Agencja hostess Poznań

Hostessy z Poznania na targi, konferencje, eventy, imprezy i degustacje

Agencja hostess Poznań – Agencja Infernal

Nasza doświadczona i prężnie rozwijająca się agencja hostess Poznań zaprasza serdecznie do współpracy firmy. Potrzebujesz pięknych dziewczyn na swoje wydarzenie? Wynajmujemy i organizujemy hostessy najczęściej na wydarzenia firmowe, targi, konferencje lub akcje promocyjne. Mamy do naszej dyspozycji wiele ciekawych pań, które są w naszej agencji hostessami i co najważniejsze mieszkają w Poznaniu. Jesteśmy w stanie dojść szybkim czasie zapewnić odpowiednie panie na bankiety, eventy, gale, imprezy firmowe, konferencje i promocje. Jeżeli chcesz aby piękne hostessy witały gości na Twoim wydarzeniu to idealnie trafiłeś. Nie tylko w naszej firmie dziewczyny potrafią się odpowiednio zachować ale również są inteligentne bo mogą także sprzedać produkt lub w odpowiedni sposób zareklamować Twoją wspaniałą firmę.

Najlepszy personel w Poznaniuagencja hostess Poznań

Pamiętajmy, że odpowiednio dobrane hostessy potrafią podnieść dodatkowo rangę imprezy. Bardzo miło jest kiedy spotyka się na profesjonalnym wydarzeniu śliczne panie w odpowiednio dobranych strojach. Nasza agencja hostess trudni się również w zapewnianiu strojów, ponieważ współpracujemy z wieloma sprowadzonymi wypożyczalniami. Dodamy, że nie tylko nasza działania opierają się na Poznaniu ale także realizujemy usługi na terenie całej Polski. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi hostessami, które wyróżniają się wyglądem oraz kulturą osobistą. Stroje hostessom dobrane przez nas dodają jeszcze piękniejszego wyglądu. Możemy bez problemu wszystkie dziewczyny tak samo ubrać aby równie wszystkie ładnie wyglądały.

Hostessy, tłumaczki i fordanserki

Warto wspomnieć, że nasze hostessy mogą być również tłumaczkami lub fordanserkami. Mamy do naszej dyspozycji dziewczyny, które znają perfekcyjnie wiele języków obcych. Niektóre panie z kolei świetnie się spisują w rozkręcaniu wielu ciekawych imprez, gdzie pracują jako fordanserki. Jeśli zależy Ci na uświetnieniu swojego wydarzenia w piękne hostessy fordanserki to wyślij do nas zapytanie. Przedstawimy Ci jak najlepszą ofertę współpracy, z której na pewno będziesz zadowolony. Nasza oferta może być uzależniona od wielu czynników, przede wszystkim od ilość dziewczyn, godzin ich pracy, strojów i wymagań klienta co do wyglądu. Złóż zapytanie i gwarantujemy, że nie będziecie musieli Państwo długo czekać na odpowiedź, gdyż bardzo szybko odpowiadamy z jak najlepszą ofertą.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.