Agencja statystów Kielce

Statyści, Epizodyści i aktorzy z Kielc na plany zdjęciowe, sesję fotograficzne i eventy

agencja statystów KielceAgencja statystów i aktorska Kielce – INFERNAL

Poszukujesz statystów do produkcji reklamy, serialu czy filmu w Kielcach lub okolicach? A może chcesz trafić na plan nagraniowy i zdobyć ciekawe doświadczenie? W dwóch przypadkach zapraszamy serdecznie do zobaczenia oferty ogólnopolskiej agencji statystów, epizodystów i aktorów do realizacji artystycznych i reklamowych.

Statysta – rola ważniejsza, niż zdajesz sobie z tego sprawę

Do produkcji niemal każdego filmu, reklamy czy serialu telewizyjnego w mieście Kielce potrzebni są zawodowi aktorzy i sprawdzona agencja statystów. Jednak oprócz „znanych twarzy” w realizacjach udział biorą też statyści i epizodyści, którzy odgrywają mniejsze lub zupełnie marginalne role. Są tłem dla zasadniczych wydarzeń, ale tak jak liczy się dobra scenografia, tak w efekcie ostatecznym ocenia się też rekrutacje statystów. Dlatego twórcom filmowym, reklamowym i serialowym zależy na dobrze przeprowadzonym castingu – nie inaczej jest w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim.

Statyści i epizodyści są też chętnie zatrudniani do spotów reklamowych wyświetlanych w telewizji czy Internecie. To dla nich duża szansa nie tylko na zarobienie pieniędzy, ale przede wszystkim na zdobycie interesujących doświadczeń w pracy przed kamerą, z prawdziwą ekipą filmową. Profesjonalizacja rynku reklamowego w Polsce oraz postęp technologiczny sprawiają, że klientom firmowym też zależy na jak doskonałym castingu nawet do – pozornie – najmniej ważnych ról.

Statysta wprowadza „klimat”, asystuje głównym aktorom, uwiarygadnia przedstawienie. Niejedna osoba znana aktualnie ze świata filmu rozpoczynała swoją aktorską karierę właśnie od statystowania, która stanowi okazję do poznania od środka zasad działania planu zdjęciowego i zbliżenia się do znanych artystów. To ciekawa, a przy tym wzbogacająca przygoda filmowa.

Agencja statystów i aktorska Kielce – czym się zajmuje?

Z agencji aktorskiej i statystów możesz skorzystać w każdej chwili, gdy potrzebujesz aktorów-amatorów do epizodycznych kwestii i statystowania. Agencja statystów Infernal posiada rozbudowywaną od ponad 10 lat bazę ludzi, które specjalizują się w realizacji podobnych przedsięwzięć – na potrzeby filmów, seriali, reklam, spektakli, teledysków, klipów promocyjnych czy eventów firmowych.

Nasze największe możliwości to:

 • szybkie przedstawienie statystów, którzy są gotowi do podjęcia wyzwania na obszarze Kielc i okolic,
 • pomoc w zakresie niezbędnych formalności czy logistyki,
 • wsparcie na etapie castingu i angażowania obsady filmowej.

Dokładnie weryfikujemy zgłoszenia kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Cenimy różnorodność i kompetencje, dlatego w naszym banku twarzy znajduje się bardzo wielu wartościowych statystów, którzy ze względu na wygląd czy predyspozycje wkomponują się w Twój projekt artystyczny, filmowy lub reklamowy.

Agencja aktorska – czego można oczekiwać od statystów?

Dobry statysta to osoba:

 • terminowa,
 • słowna,
 • pracowita,
 • ciekawa świata i ludzi,
 • otwarta na wizję reżysera,
 • ambitnie podchodząca do każdej scenki.

hostessy KielceChcesz zostać statystą z Kielc i okolic?

Kielce, a szerzej województwo świętokrzyskie co jakiś czas odwiedzają ekipy filmowe, reklamowe i serialowe – rekrutacja w agencja Infernal na statystów to doskonała okazja na zobaczenie ich obowiązków od kulis i dołożenie swojej cegiełki do efektu. Poza tym statystki i statyści są chętnie wybierani do reklam i wielu projektów reklamowych, między innymi firm oraz organizacji z regionu.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce casting znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły oraz formularz aplikacyjny. Oczekujemy od Ciebie aktualnych fotografii, które pokazują Twój autentyczny wygląd. Odrzucamy zdjęcia słabej jakości, „imprezowe” czy „wakacyjne”, mało profesjonalne lub przykrywające znaczną część sylwetki (na przykład twarz). Interesują nas kolorowe fotografie na jednolitym tle lub studyjne, z wyraźnie widoczną twarzą, prezentujące całą sylwetkę. Oprócz tego prosimy wszystkich kandydatów na statystów, epizodystów i aktorów o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego. Ważne jest podanie zarówno podstawowych informacji osobowych i kontaktowych, jak i podzielenie się wymiarami sylwetki, kolorem oczu i włosów czy wagą.

Wśród dodatkowych kwestii dobrze jest jeszcze wskazać:

 • znaki szczególne,
 • zainteresowania,
 • linki do profili w mediach społecznościowych,
 • krótki opis doświadczenia,
 • obszar, w którym chce się pracować (na przykład Kielce),
 • podać znajomości języków obcych.

Nasza agencja aktorska i statystów Infernal usytuowana w mieście Kielce oczekuje zatem minimum trzech fotografii i wypełnionego formularza. Po zatwierdzeniu regulaminu i polityki prywatności agencji można wysłać swoją aplikację bez opuszczania strony internetowej. Zajmuje to dosłownie sekundę, ale otwiera perspektywy na długotrwałą przygodę ze statystowaniem i nie tylko.

Agencja wspiera uczestników zainteresowanych nie tylko statystowaniem i rolami epizodycznymi, ale także modelingiem czy tańcem. Zachęcamy też do podjęcia angaży dla hostess i hostów – to świetna okazja na zarobienie dodatkowych pieniędzy, zdobycie ciekawych kontaktów oraz poszerzenie zawodowego portfolio o udział w interesujących projektach.

Podsumowanie

Infernal działa w Kielcach i całej Polsce między innymi jako aktorska agencja statystów. Wspiera producentów produkcji filmowych czy reklamowych, jest też pośrednikiem w pozyskiwaniu realizacji dla dopiero zaczynających epizodystów. Profesjonalizm i doświadczenie wypracowane na przestrzeni lat owocują interesującymi współpracami. Możesz się o tym przekonać, sprawdzając dotychczasowe nasze projekty agencji na stronie www w zakładce portfolio.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.