Statyści Warszawa

Profesjonalna agencja statystów z Warszawy

Statyści Warszawa – Infernal

Statyści Warszawa Infernal na plany nagraniowe, programy telewizyjne lub eventy. Nasza agencja specjalizuje się w organizowaniu ludzi na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia, gdzie zapotrzebowanie jest na statystów. Mamy osoby w rożnym wieku od dzieci do osób starszych. Wszystkie nasze twarze mają w bazie zrobione również:

  • portfolio ze zdjęciami,
  • wymiary sylwetki,
  • krótki opis przebytego doświadczenia.

Istniejemy już od 2011 roku w lokalizacji Warszawa i zdobyliśmy przez ten czas ogromne doświadczenie, gdzie niejednokrotnie byli przez nas organizowani statyści. Zapewnialiśmy na przykład 600 osób na koncert w stolicy i nasza organizacja tak dużej grupy została zakończona pełnym sukcesem. Wiemy dokładnie jak zaplanować takie spore wydarzenia, działamy ze sprawdzonymi koordynatorami, którzy potrafią umiejętnie zarządzać statystami. Innymi słowy nie ma dla nas znaczenia mniejsza czy większa ilość uczestników do zorganizowania. Podsumowując – radzimy sobie profesjonalnie z każdymi powierzonymi zadaniami od Klientów. Na wszystkie zdjęcia filmowe, różnego rodzaju realizacje oraz programy tv zapewniamy dodatkowo przedstawiciela, który opiekuje się każdym statystą na planie.

statyści warszawa

Z jakimi statystami współpracujemy?

Do naszej dyspozycji są statyści Warszawa, którzy przede wszystkim są punktualni, potrafią się zachować, ubierają się na realizacje według wskazówek i są pracowici. Podchodzimy bardzo rzetelnie do każdego statysty, staramy się ponadto prowadzić selekcje, tylko przyjmując osoby, na których się nie zawiedziemy. Nie każdy pracownik może dołączyć do naszego banku twarzy, ponieważ mamy bardzo duże wymagania. Staramy się aby nasze usługi były wykonane w pełni profesjonalnie. Funkcjonujemy bardzo rzetelnie i takich samych mamy kandydatów, na których Państwo na pewno się nie zawiedziecie. Na planach zdjęciowych zawsze dodatkowo mamy osoby rezerwowe w razie nagłej nieobecności danego uczestnika.

Poszukujemy osoby z Warszawy na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne i eventy!

Chętni do współpracy statyści mieszkający w mieście Warszawa zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej bazy to koniecznie wyślij swoje zgłoszenie. Formularz znajdziesz na witrynie agencji w aplikacji casting. Wypełnij wszystkie pola, załącz zdjęcia i wyślij zgłoszenie. Akceptacje natomiast otrzymasz w odpowiedzi na e-mail. Pamiętaj jednak o dobrych zdjęciach, ponieważ są one dla nas bardzo ważne i co warto wspomnieć dają dobrze płatne potem zlecenia.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.