Agencja statystów i epizodystów Warszawa

Statyści i epizodyści z Warszawy na plany zdjęciowe

Agencja statystów i epizodystów Warszawa – Infernal

Agencja statystów i epizodystów Warszawa Infernal to profesjonalna firma działająca na obszarze całej Polski. Zajmujemy się dostarczaniem ludzi w rożnym wieku na:

  • plany zdjęciowe,
  • eventy,
  • do filmów,
  • seriali,
  • reklam,
  • konferencje,
  • teledysków,
  • programów telewizyjnych.

Mamy do naszej dyspozycji ogromną bazę ciekawych twarzy z pozytywną energią, potrafiących zachować się odpowiednio na nagraniach. Współpracujemy przede wszystkim ze statystami i epizodystami starannie wyselekcjonowanymi z każdych rejonów Polski. Naszych statystów i epizodystów z miasta Warszawa możecie Państwo zobaczyć w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych, gdzie nasza agencja organizuje ludzi na tego typu zlecenia. Możemy nawet zapewnić dużo większą ilość osób na określoną realizacje, gdyż specjalizujemy się bardzo dobrze w takiej organizacji. To co nas wyróżnia to szybkość działania i oczywiście konkretne podejście do określonego zlecenia. Jesteśmy w stanie z dnia na dzień przeprowadzić rekrutacje wskazanych osób na życzenie Klienta. Tak na prawdę nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

agencja statystów i epizodystów Warszawa

Statyści i epizodyści do wynajęcia na plany zdjęciowe!

Agencja statystów i epizodystów Warszawa wynajmuje osoby w każdym wieku na plany nagraniowe. Jesteśmy bardzo szybcy i skuteczni w działaniach, dlatego nie jest dla problemem z zapewnieniem dużej grupy osób nawet tego samego dnia. Możemy przedstawić każdego statystę lub epizodystę z bazy, gdyż posiadamy tylko aktualne zdjęcia, opis doświadczenia i prawdziwe wymiary. Jeśli potrzeba możemy również zorganizować casting i dać możliwość zobaczenia danych osób na żywo w pełnej okazałości. Na każdy plan zdjęciowy w ramach współpracy zapewniamy oczywiście opiekunów, którzy zajmują się organizacją ludzi. Nasz opiekun może na przykład pomóc produkcji przy ustawianiu uczestników planu tak aby wszystko poszło bardzo sprawnie. Podsumowując – nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty a Twoja realizacja będzie znacznie lepiej wyglądała z obsługą profesjonalnej firmy.

Wyślij do nas swoje zgłoszenie i współpracuj z naszą agencją!

Agencja statystów i epizodystów Warszawa zaprasza nowych współpracowników do wysłania aplikacji castingowej. Można to zrobić wypełniając na przykład formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www zakładka casting dla statysty i epizodysty. Należy natomiast wypełnić czytelnie i dokładnie wszystkie pola, załączyć swoje najlepsze zdjęcia i wysłać. To trwa kilka minut a dzięki temu po naszej akceptacji będziesz mógł brać udział w popularnych filmach, serialach, reklamach i programach telewizyjnych. Jeśli pasjonuje Cię taka praca to nie zwlekaj wyślij do nas zgłoszenie a my postaramy się dać Ci jak najwięcej dobrych produkcji, gdzie zagwarantujemy nie tylko dobre zarobki ale i również wspaniałą atmosferę na planie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.