Blog

Latest Entries

Wysokie hostessy

wysokie hostessy

Wysokie hostessy – to one dostają najlepiej płatne formy zatrudnienia

Praca w charakterze hostessy jest dla jednych dziewczyn tylko krótkim epizodem w swoim życiu, natomiast dla innych osób pracą nawet na kilkanaście lat. Często może być też dodatkowym zajęciem, innym jeszcze razem głównym źródłem zatrudnienia i tak będzie przede wszystkim w przypadku wysokich hostess. Wysokie hostessy zawsze otrzymują najciekawsze i najwyżej płatne angaże. Czemu tak jest? O tym na pewno dowiesz się poniżej niniejszego artykułu.

Wysokie dziewczyny – dlaczego zarabiają najlepiej?

Wysokie hostessy zwracają uwagę ludzi, a w tym fachu właśnie o to chodzi. Hostessa ma przyciągać wzrok i zaskakiwać swoim pięknym wyglądem. Klienci Agencji Infernal bardzo często pytają o wzrost danych hostess. Angażują chętnie te, które wyróżniają się na tle innych nienaganną sylwetką z bardzo długimi i zgrabnymi nogami. Można spokojnie stwierdzić, że wzrost jest kluczowym kryterium pozwalającym otrzymywać najlepiej płatne formy współpracy. Im wyższa jest hostessa, tym lepiej może zarabiać i tym bardziej otrzymywać zlecenia na te największe gale, eventy, targi, prezentacje samochodów i inne ciekawe wydarzenia.

wysokie hostessy

Jesteś wysoka? Możesz bardzo dobrze zarabiać

W Agencji Artystycznej Infernal przez cały czas poszukiwane są dziewczyny chętne pracować jako hostessy. Kluczem do podpisania umowy i zdobywania zleceń jest po pierwsze wysoki wzrost, ale to oczywiście nie wszystko. Od przyszłej hostessy wymaga się też ślicznego uśmiechu i nienagannej aparycji. Szczególnie cenione są bardzo naturalne panie wręcz promieniujące młodzieńczym blaskiem. Figura przyszłej hostessy musi być bardzo zgrabna, a włosy najlepiej aby były długie. Do tego ważne są też konkretne cechy charakteru, ponieważ hostessa powinna być miła, kulturalna i .łatwo nawiązywać kontakty międzyludzkie. Musi też potrafić chodzić w butach na wysokich obcasach. Jest to często wymagane przy różnego typu zleceniach dla zdobycia wrażenia jeszcze wyższego wzrostu.

Jeśli masz takie cechy i chcesz pracować w charakterze hostessy, zgłoś się na casting do naszej agencji. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie w zakładce casting.


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *