Agencja modeli Warszawa

Modele i modelki na pokazy mody, do reklam i sesje zdjęciowe w Warszawie

Agencja modeli Warszawa – Agencja Infernal

Profesjonalna i jedyna w swoim rodzaju agencja modeli Warszawa Infernal zapewnia modelki i modeli na liczne pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski pozyskując najlepsze osoby do pracy w modelingu. Organizujemy tylko najlepsze osoby w branży, które mają doświadczenie, są po ukończonych kursach i potrafią dobrze pozować na sesjach fotograficznych. Jeśli potrzebujecie Państwo sprawdzonych modelek i modeli na swoje zlecenie to dobrze trafiliście. Nasze osoby wyróżniają się pracowitością i profesjonalnym podejściem do każdego jednego zlecenia. Mamy osoby w rożnym wieku świetnie sprawdzających się na pokazach mody, reklamach i sesjach zdjęciowych. Gwarantujemy bardzo elastyczne warunki współpracy, jesteśmy nawet w stanie z dnia na dzień zapewnić odpowiednie modelki na dane zlecenie. Możemy również zapewnić nawet i dużo większą ilość modelek lub modeli, ponieważ posiadamy ogromną bazę pięknych dziewczyn i przystojnych facetów z całego kraju.

Odpowiedni modele w Warszawie na pokazy i sesje zdjęcioweagencja modeli warszawa

Każda nasza modelka i model w bazie agencji ma utworzone odpowiednie portfolio zawierające opis oraz aktualne i dobrej jakości fotografie. Na potrzeby zleceń na prośbę Klienta możemy również zorganizować casting w studiu fotograficznym. Wtedy chętnie zaprosimy nasze dziewczyny i facetów w celu zaprezentowania się. Mają wtedy Państwo możliwość zobaczenia na własne oczy i dokonania wyboru jak najlepszych dla siebie modelek i modeli. Dodatkowo jesteśmy chętni aby pomóc w wyborze, gdyż dokładnie znamy nasze osoby w agencji i wiemy z kim współpracujemy a kto nas nigdy nie zawiódł. Nasze modelki i modele mają przede wszystkim odpowiednie wymiary, potrafią chodzić po wybiegu i pozować przed fotografem. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziecie się Państwo na naszych osobach. Zapraszamy do współpracy i dołożymy wszelkich starań aby usługa została przez nas wykonana jak najlepiej się tylko da.

Agencja Infernal zaprasza modelki i modeli do współpracy

Zapraszamy chętne modelki i modeli do współpracy z naszą agencją. Wystarczy tylko że wyślesz nam swoje zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie w zakładce casting dla modelki. Wypełnij wszystkie pola i załącz swoje aktualne i jak najlepsze zdjęcia jakie posiadasz. Jeśli jesteś początkowa to warto zainwestować najpierw w dobre zdjęcia bo jak wiadomo fotografie to podstawa jeśli Cię na przykład interesują komercyjne sesje zdjęciowe.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.