Agencja modelingowa

Modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modelingowa Infernal

Agencja modelingowa Infernal specjalizuje się w wynajmowaniu modelek i modeli na rożnego rodzaju pokazy mody i sesje fotograficzne. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski. Posiadamy sporą bazę sprawdzonych ludzi z całego kraju. Są to profesjonalne osoby, wyselekcjonowane, po kursach chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Na życzenie klienta możemy dodatkowo przeprowadzić casting, gdzie mają Państwo wtedy możliwość zobaczyć nasze piękne kobiety i przystojnych facetów na żywo jeszcze przed zleceniem. Twarze firmy możemy także wynająć do reklamy, filmu lub na inne projekty filmowe. Mogą Państwo oczywiście liczyć na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Staramy się aby wszelkiego rodzaju usługi były wykonane z należytą starannością. Jako dobrze prosperująca agencja najlepiej się natomiast sprawdzamy przy stałej współpracy, a duża realizacja modelingowa to nasza największa specjalność.

agencja modelingowa

Sprawdzone i dostępne modelki na każde zlecenia!

Nasza agencja działająca jako modelingowa posiada w swojej bazie profesjonalne osoby, charakteryzujące się nienaganną urodą i pracowitością. Wielu naszych kandydatów uczestniczyło na przykład w pokazach dla znanych projektantów odzieży. Agencja jest nawet w stanie zapewnić dziewczyny na światowe pokazy mody bo branża modelingowa działa na całym świecie. Możemy naszym pracownikom zorganizować dodatkowo:

  • lot,
  • ubezpieczenie,
  • hotel,
  • wyżywienie,
  • transport,
  • pomoc agenta.

Mamy w tym doświadczenie, ponieważ nie raz mieliśmy okazje realizować takie usługi. Każda osoba w naszym banku twarzy ma stworzone również odpowiednie portfolio ze zdjęciami i opisem zawierającym aktualne wymiary. Podsumowując – kobiety i mężczyźni współpracujący z nami świetnie pasując do większości wymagań stawianych przez klientów.

Wyślij portfolio – agencja modelingowa czeka na Twoje zgłoszenie!

Profesjonalna agencja funkcjonująca na rynku polskim jako modelingowa serdecznie zaprasza kobiety, mężczyzn do stałej współpracy. U nas możesz przede wszystkim uczestniczyć w pokazach mody i komercyjnych sesjach zdjęciowych. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie, jesteś szczupła lub masz ciekawą i fotogeniczną twarz to jak najszybciej wyślij do nas swoje zgłoszenie, a branża modelingowa czeka na Ciebie. Poszukujemy właśnie na takich kandydatów jak Ty. Formularz znajdziesz na stronie internetowej w zakładce casting do agencja modelingowa. Prosimy Cię o wypełnienie wszystkich pól w formularzu i załączenie swoich najpiękniejszych fotografii. Po akceptacji zostaniesz powiadomiona we wiadomości e-mail. Dalej tylko będziemy dbali aby zapewnić Ci satysfakcjonujące angaże, jakie zagwarantuje Ci nasza firma.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.