Blog

Najnowsze wpisy

Agencja aktorska jak się dostać?

agencja aktorska jak się dostać

Agencja aktorska – jak można się dostać?

Agencja aktorska Infernal zaprasza osoby, które chcą się dostać i mieć ciekawą rolę w filmach, serialach i reklamach. Masz potencjał do zagrania w najlepszych produkcjach i masz nadzieję, że ktoś odkryje Twój talent aktorski, a może chcesz zacząć swoje kroki od statystowania lub epizodów? Każdy ma szansę zostać aktorem – tylko trzeba dobrze pokierować swoją przyszłością. Miejscem, do którego warto wysłać zgłoszenie, jest z na pewno agencja aktorska zrzeszająca zarówno profesjonalnych aktorów, jak i adeptów tej profesji.

Agencja aktorska – jak do nas wysłać zgłoszenie i być aktorem?

Kariera w branży medialnej na własną rękę jest bardzo ciężka, a czasami nawet niemożliwa. Sukces bywa wynikową nie tylko talentu aktorskiemu, ale czasami też szczęścia, a nawet obracania się w odpowiednich kręgach. Bardzo ważne, to dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za obsady w serialach, filmach, programach rozrywkowych i teledyskach.

Aktualnie najlepszym sposobem na zaistnienie w aktorskim świecie jest dostać stałą współpracę z doświadczoną na rynku firmą jaką jest agencja aktorska Infernal. W naszej agencji bez przerw prowadzony jest casting na aktorki i aktorów w każdym wieku. Wysłać aplikacje może się zarówno nastolatek (za zgodą opiekuna), jak i osoba dorosła czy starsza. Jak to mówią talent można odkryć w sobie w każdym wieku. Metryka nie jest w tej branży absolutnie żadną przeszkodą. Potrzeba tylko spełniać kilka podstawowych wymagań.

agencja aktorska jak się dostać

Czym musi się wyróżniać aktor?

Aktor w przeciwieństwie od modela nie musi się charakteryzować zniewalającą urodą aby dostać rolę w firmie jaką jest agencja aktorska. Przede wszystkim, by był interesujący i zwracał uwagę swoją osobowością. Jeżeli dokładnie przyjrzysz się polskim albo zagranicznym aktorom, to błyskawicznie dostrzeżesz, że co prawda w tym gronie można spotkać urocze kobiety i przystojnych facetów, ale wiele popularnych twarzy ciężko nazwać urodziwymi. Zdecydowanie wystarczy być fotogenicznym, naturalnym i szczerym. Osoba na aktora musi potrafić wcielać się w różne role – zarówno te zgodne z jego osobowością, jak i całkiem przeciwstawne, a przy tym przyciągać publiczność i angażować ich w swoją historię.

Przyszły dobry aktor powinien być też osobą staranną, zdeterminowaną, kreatywną i bardzo elastyczną. Dużym atutem aby dostać ciekawe zlecenia w agencja aktorska jest łatwość przyswajania wiedzy, szczególnie w sprawie nauki określonego scenariusza. Praca aktora jest ciekawa i dobrze płatna. Warto natomiast wiedzieć, że wymaga też wielu wyrzeczeń i trzeba być na to przygotowanym. Dni nagraniowe trwają nawet po kilkanaście godzin, a nieraz konieczne jest przystosowanie swojego wyglądu tak, aby odpowiadał postaci wykreowanemu dla danego bohatera. Jeżeli te wymogi Cię nie przerażają, warto spróbować swoich sił w tym biznesie.

agencja aktorskaCasting do agencji na aktora lub aktorkę

Casting można dostać w agencja aktorska Infernal, który co najważniejsze zrobisz online. Wystarczy skorzystać z formularza rejestracyjnego znajdującego się na naszej stronie a Twoje zgłoszenie przekażemy do łowców talentów z agencji Infernal, jednej z najstarszych i najbardziej renomowanych firm w Polsce. W zgłoszeniu umieść wszystkie wymagane dane oraz swoje fotografie i demo aktorskie, a następnie poczekaj na naszą odpowiedź zwrotną.

Jeśli Twoje zgłoszenie będzie interesujące, dołączysz do portfolio aktorów Infernal i zaczniesz otrzymywać ciekawe zlecenia. Co ciekawe – nie musisz podpisywać umowy na wyłączność. Oznacza to, że masz możliwość zgłoszenia się również do innych podobnych agencji lub uzyskiwania angaży na własną rękę.

Właśnie w tej chwili jest najlepszy czas na to, by się zgłosić, dlatego nie czekaj i zgłoś się do nas.

1 komentarz

  • Karolina Morawiec 12 grudnia, 2020 - 6:07pm

    Dzień dobry jestem Karolina mam 12 lat interesuje się aktorstwem od 2 lat ale nigdy nie miałam odwagi zgłosić się do jakiejś agencji. W szkole występowałam na różnych przedstawieniach. Zawsze marzyłam żeby zostać aktorką!

    Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *