Blog

Najnowsze wpisy

Casting na statystów jak wygląda?

casting na statystów jak wygląda

Casting na statystów jak wygląda — agencja Infernal

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda casting na statystów. W naszej firmie funkcjonuje to bardzo prosto i co najważniejsze przejrzyście. Ułatwiliśmy osobom, zainteresowanym pracą na planach zdjęciowych jako statysta poprzez utworzenie na naszej stronie specjalnego formularza. O przesłanie aplikacji zgłoszeniowej prosimy osoby, które chcą zostać statystami w naszej firmie i pracować na planie ulubionej produkcji. Formularz dostępny jest w zakładce casting. Prosimy tylko o podanie wymaganych danych, poprzez wpisywanie je w odpowiednie pola rubryki.

Zaznaczenie pół z zainteresowanymi branżami, opisaniu swojego doświadczenia, zainteresowań i załączeniu aktualnych zdjęć. Na końcu formularza trzeba tylko kliknąć — wyślij zgłoszenie, a potem czekać chwilkę, aż się wszystko załaduje. Jeśli pojawił Ci się zielony komunikat, że zgłoszenie zostało wysłane, to należy tylko cierpliwie czekać, aż zostanie przez nas zaakceptowane. Dalej wygląda to tak, że akceptacją statystów na casting zajmuje się Pani Agnieszka, która odpowiada na wiadomości. Informujemy, że na każde korespondencje odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

casting na statystów jak wyglądaZaprezentuj się jak najlepiej, aby dostać się do ulubionej agencji i pracować na planie filmu?

Przed zgłoszeniem przeczytaj sobie informacje na witrynie danej agencji, jak wygląda casting na statystów i aktorów. W zakładce castingowej na naszej stronie podajemy czynniki wpływające na przyjęcie lub odrzucenie danego statysty. Najważniejsze są jednak zdjęcia. Zawsze warto brać je pod uwagę, zgłaszając się nie tylko do naszej agencji, ale również do innych. Ważne na początku, abyście zrobili sobie dobre zdjęcia u profesjonalnego fotografa. Na różnego rodzaju realizacje jesteście przez nas i reżysera wybierani na podstawie zdjęć. Ta inwestycja na pewno szybko się zwraca i nie zależy to wcale od wizerunku osoby, czy dana osoba jest atrakcyjna. Dobre zdjęcia na casting na statystów to takie wykonane w studiu fotograficznym na jednolitym tle, gdzie twarz i sylwetka wygląda na danym zdjęciu bardzo wyraźnie.

casting na modelaPo zaakceptowaniu zgłoszenia jak wygląda dalej współpraca?

Po akceptacji zgłoszenia na casting od naszej agencji statystów wygląda to tak, że będziesz od nas otrzymywał różne ciekawe propozycje. Będziemy Ci wysyłać wiadomości SMS z ofertami pracy związanymi z:

  • z planami zdjęciowymi,
  • eventami,
  • programami telewizyjnymi,
  • innymi realizacjami.

W ten tylko sposób w razie zainteresowania, aby wziąć udział w danym filmie, wystarczy tylko odpisać na dany sms, podając w castingu swoje imię i nazwisko.

Poszukiwani są statyści w każdym wieku, naturalni, którzy chcą wziąć udział w planie filmowym lub w ciekawych produkcjach telewizyjnych. Zapraszamy do współpracy!

Agencja aktorska jak się dostać?  Hostessy casting  Jak wygląda praca modelki?  Oferty pracy

1 komentarz

  • Małgorzata 16 lutego, 2020 - 4:06pm

    Witam serdecznie chciałam zobaczyć jak to jest na planie filmowym

    Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *