Agencja modelingowa

Modelki i modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modelingowa Infernal

Prężnie rozwijająca się agencja modelingowa Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Naszą specjalizacją jest wynajmowanie modelek i modeli na rożnego rodzaju pokazy mody i sesje fotograficzne. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski. Posiadamy sporą bazę sprawdzonych modelek i modeli z całego kraju. Są to profesjonalne osoby, wyselekcjonowane, po kursach chodzenia po wybiegu oraz autoprezentacji. Na życzenie Klienta możemy dodatkowo przeprowadzić casting, gdzie mają Państwo możliwość zobaczyć nasze piękne modelki i przystojnych modeli na własne oczy. Twarze agencji możemy także wynająć do reklamy, filmu lub na inne ciekawe projekty. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Staramy się aby wszelkiego rodzaju usługi były wykonane z należytą starannością. Agencja modelingowa Infernal ceni sobie jednak stałą współpracę, a duże realizacje to nasza największa specjalność.

Sprawdzone i dostępne modelki z profesjonalnej agencji na każde zlecenia!
agencja modelingowa

Agencja modelingowa Infernal posiada w swojej bazie profesjonalne osoby, charakteryzujące się nienaganną urodą i pracowitością. Wiele naszych współpracowników uczestniczyło na przykład w pokazach mody dla znanych i mniej znanych projektantów mody. Jesteśmy nawet w stanie zapewnić dziewczyny na światowe pokazy mody. Możemy zorganizować dodatkowo lot, ubezpieczenie, hotel i wyżywienie modelkom. Mamy w tym doświadczenie, ponieważ nie raz mieliśmy okazje realizować takie usługi. Każda modelka w naszej agencja modelingowa ma stworzone odpowiednie portfolio ze zdjęciami i opisem zawierającym wymiary. Podsumowując – te specyfikacje sprawiają, że dziewczyny współpracujące z nami świetnie pasując do większości wymagań projektantów mody.

Chcesz pracować w modelingu z naszą agencją? Wyślij swoją aplikacje jak najszybciej a my zapewnimy Ci ciekawe zlecenia!

Agencja modelingowa Infernal serdecznie zaprasza chętne dziewczyny do współpracy. U nas możesz przede wszystkim liczyć na pokazy mody i udział w komercyjnych sesjach zdjęciowych. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie w modelingu, jesteś szczupła lub masz ciekawą i fotogeniczną twarz to jak najszybciej wyślij do nas swoje zgłoszenie. Czekamy właśnie na takie osoby jak Ty. Formularz znajdziesz na naszej stronie internetowej – casting dla modelki i modela. Prosimy Cie o wypełnienie wszystkich pól w formularzu i załączenie swoich najpiękniejszych fotografii. Po akceptacji zostaniesz zostaniesz dalej powiadomiona a my dalej będziemy dbali aby zapewnić Ci satysfakcjonujące zlecenia, jakie zagwarantuje Ci nasza agencja modelingowa.