Agencja hostess

Hostessy na eventy, promocje, targi, bankiety i konferencje

Infernal – agencja hostess

Agencja Artystyczna Infernal już od kilku lat działa jako profesjonalna agencja hostess. Głównym profilem działalności agencji jest wynajem profesjonalnych hostess i hostów na różnego rodzaju wydarzenia promocyjne, targi, bankiety, gale, rozdania nagród i inne eventy na terenie całej Polski, a nawet za granicą.agencja hostess

Osoby, które wynajmujemy jako hostessy i hostów, są przez nas starannie wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone pod względem kompetencji. Nasze hostessy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i nienaganną aparycją oraz potrafią się doskonale odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji.

Dysponujemy ogromną bazą osób, zajmujących się pracą w charakterze hostess i hostów, a także jesteśmy w stanie zrekrutować osoby zgodne z wymaganiami Klienta na potrzeby określonego zlecenia. Bierzemy na siebie również obowiązek podpisywania umów z wynajmowanymi przez nas hostessami i hostami. Nasze wieloletnie doświadczenie i elastyczne podejście sprawiają, że nasi Klienci są zawsze w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem współpracy i jej efektem.