Agencja hostess Rzeszów

Hostessy i Hości w Rzeszowie na eventy, konferencje, targi, bankiety i akcje promocyjne

Agencja hostess Rzeszów – Infernal

Agencja hostess Rzeszów Infernal jest profesjonalnym podmiotem działającym na rynku Polskim od 2011 roku. Wynajmujemy hostessy oraz hostów przede wszystkim na targi, konferencje, bankiety, imprezy firmowe, wystawy, eventy i akcje promocyjne w Rzeszowie. Do naszej dyspozycji mamy wiele pięknych kobiet i przystojnych facetów, którzy świetnie mogą wzbogacić dane wydarzenie lub pomóc w promocji danego produktu, usługi lub firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu personelu na najróżniejsze imprezy i wydarzenia. Dysponujemy ogromną bazą dostępnych pań, dlatego co ważne mamy z czego wybierać. W Infernal jest selekcja, dlatego przyjmujemy tylko osoby, które naszym zdaniem mają najlepsze predyspozycje do pracy w tym pięknym zawodzie. Nie tylko nasze dziewczyny mogą być hostessami ale również mogą także pracować w charakterze fordanserek, tłumaczek czy promotorów.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług profesjonalistów jaką jest agencja hostess Infernal działająca w całej lokalizacji Rzeszów to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Postaramy się jak najszybciej przesłać odpowiednią ofertę współpracy.

Skorzystaj z usług profesjonalniej hostessy
agencja hostess Rzeszów

Agencja Infernal w swojej bazie hostess ma wiele osób, zamieszkałych miasto Rzeszów. Możecie Państwo ponadto liczyć, że jesteśmy nawet w stanie z dnia na dzień zapewnić odpowiednio przygotowaną hostessę na dany event, konferencje, bankiet, targi, wystawę, promocje czy gale. Mamy stały kontakt z naszymi hostessami, dlatego organizacja na szybko to nasza specjalność i doświadczenie. Działamy bardzo szybkie a przede wszystkim skutecznie. Wykonaliśmy wiele usług i do tej pory nigdy nie polegliśmy. Staramy się podchodzić profesjonalnie do każdego Klienta i oczywiście tak samo utrzymując jak najlepsze relacje z każdą współpracującą z nami hostessą. Podsumowując możecie być Państwo pewni, że będziecie zadowoleni ze współpracy z naszą agencją.

Zapraszamy piękne dziewczyny z Rzeszowa do wysłania zgłoszenia!

Prowadzimy cały czas rekrutacje nowych hostess do naszej Agencja Infernal, która ma swój oddział także w mieście Rzeszów. Chętne osoby, które chcą pracować w tym zawodzie zapraszamy do zgłoszeń. Można to zrobić wypełniając na naszej stronie formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny w zakładce casting hostessa. Będziesz mogła dzięki temu pracować przy wielu ciekawych przedsięwzięciach. Droga hostesso masz dzięki temu możliwość pracy w ciekawych miejscach, poznaniu fajnych ludzi i dorobieniu sobie. Zachęcamy jeszcze raz do zgłoszeń ale pamiętaj, że wymagamy bardzo ładnych zdjęć.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.