Agencja hostess Łódź

Profesjonalne hostessy do obsługi różnych wydarzeń w Łodzi

agencja hostess łódź

Agencja hostess Łódź — Infernal

Agencja hostess Łódź Infernal jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Mamy do zaoferowania piękne hostessy oraz przystojnych hostów z Łodzi. Prowadzimy w naszej agencji wynajem hostess na:

 • eventy,
 • targi,
 • konferencje,
 • degustacje,
 • akcje promocyjne,
 • bankiety,
 • gale,
 • pokazy mody,
 • wernisaże,
 • imprezy firmowe.

Działamy na rynku od 2011 roku i w związku z tym zdobyliśmy dość spore doświadczenie w obsługiwaniu różnego rodzaju wydarzeń. Współpracujemy tylko z najlepszymi osobami. Nasze hostessy Łódź, są w każdej chwili dyspozycyjne, aby uczestniczyć w Państwa przedsięwzięciu dlatego, jeśli potrzeba na szybko pięknej kobiety to prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail do naszej firmy. Nie obawiamy się trudnych zadań. Możemy nawet dostarczyć i dużą większą ilość uroczych hostess na określoną realizację. Starannie podchodzimy do każdego zlecenia i co najważniejsze oferujemy dla klientów bardzo elastyczne warunki wsparcia na najwyższym poziomie. Agencja na prośbę klienta dowolną osobę z bazy hostess zamieszkałą w lokalizacji Łódź przedstawi w formie fotografii.

agencja hostess KatowiceUrocze hostessy Łódź na wyjątkowe wydarzenia!

Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzony personel do usługi eventu, degustacji, konferencji, promocji, bankietu albo targów to świetnie trafiliście. Agencja z pewnością specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług na wynajmowanie hostess na terenie miasta Łódź. Dzięki temu mają klienci komunikatywne i profesjonalne hostessy z tego samego regionu, które nie muszą przyjeżdżać ileś tam kilometrów.

Współdziałamy ze sprawdzonymi wypożyczalniami w całej Polsce. Agencja może każdą dziewczynę elegancko ubrać i nie ma znaczenia, jaka liczba hostess na zleceniu w obszarze Łódź będzie pracować, ponieważ wykonywanie skomplikowanych zamówień to nasza największa specjalność. Posiadamy również w bazie tłumaczki, posługujące się różnymi językami obcymi. Firma jest w stanie ponadto zapewnić transport dla wybranych dziewczyn o ile zdarzenia, są organizowane w różnych zakątkach Polski. Dodatkowo ubezpieczymy wybrane przez kontrahenta hostessy. My się natomiast zajmujemy sprawami formalnymi takimi jak podpisywaniem umów z daną osobą, która uczestniczy w określonej realizacji.

Agencja hostess i modelek poszukuje pań do współpracy w mieście Łódź!

Profesjonalna agencja modelek zaprasza serdecznie ładne dziewczyny z terenu Łódź do banku twarzy profesjonalnych hostess. Proponujemy wiele ciekawych angaży w tym udział na przykład w eventach, bankietach, konferencjach, wernisażach, degustacjach, imprezach firmowych i pikaniach. Aplikacja znajduje się oczywiście w zakładce casting i należy wszystkie pola skrupulatnie zgodnie z prawdą wypełnić. Prośba o załączenie, ale koniecznie aktualnych zdjęć i wysłanie do nas zgłoszenia. Współpracuj z nami i dołącz do naszej centrali. Funkcjonujemy prężnie i damy Ci możliwość przede wszystkim poznawania wielu interesujących ludzi, zdobyciu efektownego doświadczenia w pracy i dorobienia sobie dodatkowych pieniędzy. Wymagamy nienagannej urody, komunikatywności i podobnie pięknego uśmiechu. W tej branży liczy się bowiem miła aparycja i nienaganna uroda, gdyż praca hostessy w dużej mierze polega na obsłudze gości. Zapraszamy do zgłoszeń!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.