Agencja hostess Rzeszów

Hostessy i Hości w Rzeszowie na eventy, konferencje, targi, bankiety i akcje promocyjne

Agencja hostess Rzeszów – Agencja Infernal

Profesjonalna agencja hostess Rzeszów – Infernal działa na rynku Polskim od 2011 roku. Wynajmujemy hostessy oraz hostów na targi, konferencje, bankiety, imprezy firmowe, wystawy, eventy i akcje promocyjne w Rzeszowie. Do naszej dyspozycji mamy wiele pięknych pań i przystojnych panów, którzy świetnie mogą wzbogacić dane wydarzenie lub pomóc w promocji danego produktu lub firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu personelu na najróżniejsze imprezy i wydarzenia. Posiadamy ogromną bazę dostępnych hostess i hostów, dlatego co ważne mamy z czego wybierać. Mimo wszystko w naszej agencji jest selekcja, dlatego przyjmujemy tylko osoby, które naszym zdaniem mają najlepsze predyspozycje do pracy w tym pięknym zawodzie. Nie tylko nasze dziewczyny mogą być hostessami ale również mogą także pracować w charakterze fordanserek, tłumaczek czy promotorów. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług naszej agencji to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Postaramy się jak najszybciej przesłać odpowiednią ofertę współpracy.

Hostessy i hościagencja hostess Rzeszów

W naszej agencji mamy wiele osób, którzy są hostessami i hostami w Rzeszowie. Możecie Państwo na nas liczyć, że jesteśmy nawet w stanie z dnia na dzień zapewnić odpowiednio przygotowany personel na dany event, konferencje, bankiet, targi, wystawę, promocje czy gale. Mamy stały kontakt z naszymi podopiecznymi, dlatego organizacja na szybko to specjalność agencji hostess Infernal. Nasze działania w Rzeszowie są bardzo szybkie i skuteczne. Wykonaliśmy wiele usług i do tej pory nie polegliśmy. Staramy się podchodzić profesjonalnie do klienta i oczywiście tak samo utrzymując jak najlepsze relacje ze współpracującymi z nami hostessami. Bądźcie Państwo pewni, że będziecie zadowoleni ze współpracy.

Zapraszamy do współpracy piękne dziewczyny z Rzeszowa

Prowadzimy cały czas rekrutacje do naszej agencji hostess z Rzeszowa. Chętne osoby, które chcą pracować w tym zawodzie zapraszamy do zgłoszeń. Można to zrobić wypełniając na naszej stronie formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny w zakładce casting. Będziesz mogła dzięki temu pracować przy wielu ciekawych przedsięwzięciach. Masz dzięki temu możliwość pracy w ciekawych miejscach, poznaniu fajnych ludzi i dorobieniu sobie. Zachęcamy jeszcze raz do zgłoszeń ale pamiętaj, że wymagamy bardzo ładnych zdjęć.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.