Blog

Najnowsze wpisy

Agencja Aktorska

agencja aktorska

Interesujesz się modelingiem, aktorstwem lub tańcem?

Pragniesz poznać od kuchni pracę przy realizacji reklam dla prasy czy telewizji będąc zatrudnionym w Agencja Aktorska Infernal?

Marzysz, by wziąć udział w filmie, znanym serialu, popularnym programie czy innej produkcji telewizyjnej?
agencja aktorskaA może po prostu chcesz zarobić pieniądze, pomagając przy obsłudze eventów. Na przykład jako Host lub Hostessa na promocjach, albo Model lub Modelka na sesjach zdjęciowych?

Współpraca z Agencja Aktorska Infernal otworzy innymi słowy przed tobą drzwi do świata mody i telewizji, branży reklamowej i promocyjnej.

Możesz z nami zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzupełnić studencki lub domowy budżet. Podczas obsługi różnych promocji, eventów i wydarzeń biznesowych nabierzesz cennych umiejętności zawodowych i osobistych, poznasz dlatego nowych ludzi i nawiążesz korzystne znajomości. Liczba wydarzeń biznesowych, w których możesz wziąć udział jest ogromna, a poznanie kulisów świata mody, filmu, promocji i organizacji eventów da ci szanse na rozwój, a nawet pomoże ukierunkować twoją karierę. Być może ta przygoda zmieni się w trwałą pasję i drogę zawodową.

Świat promocji i show biznesu nieustannie poszukuje nowych twarzy! Czy ze względu na wiek i warunki fizyczne nisko oceniasz swoje szanse na zaistnienie w świecie filmu, mody czy reklamy? Niesłusznie! Producenci programów telewizyjnych, organizatorzy pokazów mody, przedstawiciele działów promocji w firmach poszukują modeli, promotorów i aktorów wśród osób w każdym wieku, reprezentujących wszystkie typy urody, o różnym kolorze skóry. Niestandardowy wygląd bywa innymi słowy atutem. Charakterystycznie wyglądający Fotomodele i Epizodyści są bardzo cenieni przez klientów.

Nasza Agencja reprezentuje utalentowane osoby, pracujące w charakterze Modelek, Fotomodelek, Hostess, Statystów, Aktorów oraz Tancerzy już od ponad ośmiu lat.

Rozwijamy się dynamicznie i jesteśmy rozpoznawani w branżach takich, jak reklama, modeling, przemysł rozrywkowy i produkcja telewizyjno-filmowa. Mamy spore doświadczenie i pomogliśmy już wielu osobom rozpocząć i rozwinąć karierę w tych ciekawych zawodach. Podsumowując, zapraszamy zatem do kontaktu, jeśli chcesz pracować lub spróbować swoich sił w modelingu, aktorstwie lub reklamie.

 


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *