Agencja epizodystów

Epizodyści do filmów, seriali, reklam i programów rozrywkowych

Agencja epizodystów Infernal

Agencja epizodystów Infernal działa od 2011 roku na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie i zapewnianie osób w różnym wieku na plany zdjęciowe do produkcji filmów, seriali oraz reklam. Działamy na obszarze całego kraju i możemy ludzi zapewnić dosłownie w każde miejsce. Nasi epizodyści mają przede wszystkim zdobyte odpowiednie doświadczenie przy rożnego rodzaju projektach filmowych. Dodatkowo każdy epizodysta w naszej agencji ma zrobione portfolio z kilkoma aktualnymi fotografiami, opisem przebytego doświadczenia i precyzyjnymi wymiarami. Mamy ciekawych ludzi, których warto zaangażować we wszelkie projekty filmowe.

Nasza agencja zapewni jak najlepszych epizodystów i dzięki temu dany film zdobędzie profesjonalny wygląd co znacznie przyłoży się na oglądalność przez rzeszę widzów. Nasi podopieczni występują w wielu produkcjach telewizyjnych. Można je niemal oglądać codziennie w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Na prośbę Klienta jesteśmy ponadto w stanie przeprowadzić casting w określonym studiu fotograficznym z wybranymi epizodystami. Nasza firma daje możliwość dokładnego sprawdzenia wybranego epizodysty na żywo jak się prezentuje i jak gra określone role na podstawie określonego scenariusza.

Naturalni z doświadczeniem epizodyściagencja epizodystów

Agencja posiada w swojej bazie ogromną ilość dostępnych epizodystów dosłownie w rożnym wieku. Mamy osoby z każdych rejonów kraju, dlatego można liczyć na naszą pomoc na wszystkich możliwych obszarach Polski. Bardzo starannie podchodzimy do selekcji nowych pracowników, a co najważniejsze skupiamy się na ciekawej twarzy i dodatkowo zdobytemu doświadczeniu w branży filmowej. W pierwszej kolejności zwracamy również uwagę czy dany epizodysta ma skończoną szkołę aktorską. Daje to wtedy stu procentową gwarancje akceptacji do naszej agencji. Infernal współpracuje z doświadczonymi epizodystami, których zapewni na potrzeby rożnych zleceń i dzięki temu realizacje przynoszą same zadowolenia wśród naszych wszystkich Klientów. Podsumowując co nas zadowala cieszymy się bardzo dobrą opinią od kontrahentów, ponieważ nasi pracownicy nigdy nas nie zawiedli.

Wyślij zgłoszenie do naszej agencji

Agencja epizodystów Infernal zaprasza osoby, którzy chcą z nami współpracować do wysłania zgłoszenia. Dzięki nam masz możliwość uczestniczenia na przykład w filmach, serialach, programach czy reklamach telewizyjnych. Epizodysto nie zwlekaj wyślij do nas swoje zgłoszenie jak najszybciej to możliwe. W zamian zapewnimy Tobie ciekawe projekty, z których obie strony będą zadowolone. Ponadto nie tylko masz możliwość udziału w fajnych projektach ale również zarobisz sobie odpowiednie godziwe wynagrodzenie, które to staramy się zawsze płacić po planie zdjęciowym. Każda osoba, która współpracuje z nami jest zadowolona, dlatego czemu i Ty nie możesz?

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.