Agencja hostess Katowice

Hostessy z Katowic na bankiety, targi, konferencje, eventy, imprezy firmowe i promocje

Agencja hostess Katowice – Agencja Infernal

Profesjonalna i jedyna w swoim rodzaju agencja hostess Katowice – Infernal. Zajmujemy się obsługą wynajmu hostess i hostów na eventy, bankiety, targi, akcje promocyjne, imprezy interrogacyjne i wernisaże w Katowicach. Mamy do naszej dyspozycji starannie wyselekcjonowany personel z doświadczeniem i odpowiednią kulturą osobistą. Każda nasza hostessa mam zrobione w naszej agencji odpowiednie portfolio zdjęciowe oraz opis zawierający wymiary i przebyte doświadczenie. Na rynku polskim jesteśmy od 2011 roku i wiemy dokładnie z kim pracujemy na co dzień. Znamy nasze dziewczyny i chłopców, możecie być Państwo pewni, że nie będziecie niezadowoleni ze współpracy. Staramy się nasze usługi wykonywać należycie z czystą starannością dobierając w ten sposób jak najlepsze osoby każdorazowo do wykonywanego zlecenia. Dodatkowo możecie Państwo liczyć u nas na tłumaczki oraz fordanserki do rozkręcania imprez.

Profesjonalne hostessy do Twojej dyspozycjiagencja hostess Katowice

Współpracujemy z najlepszymi hostessami i hostami z Katowicach. Uczymy nasz personel jak ma pracować na danej realizacji, podpowiadamy i radzimy. Dzięki temu usługa wykonana jest perfekcyjnie a klient jest zadowolony. Każda hostessa w naszej agencji to przede wszystkim dziewczyna uśmiechnięta, inteligenta, potrafiąca się zachować w stresujących sytuacjach i pracowita. Przeprowadziliśmy wiele akcji i do tej pory sami nie zawiedliśmy się na naszych hostessach. Jest to zależne także od tego, że sami staramy się jak najlepiej dogadywać szczegóły z naszymi dziewczynami zapewniając im jak najlepszą umowę.

Zapraszamy chętne dziewczyny z Katowic do współpracy

Zachęcamy nowe hostessy oraz hostów do zgłaszania się do naszej agencji. Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy i godne wynagrodzenie. Jesteśmy elastyczni i co najważniejsze wypłacalni. Liczymy na Twoją pracowitość przy zleceniach w Katowicach. Jeśli chcesz z nami współpracować to szybko wyślij do nas zgłoszenie przez dostępny na naszej stronie aplikacje casting hostessa. Wypełnij należycie wszystkie pola, załącz swoje piękne zdjęcia i wyślij zgłoszenie. Dostaniesz jak najszybciej odpowiedź od nas jeśli będzie wszystko dobrze na e-maila z potwierdzeniem przyjęcia do naszej agencji hostess. Czekamy cierpliwie na Twój odzew.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.