Blog

Najnowsze wpisy

Agencja aktorska jak się dostać?

agencja aktorska jak się dostać

Agencja aktorska – jak można się dostać?

Agencja aktorska Infernal zaprasza osoby, które chcą się dostać i mieć ciekawą rolę w filmach, serialach i reklamach. Masz potencjał do zagrania w najlepszych produkcjach i masz nadzieję, że ktoś odkryje Twój talent aktorski, a może chcesz zacząć swoje kroki od statystowania lub epizodów? Każdy ma szansę zostać aktorem – tylko trzeba dobrze pokierować swoją przyszłością. Miejscem, do którego warto wysłać zgłoszenie, jest z na pewno agencja aktorska zrzeszająca zarówno profesjonalnych aktorów, jak i adeptów tej profesji.

Agencja aktorska – jak do nas wysłać zgłoszenie i być aktorem?

Agencja aktorska jak się dostać – kariera w branży medialnej na własną rękę jest bardzo ciężka, a czasami nawet niemożliwa. Sukces bywa wynikową nie tylko talentu aktorskiemu, ale czasami też szczęścia, a nawet obracania się w odpowiednich kręgach. Bardzo ważne, to dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za obsady w serialach, filmach, programach rozrywkowych i teledyskach.

Aktualnie najlepszym sposobem na zaistnienie w aktorskim świecie jest dostać stałą współpracę z doświadczoną na rynku firmą, jaką jest agencja aktorska Infernal. W naszej agencji bez przerw prowadzony jest casting na aktorki i aktorów w każdym wieku. Wysłać aplikacje może się zarówno nastolatek (za zgodą opiekuna), jak i osoba dorosła czy starsza. Jak to mówią, talent można odkryć w sobie w każdym wieku. Metryka nie jest w tej branży absolutnie żadną przeszkodą. Potrzeba tylko spełniać kilka podstawowych wymagań.

agencja aktorska jak się dostać

Czym musi się wyróżniać aktor?

Aktor w przeciwieństwie do modela nie musi się charakteryzować zniewalającą urodą, aby dostać rolę w filmie za pośrednictwem agencji aktorskiej. Przede wszystkim, by był interesujący i zwracał uwagę swoją osobowością. Jeżeli dokładnie przyjrzysz się polskim albo zagranicznym aktorom, to błyskawicznie dostrzeżesz, że co prawda w tym gronie można spotkać urocze kobiety i przystojnych facetów, ale wiele popularnych twarzy ciężko nazwać urodziwymi. Zdecydowanie wystarczy być fotogenicznym, naturalnym i szczerym. Osoba na aktora musi potrafić wcielać się w różne role – zarówno te zgodne z jego osobowością, jak i całkiem przeciwstawne, a przy tym przyciągać publiczność i angażować ich w swoją historię.

Przyszły dobry aktor powinien być też osobą staranną, zdeterminowaną, kreatywną i bardzo elastyczną. Dużym atutem, aby dostać ciekawe zlecenia do różnych produkcji w agencji aktorskiej, jest łatwość przyswajania wiedzy, szczególnie w sprawie nauki określonego scenariusza. Praca aktora jest ciekawa i dobrze płatna. Warto natomiast wiedzieć, że wymaga też wielu wyrzeczeń i trzeba być na to przygotowanym. Dni nagraniowe trwają nawet po kilkanaście godzin. Nieraz konieczne jest przystosowanie swojego wyglądu tak, aby odpowiadał postaci wykreowanemu dla danego bohatera. Jeżeli te wymogi Cię nie przerażają, warto spróbować swoich sił w tym biznesie.

agencja aktorskaCasting do agencji na aktora lub aktorkę

Castingi do filmów można dostawać w agencji aktorskiej Infernal. Co najważniejsze zrobisz to online. Wystarczy skorzystać z formularza rejestracyjnego znajdującego się na naszej stronie, a Twoje zgłoszenie przekażemy do łowców talentów z agencji Infernal, jednej z najstarszych i najbardziej renomowanych firm w Polsce. W zgłoszeniu umieść wszystkie wymagane dane oraz swoje zdjęcia i demo aktorskie, a następnie poczekaj na naszą odpowiedź zwrotną.

Jeśli Twoje zgłoszenie będzie interesujące, dołączysz do portfolio aktorów i zaczniesz otrzymywać ciekawe zlecenia. Co ciekawe – aktorzy w naszej agencji nie muszą podpisywać umowy na wyłączność. Oznacza to, że masz możliwość zgłoszenia się również do innych podobnych agencji lub uzyskiwania angaży na własną rękę.

Właśnie w tej chwili jest najlepszy czas na to, by się zgłosić, dlatego nie czekaj i zgłoś się do nas. W razie pytań wzięciem udziału w castingu prosimy o kontakt.

Casting na statystów jak wygląda?  Udział aktora na targach w Warszawie  Jak zostać modelką?  Hostessy casting

5 komentarzy

 • Karolina Morawiec 12 grudnia, 2020 - 6:07pm

  Dzień dobry jestem Karolina mam 12 lat interesuje się aktorstwem od 2 lat ale nigdy nie miałam odwagi zgłosić się do jakiejś agencji. W szkole występowałam na różnych przedstawieniach. Zawsze marzyłam żeby zostać aktorką!

  Odpowiedz

 • Patrycja Ochota - Sosińska 13 kwietnia, 2021 - 9:41am

  Dzień dobry interesuje się aktorstwem od kilku lat .Mam 15 lat i bardzo chciałabym zacząć swoją przygodę z aktorstwa. Dość łatwo przychodzi mi wczuwanie się w role i uczenie kwestii.

  Odpowiedz

 • Iga Borowczyńska 16 kwietnia, 2021 - 12:46pm

  Hej mam na imię Iga mam 10 lat od około 2 lat chcę zostać aktorką ale moja wada jest taka że jeszcze się stresuje występować przed wielką publicznością ale myślę że to normalne

  Odpowiedz

 • Amelka Krzysztofik 19 czerwca, 2021 - 11:18am

  Dzień dobry! Nazywam się Amelka. Od młodych lat miałam do czynienia ze sceną, ponieważ chodziłam 5 lat na balet, lecz musiałam zrezygnować. Nigdy jeszcze nie brałam udziału w castingach więc chciałabym spróbować. Pozdrawiam serdecznie i liczę na jak najszybszą odpowiedź

  Odpowiedz

  • darek2021 20 czerwca, 2021 - 12:40pm

   Zapraszamy do wysłania zgłoszenia do naszej agencji aktorskiej.

   Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *