Agencja modelingowa

Modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modelingowa Infernal

Prężnie rozwijająca się agencja modelingowa Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Nasza specjalizacją jest wynajmowanie modelek i modeli na rożnego rodzaju pokazy mody i sesje fotograficzne. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski. Posiadamy sporą bazę sprawdzonych modelek i modeli z dosłownie całego kraju. Są to sprawdzone osoby, wyselekcjonowane, po kursach chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Na życzenie klienta możemy dodatkowo przeprowadzić casting, gdzie mają Państwo możliwość zobaczyć nasze piękne modelki i przystojnych modeli na własne oczy. Nasze twarze możemy także wynająć do reklamy, filmu lub na inne ciekawe projekty. Mogą Państwo liczyć z naszej strony na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Staramy się aby nasze usługi były wykonane z należytą starannością. Cenimy sobie stałą współpracę, a duże realizacje to największa nasza specjalność.

Sprawdzone modelki na każde zlecenia
agencja modelingowa

Nasze modelki i modele to wspaniałe osoby. Bardzo profesjonalne i pracowite przy wykonywaniu określonych zleceń. Wiele naszych modelek i modeli uczestniczyło w pokazach mody dla znanych i mniej znanych projektantów mody. Jesteśmy nawet w stanie zapewnić modelki na światowe pokazy mody. Możemy zapewnić lot, ubezpieczenie, hotel i wyżywienie wybranym modelkom. Mamy w tym doświadczenie, ponieważ nie raz nasza agencja modelingowa miała okazje realizować takie usługi. Każda osoba posiada w bazie agencji ma odpowiednie portfolio ze zdjęciami i opisem zawierającym ścisłe wymagane wymiary. Te wymiary sprawiają że nasze modelki świetnie pasując do większości wymagań projektantów mody.

Chcesz pracować w modelingu? Wyślij swoją aplikacje

Agencja Infernal serdecznie zaprasza chętne modelki do współpracy z naszą agencją. U nas możesz przede wszystkim liczyć na pokazy mody i udział w komercyjnych sesjach zdjęciowych. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie w modelingu, jesteś szczupła lub masz ciekawą i fotogeniczną twarz to jak najszybciej wyślij do nas swoje zgłoszenie. Czekamy właśnie na takie osoby jak Ty. Formularz znajdziesz na naszej stronie internetowej – casting dla modelki i modela. Prosimy Cie o wypełnienie wszystkich pól w formularzu i załączenie swoich najpiękniejszych fotografii. Po akceptacji zostaniesz naszą modelką a my dalej będziemy dbali aby zapewnić Ci dobre zlecenia, z których będziesz zadowolona.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.