Agencja hostess

Hostessy na Eventy, konferencje, promocje, degustacje, targi i bankiety

agencja hostess

Agencja hostess i modelek Infernal

Agencja hostess Warszawa Infernal już od kilku lat działa jako profesjonalna firma w Warszawie wynajmując piękne hostessy i modelki na terenie całego kraju. Głównym profilem firmy jest wynajem hostess na wszelkiego rodzaju wydarzenia promocyjne typu targi, bankiety, gale, rozdania nagród i inne imprezy na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Osoby, jakie wynajmujemy, są starannie wyselekcjonowane i rzetelnie sprawdzone pod względem kompetencji. Nasze hostessy i hości wyróżniają się również wysoką kulturą osobistą i nienaganną aparycją oraz potrafią się doskonale odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji.

agencja hostess Poznań

Hostessy do wynajęcia na terenie całej Polski

Nasza agencja hostess dysponuje ogromną bazą osób, zajmujących się pracą w charakterze promotorek, a także jesteśmy w stanie z rekrutować zespół hostess i hostów zgodne z wymaganiami klienta na potrzeby każdego zlecenia. Bierzemy na siebie obowiązek podpisywania umów z wynajmowanymi przez nas paniami. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i elastyczne podejście sprawiają, że nasi klienci są oczywiście zawsze w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem wsparcia i jej efektem. Oferujemy hostessy na targi, konferencje, do obsługi akcji promocyjnych i eventów. Modelki i modele zapewniani są przez nas m in na pokazy mody. Wykonujemy, usługi dla klientów po pierwsze na najwyższym poziomie, podchodząc profesjonalnie do wszystkich realizacji w całej Polsce.

Agencja prowadzi rekrutacje hostess i modeli na eventy, akcje promocyjne i do innych usług

Prężnie działająca agencja hostess z wieloletnim stażem ciągle poszukuje nowych hostess do bazy. Mamy stałe zapotrzebowanie na nowe urocze, pracowite, uśmiechnięte, ale doświadczone hostessy na różnego wszelkiego zdarzenia organizowane w Polsce. Jako hostessa możesz z pewnością pracować między innymi przy:

  • eventach,
  • promocjach,
  • degustacjach,
  • imprezach plenerowych,
  • galach.

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z dziewczynami, które zdobyły ponadto praktykę w branży. Nasza agencja nieustannie przyjmuje zgłoszenia do pracy. W tym celu należy jednak skrupulatnie wypełnić formularz dostępny w zakładce casting dla hostess. Ta aplikacja jest dostępna na naszej stronie internetowej. Załącz dodatkowo wszystkie swoje aktualne zdjęcia i wyślij. Nie czekaj z tym, bo potem zapomnisz — zrób to jeszcze dzisiaj. Gwarantujemy przede wszystkim zadowolenie ze współpracy z naszą agencją. Dołącz do jednych z lepszych agencji hostess i daj sobie bowiem szanse na prace w miłym zespole hostess. Pamiętaj tylko o aktualnych i dobrej jakości zdjęciach, gdyż fotografie hostess, są najważniejsze a nasza agencja to dokładnie, sprawdza. Zapraszamy serdecznie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.