Agencja hostess Tarnów

Hostessy w Tarnowie na eventy, degustacje, promocje, targi i konferencje

agencja hostess Tarnów

Agencja hostess Tarnów — Infernal

Agencja modelek i hostess Tarnów Infernal zajmuje się kompleksowym wynajmowaniem uroczych hostess i modelek na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Istniejemy na rynku polskim od 2011 roku i organizujemy hostessy w Tarnowie oczywiście na:

 • eventy,
 • konferencje,
 • targi,
 • gale,
 • wystawy,
 • pikniki firmowe,
 • imprezy integracyjne,
 • degustacje,
 • promocje.

Oferta firmy zawiera bazę sprawdzonego zespołu pięknych hostess na wysokim poziomie. Hostessy z naszej agencji są w stanie przyjechać nawet i tego samego dnia na Państwa przedsięwzięcie. Czekamy, tylko na sygnał z zapytaniem a my błyskawicznie, zapewnimy określoną ilość osób do pracy. Agencja współpracuje z teamem hostess zamieszkałymi miasto Tarnów, które przede wszystkim charakteryzuje uroda, wdzięk, kultura osobista i doświadczenie. W związku z tym wszystkie zadania wykonujemy solidnie i z należytą starannością. Dodatkowo hostessy od nas mogą także pracować jako fordanserki przy rozkręcaniu imprez albo być tłumaczkami różnych języków obcych. Oferujemy wiele usług.

agencja hostess KatowiceProfesjonalne hostessy dostępne na każde wydarzenie!

Agencja ceni zadowolenie klientów, dlatego stara się przyjmować do bazy hostess najpiękniejsze panie z lokalizacji Tarnów. Nasze hostessy biznesowe cechuje — komunikatywność i pracowitość, a to zdecydowanie podwyższa, rangę jakości wykonanej usługi. Nie musicie się Państwo martwić, że dana liczba personelu może się nie pojawić się na wydarzeniu bądź realizacji, gdyż mamy sprawdzone hostessy i wiemy, dokładnie z kim, pracujemy. W razie czego zawsze jesteśmy przygotowani na rezerwę w przypadku wszelkich okoliczności mające znamiona siły wyższej. Każda nasza osoba ma stworzone ponadto portfolio portretowe z aktualnymi zdjęciami, wymiarami i krótkim opisem. Na życzenie klienta możemy również przedstawić wskazane osoby w formie aktualnych fotografii do własnego wyboru.

2021 – agencja modelek poszukuje hostess z miasta Tarnów do współpracy!

Jeżeli chcesz, zaistnieć w bazie hostess a Twoim miastem zamieszkania, jest Tarnów to, zapraszamy do współdziałania z profesjonalistami, jaką jest nasza agencja. Wypełnij po pierwsze skrupulatnie formularz zgłoszeniowy dostępny na witrynie internetowej agencji w zakładce casting. Po drugie podaj nam w zgłoszeniu — wiek, wzrost, waga, (wymiary: biust, klatka, talia, biodra), kolor oczu itp. Po trzecie prosimy, Cię o załączenie swoich najpiękniejszych zdjęć, abyśmy, mogli Ci załatwiać ciekawe zlecenia. Nie zwlekaj z tym, współpraca z nami, przynosi sporo korzyści i możliwości z pewnością dorobienia sobie, co oznacza dla Ciebie więcej gotówki. Gwarantujemy dobrze płatne zamówienia, z których będziesz zadowolona. Postaraj się jednak podejść do aplikowania bardzo rzetelnie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.