Agencja statystów Rzeszów

Statyści z Rzeszowa na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, konferencje i eventy

agencja statystów Rzeszów

Agencja aktorska i statystów Rzeszów Infernal – jak działa i jak nawiązać współpracę?

Interesuje Cię współpraca ze statystami, którzy wiedzą, jaka są ich obowiązki w projekcie, a każde zadanie wykonują lepiej, niż się spodziewasz? Chcesz mieć pewność, że na planie nagraniowym pojawią się twarze, które odpowiadają Twojej artystycznej lub komercyjnej wizji? Świetnie! Masz świetną okazję poznać i zaangażować warszawską agencję statystów i modeli w Rzeszowie i innych miastach Polski.

Statyści z Rzeszowa – dlaczego ich potrzebujesz?

Agencja statystów Rzeszów – większość oczywiście filmów, seriali, reklam, czy spektakli wymaga zaangażowania uczestników. I choć na pierwszy plan filmowy wysuwają się zawodowi aktorzy, twarze stanowiące określone tło dla scen i wydarzeń nadają im wyjątkowego charakteru.

Często projekty filmowe, sceniczne czy telewizyjne zyskują uznanie krytyków i publiczności, ponieważ ich producenci zadbali o scenografię i obsadę statystów. Osoby pojawiające się obok podstawowych aktorów, choćby nie wypowiadały nawet jednej kwestii, muszą przedstawiać się wiarygodnie, autentycznie, stosownie do koncepcji danej sceny.

Jeśli jesteś producentem odpowiedzialnym za casting przy okazji produkcji tworzonej lub sesji zdjęciowej na Podkarpaciu, skorzystaj z pomocy agencji statystów w Rzeszowie. Taką funkcję odgrywa warszawska agencja Infernal, ale zasięg jej działań jest ogólnopolski. We wszystkich dużych miastach możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów.

W banku twarzy agencji znajdziesz zweryfikowane:

 • hostessy,
 • modelki,
 • statystki,
 • tancerki,
 • epizodystki.

Współpracujemy również z panami – hostami, modelami, statystami, tancerzami oraz epizodystami z całej Polski. Nie ograniczamy się do jednej konkretnej grupy wiekowej, dlatego rekrutujemy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. To dzięki statystom Twoje przedstawienie, dzieło czy produkcja stają się kompletne. Nie ma mowy o braku wiarygodności i odpowiedniego nastroju. Zaproponowani przez agencję statyści wykonują swoje obowiązki rzetelnie i zgodnie z umową, a że pasują profilem do realizowanej produkcji – każda ze współpracujących stron jest w pełni zadowolona z podjętej współpracy.

Zlecenia agencji statystów w Rzeszowie i innych miastach Polski

Sprawdź zakładkę „Realizacje Rzeszów” na naszej stronie internetowej – agencja statystów Infernal. Zobaczysz tam fotografie z udziału naszych statystów i statystek między innymi w:

 • sesjach fotograficznych,
 • planach filmowych, spotów reklamowych,
 • nagraniach filmów edukacyjnych,
 • programach tv,
 • autorskich filmach,
 • przymiarkach ubrań,
 • teledyskach,
 • materiałach telewizyjnych,
 • konferencjach prasowych,
 • filmach dokumentalnych,
 • filmach promocyjnych,
 • warsztatach.

agencja hostess RzeszówWspółpraca przy najpopularniejszych serialach, filmach i reklamach

Na podstawie przytoczonych wyżej przykładów łatwo zauważyć, że nasza agencja statystów i aktorska wspiera klientów w przeróżnych projektach – od planów nagraniowych teledysków czy programów telewizyjnych, po konferencje, warsztaty szkoleniowe i inne wydarzenia, podczas których niezbędne jest wzmocnienie frekwencji lub realizacja zaplanowanego scenariusza. Wystarczy skontaktować się z agencją Infernal i określić swoje potrzeby związane z konkretnymi działaniami o charakterze artystycznym lub reklamowym.

Rekrutacja dla statystów i początkujących aktorów z miasta Rzeszów w agencja Infernal – weź udział w naszym castingu

Warto zobaczyć ofertę agencji statystów działającej w Rzeszowie i innych dużych, polskich miastach jako na szczególną szansę dla osób zainteresowanych karierą w mediach i świecie filmowym. Odbycie rekrutacji i nawiązanie współpracy z profesjonalną agencją jest okazją do:

 • zarobienia dodatkowych pieniędzy na planach nagraniowych czy eventach,
 • zdobycia ciekawych znajomości i kontaktów,
 • zobaczenia, jak wygląda produkcja programu telewizyjnego, filmu, serialu, reklamy czy wydarzenia „od środka”,
 • przeżycia ciekawej przygody,
 • zdobycia pierwszych doświadczeń w odgrywaniu powierzonych ról.

Mówiąc krótko: jest naprawdę wiele powodów, żeby spróbować swoich sił. A jak to zrobić? Okazuje się, że nawiązanie współpracy z profesjonalną agencją statystów jest naprawdę proste, jeżeli mieszka się w Rzeszowie lub innych niedalekich miastach regionu. Nie trzeba odwiedzać naszego studio.

Castingi w naszej agencji statystów Rzeszów – proste procedury, pełna weryfikacja

Agencja Infernal – z pewnością pierwszym ważnym etapem castingu statystek i statystów z miasta Rzeszów jest wypełnienie w przeglądarce internetowego formularza dotyczącego podstawowych informacji na temat osoby zainteresowanej zleceniami do projektów artystycznych i komercyjnych. Należy podać przede wszystkim:

 • podstawowe dane osobowe i kontaktowe,
 • wymiary sylwetki, wagę, wzrost,
 • kolor włosów i oczu,
 • dodatkowe dane – na przykład znaki szczególne, zainteresowania.

Ważne pola dotyczą ewentualnej znajomości języków obcych, a także otwartości na zlecenia poza granicami swojego miejsca zamieszkania. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć fotografie według podanych wytycznych. Trzeba też określić preferowany zakres branż – na przykład hostessa, modelka, tancerka, statystka, aktor.

Agencja statystów weryfikuje zgłoszenia z Rzeszowa czy innych miast kraju, a następnie zaprasza na następne etapy rekrutacji wybrane kandydatki i kandydatów. Podobnie dużym atutem agencji Infernal jest elastyczne podejście do potrzeb kontrahentów oraz współpracowników. Dzięki temu dwie strony angażują się w zlecenia bez zbędnej presji, na partnerskich warunkach i z poszanowaniem wszystkich niezbędnych formalności.

Agencja aktorska i statystów Rzeszów – podsumowanie

Podsumowując – doświadczeni statyści świetnie sprawdzają się w roli „tła” dla wydarzeń w filmie czy serialu telewizyjnego. Realizują z góry określone scenariusze zachowań na eventach, uzupełniają obsadę spotów reklamowych i teledysków. Warto stawiać na pewnych i dodatkowo sprawdzonych kandydatów z agencji statystów Infernal.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.