Agencja hostess

Hostessy na Eventy, konferencje, promocje, degustacje, targi i bankiety

Infernal – agencja hostessagencja hostess

Agencja Artystyczna Infernal już od kilku lat działa jako profesjonalna agencja hostess. Głównym profilem działalności agencji jest wynajem profesjonalnych hostess i hostów na różnego rodzaju wydarzenia promocyjne, targi, bankiety, gale, rozdania nagród i inne eventy na terenie całej Polski, a nawet za granicą.

Osoby, które wynajmujemy jako hostessy i hostów, są przez nas starannie wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone pod względem kompetencji. Nasze hostessy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i nienaganną aparycją oraz potrafią się doskonale odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji.

Dysponujemy ogromną bazą osób, zajmujących się pracą w charakterze hostess i hostów, a także jesteśmy w stanie zrekrutować osoby zgodne z wymaganiami Klienta na potrzeby określonego zlecenia. Bierzemy na siebie również obowiązek podpisywania umów z wynajmowanymi przez nas hostessami i hostami. Nasze wieloletnie doświadczenie i elastyczne podejście sprawiają, że nasi Klienci są zawsze w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem współpracy i jej efektem.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.