Agencja epizodystów

Epizodyści na plany zdjęciowe do filmów, seriali i reklam

Agencja epizodystów – Infernal

Agencja epizodystów Infernal działa od 2011 roku na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie i zapewnianie osób w różnym wieku na plany zdjęciowe do produkcji filmów, seriali oraz reklam. Działamy na obszarze całego kraju i bez problemu możemy ludzi zapewnić w każde miejsce. Nasi współpracownicy mają przede wszystkim zdobyte odpowiednie doświadczenie przy rożnego rodzaju projektach filmowych. Dodatkowo każda osoba w naszej bazie ma zrobione portfolio wizerunkowe składające się z:

  • z kilkoma aktualnymi fotografiami,
  • dokładnym opis przebytego doświadczenia,
  • precyzyjnymi wymiarami.

Mamy ciekawe postacie w naszym banku twarzy, które zaangażujemy we wszelkie projekty. Nasza agencja może zapewnić także charakterystycznych, wyróżniających się z tłumu epizodystów na potrzeby danego nagrania. Nasi uczestnicy występują w wielu produkcjach telewizyjnych. Można je niemal oglądać codziennie w największych stacjach telewizyjnych w Polsce oraz w Internecie. Na prośbę klienta nasza agencja jest ponadto w stanie przeprowadzić casting w określonym studiu fotograficznym z określoną liczbą epizodystów. Dajemy oczywiście możliwość dokładnego sprawdzenia wybranej osoby na żywo jak się prezentuje i jak gra określone role na podstawie scenariusza.

agencja epizodystówNaturalni z doświadczeniem epizodyści

Agencja posiada w swojej bazie ogromną ilość dostępnych epizodystów w każdym wieku. Mamy osoby z każdych rejonów kraju, dlatego nawet na szybko możemy zorganizować określone twarze potrzebne do danej produkcji. Bardzo starannie podchodzimy do selekcji nowych pracowników, a najbardziej skupiamy się na ciekawej naturalnej twarzy i dodatkowo zdobytemu doświadczeniu w produkcji filmowej. Po pierwsze zwracamy uwagę czy dany kandydat ma skończoną szkołę aktorską albo studium aktorskie. Daje to natomiast stu procentową gwarancje akceptacji do naszej agencji. Po drugie agencja współpracuje z doświadczonym w branży teamem epizodystów. Dokładnie takie rzeczy sprawdzamy na podstawie dem aktorskich i zagranych ról. Podsumowując – możecie Państwo liczyć na szybkie działania z naszej strony, ponieważ cechuje nas dynamiczność realizacji powierzonych zadań.

Wyślij zgłoszenie do naszej agencji

Profesjonalna na rynku agencja zaprasza do współpracy epizodystów, chcących uczestniczyć w różnego rodzaju nagraniach do wysłania zgłoszenia. Dzięki zgłoszeniu będziesz mieć możliwość uczestniczenia na przykład w:

  • filmach,
  • serialach,
  • programach,
  • teledyskach,
  • reklamach telewizyjnych.

Nie zwlekaj wyślij do nas swoje zgłoszenie jak najszybciej to możliwe. W zamian zapewnimy Tobie potem jak zostaniesz przyjęty ciekawe projekty, z których obie strony będą zadowolone. Ponadto nie tylko masz możliwość udziału w fajnych projektach ale również zarobisz sobie odpowiednie godziwe wynagrodzenie, które to staramy się zawsze płacić po planie zdjęciowym. Wiele ciekawych twarzy współpracuje z nami dlaczego i Ty nie możesz? Zapraszamy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.