Agencja hostess Katowice

Hostessy z Katowic na bankiety, targi, konferencje, eventy, imprezy firmowe i promocje

Agencja hostess Katowice – Infernal

Agencja hostess Katowice Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmowaniem pięknych pań na:

  • eventy,
  • bankiety,
  • targi,
  • akcje promocyjne,
  • imprezy interrogacyjne,
  • wernisaże.

Agencja ma do dyspozycji starannie wyselekcjonowany team hostess z doświadczeniem i odpowiednią kulturą osobistą z całego obszaru Katowice. Każda z naszych hostess ma wykonane odpowiednie portfolio zdjęciowe wraz ze szczegółowym opisem zawierającym wymiary i doświadczenie. Nasza firma istnieje od 2011 roku i przez tak długi okres czasu wykonaliśmy tysiące udanych zleceń w całej Polsce. Zapewniamy oczywiście atrakcyjne warunki cenowe oraz w pełni zadowolenie ze współpracy z wykonanych przez nas realizacji. Staramy się aby nasze wszystkie usługi wykonywać należycie z ogromną starannością rekrutując jak najlepsze dziewczyny do określonego zlecenia. Dodatkowo, agencja oferuje angaż wspaniałych hostess tłumaczek języków obcych oraz fordanserek do rozkręcania różnego rodzaju imprez w mieście Katowice.

agencja hostess Katowice

Piękne hostessy do obsługi pilnych zleceń!

Nasza agencja współpracuje tylko z najlepszymi kobietami z miasta Katowice w branży hostess. Uczymy ponadto każdą hostessę jak ma pracować na danej realizacji, podpowiadamy i w razie czego radzimy. Dzięki temu usługa wykonana jest starannie a Klienci zadowoleni z wykonania zadania. Każda osoba w naszej agencji jest przede wszystkim uśmiechnięta, inteligenta, potrafiąca się zachować w stresujących sytuacjach i pracowita. Przeprowadziliśmy wiele akcji promocyjnych oraz eventowych i nigdy nie zawiedliśmy się na naszych hostessach. Podsuwając dbamy o nasze kobiety, ubezpieczamy je, podpisujemy umowę, zapewniamy godne wynagrodzenie i dzięki temu świetnie wykonują swoją prace na danym przedsięwzięciu.

Katowice to Twoje miejsce zamieszkania? Jeśli tak to nasza agencja hostess zaprasza Cię do współpracy!

Jako profesjonalna agencja zapraszamy dziewczyny o nienagannej urodzie zamieszkałe Katowice do wysłania swojego zgłaszania do naszej bazy hostess. Zapewniamy na przykład przejrzystą umowę, ciekawe zlecenia, strój i wysokie wynagrodzenie. Jesteśmy profesjonalną firmą i co najważniejsze jesteśmy zawsze wypłacalni. Liczymy również na Twoją pracowitość przy zleceniach w danej lokalizacji Katowice. Jeśli chcesz być hostessą to szybko wyślij do nas zgłoszenie przez dostępny na naszej stronie aplikacje casting. Wypełnij należycie wszystkie pola, załącz swoje piękne zdjęcia i potem kliknij na przycisk wyślij zgłoszenie. Dostaniesz jak najszybciej odpowiedź od nas jeśli będzie wszystko dobrze na podanego e-maila z potwierdzeniem przyjęcia do naszej bazy. Czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.