Statyści Warszawa

Profesjonalna agencja statystów z Warszawy

Statyści Warszawa w agencji Infernal

Jeżeli są Ci potrzebni statyści Warszawa na plan zdjęciowy, program telewizyjny lub event to świetnie trafiłeś. Nasza agencja statystów specjalizuje się w organizowaniu ludzi na wszelkiego rodzaju zlecenia, gdzie potrzebni są dobrzy statyści. Mamy do dyspozycji osoby w rożnym wieku od dzieci do osób starszych. Co ważne wszystkie nasze twarze mają w bazie zrobione portfolio fotograficzne z krótkim opisem wymiarów i doświadczeniu. Działamy już od 2011 roku i zdobyliśmy przez ten czas ogromne doświadczenie w organizacji rzeszy ludzi. Zapewnialiśmy nawet 600 osób na Event w Warszawie i nasza realizacja została zakończona sukcesem. Wiemy dokładnie jak zaplanować takie duże wydarzenia, współpracujemy ze sprawdzonymi koordynatorami, którzy wiedzą dokładnie jak umiejętnie zarządzać ludźmi. Nie ma dla nas problemem czy jest to mniejsza ilość statystów czy większa. Radzimy sobie z każdymi powierzonymi zadaniami od klientów. Na plany zdjęciowe, eventy oraz programy tv zapewniamy dodatkowo opiekuna, który opiekuje się wszystkimi statystami.

Z jakimi osobami w Warszawie współpracujemystatyści warszawa

W naszej agencji współpracujemy ze statystami, którzy przede wszystkim są punktualni, potrafią się zachować, ubierają się na realizacje według wskazówek i są pracowici. Podchodzimy bardzo rzetelnie do każdej osoby, staramy się prowadzić selekcje, tylko przyjmując osoby, na których się nie zawiedziemy. Nie każdy statysta może dołączyć do naszego banku twarzy, ponieważ nie wszyscy mogą spełnić nasze wymagania. Mamy spore wymagania tak jak staramy się aby nasze usługi były wykonane w pełni profesjonalnie. Tak samo działamy profesjonalnie i takich samych mamy statystów, na których Państwo na pewno się nie zawiedziecie. Na planach zdjęciowych zawsze dodatkowo mamy statystów rezerwowych na wypadek nieobecności podstawowych osób.

Chętni statyści na plany zdjęciowe i eventy

Chętnych statystów zapraszamy również do współpracy z naszą agencją. Jeżeli chciałbyś dołączyć do współpracy to koniecznie wyślij do nas zgłoszenie. Formularz znajdziesz na naszej stronie w aplikacji casting. Wypełnij wszystkie pola, załącz zdjęcia i wyślij zgłoszenie. Akceptacje otrzymasz w odpowiedzi na e-mail. Pamiętaj jednak o dobrych zdjęciach ponieważ są one dla nas bardzo ważne.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.