Agencja epizodystów

Epizodyści do filmów, seriali, reklam i programów rozrywkowych

Agencja epizodystów Infernal

Profesjonalna w Warszawie agencja epizodystów Infernal działa od 2011 roku na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie i zapewnianie epizodystów na plany zdjęciowe do produkcji filmów, seriali oraz reklam. Działamy na obszarze całego kraju i możemy osoby zapewnić dosłownie w każde miejsce. Nasi epizodyści mają zdobyte odpowiednie doświadczenie przy rożnego rodzaju projektach filmowych. Dodatkowo każda osoba ma zrobione u nas portfolio z kilkoma aktualnymi fotografiami, opisem przebytego doświadczenia i wymiarami. Mamy najciekawsze twarzy, które warto angażować we wszelkie ciekawe projekty.

Dzięki naszym epizodystom Państwa realizacja zdobędzie profesjonalny wygląd co znacznie przyłoży się na oglądalność widzów. Nasze twarze występują we wielu przedsięwzięciach na przykład w programach tv, filmach, serialach i reklamach. Można je niemal oglądać codziennie w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Na żądanie Klienta jesteśmy ponadto w stanie przeprowadzić nawet casting w dowolnym studiu fotograficznym. Można wtedy bardzo dokładnie sprawdzić dane osoby na żywo jak się prezentują i jak grają określone role na podstawie tekstu.

Epizodyści z Infernalagencja epizodystów

Epizodyści w naszej agencji są w rożnym wieku. Mamy przede wszystkim osoby z każdego rejonu kraju, dlatego można liczyć na naszą pomoc na wszystkich możliwych obszarach. Bardzo rzetelnie podchodzimy do selekcji nowych epizodystów, przede wszystkim skupiamy się na ciekawej twarzy i zdobytemu doświadczeniu. W pierwszej kolejności zwracamy również uwagę czy dany epizodysta ma skończoną szkołę aktorską. Daje to wtedy stu procentową gwarancje akceptacji do naszej agencji. Takie osoby najczęściej wynajmujemy na potrzeby rożnych zleceń i dzięki temu realizacje przynoszą same zadowolenia wśród klientów i producentów. Cieszymy się ogromnie dobrą opinią wśród kontrahentów, można je znaleźć w Google lub poczytać referencje na naszej stronie www.

Chcesz uczestniczyć w naszej agencji na planach zdjęciowych?

Zapraszamy chętnych epizodystów do wysłania zgłoszenia do naszej agencji. Dzięki nam masz możliwość uczestniczenia w filmach, serialach, programach i reklamach telewizyjnych. Nie zwlekaj wyślij do nas swoje zgłoszenie jak najszybciej a my w zamian zapewniamy Ci ciekawe projekty, z których obie strony będą zadowolone. Nie tylko masz możliwość udziału w fajnych projektach ale również zarobisz sobie odpowiednie godziwe wynagrodzenie, które to staramy się zawsze płacić po planie zdjęciowym. Wiele osób, które współpracują z naszą agencją epizodystów jest zadowolona, dlatego bądź i Ty.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.