Agencja hostess Łódź

Profesjonalne hostessy do obsługi różnych wydarzeń w Łodzi

Agencja hostess Łódź – Agencja Infernal

Bardzo dynamicznie rozwijająca się agencja hostess Łódź ma do zaoferowania piękne hostessy oraz przystojnych hostów. Oferujemy wynajem hostess na eventy, konferencje, degustacje, akcje promocyjne, bankiety, gale, wernisaże, imprezy firmowe w Łodzi. Działamy na rynku od 2011 roku co dzięki temu zdobyliśmy dość szerokie doświadczenie w obsługiwaniu rożnego rodzaju zleceń oraz wydarzeń. Znamy bardzo dobrze Łódź i współpracujemy tylko z najlepszymi hostessami i hostami w województwie łódzkim. Nasze dziewczęta i chłopcy są w każdej chwili dyspozycyjni aby uczestniczyć w Państwa przedsięwzięciu. Dlatego jeśli potrzeba na szybko sprawdzone osoby to prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania, dlatego możemy nawet dostarczyć i dużą większą ilość pięknych hostess na określoną realizacje. Starninie podchodzimy do każdego zlecenia i co najważniejsze mamy bardzo elastyczne warunki współpracy. Każdą hostessę w naszej agencji możemy przedstawić w formie zdjęcia i krótkiego opisu z wymiarami i zdobytym doświadczeniem.

Urocze i sprawdzone hostessy na wyjątkowe wydarzenia w Łodziagencja hostess łódź

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzony personel do obsługi eventu, degustacji, konferencji, promocji, bankietu lub imprezy firmowej to świetnie trafiliście. Nasza agencja specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług na wynajem hostess i hostów. Nasze osoby możemy także ubrać na dane wydarzenie w jednakowe stroje co dzięki temu podniesie to jeszcze bardziej range danej imprezy. Współpracujemy ze sprawdzonymi wypożyczalniami w Łodzi. Dosłownie każdą jedną hostessę możemy elegancko ubrać i nie ma znaczenia jaka ilość dziewczyn będzie pracować, ponieważ wykonywanie trudnych zleceń to nasza ogromna specjalność. Posiadamy w bazie hostessy tłumaczki, które bez problemu posługują się rożnymi językami świata. Nasza agencja jest w stanie zapewnić transport dla wybranych przez klienta hostess na wydarzenia organizowane także daleko od Łodzi. Dodatkowo ubezpieczamy co dzięki temu jest bezpiecznie zarówno dla naszej agencji hostess jak i organizatora. My podpisujemy umowy z każdą naszą hostessą, która uczestniczy w danej realizacji.

Chcesz być hostessą w naszej agencji? Szybko wyślij do nas zgłoszenie a dzięki nam zdobędziesz doświadczenie przy ciekawych zleceniach

Serdecznie zapraszamy piękne hostessy oraz przystojnych hostów do współpracy z naszą agencją. Tylko współpraca z nami da Ci możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia na eventach, bankietach, konferencjach, wernisażach, degustacjach, imprezach firmowych i pikaniach organizowanych w mieście Łódź. Nasa aplikacja dla hostess znajduje się w zakładce casting i należy wszystkie pola starannie zgodnie z prawdą wypełnić. Prosimy o załączenie swoich aktualnych zdjęć i wysłanie do nas zgłoszenia. Dzięki pracy jako hostessa masz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, zdobyciu doświadczenia i pracy w fajnej atmosferze. Wymagamy od Ciebie urody, komunikatywności oraz szczerego uśmiechu. Jak dobrze wiemy w tej branży liczy się uśmiech i nienaganna uroda.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.