. Najjawniejsze są jednak zdjęcia. Zawsze warto brać je pod uwagę zgłaszając się nie tylko do naszej agencji ale również do innych. Ważne na początku abyście zrobili sobie dobre zdjęcia u profesjonalnego fotografa. Na rożnego rodzaju realizacje jesteście przez nas i reżysera wybierani na podstawie zdjęć. Ta inwestycja na pewno szybko się zwraca i nie zależy to wcale od wizerunku osoby, czy dana osoba jest atrakcyjna czy nie. Dobre zdjęcia na casting na statystów to takie wykonane w studiu fotograficznym na jednolitym tle, gdzie twarz i sylwetka wygląda na danym zdjęciu bardzo wyraźnie.

agencja aktorska jak się dostaćPo zaakceptowaniu zgłoszenia jak wygląda dalej współpraca?

Po akceptacji zgłoszenia na casting od naszej agencji statystów, wygląda to tak że będziesz od nas otrzymywał rożne ciekawe propozycje. Otrzymasz na swój telefon w formie sms zgodnie z zaakceptowaną polityką prywatności i regulaminem oferty pracy związane z:

  • z planami zdjęciowymi,
  • eventami,
  • programami telewizyjnymi,
  • innymi realizacjami.

W ten tylko sposób w razie zainteresowania wystarczy tylko odpisać na dany sms podając w castingu swoje imię i nazwisko.

1 komentarz

  • Małgorzata 16 lutego, 2020 - 4:06pm

    Witam serdecznie chciałam zobaczyć jak to jest na planie filmowym

    Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *