Agencja hostess Łódź

Profesjonalne hostessy do obsługi różnych wydarzeń w Łodzi

Agencja hostess Łódź – Infernal

Agencja hostess Łódź Infernal jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która ma do zaoferowania piękne hostessy oraz przystojnych hostów. Oferujemy w naszej działalności wynajem personelu na:

  • eventy,
  • konferencje,
  • degustacje,
  • akcje promocyjne,
  • bankiety,
  • gale,
  • wernisaże,
  • imprezy firmowe.

Działamy na rynku od 2011 roku, co dzięki temu zdobyliśmy dość spore doświadczenie w obsługiwaniu rożnego rodzaju zleceń oraz wydarzeń. Współpracujemy tylko z najlepszymi hostessami w województwie łódzkim. Nasze dziewczęta są w każdej chwili dyspozycyjne aby uczestniczyć w Państwa przedsięwzięciu, dlatego jeśli potrzeba na szybko pięknej pani to prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania, możemy nawet dostarczyć i dużą większą ilość uroczych kobiet na określoną realizacje. Przede wszystkim starannie podchodzimy do każdego zlecenia i co najważniejsze mamy bardzo elastyczne warunki współpracy. Agencja na prośbę klienta może każdą dziewczynę z bazy hostess zamieszkałą w mieście Łódź przedstawić w formie fotografii.

agencja hostess łódź

Urocze hostessy na wyjątkowe wydarzenia!

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzone hostessy do obsługi eventu, degustacji, konferencji, promocji, bankietu lub imprezy firmowej to świetnie trafiliście. Nasza agencja specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług na wynajem hostess na terenie miasta Łódź. Nasze pracownice możemy także ubrać na dane wydarzenie w jednakowe stroje, co dzięki temu podniesie to jeszcze bardziej wizerunek danej imprezy.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wypożyczalniami w całej Polsce. Nasza agencja może każdą jedną dziewczynę elegancko ubrać i nie ma znaczenia jaka ilość hostess na zleceniu w mieście Łódź będzie pracować, ponieważ wykonywanie skomplikowanych zleceń to nasza ogromna specjalność. Posiadamy również w bazie tłumaczki, które bez problemu posługują się rożnymi językami obcymi. Nasza firma jest w stanie ponadto zapewnić transport dla wybranych przez klienta dziewczyn na wydarzenia organizowane w rożnych zakątkach Polski. Dodatkowo możemy ubezpieczyć wybrane przez Klienta panie. My się tym natomiast zajmujemy oraz podpisujemy umowy z każdą jedną osobą, która uczestniczy w określonej realizacji.

Agencja hostess zaprasza do współpracy osoby z miasta Łódź!

Profesjonalna agencja zaprasza serdecznie do współpracy urocze dziewczyny z miasta Łódź do banku twarzy profesjonalnych hostess. Damy Ci możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia na przykład na eventach, bankietach, konferencjach, wernisażach, degustacjach, imprezach firmowych i pikaniach. Nasza aplikacja znajduje się oczywiście w zakładce casting i należy wszystkie pola starannie zgodnie z prawdą wypełnić. Prosimy o załączenie swoich aktualnych zdjęć i wysłanie do nas zgłoszenia. Współpracuj z nami, dołącz do banku twarzy hostess a jako prężnie działająca agencja damy Ci możliwość przede wszystkim poznawania wielu ciekawych ludzi, zdobyciu doświadczenia, dorobienia sobie i bliskiego dojazdu pracując w lokalizacji Łódź. Wymagamy od Ciebie urody, komunikatywności i również szczerego uśmiechu. Jak dobrze wiemy w tej branży liczy się miła aparycja i nienaganna uroda.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.