Agencja statystów i epizodystów Warszawa

Statyści i epizodyści z Warszawy na plany zdjęciowe

Agencja statystów i epizodystów Warszawa – Agencja Infernal

Agencja Infernal to profesjonalna agencja statystów i epizodystów Warszawa. Zajmujemy się dostarczaniem statystów oraz epizodystów na plany zdjęciowe, eventy, do filmów, seriali, reklam i programów telewizyjnych. Mamy do naszej dyspozycji ogromną bazę ciekawych twarzy z pozytywną energią, potrafiący zachować się odpowiednio na nagraniach. Współpracujemy przede wszystkim ze statystami i epizodystami starannie wyselekcjonowanymi ze wszystkich rejonów Polski. Możemy nawet zapewnić dużo większą ilość osób na określoną realizacje, gdyż specjalizujemy się bardzo dobrze w takiej organizacji. To co nas wyróżnia to szybkość działania i konkretne podejście do sprawy. Jesteśmy w stanie z dnia na dzień zrekrutować wskazanych statystów lub epizodystów na życzenie Klienta. Tak na prawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze twarze grają w wielu popularnych produkcjach począwszy na filmach, reklamach a kończący na programach tv. Możecie Państwo je na co dzień zobaczyć w telewizji.

Sprawdzeni statyści i epizodyści gotowi w każdej chwili na plany zdjęcioweagencja statystów i epizodystów Warszawa

Jeśli potrzebują Państwo na szybko statystów albo epizodystów na plan zdjęciowy to zapraszamy do kontaktu z nasza agencją. Jesteśmy bardzo szybcy i skuteczni w działaniach, dlatego nie jest dla problemem z zapewnieniem dużej grupy osób nawet tego samego dnia. Możemy przedstawić każdego statystę lub epizodystę z naszej bazy, gdyż posiadamy aktualne zdjęcia, opis doświadczenia i wymiary. Jeśli potrzeba możemy również zorganizować casting i dać możliwość zobaczenia naszych osób na żywo w pełnej okazałości. Na każdy plan zdjęciowy w ramach współpracy zapewniamy opiekunów, którzy zajmują się organizacją ludzi. Opiekunowi z naszej agencji mogą na przykład pomóc produkcji przy ustawianiu statystów lub epizodystów tak aby wszystko poszło bardzo sprawnie. Nie zwlekaj. Skorzystaj z naszej oferty a Twoja realizacja będzie znacznie lepiej wyglądała z udziałem naszych twarzy.

Chcesz być statystą lub epizodystą w naszej agencji? Wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń osób mieszkających w Warszawie do naszej agencji. Można to zrobić wypełniając na przykład formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www zakładka casting dla statysty i epizodysty. Należy wypełnić czytelnie i dokładnie wszystkie pola, załączyć swoje najlepsze zdjęcia i wysłać. To trwa kilka minut a dzięki temu po naszej akceptacji będziesz mógł brać udział w popularnych filmach, serialach, reklamach i programach telewizyjnych. Jeśli pasjonuje Cie taka praca to nie zwlekaj wyślij do nas zgłoszenie a my postaramy się dać Ci jak najwięcej dobrych produkcji w których będzie statystować lub mieć ciekawe epizody.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.