Agencja hostess

Hostessy na Eventy, konferencje, promocje, degustacje, targi i bankiety

Agencja hostess Infernal

Agencja hostess Infernal już od kilku lat działa jako profesjonalna firma wynajmując piękne hostessy. Głównym profilem działalności agencji jest wynajem profesjonalnych hostess na różnego rodzaju wydarzenia promocyjne typu:

 • targi,
 • bankiety,
 • gale,
 • rozdania nagród,
 • inne eventy na terenie całej Polski, a nawet za granicą.

Osoby, które wynajmujemy jako hostessy i hostów, są ponadto przez nas starannie wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone pod względem kompetencji. Nasze dziewczyny wyróżniają się również wysoką kulturą osobistą i nienaganną aparycją oraz potrafią się doskonale odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji.

agencja hostess

Współpracuj z profesjonalną agencją!

Nasza agencja dysponuje ogromną bazą osób, zajmujących się pracą w charakterze promotorek, a także jesteśmy w stanie zrekrutować odpowiednią ilość hostess zgodne z wymaganiami klienta na potrzeby określonego zlecenia. Bierzemy na siebie również obowiązek podpisywania umów z wynajmowanymi przez nas hostessami i hostami. Nasze wieloletnie doświadczenie i elastyczne podejście sprawiają, że nasi Klienci są oczywiście zawsze w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem współpracy i jej efektem.

Agencja prowadzi rekrutacje hostess na eventy, promocje, imprezy firmowe i degustacje!

Jako działająca agencja z wieloletnim stażem ciągle poszukujemy hostess do współpracy. Mamy stałe zapotrzebowanie na nowe urocze, pracowite, uśmiechnięte i doświadczone kobiety na rożnego rodzaju wydarzenia organizowane w całej Polsce. Możesz jako hostessa pracować na przykład przy:

 • eventach,
 • promocjach,
 • degustacjach,
 • imprezach plenerowych,
 • galach.

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z hostessami, które zdobyły ponadto duże doświadczenie w branży. Nasza agencja nieustannie przyjmuje zgłoszenia i aby się zgłosić należy dokładnie wypełnić formularz dostępny w zakładce casting dla hostess. Ta aplikacja jest dostępna na naszej stronie internetowej, dlatego jeśli chcesz być hostessą w naszej firmie to wypełnij starannie i zgodnie z prawdą formularz. Załącz dodatkowo wszystkie swoje najlepsze zdjęcia i wyślij. Nie czekaj z tym bo potem zapomnisz, dlatego zrób to jeszcze dzisiaj. Zapraszamy i gwarantujemy przede wszystkim zadowolenie ze wspólnej współpracy. Dołącz do jednych z lepszych tego typu firm jaką na pewno jest nasza agencja i daj sobie szanse na prace w miłym zespole uroczych hostess oraz profesjonalistów w branży. Zapraszamy serdecznie do współpracy tylko pamiętaj o aktualnych i dobrej jakości zdjęciach bowiem fotografie hostess są najważniejsze a nasza agencja to dokładnie sprawdza.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.