Statyści Warszawa

Profesjonalna agencja statystów z Warszawy

Statyści Warszawa – Infernal

Jeżeli są Państwu potrzebni statyści Warszawa na plan zdjęciowy, program telewizyjny lub event to świetna dla nas informacja. Nasza agencja statystów właśnie specjalizuje się w organizowaniu ludzi na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia, gdzie zapotrzebowanie jest na statystów. Mamy osoby w rożnym wieku od dzieci do osób starszych. Wszystkie nasze twarze mają w bazie zrobione również portfolio fotograficzne z krótkim opisem wymiarów i przebytego doświadczenia.

Działamy już od 2011 roku w lokalizacji Warszawa i zdobyliśmy przez ten czas ogromne doświadczenie, gdzie niejednokrotnie byli przez nas organizowani statyści. Zapewnialiśmy na przykład 600 osób na koncert w Warszawie i nasza organizacja takie grupy została zakończona pełnym sukcesem. Wiemy dokładnie jak zaplanować takie duże wydarzenia, współpracujemy ze sprawdzonymi koordynatorami, którzy potrafią umiejętnie zarządzać statystami. Nie ma dla nas problemem czy jest to mniejsza ilość statystów czy większa. Podsumowując – radzimy sobie świetnie z każdymi powierzonymi zadaniami od Klientów. Na każde zdjęcia filmowe, różnego rodzaju wydarzenia oraz programy tv zapewniamy dodatkowo koordynatora, który opiekuje się każdym statystą na planie.

Z jakimi statystami w Warszawie współpracujemystatyści warszawa

Do naszej dyspozycji są statyści Warszawa, którzy przede wszystkim są punktualni, potrafią się zachować, ubierają się na realizacje według wskazówek i są pracowici. Podchodzimy bardzo rzetelnie do każdego statysty, staramy się ponadto prowadzić selekcje, tylko przyjmując osoby, na których się nie zawiedziemy. Nie każdy statysta może dołączyć do naszego banku twarzy, ponieważ mamy bardzo duże wymagania. Staramy się aby nasze usługi były wykonane w pełni profesjonalnie. Tak samo działamy profesjonalnie i takich samych mamy statystów, na których Państwo na pewno się nie zawiedziecie. Na planach zdjęciowych zawsze dodatkowo mamy osoby rezerwowe w razie nagłej nieobecności danego statysty.

Poszukujemy statystów z Warszawy na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne i eventy!

Chętni do współpracy statyści mieszkający w mieście Warszawa zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej bazy to koniecznie wyślij swoje zgłoszenie. Formularz znajdziesz na stronie agencji w aplikacji casting dla statysty. Wypełnij wszystkie pola, załącz zdjęcia i wyślij zgłoszenie. Akceptacje otrzymasz w odpowiedzi na e-mail. Pamiętaj jednak o dobrych zdjęciach, ponieważ są one dla nas bardzo ważne i co najważniejsze dają dobrze płatne potem zlecenia.