Agencja modelingu

Modelki i modele na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modelingu Infernal

Szanowni Państwo agencja modelingu Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Jeśli potrzebujecie modelek lub modeli na pokaz mody bądź sesje zdjęciową do idealnie trafiliście. Nasza agencja specjalizuje się w zakresie organizowania ludzi na potrzeby rożnych zleceń. Działamy na obszarze całej Polski od 2011 roku i do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Jesteśmy co najważniejsze w stanie nawet z dnia na dzień zapewnić odpowiednią modelkę. Naszą agencje cechuje innymi słowy profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do każdego jednego zlecenia. Nasze dziewczyny i chłopcy brali udział w wielu pokazach mody i sesjach dla znanych projektantów i firm komercyjnych. Dodatkowo szkolmy naszych współpracowników z chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Przede wszystkim nasza agencja modelingu prowadzi selekcje nowych ludzi, gdyż zależy nam na twarzach, które najlepiej mogą się spisać w branży.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją modeli?agencja modelingu

Agencja Infernal to najlepsza firma modelingu w kraju. Cechuje nas profesjonalizm i baza najlepszych modelek i modeli. Każda osoba w bazie ma wykonane dodatkowo odpowiednie portfolio zdjęciowe z opisem doświadczenia i aktualnymi wymiarami. Możemy przedstawić na prośbę każdego Klienta portfolio naszych podopiecznych pod konkretną realizacje. Bardzo chętnie zorganizujemy również odpowiedni casting w studiu fotograficznym. Macie wtedy Państwo na przykład możliwość zobaczenia sobie naszych modeli na żywo w pełnej okazałości i porozmawiania sobie. Podsumowując – Agencja modelingu Infernal serdecznie zaprasza do współpracy projektantów, firmy i fotografów. Gwarantujemy przede wszystkim pełne zadowolenie z wykonania przez nas realizacji.

Modele chętni i dyspozycyjni udziału w wielu ciekawych zleceniach na terenie całej Polski. Dołącz do naszej agencji!

Chętne modelki i modeli chcący uczestniczyć w pokazach mody i sesjach zapraszamy do aplikowania na stronie agencja modelingu Infernal. Mamy specjalnie dla Was stworzoną aplikacje, która umożliwia zgłoszenie się. Formularz jest dostępny w zakładce casting na naszej stronie www. W celu zgłoszenia się, należy dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć swoje jak najlepsze fotografie. Można podać dodatkowo link do swojego profilu na max models. Cenimy sobie współprace tylko z najbardziej doświadczonymi modelami, dlatego o akceptacji zostaniesz poinformowany w odpowiedzi na zgłoszenie od agencja modelingu Infernal.