Agencja epizodystów

Epizodyści na plany zdjęciowe do filmów, seriali i reklam

Agencja epizodystów i statystów — Infernal

Agencja statystów, epizodystów i aktorów Infernal działa od 2011 roku na polskim rynku. Rekrutowani są przez nas i zapewniani epizodyści w różnym wieku w tym dzieci do produkcji filmów, seriali i reklam. Bez problemu możemy ludzi zapewnić w każde miejsce w Polsce. Nasi podopieczni mają przede wszystkim zdobyte odpowiednie doświadczenie przy rozmaitych projektach filmowych. Dodatkowo każda osoba w bazie ma zrobione portfolio wizerunkowe zawierające kilka aktualnych fotografii z dokładnym opisem przebytego doświadczenia i aktualnymi wymiarami.

Mamy wiele osób w banku twarzy, które zapewniamy we wszelkie formy realizacyjne, najczęściej w mieście Warszawa. Agencja zapewnia także charakterystycznych, wyróżniających się z tłumu statystów i epizodystów potrzebnych do nagrań. Nasi uczestnicy występują często w wielu twórczościach. Można ich niemal oglądać codziennie w największych stacjach telewizyjnych i w Internecie. Nasza agencja jest ponadto w stanie przeprowadzić konkurs w określonym studiu fotograficznym z wybraną liczbą epizodystów. Dajemy oczywiście możliwość dokładnego sprawdzenia wybranej osoby w rzeczywistości, zanim zostanie zaproszona na film.

agencja epizodystówStudio castingowe — statyści i epizodyści

Agencja dysponuje w swojej galerii ogromną ilością dostępnej obsady epizodystów i statystów w każdym przedziale wiekowym. Posiadamy profile z różnych rejonów kraju, dlatego nawet na szybko zorganizujemy określone twarze potrzebne do utworzenia danego dzieła autorskiego. Bardzo starannie, podchodzimy do selekcji nowych pracowników a najbardziej, skupiamy się na ciekawej, naturalnej aparycji i też zdobytemu doświadczeniu w twórczości filmowej. Po pierwsze zwracamy uwagę czy dany kandydat skończył szkołę albo studium aktorskie. Daje to natomiast stu procentową gwarancję akceptacji do naszej firmy. Po drugie agencja współpracuje z doświadczonym w branży teamem. Dokładnie takie rzeczy sprawdzamy na podstawie zagranych ról. Podsumowując — możecie Państwo liczyć na szybkie działania, ponieważ cechuje nas dynamiczność realizacji powierzonych zadań.

statyści warszawaWyślij zgłoszenie do agencji

Profesjonalna agencja zaprasza do współpracy statystów i epizodystów, chcących uczestniczyć w różnego rodzaju nagraniach. Dzięki zgłoszeniu będziesz mieć okazje uczestniczenia na przykład w:

  • filmach,
  • serialach,
  • programach,
  • przedstawieniach teatralnych,
  • teledyskach,
  • spotach reklamowych.

Nie zwlekaj i prześlij do nas swoją kandydaturę — imię i nazwisko oraz wiek. Należy jeszcze uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej — zakładka casting. W zamian zapewnimy Ci potem dobre zlecenia, z których obie strony będą w pełni zadowolone. Po prostu weź udział w inspirującym filmie lub reklamie i zarobisz sobie godziwe wynagrodzenie. Honorarium zwykle płacimy po nagraniu. Agencja posiada sporo statystów i epizodystów współpracujących cały czas z nami, dlaczego i Ty nie możesz?

Współpracujemy z wieloma producentami, agencjami reklamowymi, domami modowymi, reżyserami castingowymi, którzy nieustannie potrzebują od nas doświadczonych statystów i epizodystów. Organizujemy bezpłatne przejazdy w razie udziału na planie zdjęciowym daleko od dużego miasta. Obecnie mamy trochę filmów fabularnych do obsadzenia. Dla każdego na pewno coś się znajdzie, tylko, zgłoś się. W kwestii pytań napisz do nas wiadomość e mail poprzez kontakt dostępny poniżej witryny. Jeśli nam się bardzo, spodobasz to, zaprosimy Cię do naszego studia w Warszawie w celu wykonania dodatkowych zdjęć. Zapraszamy serdecznie!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.