Agencja modelingu

Modelki i modele na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modelingu Infernal

Szanowni Państwo agencja modelingu Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Jeśli potrzebujecie modelek lub modeli na pokaz mody bądź sesje zdjęciową do idealnie trafiliście. Nasza agencja specjalizuje się w zakresie organizowania modeli na potrzeby rożnych zleceń. Działamy na obszarze całej Polski od 2011 roku i do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Jesteśmy co najważniejsze w stanie nawet z dnia na dzień zapewnić odpowiednią modelkę lub modela. Naszą agencje cechuje profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do każdego jednego zlecenia. Nasze dziewczyny i chłopcy brali udział w wielu pokazach mody i sesjach dla znanych projektantów mody i firm komercyjnych. Dodatkowo szkolmy nasze osoby z chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Przede wszystkim w naszej agencji prowadzimy selekcje nowych osób, gdyż zależy nam na twarzach, które najlepiej mogą się spisać w branży modelingu.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją?agencja modelingu

Jesteśmy jedną z lepszych agencji modelingu w kraju. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i baza najlepszych modelek i modeli. Każda nasza osoba w banku twarzy ma wykonane odpowiednie portfolio zdjęciowe z opisem doświadczenia i aktualnymi wymiarami. Możemy przedstawić na prośbę każdego klienta portfolio naszych podopiecznych pod konkretną realizacje. Bardzo chętnie zorganizujemy odpowiedni casting w studiu fotograficznym z modelkami i modelami jeśli Klient sobie tego życzy. Macie wtedy Państwo możliwość zobaczenia sobie naszych modeli na żywo w pełnej okazałości. Zapraszamy serdecznie do współpracy projektantów, firmy i fotografów. Gwarantujemy zadowolenie z wykonania przez nas realizacji.

Modelki i modele chętni na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Chętne modelki i modeli chcący uczestniczyć w pokazach mody i sesjach zapraszamy do zgłoszeń. Mamy specjalnie dla Was stworzoną aplikacje, która umożliwia zgłoszenie się. Aplikacja jest dostępna w zakładce casting na naszej stronie agencji modelingu. W celu zgłoszenia się, należy dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć swoje najlepsze zdjęcie. Można podać dodatkowo link do swojego profilu na max models. Cenimy sobie współprace tylko z najbardziej doświadczonymi modelkami i modelami, dlatego o akceptacji zostaniesz poinformowany w odpowiedzi na zgłoszenie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.