Hostessy Śląsk

Hostessy na bankiety, gale, targi, konferencje, eventy i imprezy firmowe organizowane na Śląsku

hostessy śląskieHostessy Śląsk – agencja hostess Infernal

Katowice to jedno z najważniejszych miast, w których działa agencja hostess Infernal. Targi i inne rodzaje eventów cechują województwo śląskie w ogólnopolskiej skali. To tu odbywają się dosyć często, choćby z racji na przemysłowe i firmowe znaczenie południowej aglomeracji. Dowiedz się więcej, na czym polega towarzysząca im praca hostessy i czemu w kwestii castingu opłaca się zaufać profesjonalnej, doświadczonej agencji hostess.

Hostessy Śląsk – najczęstsze obowiązki i angaże

Renomowane hostessy Śląsk podejmują się różnorodnej pracy, którą najogólniej można określić pomocą w kwestiach marketingowych klienta – kontrahenta. Tylko w samych Katowicach (a przecież targi i inne eventy są organizowane na obszarze całego państwa) możliwych jest wiele przedsięwzięć, w których przydaje się zatrudnianie modelek i hostess wyspecjalizowanych w obsłudze gości VIP i nie tylko. Oto najbardziej popularne przykłady pracy realizowanej przez hostessy w 2022 roku:

 • pomoc w obsłudze konferencji – witanie i oprowadzanie gości czy ludzi wykonujących prelekcje po obszarze imprezy,
 • wręczanie nagród, upominków, gadżetów sponsorskich, marketingowych czy informacyjnych,
 • przeprowadzanie poczęstunków i prezentacji produktów czy usług,
 • prowadzenie stoiska wystawowego (np. gdy są to targi).

egzotyczne hostessyKonferencje

Nasze piękne hostessy Śląsk biorą udział w niejednej konferencji naukowej czy firmowej, a województwo śląskie jest miejscem dla wielu podobnych eventów. Praca może polegać między innymi na serdecznym witaniu uczestników, rejestrowaniu ich przybycia i wręczaniu katalogów czy identyfikatorów. Wówczas hostessy pełnią funkcję informacyjną, kierując gości w odpowiednie miejsca czy udzielając pomocnych wskazówek.

Targi

Różnego rodzaju targi branżowe w Katowicach i na Śląsku są doskonałą okazją do zatrudnienia profesjonalnych hostess, które wezmą na siebie ciężar odpowiedzialności za reklamę organizacji. Jeśli są to na przykład imprezy dotyczące rynku pracy, a przecież Katowice to jedno z najistotniejszych miast południowej części naszego kraju, zakres obowiązków może być całkiem spory i obejmować na przykład obsługiwanie stoiska czy rozdawanie upominków reklamowych. Na takich wydarzeniach hostessy stają się ambasadorkami, twarzami przedsiębiorstwa. Udzielają odpowiedzi na łatwiejsze i trudniejsze pytania zainteresowanych. Skoro tematem jest praca w konkretnej dziedzinie (nie wspominając o bardziej specjalistycznych imprezach), muszą być bardzo merytorycznie przeszkolone.

Wydarzenia firmowe

Hostessy podejmują się również działań na wszelkiego rodzaju eventach firmowych. Od częstowania alkoholowych drinków, po prowadzenie wydarzeń ze sceny – przyjeżdżając na przedsięwzięcie do Katowic, można spodziewać się naprawdę sporo różnych wyzwań.

Jakie obowiązki wykonują nasze hostessy Śląsk?

Zadania, których wykonują nasze hostessy, są bezpośrednio związane z ich kwalifikacjami i predyspozycjami. To między innymi:

 • nienaganny wygląd fizyczny – podobnie jak u modelek,
 • spore umiejętności interpersonalne – łatwość nawiązywania kontaktu i prowadzenia konwersacji,
 • umiejętność radzenia sobie w nagłych, stresujących momentach,
 • wiedza na temat mechanizmów reklamowych, wizerunkowych,
 • elementarna wiedza w kwestii branży kontrahenta,
 • mile widziana: znajomość języków obcych, dobrego słownictwa, branżowego żargonu.

Agencja hostess jako pośrednik na przykład przy wydarzeniach w Katowicach pomaga zapewnić odpowiednie hostessy Śląsk, zna ich mocne strony oraz weryfikuje przygotowanie do wykonania określonej roli.

Agencja hostess Infernal – czemu warto z nami współpracować?

Jako ogólnopolska, profesjonalna agencja hostess wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów (między innymi z Katowic oraz wszystkich najważniejszych ośrodków naszego kraju, na przykład Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Szczecina). Wspieramy też kandydatów i kandydatki, którzy chcą spróbować swoich sił na przykład jako hostessy i hości. Oferujemy im fachowe wsparcie merytoryczne, a przede wszystkim oferujemy możliwość zaczęcia pracy na miejscu lub w terenie (nawet zagranicą).

Poznaj nasze wszystkie hostessy Śląsk i skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail. Sprawdź, które panie z agencji hostess Infernal są gotowe do pracy w Katowicach (szerzej współpraca obejmuje województwo śląskie).

Naszą agencję cechuje oczywiście duże zaangażowanie w każdy aspekt współpracy – od castingu i rekrutacji, po pomoc w realizacji zlecenia. Odpowiadamy na potrzeby kontrahentów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi gości (w tym uczestników VIP) organizowanych wydarzeń. Doświadczenie naszej agencji przekracza 10 lat – w tym czasie pomogliśmy w rekrutacji hostess do niezliczonej ilości zleceń event reklamowych.

Katowice są z pewnością niezwykle ważnym miejscem działań, a naszą prawdziwą dziedziną jest spersonalizowane, drobiazgowe podejście do potrzeb kontrahentów niezależnie od prezentowanej branży czy skali współpracy. Hostessy Śląsk współpracujące z naszą agencją są dobierane z uwzględnieniem kompetencji i wyglądu, ale z ogromnym naciskiem na różnorodność. Dzięki czemu łatwo o wybór odpowiednich dziewczyn (i chłopaków, gdy nie chodzi o hostessy, tylko hostów).

Zacznij współpracę z agencją hostess na Śląsku

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w sprawie współpracy. W każdym momencie na naszej stronie WWW możesz zobaczyć aktualny katalog hostess, których obszarem działania są między innymi Katowice. Zachęcany także chętne hostessy do wysłania zgłoszenia poprzez specjalny formularz aplikacyjny.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.