Agencja modelingu

Modelki i modele na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modelingu Infernal

Agencja modelingu Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Jeśli potrzebujecie modelek lub modeli na pokaz mody bądź sesje zdjęciową do idealnie trafiliście. Nasza firma specjalizuje się w zakresie organizowania ludzi na potrzeby rożnych zleceń. Działamy na obszarze całej Polski od 2011 roku i do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Jesteśmy co najważniejsze w stanie nawet z dnia na dzień zapewnić odpowiednią modelkę. Naszą agencje cechuje innymi słowy profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do każdego jednego zlecenia. Nasze dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w wielu sesjach fotograficznych i pokazach odzieży dla znanych projektantów i podmiotów komercyjnych. Dodatkowo szkolmy naszych współpracowników z chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Przede wszystkim nasza agencja modelingu prowadzi selekcje nowych ludzi, gdyż zależy nam na twarzach, które najlepiej mogą się spisać w branży.

Dlaczego warto współpracować z naszymi modelami?agencja modelingu

Agencja Infernal to najlepsza firma modelingu w kraju. Cechuje nas profesjonalizm i baza najlepszych modelek i modeli. Każda osoba w bazie ma wykonane dodatkowo odpowiednie portfolio zdjęciowe z opisem doświadczenia i aktualnymi wymiarami. Możemy przedstawić na prośbę każdego Klienta portfolio naszych podopiecznych pod konkretną realizacje. Bardzo chętnie zorganizujemy również odpowiedni casting w studiu fotograficznym. Macie wtedy Państwo na przykład możliwość zobaczenia sobie naszych ludzi na żywo w pełnej okazałości i przy okazji porozmawiania sobie. Podsumowując – Agencja modelingu Infernal serdecznie zaprasza do współpracy projektantów, firmy i fotografów. Gwarantujemy przede wszystkim pełne zadowolenie z wykonania przez nas realizacji.

Zapraszamy chętne osoby do udziału w wielu ciekawych zleceniach za pośrednictwem naszej agencji!

Chętne modelki i modeli chcący uczestniczyć w pokazach mody i sesjach zapraszamy do aplikowania na stronie agencja modelingu Infernal. Mamy specjalnie dla Was stworzoną aplikacje, która umożliwia zgłoszenie się. Formularz jest dostępny w zakładce casting na naszej stronie www. W celu zgłoszenia się, należy dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć swoje jak najlepsze fotografie. Można podać dodatkowo link do swojego profilu na max models. Cenimy sobie współprace tylko z najbardziej doświadczonymi osobami, dlatego o akceptacji zostaniesz poinformowany w odpowiedzi na zgłoszenie od agencja modelingu Infernal.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.