Agencja modeli Warszawa

Modele i modelki na pokazy mody, do reklam i sesje zdjęciowe w Warszawie

Agencja modeli Warszawa – Infernal

Agencja modeli Warszawa Infernal jest profesjonalna i skuteczna w działaniach zapewniająca modelki na liczne pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Działamy od 2011 roku na obszarze całej Polski pozyskując najlepsze osoby do pracy w modelingu. Organizujemy tylko najlepsze twarze w branży, które mają doświadczenie, są po ukończonych kursach i potrafią dobrze pozować na sesjach fotograficznych. Jeśli potrzebujecie Państwo sprawdzonych ludzi na swoje zlecenia to dobrze trafiliście. Nasze osoby wyróżniają się przede wszystkim pracowitością i profesjonalnym podejściem do każdego jednego zlecenia. Mamy twarze w rożnym wieku świetnie sprawdzających się na przykład w pokazach mody, reklamach i sesjach zdjęciowych. Gwarantujemy bardzo elastyczne warunki współpracy, jesteśmy nawet w stanie z dnia na dzień zapewnić odpowiednich pracowników na dane przedsięwzięcie. Agencja Infernal może zapewnić nawet i dużo większą ilość modeli z lokalizacji Warszawa, ponieważ posiadamy dość ogromną bazę pięknych dziewczyn i przystojnych facetów.

Wykwalifikowani modele na każdą okazjeagencja modeli warszawa

Agencja Infernal posiada bazę modeli zamieszkałych w mieście Warszawa, gdzie wszyscy mają utworzone ponadto odpowiednie portfolio zawierające opis oraz aktualne i dobrej jakości fotografie. Na potrzeby zleceń dodatkowo możemy zorganizować casting w studiu fotograficznym. Z miłą chęcią zaprosimy nasze osoby w celu zaprezentowania się. Mają wtedy Państwo możliwość zobaczenia na własne oczy i dokonania wyboru jak najlepszych dla siebie kandydatów. Dodatkowo nasza agencja modeli Warszawa jest zawsze chętna aby pomóc w wyborze, gdyż dokładnie znamy naszych ludzi i wiemy z kim współpracujemy. Modele z Infernal mają przede wszystkim odpowiednie wymiary, potrafią chodzić po wybiegu i pozować przed fotografem. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziecie się Państwo na naszych pracownikach. Zapraszamy do współpracy i dołożymy wszelkich starań aby usługa została przez nas wykonana jak najlepiej się tylko da.

Zgłoś się i współpracuj z nami przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych w Warszawie

Zapraszamy chętne osoby do współpracy z agencja modeli Warszawa Infernal. Wystarczy tylko, że wyślesz nam swoje zgłoszenie przez formularz aplikacyjny dostępny na naszej stronie w zakładce casting. Wypełnij wszystkie pola, załącz swoje aktualne i jak najlepsze zdjęcia jakie posiadasz. Jeśli jesteś początkowa to warto zainwestować najpierw w dobre fotografie bo jak wiadomo zdjęcia to podstawa jeśli Cię na przykład interesują komercyjne sesje zdjęciowe.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.