Agencja modelingowa

Modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modelingowa Infernal

Agencja modelingowa Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Naszą specjalizacją jest wynajmowanie modelek i modeli na rożnego rodzaju pokazy mody i sesje fotograficzne. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski. Posiadamy sporą bazę sprawdzonych ludzi z całego kraju. Są to profesjonalne osoby, wyselekcjonowane, po kursach chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Na życzenie Klienta możemy dodatkowo przeprowadzić casting, gdzie mają Państwo możliwość zobaczyć nasze piękne kobiety i przystojnych facetów na własne oczy. Twarze agencji możemy także wynająć do reklamy, filmu lub na inne ciekawe projekty. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Staramy się aby wszelkiego rodzaju usługi były wykonane z należytą starannością. Agencja modelingowa Infernal najlepiej się natomiast sprawdza przy stałej współpracy, a duże realizacje to nasza największa specjalność.

Sprawdzone i dostępne modelki na każde zlecenia!
agencja modelingowa

Agencja modelingowa Infernal posiada w swojej bazie profesjonalne osoby, charakteryzujące się nienaganną urodą i pracowitością. Wielu naszych kandydatów uczestniczyło na przykład w pokazach dla znanych projektantów odzieży. Jesteśmy nawet w stanie zapewnić dziewczyny na światowe pokazy modelingu. Możemy zorganizować dodatkowo lot, ubezpieczenie, hotel i wyżywienie modelkom. Mamy w tym doświadczenie, ponieważ nie raz mieliśmy okazje realizować takie usługi. Każda modelka w naszym banku twarzy ma stworzone również odpowiednie portfolio ze zdjęciami i opisem zawierającym aktualne wymiary. Podsumowując – dziewczyny i chłopcy współpracujący z nami świetnie pasując do większości wymagań Klientów.

Wyślij portfolio do naszej agencji

Agencja modelingowa Infernal serdecznie zaprasza chętne dziewczyny do współpracy. U nas możesz przede wszystkim uczestniczyć w pokazach mody i w komercyjnych sesjach zdjęciowych. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie w modelingu, jesteś szczupła lub masz ciekawą i fotogeniczną twarz to jak najszybciej wyślij do nas swoje zgłoszenie. Czekamy właśnie na takie osoby jak Ty. Formularz znajdziesz na naszej stronie internetowej – casting dla modelki i modela. Prosimy Cie o wypełnienie wszystkich pól w formularzu i załączenie swoich najpiękniejszych fotografii. Po akceptacji zostaniesz powiadomiona we wiadomości e-mail. Dalej tylko będziemy dbali aby zapewnić Ci satysfakcjonujące zlecenia, jakie zagwarantuje Ci nasza firma.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.