Agencja epizodystów

Epizodyści do filmów, seriali, reklam i programów rozrywkowych

Agencja epizodystów Infernal

Agencja epizodystów Infernal działa od 2011 roku na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie i zapewnianie osób w różnym wieku na plany zdjęciowe do produkcji filmów, seriali oraz reklam. Działamy na obszarze całego kraju i możemy ludzi zapewnić dosłownie w każde miejsce. Nasi epizodyści mają przede wszystkim zdobyte odpowiednie doświadczenie przy rożnego rodzaju projektach filmowych. Dodatkowo każdy epizodysta w naszej agencji ma zrobione portfolio z kilkoma aktualnymi fotografiami, opisem przebytego doświadczenia i precyzyjnymi wymiarami. Mamy ciekawych ludzi, których warto zaangażować we wszelkie projekty filmowe.

Nasza firma zapewni jak najlepszych epizodystów co dzięki temu dany film zdobędzie profesjonalny wygląd co znacznie przyłoży się na oglądalność przez rzeszę widzów. Nasi epizodyści występują w wielu produkcjach telewizyjnych. Można je niemal oglądać codziennie w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Na prośbę Klienta jesteśmy ponadto w stanie przeprowadzić casting w określonym studiu fotograficznym z wybranymi epizodystami. Nasza firma daje możliwość dokładnego sprawdzenia wybranego epizodysty na żywo jak się prezentuje i jak gra określone role na podstawie określonego scenariusza.

Najlepsi a zarazem naturalni epizodyści w agencji artystycznejagencja epizodystów

Agencja posiada w swojej bazie ogromną ilość dostępnych epizodystów dosłownie w każdym wieku. Mamy przede wszystkim osoby z każdego rejonu kraju, dlatego można liczyć na naszą pomoc na wszystkich możliwych obszarach Polski. Bardzo starannie podchodzimy do selekcji nowych osób, a co najważniejsze skupiamy się na ciekawej twarzy i dodatkowo zdobytemu doświadczeniu w branży filmowej. W pierwszej kolejności zwracamy również uwagę czy dany epizodysta ma skończoną szkołę aktorską. Daje to wtedy stu procentową gwarancje akceptacji do naszej agencji. Infernal współpracuje z doświadczonymi epizodystami, których zapewni na potrzeby rożnych zleceń i dzięki temu realizacje przynoszą same zadowolenia wśród naszych wszystkich Klientów. Podsumowując co nas zadowala cieszymy się bardzo dobrą opinią od kontrahentów, ponieważ nasi epizodyści nigdy nas nie zawiedli.

Chcesz pracować na planach zdjęciowych jako epizodysta? Wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj!

Agencja epizodystów zaprasza osoby, które chcą z nami współpracować do wysłania zgłoszenia. Dzięki nam masz możliwość uczestniczenia na przykład w filmach, serialach, programach czy reklamach telewizyjnych. Epizodysto nie zwlekaj wyślij do nas swoje zgłoszenie jak najszybciej to możliwe. W zamian zapewniamy Tobie ciekawe projekty, z których obie strony będą zadowolone. Ponadto nie tylko masz możliwość udziału w fajnych projektach ale również zarobisz sobie odpowiednie godziwe wynagrodzenie, które to staramy się zawsze płacić po planie zdjęciowym. Każdy epizodysta, który współpracuje z nami jest zadowolony, dlatego czemu i Ty nie możesz?