Agencja statystów i epizodystów Warszawa

Statyści i epizodyści z Warszawy na plany zdjęciowe

agencja statystów i epizodystów Warszawa

Agencja statystów i epizodystów Warszawa — Infernal

Agencja statystów, aktorów i epizodystów Infernal usytuowana w mieście Warszawa ul Chełmska to profesjonalna firma działająca na obszarze całej Polski. Organizujemy statystów i aktorów w każdym wieku na zlecenia w Warszawie typu:

  • nagrania ekranowe,
  • eventy,
  • filmy,
  • seriale,
  • reklamy,
  • konferencje,
  • teledyski,
  • programy telewizyjne.

Do agencji dyspozycji są ciekawi, a zarazem naturalni statyści, epizodyści, aktorzy i dzieci z pozytywną energią, umiejący zachować się odpowiednio na realizacjach. Współpracujemy przede wszystkim z osobami starannie wyselekcjonowanymi nastawionymi na trudną pracę. Statystów i epizodystów z terenu Warszawa możecie Państwo zobaczyć we wielu popularnych produkcjach telewizyjnych, gdzie nasza agencja organizuje na różnego rodzaju zamówienia. Bez przeszkód zapewnimy i dużą większą ilość statystów na określoną produkcję, gdyż specjalizujemy się bardzo dobrze w takiej organizacji. Wyróżniamy się szybkością działania i oczywiście konkretnym podejściem do określonego zadania. Jesteśmy w stanie tego samego dnia przeprowadzić rekrutacje wskazanych osób na życzenie klienta. Tak naprawdę nie ma dla nas usług nie do wykonania.

agencja statystów i epizodystówStatyści i epizodyści w każdym wieku do wynajęcia na plany zdjęciowe!

Agencja wynajmuje statystów oraz epizodystów w różnym przedziale wiekowym do reklam, seriali i innych realizacji filmowych w lokalizacji Warszawa. Jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniach, dlatego bez problemu zorganizujemy i sporą grupę naturalnych twarzy. Możemy bowiem przedstawić każdego kandydata pod konkretne zlecenie, a posiadamy tylko aktualne zdjęcia, opis doświadczenia i szczegółowe wymiary. O ile potrzeba zorganizujemy również casting, by dać możliwość zobaczenia wybranych statystów w pełnej okazałości. W ramach współpracy przy planach zdjęciowych zapewniamy opiekunów, którzy zajmą się organizacją obsady. Nasz opiekun może pomóc producentowi w ustawianiu uczestników planu, aby wszystko poszło sprawnie. Podsumowując — nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty a Twoja realizacja, będzie znacznie lepiej wyglądała z obsługą profesjonalnej agencji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt na podany poniżej adres email lub tel.

Agencja poszukuje statystów i epizodystów z miasta Warszawa!

Chcesz pracować na przykład w filmie lub reklamie? Jeśli tak, to zachęcamy do wysłania ankiety zgłoszeniowej. Można to zrobić, wypełniając formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie internetowej — zakładka casting. Należy wypełnić czytelnie i dokładnie wszystkie pola, załączyć swoje wyraźne fotografie, a potem wysłać informacje. To trwa, kilka minut a dzięki temu po akceptacji, będziesz mógł brać udział w znanych filmach fabularnych, serialach, reklamach i programach rozrywkowych. Jeżeli pasjonuje Cię takie zajęcie, to wyślij zgłoszenie a my w zamian damy Ci jak najwięcej dobrych produkcji. Gwarantujemy ponadto świetne zarobki i wspaniałą atmosferę podczas nagarnia filmu. Mamy własne studio castingowe i w związku z tym wybrane osoby zaprosimy do agencji w celu zrobienia aktualnych zdjęć do bazy. Zapraszamy serdecznie!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.