Blog

Najnowsze wpisy

Agencja Aktorska

agencja aktorska

Agencja Aktorska – interesujesz się modelingiem, aktorstwem lub tańcem?

Pragniesz poznać od kuchni pracę przy realizacji reklam dla prasy czy telewizji będąc zatrudnionym w Agencja Aktorska Infernal?

Marzysz, by wziąć udział w filmie, znanym serialu, popularnym programie czy innej produkcji telewizyjnej?
agencja aktorska w warszawieA może po prostu chcesz zarobić pieniądze, pomagając przy obsłudze eventów. Na przykład jako Host lub Hostessa na promocjach, albo Model lub Modelka na sesjach zdjęciowych?

Współpraca z Agencja Aktorska Infernal otworzy innymi słowy przed tobą drzwi do świata mody i telewizji, branży reklamowej i promocyjnej.

Możesz z nami zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzupełnić studencki lub domowy budżet. Podczas obsługi różnych promocji, eventów i wydarzeń biznesowych nabierzesz cennych umiejętności zawodowych i osobistych, poznasz dlatego nowych ludzi i nawiążesz korzystne znajomości. Liczba wydarzeń biznesowych, w których możesz wziąć udział jest ogromna, a poznanie kulisów świata mody, filmu, promocji i organizacji eventów da ci szanse na rozwój, a nawet pomoże ukierunkować twoją karierę. Być może ta przygoda zmieni się w trwałą pasję i drogę zawodową.

Świat promocji i show biznesu nieustannie poszukuje nowych twarzy! Czy ze względu na wiek i warunki fizyczne nisko oceniasz swoje szanse na zaistnienie w świecie filmu, mody czy reklamy? Niesłusznie! Producenci programów telewizyjnych, organizatorzy pokazów mody, przedstawiciele działów promocji w firmach poszukują modeli, promotorów i aktorów wśród osób w każdym wieku, reprezentujących wszystkie typy urody, o różnym kolorze skóry. Niestandardowy wygląd bywa innymi słowy atutem. Charakterystycznie wyglądający Fotomodele i Epizodyści są bardzo cenieni przez klientów.

Nasza Agencja reprezentuje utalentowane osoby, pracujące w charakterze Modelek, Fotomodelek, Hostess, Statystów, Aktorów oraz Tancerzy już od ponad ośmiu lat.

Rozwijamy się dynamicznie i jesteśmy rozpoznawani w branżach takich, jak reklama, modeling, przemysł rozrywkowy i produkcja telewizyjno-filmowa. Mamy spore doświadczenie i pomogliśmy już wielu osobom rozpocząć i rozwinąć karierę w tych ciekawych zawodach. Podsumowując, zapraszamy zatem do kontaktu, jeśli chcesz pracować lub spróbować swoich sił w modelingu, aktorstwie lub reklamie.

Najstarsza Agencja Aktorska w Polsce – https://www.gudejko.pl/

 


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *