Agencja hostess Katowice

Hostessy z Katowic na bankiety, targi, konferencje, eventy, imprezy firmowe i promocje

Agencja hostess Katowice – Infernal

Agencja hostess Katowice Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmowaniem pięknych pań na eventy, bankiety, targi, akcje promocyjne, imprezy interrogacyjne i wernisaże. Mamy do naszej dyspozycji starannie wyselekcjonowane hostessy z doświadczeniem i odpowiednią kulturą osobistą. Każda nasza hostessa ma wykonane odpowiednie portfolio zdjęciowe wraz ze szczegółowym opisem zawierającym wymiary i doświadczenie. Nasza firma istnieje od 2011 roku i przez tak długi okres czasu wykonaliśmy tysiące udanych zleceń w całej Polsce. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe oraz w pełni zadowolenie ze współpracy z wykonanych przez nas realizacji. Staramy się aby nasze wszystkie usługi wykonywać należycie z ogromną starannością rekrutując jak najlepsze dziewczyny do określonego zlecenia. Dodatkowo, nasza agencja oferuje angaż wspaniałych hostess tłumaczek języków obcych oraz fordanserek do rozkręcania różnego rodzaju imprez w mieście Katowice.

Piękne hostessy do obsługi pilnych zleceń!agencja hostess Katowice

Agencja hostess Infernal mająca także siedzibę w mieście Katowice współpracuje tylko z najlepszymi paniami. Uczymy ponadto każdą hostessę jak ma pracować na danej realizacji, podpowiadamy i w razie czego radzimy. Dzięki temu usługa wykonana jest starannie a Klienci zadowoleni z wykonania zadania. Każda osoba w naszej agencji jest przede wszystkim uśmiechnięta, inteligenta, potrafiąca się zachować w stresujących sytuacjach i pracowita. Przeprowadziliśmy wiele akcji promocyjnych oraz eventowych i nigdy nie zawiedliśmy się na naszych hostessach. Podsuwając dbamy o nasze kobiety, ubezpieczamy je, podpisujemy umowę, zapewniamy godne wynagrodzenie i dzięki temu świetnie wykonują swoją prace na danym przedsięwzięciu.

Mieszkasz w Katowicach? Zapraszamy do wysłania zgłoszenia!

Agencja Infernal zaprasza chętne dziewczyny mieszkające w lokalizacji Katowice do zgłaszania się do naszej bazy hostess. Zapewniamy na przykład przejrzystą umowę, ciekawe zlecenia, strój i wysokie wynagrodzenie. Jesteśmy profesjonalną agencją i co najważniejsze jesteśmy zawsze wypłacalni. Liczymy również na Twoją pracowitość przy zleceniach w Katowicach. Jeśli chcesz być hostessą to szybko wyślij do nas zgłoszenie przez dostępny na naszej stronie aplikacje casting. Wypełnij należycie wszystkie pola, załącz swoje piękne zdjęcia i potem kliknij na przycisk wyślij zgłoszenie. Dostaniesz jak najszybciej odpowiedź od nas jeśli będzie wszystko dobrze na podanego e-maila z potwierdzeniem przyjęcia do naszej bazy. Czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.