Agencja hostess Tarnów

Hostessy w Tarnowie na eventy, degustacje, promocje, targi i konferencje

Agencja hostess Tarnów – Infernal

Agencja hostess Tarnów Infernal zajmuje się kompleksowym wynajmem uroczych dziewczyn na wszelkiego rodzaju zlecenia i wydarzenia. Istniejemy na rynku polskim od 2011 roku i organizujemy hostessy na eventy, konferencje, targi, gale, wystawy, pikniki firmowe, imprezy integracyjne, degustacje i akcje promocyjne. Mamy do naszej dyspozycji ogromną bazę sprawdzonego personelu z Tarnowa. Dziewczyny z naszej firmy są w stanie nawet przyjechać z dnia na dzień albo nawet i tego samego dnia na Państwa przedsięwzięcie. Czekamy tylko na sygnał z zapytaniem a my od razu zapewnimy określoną ilość osób do pracy. Co najważniejsze nasza agencja hostess współpracuje tylko z najlepszymi dziewczynami zamieszkujące miasto Tarnów, które przede wszystkim cechuje uroda, wdzięk, kultura osobista i pracowitość. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane profesjonalnie i z należytą starannością. Dodatkowo nasze panie mogą również pracować jako fordanserki przy rozkręcaniu imprez albo być tłumaczkami rożnych języków obcych. Podsumowując cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich naszych Klientów.

Profesjonalne hostessy dostępne na każde wydarzenie!agencja hostess Tarnów

Cenimy sobie zadowolenie Klientów, dlatego staramy się przyjmować do naszej Agencja hostess Infernal najpiękniejsze Panie z miasta Tarnów. Nasze dziewczyny są punktualne i pracowite a to zdecydowanie podwyższa rangę jakości wykonanej usługi. Nie musicie się Państwo martwić, że dana hostessa nie pojawi się na określonym wydarzeniu bądź realizacji, ponieważ mamy sprawdzone dziewczyny i co najważniejsze wiemy dokładnie z kim pracujemy. W razie czego zawsze jesteśmy przygotowani na rezerwę na wypadek rożnych okoliczności mające znamiona siły wyższej. Każda nasza osoba ma stworzone ponadto portfolio fotograficzne z aktualnymi zdjęciami, wymiarami i krótkim opisem o sobie. Na życzenie możemy również przedstawić w formie zdjęć personel z naszej agencji do wyboru.

Zapraszamy osoby z Tarnowa do wysłania zgłoszenia

Jeżeli chcesz być w naszej bazie hostess a Twoim miastem zamieszkania jest Tarnów to zapraszamy Cię do współpracy z profesjonalistami jaką jest Agencja Infernal. W tym celu prześlij nam swoje zgłoszenie. Wypełnij natomiast dokładnie formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Infernal w zakładce casting. Dodatkowo prosimy Cię o załączenie swoich najpiękniejszych zdjęć abyśmy mogli Tobie załatwić dobre zlecenia. Nie zwlekaj z tym,bycie hostessą przynosi wiele fajnych korzyści i możliwości przede wszystkim dorobienia sobie. Gwarantujemy dobrze płatne zlecenia, z których będziesz zadowolona. Postaraj się jednak podejść do aplikowania bardzo profesjonalnie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.