Agencja hostess Tarnów

Hostessy w Tarnowie na eventy, degustacje, promocje, targi i konferencje

Agencja hostess Tarnów – Agencja Infernal

Nasza agencja hostess Tarnów Infernal zajmuje się kompleksową wynajmem hostess na wszelkiego rodzaju zlecenia i wydarzenia w Tarnowie. Istniejemy na rynku polskim od 2011 roku i wynajmujemy hostessy na eventy, konferencje, targi, gale, wystawy, pikniki firmowe, imprezy integracyjne, degustacje i akcje promocyjne. Mamy do naszej dyspozycji ogromną bazę sprawdzonego personelu z Tarnowa. Hostessy z naszej firmy są w stanie nawet przyjechać z dnia na dzień albo tego samego dnia na Państwa realizacje. Czekamy tylko na sygnał z zapytaniem a my zapewnimy określoną ilość osób do pomocy. Co najważniejsze mamy do czynienia tylko z najlepszymi hostessami w Tarnowie, które cechuje uroda, wdzięk, kultura osobista i pracowitość. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane profesjonalnie i z należytą starannością. Wielu dotychczasowych klientów daję nam dobrą opinie i wraca do nas z powrotem. Nasze hostessy mogą również pracować jako fordanserki przy rozkręcaniu imprez albo być tłumaczkami rożnych języków obcych.

Profesjonalne hostessyagencja hostess Tarnów

Cenimy sobie zadowolenie u klientów, dlatego staramy się przyjmować do agencji tylko najlepsze hostessy z Tarnowa. Nasze dziewczyny są punktualne i pracowite a to podwyższa rangę wykonanej usługi. Nie musicie się Państwo martwić, że dana hostessa nie pojawi się na danym wydarzeniu bądź realizacji, ponieważ mamy sprawdzone dziewczyny i co najważniejsze wiemy dokładnie z kim pracujemy. W razie czego zawsze jesteśmy przygotowani na rezerwę na wypadek rożnych okoliczności mające znamiona siły wyższej. Każda nasza hostessa albo host ma stworzone portfolio fotograficzne z aktualnymi zdjęciami, wymiarami i krótkim opisem o sobie. Na życzenie Klientów możemy pokazać nasz personel do wyboru pod określone zlecenie.

Jesteś osobą mieszkającą w Tarnowie? Wyślij do nas zgłoszenie

Jeżeli jesteś hostessą i mieszkasz w Tarnowie to zapraszamy Cię do naszej agencji. W tym celu prześlij nam swoje zgłoszenie wypełniając czytelnie i dokładnie formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie agencji hostess Infernal w zakładce casting. Dodatkowo prosimy Cię o załączenie swoich najpiękniejszych zdjęć abyśmy mogli Tobie załatwić dobre zlecenia. Nie wahaj się a praca jako hostessa przynosi wiele fajnych korzyści i możliwości przede wszystkim dorobienia sobie. Gwarantujemy dobrze płatne zlecenia z których będziesz zadowolona.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.