Agencja aktorska

Profesjonalni aktorzy do filmów, seriali, reklam, programów telewizyjnych i na eventy

Agencja aktorska Infernal

Agencja aktorska Infernal jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych agencji artystycznych w Polsce. Działamy na rynku od 2011 roku, a ogromne doświadczenie pozwala nam z sukcesem budować swoją stabilną pozycję i obsługiwać nawet te największe wydarzenia. Innymi słowy jesteśmy specjalistami w wyszukiwaniu aktorskich talentów – tworzymy zespół zorientowany na rezultaty, efektywny, kreatywny i dynamiczny.

agencja aktorska

Agencja aktorska dla wymagających

Agencja aktorska ma swoją siedzibę na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Można śmiało stwierdzić, że jesteśmy w centrum medialnego świata i znamy go „od podszewki”. Działamy zarówno na polskim, jak i na zagranicznym rynku, dobierając aktorów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających ról. Pomagamy domom medialnym w doborze odpowiednich aktorów do filmów, seriali, reklam, teledysków, sesji zdjęciowych, przedstawień teatralnych i różnego rodzaju programów telewizyjnych. Działamy przede wszystkim kompleksowo, a współpraca z najlepszymi reżyserami jest naszą prawdziwą wizytówką i potwierdzeniem standardów pracy oraz nieustannego rozwoju. Z pewnością wierzymy, że sukces w tej branży jest wynikową otwartości i nieszablonowego podejścia, a dla obu stron. Zarówno dla Klienta, jak i dla współpracującego z nami aktora – liczy się ostateczne zadowolenie.

Agencja aktorska współpracuje z aktorami i aktorkami o różnym poziomie zaawansowania warsztatu. W naszej bazie znajdują się zarówno popularni aktorzy znani z filmów i seriali, jak i adepci tego fachu. Duży przekrój wiekowy współpracujących aktorów pozwala nam również dostosować się do najbardziej restrykcyjnych potrzeb konkretnych projektów. Zapewniamy aktorów w każdym wieku na przykład takich jak:

  • dzieci,
  • młodzież,
  • osoby dorosłe,
  • starsze o różnych typach urody i cechach charakterystycznych.

Naszym celem jest wyszukiwanie tylko tych najlepszych aktorów, a dobry aktor powinien według nas intrygować widza, wciągać go w swoją historię i czynić niemal uczestnikiem rozgrywających się scen. Każdego dnia szukamy takich ludzi, gdyż wiemy, że magnetyczna osobowość, dar przekonywania i naturalność są niezbędne dla wykreowania postaci, które będą przyciągać tłumy zainteresowanych.

casting na statystów jak wyglądaAktorzy z pasją w jednym miejscu

Nasza agencja aktorska to marka o silnej pozycji i niewątpliwym prestiżu. Gwarantowana przez nas jakość ma odzwierciedlenie w portfolio, jakim możemy się poszczycić. Współpracujemy z aktorami dysponującymi odpowiednim warsztatem, a przede wszystkim pasją. To właśnie ta pasja sprawia, że nasi aktorzy potrafią idealnie wczuć się w role. Dosłownie przeistoczyć w postaci, jakie wykreowali scenarzyści i reżyserzy. Nawiązując do słów Jana Machulskiego umieszczonych na tej stronie, wierzymy, że dobry aktor powinien umieć „zaczarować” widza, przekonać go i skłonić do zanurzenia się w przedstawianą historię. Właśnie takich ludzi poszukujemy – autentycznych i charyzmatycznych, prawdziwych scenicznych magików o niebanalnej urodzie i wielkim zapale do pracy. Powierzając nam dobór aktorów można mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, by obsada po pierwsze spełniła stawiane przed nią wymagania.

Współpraca z agencją aktorską

Agencja aktorska to firma otwarta na współpracę z domami mediowymi i reżyserami poszukującymi najlepszych aktorów i aktorek. Doświadczenie nauczyło nas, że każdy projekt wymaga indywidualnej obsługi. Dokładamy więc wszelkich starań, by sprostać tym potrzebom i maksymalnie skrócić czas potrzebny na znalezienie tych idealnych aktorów. Klientów zainteresowanych współpracą z naszą agencją prosimy o wiadomość e-mail. W odpowiedzi natomiast prześlemy pełne portfolio oraz dema współpracujących z nami aktorów. Służymy pomocą w doborze tworzy z dostępnego portfolio, ale możemy też przeprowadzić indywidualne castingi. Zapraszamy do kontaktu – znajdźmy wspólnie najlepszych aktorów.

„Aktor to ten, który pokazuje to, czego bez niego nikt by nie zobaczył. Jest szamanem. Sprawia, że ludzie chcą go słuchać, oglądać i podziwiać. Funkcją aktora jest coś więcej niż samo aktorstwo”. – Jan Machulski

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.