Agencja hostess

Hostessy na Eventy, konferencje, promocje, degustacje, targi i bankiety

Agencja hostess Infernalagencja hostess

Agencja hostess Infernal już od kilku lat działa jako profesjonalna firma wynajmując piękne hostessy. Głównym profilem działalności agencji jest wynajem profesjonalnych pań i panów na różnego rodzaju wydarzenia promocyjne, targi, bankiety, gale, rozdania nagród i inne eventy na terenie całej Polski, a nawet za granicą.

Osoby, które wynajmujemy jako hostessy i hostów, są ponadto przez nas starannie wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone pod względem kompetencji. Nasze dziewczyny wyróżniają się również wysoką kulturą osobistą i nienaganną aparycją oraz potrafią się doskonale odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji.

Współpracuj z profesjonalną agencją!

Agencja Infernal dysponuje ogromną bazą osób, zajmujących się pracą w charakterze hostess, a także jesteśmy w stanie zrekrutować osoby zgodne z wymaganiami Klienta na potrzeby określonego zlecenia. Bierzemy na siebie również obowiązek podpisywania umów z wynajmowanymi przez nas hostessami i hostami. Nasze wieloletnie doświadczenie i elastyczne podejście sprawiają, że nasi Klienci są zawsze w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem współpracy i jej efektem.

Poszukujemy urocze hostessy na eventy, promocje, imprezy firmowe i degustacje!

Nasza agencja hostess Infernal serdecznie zaprasza piękne dziewczyny do współpracy. Ciągłe poszukujemy do bazy agencji nowe urocze, pracowite, uśmiechnięte i doświadczone kobiety do pracy przy rożnego rodzaju zleceniach. Możesz jako hostessa pracować na przykład przy eventach, promocjach, degustacjach, imprezach plenerowych i galach. Chętnie nawiążemy stałą współpracę z hostessami, które zdobyły ponadto duże doświadczenie w tej jakże cudownej branży. Podsumowując zgłoszenie do agencja hostess Infernal można dokonać wypełniając formularz dostępny w zakładce casting. Ta aplikacja jest dostępna na naszej stronie internetowej, dlatego jeśli chcesz być hostessą w naszej firmie to wypełnij starannie i zgodnie z prawdą formularz. Załącz dodatkowo wszystkie swoje najlepsze zdjęcia i wyślij. Nie czekaj i zrób to jeszcze dzisiaj. Zapraszamy i gwarantujemy przede wszystkim zadowolenie ze wspólnej współpracy. Dołącz do jednych z lepszych tego typu agencji w Polsce i daj sonie szanse na prace w miłym zespole profesjonalistów.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.