Agencja modelingu

Modelki i modele na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modelingu Infernal

Agencja modelingu Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Jeśli potrzebujecie Państwo modelek lub modeli na pokaz mody bądź sesje zdjęciową do idealnie trafiliście. Nasza firma specjalizuje się w zakresie organizowania ludzi na potrzeby rożnych zleceń. Działamy na obszarze całej Polski od 2011 roku i do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Jesteśmy co najważniejsze w stanie nawet z dnia na dzień zapewnić odpowiednią osobę. Naszą działalność cechuje innymi słowy profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do każdego jednego zlecenia. Nasze dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w wielu sesjach fotograficznych i pokazach odzieży dla znanych projektantów i podmiotów komercyjnych. Dodatkowo szkolmy naszych współpracowników z chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Przede wszystkim nasza agencja prowadzi selekcje nowych ludzi, gdyż zależy nam na twarzach, które najlepiej mogą się spisać w modelingu.

agencja modelingu

Dlaczego warto współpracować z naszymi modelami?

Nasza agencja to oczywiście doświadczona firma modelingu w kraju. Cechuje nas profesjonalizm i baza najlepszych twarzy. Każda osoba w bazie ma dodatkowo wykonane portfolio, które zawiera następujące szczegóły:

  • kilka aktualnych zdjęć,
  • opis doświadczenia,
  • aktualne wymiary,
  • znajomość języka obcego,
  • zainteresowania,
  • znaki szczególne.

Możemy przedstawić na prośbę każdego klienta wizerunek w pełnej okazałości naszych podopiecznych pod konkretną realizacje. Bardzo chętnie zorganizujemy również odpowiedni casting w studiu fotograficznym. Macie wtedy Państwo na przykład możliwość zobaczenia sobie naszych ludzi na żywo w pełnej okazałości i przy okazji porozmawiania sobie. Podsumowując – jako działająca agencja modelingu serdecznie zapraszamy do współpracy projektantów, firmy i fotografów. Gwarantujemy przede wszystkim pełne zadowolenie z wykonania przez nas realizacji.

Agencja zaprasza chętne osoby do pracy w modelingu!

Nasza agencja modelingu zaprasza chętne osoby do pracy w modelingu chętne uczestniczyć w pokazach mody i sesjach foto. Mamy specjalnie dla Was stworzoną aplikacje, która umożliwia zgłoszenie się. Formularz jest dostępny w zakładce casting na naszej stronie www. W celu zgłoszenia się, należy dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć swoje jak najlepsze fotografie. Można podać dodatkowo link do swojego profilu społecznościowego. Agencja modelingu ceni sobie współprace tylko z najbardziej doświadczonymi osobami, dlatego o akceptacji zostaniesz poinformowany poprzez wiadomość e-mail w odpowiedzi.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.